Visszajelzés Mikulás titka 2016 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia! Van úgy, hogy az ember a nagy sietségében rosszul számol és itt a játékban az nem is olyan nagy baj, csak máshol legyen figyelmesebb, mert a VV-ben sajna komoly kára keletkezhet:p
     
    Melan, -Fülemüle-70, kovacstne és 7 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    Tetszik az event, nem gond a teljesítése és a felhőnek örülök:)
    Köszönöm, hogy a bahám halad a maga ütemében (bár akkor sem bontottam volna, ha ott is ültethető lenne a cukorrúd) 3 farmos területen is simán teljesíthet a feladatsor.
    Szia :)
    Talán ma még érvényes, hiszen a hóhiány miatti késés igazolt mulasztás a mikulástól és itt az ajándéka:)[​IMG]
     
    osztrak12, Gio, hófehérke2002 és 25 más kedveli ezt.
  3. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Eventgaz 2 nap alatt bőven kész,a röpiket majd látjuk hogy röppennek,most remélem jól fognak!:)
     
    Feca29, Gio, hófehérke2002 és 13 más kedveli ezt.
  4. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere


    szia!
    a felső sor az egyesek, a második a tizesek, utánna jönnek a tört nem egészek, prímek, az alatta levő sorokon pedig azok halmazai
    de ez egy régi modell lehet mert nincs kábele amin a nav-hoz online befutnának az eredmények
     
    genka53, ssasulka84, Gio és 18 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Semmi meglepő ahhoz képest, amit múltkor láthattunk. Minden ugyanúgy maradt.

    Az event régen látott egyszerűséget és lazaságot mutat.
    Jutalmak relatíve kitűnőek.
    Besorolása: kár kihagyni.
    További előnyök. Részteljesítések is jól hoznak a konyhára. Bahama: mentes a turbulenciától. Kis farmok is sokat profitálhatnak, 20 szinten aluliak is.
    Szombatra kész.
    Taktika: hosszú be ma este, gyors fölszaporítás, erőből aratás vetés, és intenzív bedobálás a gazdakörbe. Csak 1x1en csinálom.

    Aki nyűgölődik a felröpivel, az fontolja meg milyen méretű területet használ!!!

    Tanács: figyeld a farmod, hogy teljesíthesd az eventet.
    Szia!
    Pedig azzal a géppel (a Tamáséval) jobb eredmény született.
     
    nagymami2, osztrak12, genka53 és 36 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Másfél területnyi? Mi az neked, ha erőből és izomból teljesíted szombatig így is:D Pár kör ide-oda nem nagy gáz, bár az ide jobb lett volna szerintem is, de hát ez van ennyit kell ültetni:)
    Látod pont ezek az előnyök azok amik miatt ez a modell került a mikuláscsizmába:D:D
    Mellesleg semmi köze a NAV-nak a cukorrúdjainkhoz, csak ne számolgassa azokat, így talán jobb is ez a fajta "golyósgép":D
     
    Gio, HéricsBáró, Melan és 11 más kedveli ezt.
  7. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Én nem bánnám, ha jönne innen -onnan még egy kis plusszxDxDxD
     
    Gio, -Fülemüle-70, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  8. Ananke

    Ananke Rutinos

    Osztozom a véleményedbenxD Nálam a múltkori eléggé ki volt feszítvexDxD
     
    Gio, Evita-55, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!
    Jogos, elnézést :)

    Szia, Jogos, valóban, elnézést
    Szia!
    Jogos, elnézést.

    Szia!

    Hivatalos tájékoztató alapján, és teszten sem jött felröppenő, és a növény sem ültethető.

    Oly régóta vágyom már egy Farmeramás számológépre ;) nekem nem futja még egy normális számológépre sem :D
    Szia!

    Lehet, hogy valóban így volt? :p ;)
     
    Meellcc, genka53, Lillapilla73 és 31 más kedveli ezt.
  10. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia:)
    Tényleg, az lenne csak a kihívás
    xD
    Nem bontom, megmondom miért, mert a Bölcs Tölgyesen vannak a Mamutfák és a Raktárházak, juszt sem fogom lebontani egyetlen event kedvéért sem.;)
    A felröpikre kíváncsi vagyok, hogyan adja majd az eventnövény.:music:
     
    Gio, hófehérke2002, demkom és 16 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Valóban, való életben sokkal felesősebb számításokat kell végeznem meló helyen...
    Szia!

    Öhhm,biztos sokan tudjátok, életem első szakasz részén járok, így nem tudom használni az eszközt, az nagy probléma?

    Szia!

    Milyen jó is lenne, ha így működne, lehetne választani :D Én 1 cukorrúdra és 1 sapira szavaznék :D
     
    Meellcc, Kariatida55, nagymami2 és 29 más kedveli ezt.
  12. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Azt az 1-2 ültetést kivárjuk.xD
    Most sem fogom reggel learatni a szigetet. Mondjuk ez nálam nem óriási kiesés, mert csak most kerültem géphez. Mivel növényezek és lusta vagyok farmot rendezni, így holnap növényekkel fogom várni az eventet. Remélem, nem viccelnek meg.:eek:
    A sorvégi doboz +1 termést fog adni, de azt a karácsonyi eventre tartogatom.

    Tévedni emberi dolog.:D
    Nincs azzal semmi baj, ha javítva van az ismertető és látszik a javítás.

    Fogd szaván a főnököt.xD Addig ne számolj jól, ameddig nem lesz meg az a Farmeramás számológép.xDxD
     
    Cyra65, osztrak12, genka53 és 22 más kedveli ezt.
  13. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Szerintem nem lesz ok panaszra. Annyira nem tűnik nehéznek, hogy a kis farmokon is megcsináljuk;) vagy legalábbis nekifogunk...:music:ha nem is lesz meg az egész, a kitehetőket nagyon megéri megcélozni:p szóval most vissza a kis farmokra (legalább megnézem, tényleg kinyitottam-e, amit kinyitottam) és elültetem a leghosszabbat mindenhol, bahán maradhatnak a tevék, a többi meg holnap kiderül:D
     
    genka53, Gio, Melan és 7 más kedveli ezt.
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ahh, nem Csocso intézi az ilyet sajnos, pedig akkor biztos lenne Farmeramás számológépen a GYIK írások mellé :p
     
    Cyra65, osztrak12, genka53 és 19 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Tamás:) Semmi gond, de kár volt utána számolni mert így többet kell ültetnünk. xDxD Tudod, a gazdák még azt is megszámolják hogy hány fűszál van a réten. xD
     
    Cyra65, osztrak12, genka53 és 16 más kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ahham, ismerlek Titeket ;) fűszálat nem lehet számológéppel számolni, arra speckó eszköz kell, amit nem tudok beszerezni, így legközelebb meghagyom ezt az örömöt nektek :D
     
    Meellcc, Cyra65, osztrak12 és 18 más kedveli ezt.
  17. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul



    Szia!

    Nem kell elnézést kérned, csak néhány gazda fel lenne háborodva, amikor letermeli a 6000 növényt és még sincs kész az eventtel!
    Pedig, lehet a felröppenő lesz kevés!! (Ha nem 2FA-ért lehet venni, akkor ritkábban illetve kevesebb szokott felröppenni)
     
    osztrak12, demkom, imi010 és 6 más kedveli ezt.
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Én hibám, mert rossz a számológépem...
    Hivatalos tájékoztató alapján 3 FA a felröpinek darabja. Felröppenő mennyiségben nem tudok nyilatkozni, mert teszt farmon, teszt szerveren korántsem ugyanaz mint a normál játékszerveren.
     
    Gio, demkom, HéricsBáró és 15 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Tamás:)
    Ez tényleg jó lenne 1+1-es beadás és ezt a rendszer még ki is egészítené 6 óránként 5 maggal, ami adná az egy darab sapit felröppenőként:D
     
    ssasulka84, Gio, demkom és 8 más kedveli ezt.
  20. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Jajj dehogy nem fogtok bontani!!!xDxDxDAz előzőben a turbófák is mellőzték a röpiket nálam,úgy szedem le őket mint a kisangyalxD
     
    osztrak12, Gio, demkom és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.