Visszajelzés Mesék a képregényboltból - panaszláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 8.5.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Malom termék kell az elindításához....:music:
     
  2. csokasig

    csokasig Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,
    én is így jártam, a mostani aratáskor 3 db pixelszívnek kellene lenni, de csak egy van a pajtában, sőt az előző napokon elkészült szívek is elvesztek:((
    ID 2748012
     
    sutimami57 kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha eteted a paradicsom képregény ólat, akkor oda ment el. Mert ahhoz kell 2 pixelszív is.
     
    barbi021951, sutimami57, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  4. csokasig

    csokasig Utánpótlás-írogató

    Köszi, igazad van:)
     
  5. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Azért dob vissza a malomba mert nincs pixelszived. Ugyanis az etetéshez kell két darab pixelsziv is a malomban készitett táp mellé.

    [​IMG]

    • Érési idő: 6:00 óra
    • Méret: 2x2
    • Indításához szükséges: 1x Szuperhősköpeny + 2x Pixelszív
    • Termény: 1 db Szupermalac figura
    • Kihelyezhető: Ideiglenes event terület
    • Kezdő mennyiség: 2 db (event területen kihelyezve)
     
    barbi021951, sutimami57, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  6. milanzs

    milanzs Fórumelemző

    Jaaj, ez az event... dögunalom, nem halad és még ki is tol az emberrel... uuutálom.
     
    papirocska, barbi021951, szöszi50 és 3 más kedveli ezt.
  7. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Jó ideje már nem volt egy igazi, szórakoztató event, kivéve a tenyésztős eseményeket. Az értékeléseken is meg látszik, de ez a mostani mindet alul múlja. Mivel a készítők nem játszanak, halvány lila gőzük nincs arról, mit dobálnak össze-vissza. Kinlódok vele, ha már eddig el nyüglődtem, a felhőig el mennék, ha sikerül. Csak azért kezdtem el, mert nem zavarja a farmot a kis terület, de többet nem akarok ilyen elcseszett eventet látni. El sem tudom képzelni, mire adtak páran 10 pontot..........
     
    szöszi50, zebrina04, R3TRO és 10 más kedveli ezt.
  8. mami531953

    mami531953 Aktív író

    Kerdesem a kov.Minden nap learatom az Arkadkabint ami a Pixelszivet adja ,csak nem tudom hova tunik el?A Paradicsom kepregeny etetesehez a tapot(Szuperhoskopeny) a malombanmegkeverem,most is van 2 mire beerik legyen tap,de a Tokfejes jatekkazetta mihez szugseges.Szerintem ez az eventleiras magyarazata eleg zavaros es kovethetetlen.Bocsika ha valakit-valakiket megsertettem,de egyszerubb es velosebb es ertelmezhetobb magyarazatok voltak regebben.
     
    milanzs kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem pontosan értem melyik része zavaros az általam készített eventismertetőnek, igyekeztem mindenre megfelelően kitérni. Ez egy olyan event, ahol kicsit összetettebb a feladat, az ismertetőt lehet többször is át kell olvasni és érdemes jegyzetelni is, hogy mit mire használunk fel.
    Az Árkádkabin indításához szükséged van Tökfejes játékkazettához, amit a malomban tudsz előállítani (ehhez eventnövényre van szükséged és a Pixelgyümölcsre, ami a Pixelfa termése)
    A Paradicsom képregény indításához 2 db Pixelszívre (Árkádkabin adja) és 1 db Szuperhősköpenyre van szükséged (ami malomtermék - a gyártáshoz Képregényre van szükség, ami a Képregényfa termése és eventnövényre).
    Az Árkádkabin érési ideje csökkenthető a Minijátékban szerezhető Árkádsebesség-növelő bónusszal, a Pixelfa hozama növelhető és a fa érési ideje is csökkenthető, szintén a minijátékban szerezhető bónuszok megfelelő időben történő aktiválásával.
    Az Árkádkabin érési ideje lényegesen több, mint a Paradicsom képregényé, így érdemes ez utóbbit olyankor leszedni, és ott is event növényt termelni, amikor nincs elegendő hozzávalónk az indításhoz.
    Mivel ugyanezek a dolgok kellenek a haladási sávba is, ezért meg kell tervezni, hogy mit mikor mire használunk fel. Az event csevegőben több játékos is hozott saját taktikát, érdemes azokat megkeresni, elolvasni.
    Ha pedig ellenőrzést szeretnél kérni, hogy mi történt az event kapcsán Nálad, akkor egy Segítségkérő topikban várunk, Farm név és Farm ID megadásával.
    További sikeres játékot!
     
  10. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    Számomra az, hogy az event tárgyat belekeverik a nyitható ládák , boxok közé, elég aljas dolognak tartom.
    Naponta nyitogatom a ládákat, de hogy csak ott lehetett helyet találni neki nem éppen jellemes dolog.
    Vagy 2x nyitottam vétlenül ki a "segítséget". Köszönet a kigondolójának!
     
    cicimsincs, Sali~*.* és magdi06 kedveli ezt.
  11. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Amikor a ládákat nyitogatod akkor esetleg beirhatnád a keresőbe hogy láda, és akkor csak a ládákat mutatná. És nem fordulna elő, hogy figyelmetlenségből mást is kinyithatsz vagy elindithatsz. Vagy ez például eszedbe sem jutott?
     
    fakír1020, Luca_511, barbi021951 és 2 más kedveli ezt.
  12. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    Ezt az eventet gondolkodva, tervezgetve, számolgatva, rengeteg időt rászánva tudnám igazán hatékonyan játszani. Ha sok felesleges időm lenne, én is lehet, hogy adnék rá 10 pontot.
     
    kloszági, fankostepsi és cicimsincs kedveli ezt.
  13. kloszági

    kloszági Fórum-zöldfülű

    Még sosem értékeltem negatívan egy eventet sem de ez most kiérdemelte az 1pontos értékelést! Unalmas, időrabló, túltekert és a legkevésbé sem élvezetes. Nulla sikerélmény... még ha el is szenvedem magam a kiszemelt jutalomig. Idegesítő, h minden külön időtartamú de összefüggő és ha esetleg elfelejted időben aktiválni a bónuszt akkor kb annyi is... Több szót nem is érdemel. Konkrétan vacak!
     
    magdi06, vihence, R3TRO és 2 más kedveli ezt.
  14. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Ebben egy dolog van, ami tetszik, a könyvpakolgatás. A többi 0. Kár, hogy napi 2 van csak.

    Más. Mi éri meg jobban? A Szív vagy a malac? Nem érek a végére biztos, mert az elején nem volt időm, eltötyörögtem, bonyolult is volt, szóval majdnem hétvégén álltam neki igazából.
    De a felhőig jó voltna eljutni. Ha már egyszer adnak. A 45 ezresnél vagyok, de ha most mindent beadok, semmim nem marad jóformán.

    Nem tudom ezt hogy képzelték, hogy összevissza idővel ugyanannyi ideig van meg, mint egy "hanyományos" event?...
    Mivel eventes terület, nem zavar be sehova, miért nem maradhat tovább? Miért nem terveznek oda hosszabb ideig tartó eventet. Ez érdekelne. Hogy legalább némi sikerélménye legyen az embernek, ha már ezt most így megkutyulták.

    Ja és még az, hogy semmi gyorsító nem érvényes oda. Tehát tényleg dupla annyi idő kellene, mint egy másik eventre.
    Hiába lenne meg hozzá mindenem, nem tehetem meg, hogy befejezzem időhiány miatt.
     
  15. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    Sok nyitható dolognak nem láda a neve, szelektálni akkor is kell a száz féle dolog közül, egyébként a kitehető tárgyak közé is tehették volna, ha másként gondolkodnak, oda nem jár sűrűn a játékos.
    Jut eszembe, annál könnyebben kifagy a nyitogatás ha még szűkítem a ládákat.
     
    sutimami57 kedveli ezt.
  16. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Junior szaki

    Szia, osztom a véleményed, nem tetszik nekem sem ez az event, kifejezetten az sem érdekel, ha nem lesz meg a felhő, mivel nem nagy durranás, így eszemben sincs hozzá eventes cuccokat venni. Viszon ez a pontozás új nekem, hol lehet pontozni az eventeket, vagy nem teheti meg mindenkiMegtaláltam közben szavaztam is, nem is tudtam, hogy ilyen is van, jó lenne, ha ezt is tényleg figyelembe vennék.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.5.24
    magdi06, Ms.AbyZu, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  17. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Minden nyithatónak láda a neve. Csak van amelyik úgy irja ládája. Én ezért annyit szoktam a keresőbe irni hogy lád és igy minden ládát megmutat és csak a ládákat. Egyébként a ládákat nem érdemes minden nap nyitogatni. Ésszerübb összevárni 50, 100 vagy ezer ládát, és akkor nyitni.
     
    kisegércsaj, Luca_511, vihence és 2 más kedveli ezt.
  18. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Haladó

    a szavazás állása azt hiszem, mindent elmond - kár, hogy a lőtéri kutyát sem érdekli, ez is csak egy újabb agymenés :(
     
    R3TRO, Ms.AbyZu, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  19. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    Az idők össze vissza teremnek ez nem játék, bolondokháza otthonülős nyuggereknek.
    1 pont a játékra
     
  20. damien

    damien Haladó

    Azért szereztem pandaérmét az ígért későbbi nyereményekért, hogy most két semmitérő fejlesztést kiváltsak, ami az event végén eltűnik a játékból? Ennyi erővel az érméket egyenesen a kukába is dobhatnám. Ez azért panaszra ad okot.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.