Mennyire vagy elégedett az új Gazdakörrel?

Kategória: 'Központ archívuma', témanyitó: -BombadilToma-, témanyitás ideje: 26.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

1-től 10-ig terjedő skálán mennyire vagy elégedett az új Gazdakörre?

  1. 1- Egyáltalán nem vagyok elégedett vele, kérem vissza a régi Gazdakört

    1,009 szavazat
    57.9%
  2. 2

    39 szavazat
    2.2%
  3. 3

    43 szavazat
    2.5%
  4. 4

    32 szavazat
    1.8%
  5. 5

    85 szavazat
    4.9%
  6. 6

    40 szavazat
    2.3%
  7. 7

    70 szavazat
    4.0%
  8. 8

    87 szavazat
    5.0%
  9. 9

    73 szavazat
    4.2%
  10. 10 - Nagyon elégedett vagyok vele, mindenképp ez tetszik jobban

    264 szavazat
    15.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ferar60

    ferar60 Fórum-zöldfülű

    Nem hiszem, hogy tudni akarjátok a véleményemet! Meg aztán úgy is mindegy ez lesz és qss
     
  2. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Fejlődik,gépiesedik minden,tehát itt is kell és mondom én a salátás,nyulas,hogy jól sikerült,bár fél órája azt se tudtam,hogy hova,hány km?:DAzóta megfejtettem titkot.:music:Saláta 500/500 azt jelezte nekem,hogy meg van,csak nem volt betéve és züld pipa biztos hiányzott és zöld +-ra kattintva lett teljesítve,EL vagy BEADVA,mert pipa ott.:pKözel 4 ezer salátám meg Pajtába került vissza. Tehát nem lett valahova elszórva. Mind meg van!;)8) Véleményem így már,hogy nagyon jó,csak szokni kell még pár napig.;):)Gyakorlat teszi a mestert vagy gyakorlás a tudás anyja!xDxDxDSzavazatom: 10-es !:DxD
     
    János1957, csio70 és Snoopy kedveli ezt.
  3. demeter01

    demeter01 Járnitanuló

    Az új bal oldala tetszik, de a jobb..... Az egy cseppet sem felel meg. A vízszintes léptetgetés túlbonyolítja, és átláthatatlanná teszi nekem az egészet. A csúszkás megoldást kérem vissza ha lehet.... Szerintem ha lehet, akkor a betűket is kérem nagyítani, mert aprócskák, s nem mindenki sasszem..... Kicsit módosítva jó, de a jelenlegi állapotában pocsék... Ha ilyen marad a régit kérem vissza, mert az legalább olvasható volt, s ott is könnyű volt keresni....
     
    qqriqúúú és emocy91 kedveli ezt.
  4. Snoopy

    Snoopy Fórum ismerője

    Sziasztok! Majdnem tökéletes! Csak a méretek kicsik... 9-es! Nagyon tetszik!!! <3
     
    János1957, osztrak12 és sziszi1965 kedveli ezt.
  5. TULIPÁN57

    TULIPÁN57 Járnitanuló

    Nekem nem tetszik, kicsik az ikonok a régi jobban áttekinthető volt.
     
    pukinyúl kedveli ezt.
  6. Böbszi

    Böbszi Utánpótlás-írogató

    A régi sokkal jobb volt, könnyen kezelhetőbb. Én kérném vissza!!!!
     
    pukinyúl kedveli ezt.
  7. Pink066

    Pink066 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nagyon kicsik az ikonok alig lehet látni!
     
    pukinyúl és katasaci kedveli ezt.
  8. yokas

    yokas Törzsjátékos

    Már megint baromi nagyot alkottak a kedves fejlesztők!
    Véleményem, nyomdafesték nem bírná..., csak rá kell nézni a szavazatokra!
     
    pukinyúl kedveli ezt.
  9. pekudli

    pekudli Aktív író

    Nem jó, de hiába is mondunk bár mit is, akkor is ez lesz, mert már el van döntve.
    Sajnos a szemüvegeseknek nem jó.Sok gazdát el fognak veszíteni ezzel, de hát ez van, és ezt kell elfogadni.:(
     
    katasaci és mamszi5107 kedveli ezt.
  10. rinyacska

    rinyacska Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Meg szeretném kérdezni minek kell ami jó elrontani??????? A régi gazdakör sokkal jobb volt áttekinthető most meg zavaró.Ne ezen fejlesszetek már légyszi.Ha fejlesztésre vágytok inkább plusz föld kellene mert egyszerűen nem lehet hova ültetni.Egyik földet elfoglalják a fák a másikat az ólak és marad egy ahova azt a rengeteg növényt kell ültetni főlleg a 18 órásat!!!?? Ezen agyaljatok. Ja és idő sincs mert event eventet követ ami jóó csak ültetni nincs idő. Na meg a feladatokat se ártana a gazdakőrben sűrűbben frissíteni NE A KÜLALAKOT BÁNTSÁTOK. Köszönöm,hogy elmondtad a véleményt....
     
    pukinyúl, demeter01 és berzsike kedveli ezt.
  11. killgirl17

    killgirl17 Járnitanuló

    Az első 2-3 évben a belünket kidolgoztuk, de élveztük, jó játék volt.. azóta mélyrepülés, már nem játék, csak nyűg nagyrészt.
    Nagyon kevés a valóban szép, praktikus, ötletes újítás, csak rosszabbodnak a dolgok, a feladatok meg agyonbonyolítottak. Ezt is most miért kellett? Benéztem aratni, de az egésztől elment a kedvem.
    Milyen az új fejlesztés? borzalmas. Nem azt kéne variálni, ami jó és használható!
    Nem is értem, minek piszkálták meg.. ez így egy.. nagy semmi.
     
  12. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Tőlem csillagos tízest kapott, sokkal átláthatóbb mint a régi. Nagyon jó ötletnek tartom, hogy be lehet adni egyszerre a kért mennyiséget, és nem kell egyenként kattogni.
     
    János1957, ercsi05, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  13. berzsike

    berzsike Fórumszaki

    Ez bizony nem lett jó! Nagyon jó volt a régi - sokkal áttekinthetőbb, nagyobb volt. A gyengébben látóknak ez nem kedvező.
     
    János1957, pukinyúl, demeter01 és 2 más kedveli ezt.
  14. katasaci

    katasaci Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Csalódtam az új formába, úgy gondoltam, hogy csak azok a feladat sorok maradnak a hagyományosba amelyek kimondottan csak növények-állatok-fák beadása szükséges. Külön lehet megnézni azokat a feladatsorokat amelyek a termények leadását foglalja magába. Az azonban nagyon tetszik, hogy külön van a tenyésztés, a teliholdas éj és Bahama feladatsorok. Nálam ezért 4-es csak. További szép napot és jó munkát.
     
    Leho69 kedveli ezt.
  15. gaboores

    gaboores Járnitanuló

    A rutinos játékosoknak akik talán már az összes feladatot megoldották a legújabbak kivételével lehet nem okoz gondot,de én nagyon nem vagyok vele megelégedve. Nem oda teszi be a terményt,vagy állatot amit én éppen fejleszteni szeretnék! Remélem hamarosan vissza állnak a régire. A kicsik is panaszkodnak,hogy végképp nem tudnak rajta eligazodni!
    Jó lenne mielőbb vissza állítanák addig csak termelek és szaporítom az állatokat és berakom,ha a régit visszakapjuk :)
     
    pukinyúl és mgmérnök kedveli ezt.
  16. szárhegy

    szárhegy Fórum-zöldfülű

    Nem tetszik! :()
     
    pukinyúl és Leho69 kedveli ezt.
  17. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Aktív író

    szerintem szuper - végre lehet szelektálni, egyszerre beadni több hozzávalót - messze a legjobb, remélem marad - majd szépen megszokja mindenki (az természetes, hogy most első ránézésre sokaknak nem tetszik, de ha rájönnek, hogy 5-6 hozzávalót egy kattintással is elintézhetnek, szűrni tudják témakörökre a feladatokat, biztos elégedettebbek lesznek ők is)
     
    János1957, genka53 és taga1 kedveli ezt.
  18. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    Szerintem az arany középút lenne a legjobb! Az, hogy a beálitásoknál, lehesen választani, hogy Gazdakör külalakja Régi, vagy új! És ki , ki eldöntheti magának! Ennyi! :D
     
    János1957, emcsa001, demeter01 és 5 más kedveli ezt.
  19. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Nem tudom de nekem ez nagyon gáz.Nem tudom mi a turonak kellett ennyire tul bonyolítani.Elöször is oldalt meg kell keresni melyik feladatot szeretném,majd fent a nyilakkal kikeresgélnem hol tartok,majd azon belül oldalt a csillagoknál.Teljesen átláthatatlan számomra.Mivel nem sorban csináltam adott feledaton belül sem a feladatokat,hanem az alapján mire van szükségem mit szeretnék kivenni.Számomra ez egy nagy TURÓ:-( Kérem vissza a régit mert én itt nem fogom végig pötyögni az egész feladatsort melyiknél hol tartok.
     
    János1957, pukinyúl, demeter01 és 5 más kedveli ezt.
  20. aragorn*

    aragorn* Haladó

    Sziasztok!

    nekem sem tetszik a mostani gazdakör felépítése, a régi sokkal jobb volt, átláthatóbb és egyszerűbb, nem is értem miért kell a jót lecserélni, akkor inkább a Bahamás fejlesztéssel foglalkoznának, hogy többször lehessen aranybanánért feladatsort kapni
     
    János1957, pukinyúl, bindi5454 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.