Mennyire vagy elégedett az új Gazdakörrel?

Kategória: 'Központ archívuma', témanyitó: -BombadilToma-, témanyitás ideje: 26.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

1-től 10-ig terjedő skálán mennyire vagy elégedett az új Gazdakörre?

  1. 1- Egyáltalán nem vagyok elégedett vele, kérem vissza a régi Gazdakört

    1,009 szavazat
    57.9%
  2. 2

    39 szavazat
    2.2%
  3. 3

    43 szavazat
    2.5%
  4. 4

    32 szavazat
    1.8%
  5. 5

    85 szavazat
    4.9%
  6. 6

    40 szavazat
    2.3%
  7. 7

    70 szavazat
    4.0%
  8. 8

    87 szavazat
    5.0%
  9. 9

    73 szavazat
    4.2%
  10. 10 - Nagyon elégedett vagyok vele, mindenképp ez tetszik jobban

    264 szavazat
    15.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Papírgyároslány

    Papírgyároslány Járnitanuló

    sziasztok
    nekem nagyon tetszik (csillagos 10-es fölé)
    átlátható, könnyebb a beadás
    és gyorsabban meglátom, melyik feladat hiányos
     
    genka53 és taga1 kedveli ezt.
  2. 1hun2

    1hun2 Fórum-zöldfülű

    Nincs értelme egy hibás cuccot véleménynyilvánításra és szavazatra bedobni.
    A külalakon lehet alakítani, de azzal, hogy hibásan működik a régihez képest... csak ilyen eredményt lehet elérni.
    Egyébként azon csodálkozom, hogy egyáltalán 6 fölötti osztályzatot is kapott.
     
    Petike1250 kedveli ezt.
  3. agi7604

    agi7604 Utánpótlás-írogató

    Én elsőre hidegrázást kaptam Tőle. :-( Megszokható, de azért néhány dolgon változtatnék. Az alap megoldás nekem is tetszik, hogy bal oldalt szépen fel vannak sorolva, többet látni egyszerre, látszik melyikkel hogy haladok. Tetszik, hogy mint a paszulynál, több szempont szerint csoportosítható, bár ezt is még szokni kell. A jobb oldali mező viszont szerintem kissé nehézkes. Örülnék ha itt megmaradna a függőleges léptetés a szintek között, mint a régi Gazdakörben, nem ez az odafenn lapozgatós megoldás, icipici ikonokkal. Arról nem is beszélve, hogy hosszú ideig meg sem találtam, hol lehet váltani az ezüst-arany-gyémánt szintek között...
     
    demeter01, bogisaci60 és janos6750 kedveli ezt.
  4. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Nekem sem tetszik.Jobb volt a régi!!
     
  5. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Szerintem semmi szükség nem volt az átalakításrao_O
    De ha már ezzel ütötték el a munkaidőt a fejlesztők, / lett volna fontosabb is / akkor lássuk be, tűrhető lett.:p
    Némi megszokást igényel, de aztán lehet, hogy még használhatóbb lesz, mint a régi.;)
    Erős 7 a pontom.:music:
     
    genka53, Leho69, sziszi1965 és 3 más kedveli ezt.
  6. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    sziasztok!
    szerintem durva jóóóóó! kezelhető átlátható. s valljuk be minden újítás elsőre szokatlan. de szerintem így sokkal jobb. nem kell órákat keresgélnem az éppen aktuális feladatot hanem betettem a kedvencek közé s ripsz ropsz megvan.
    nagyon coool 10*******
    remélem a piac átalakítása lesz a következő!
     
    genka53, maniszla, taga1 és 2 más kedveli ezt.
  7. Trace76

    Trace76 Törekvő

    Hat, tetszik is meg nem is...en latok rajta mindent de azokra is gondolhattak volna akiknek nem olyan jo mar a szemuk, nagyon kicsik az ikonok! Erzesem szerint ez megint egy felesleges "fejlesztes" volt, csak az ujitas kenyszere hozta ezt is! Persze tokmindegy ez van aztan kesz...alapjaban veve semmit nem befolyasol a jatekon! Ez megint olyanra sikerult mint a mesebeli paraszlany ajandeka Matyas kiralynak hogy hozzon is valamit meg nem is! Ez is szep, szep de felesleges semmi...es latom hiaba is varom hogy vegre az osszes tenyeszteses kuldetest be lehessen fejezni farmaranyert, egyedul a tyukot lehet...miert is?!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.5.16
    hamuska és panka0222 kedveli ezt.
  8. szöszenet015

    szöszenet015 Utánpótlás-írogató

    Sajnálom, hogy a sok munkájukkal kaotikussá tették a Gazdakört, a méretek kicsik, a külalakja sem tetszik.
    Kell a fejlesztés, de figyelmesebbnek kellene lenniük. Gondolniuk kellett volna a rosszul látó játékosokra is, és nagyobb méretű ikonokat kellett volna készíteniük.
    Eddig is annyit terméket adtunk be amennyit akartunk ez nem változott. Lényegében a megjelenést változtatták meg amivel sok játékosnak van gondja. Ezért nálam ez 1-es.
     
    bindi5454 és Anyóca61 kedveli ezt.
  9. Ritafarmer1982

    Ritafarmer1982 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Egy kicsit furcsa, de majd megszokom :)
     
    genka53, mebajah, sziszi1965 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. janos6750

    janos6750 Aktív író

    Úgy látom sokkal több a elégedetlen gazda, pedig az elgondolás szerintem nagyon jó. Némi változtatásra azért szerintem is szükség lenne elsősorban a jobb oldali részen. Ez a nyilas váltogatás nem a legszerencsésebb, egyszerűbb volt a csuszka használata. Valamint amin lehetne a régi gazdakörből alkalmazni, az hogy amikor belépek egy feladatba automatikusan azt adja be ami nincs még teljesítve, mert így kissé macerás a keresgélés. Először fent váltogatni, utána azt figyelni, hogy az ezüst, arany, gyémánt részből mi nincs kész. Vagyis ha egy feladatnál mondjuk már csak a gyémánt rekesz van hátra akkor automatikusan azt adja be ami hiányzik.
     
    gaboores, mebajah, csopke1 és 3 más kedveli ezt.
  11. Anyóca61

    Anyóca61 Utánpótlás-írogató

    Lássuk be, hogy talán az eddigi legrosszabb fejlesztést látjuk..... vagy nem látjuk!? Sajnos ez nálam 1-es.
     
    csodabogár1 és bindi5454 kedveli ezt.
  12. Gyöngyhörcsög

    Gyöngyhörcsög Junior szaki

    Sziasztok!
    Szerintem nagyon jó az új gazdaköri, lehet szelektálni, sokkal egyszerűbb megtalálni azt, amelyiket szeretném csinálni. Félre lehet tenni azokat, amikkel egyáltalán nem akarok foglalkozni. A hozzávalókat egyszerre is be lehet dobálni, nem kell külön-külön. Gyorsabb és egyszerűbb lett, tartsuk meg némi továbbfejlesztéssel: lásd 66-os hsz!
     
    mebajah és sziszi1965 kedveli ezt.
  13. cambira62

    cambira62 Fórum-zöldfülű

    Nálam is 1-es. Ez az egyik legrosszabb fejlesztés a sok közül!
     
    csodabogár1, bindi5454 és dalmata10 kedveli ezt.
  14. dalmata10

    dalmata10 Fórum biztosa

    Egyszerűen használhatatlan. Szerintem lenne ennél sokkal fontosabb amin alakítani kellene és nem kerülne szinte semmibe. PL. amit már nagyon, de nagyon szeretnénk/szeretnék, hogy a Tapasztalatpontok láthatóak legyenek folyamatosan ugyan úgy mint a csengőpengő de legalább válasszák el a szám sort. Ez csak egy dolog, de sajnos elég sok ilyen és hasonló apró dolog van amit nem kellene fejleszteni csak picikét változtatni rajtuk. Különben a játék nagyon jó.
    Sajnálom, de ez nálam 1-es.
     
  15. fercsi915

    fercsi915 Utánpótlás-írogató

    sziasztok ! A mostani gazdakör nagyon gagyi, átláthatatlan, kusza,zavaros, a régi sokkal jobb volt !!!!
     
  16. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok! Én a régire szavaztam! Nem azért mert nem tetszenek az új funkciók mert azok jók ,hanem azért mert ezekért teljesen feleslegesen lett megváltoztatva a kezelőfelület! Tulajdonképpen 90fokban el lett fordítva az egész kapott néhány új funkciót és egy görgetősávval kevesebb lett /helyette kattintgatunk/ illetve a feladat szinteket már nem csillagokkal jelölik kb ennyi! A régi kezelőfelületen is belehetett volna az újdonságokat szúrni,/hely volt bőven/ és akkor mindenkinek jó lenne! Maga a kezelőfelület megváltoztatását teljesen fölöslegesnek tartom az új funkciók tetszenek de ez semmiben nem indokolta a régi gazdakör átplasztikázását!
    / Házat sem építünk kívülről át mert kád helyett sarokkádat kap és klímát a szobákba! /
     
    genka53, dalmata10, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  17. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Biztos jó lesz,szokás kérdése!!!! Kicsit aprócska,de szemüveggel egyenlőre jó lesz!
     
    mebajah és sziszi1965 kedveli ezt.
  18. fercsi915

    fercsi915 Utánpótlás-írogató

    Nagyon nem tetszik, borzalom az egész !! a régi sokkal átláthatóbb volt !
     
    tilinkó68 kedveli ezt.
  19. tilinkó68

    tilinkó68 Fórum-zöldfülű

    Ez nagyon nem tetszik ! Kérjük vissza a régit !!
     
    csopke1 kedveli ezt.
  20. nmikimouse

    nmikimouse Fórum-zöldfülű

    Pozitívum: oldalt a sávban átláthatobbak feladatok, nem kell annyit keresni. Illetve jó a csoportosíthatóság lehetősége is
    Negatívum: Minden gomb kicsi, alig látható - nehéz megtalálni
    Összegzés: jó az alapkoncepció, de felhasználóbarátabbá kéne tenni - 7 pont
     
    genka53 és mebajah kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.