Visszajelzés Mikulás titka 2016 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ekkora meglepetést!:inlove: imádom, mikor havas a farm, este tereprendezést tartok, főfarmra megy a száguldó és a repülő szán, kikerülnek a hógömbök, karácsonyfák, hóemberek, Mikulások, rénszarvasok...minden:D Ez a szép látvány el is fújta a rosszkedvemet!
     
    Cyra65, maszilva, ambrusne és 14 más kedveli ezt.
  2. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    nekem is tetszik az event, biztos elkezdem és végig is csinálom, fák maradnak a széleken, raktárházak is kint maradnak a helyükön a 2 db mamuttal, és remélhetőleg a sapik is fognak röpködni. ;):)
    a behavazott farm is nagyon szép lett. :)
     
    Gio, missuzy_53, demkom és 12 más kedveli ezt.
  3. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere


    nem szeretek event elött túl sokat gondolkodni, meg amúgy sem, viszont, mi lenne ha feltermesztem a szükséges db-számot és utánna komfortba vetem?
    ez egy nagyon fontos event és nem akarom elszúrni
    mert mi van ha most tényleg habkönnyűnek tűnik, de aztán késöbb kiderül, hogy elég egy apró megingás egy pillanatnyi kihagyás és..vége
    ezek komoly dolgok, az elején még mókáztunk, de nem szabad félválról venni
    bele se gondolok mi lesz ha nem sikerül..
     
    Cyra65, Gio, .julia0905. és 10 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha van annyi szupertrágyád hogy megéri Neked ez az event akkor lehet komfortozni. Én várnék 2 napot hogy fogja adni a felreppenőt és legvégső esetben sz.trágyáznék.
     
    Cyra65, Gio, kovacstne és 6 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Nagyon jó kis event. :)
    1 területen fogom csinálni, annyiszor taroltam, vissza rendeztem stb....
    A mikulás sapikat megtartanám, S,M, L, XL,XXl méretben, mert jövőre kiadnám. :)
    Tamásnak igazán össze dobhatnánk egy számoló gépre valót, hisz itt a karácsony.;):inlove:

     
    Cyra65, Gio, demkom és 18 más kedveli ezt.
  6. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Nagyon dekoratív ez a havas táj! Már nagyon vártam!
     
    Gio, demkom, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia:) Hűhaaa, az 1 terület azért kicsit merész. :) 4 napos az event, ha nem szupertrágyázol akkor nem lesz időd hosszúzni.
     
    Cyra65, Gio, demkom és 11 más kedveli ezt.
  8. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Nagyon laza kis event lesz reméljük a felröpik is jönnek,sok sikert mindenkinek:)És ez a havas dekoráció:inlove:nagyon szép,imádom.:inlove::D
     
    Gio, demkom, Csuni és 9 más kedveli ezt.
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Adhatom a posta címem? :D
     
    Magdusnéne, Gio, Borzas.Kata és 17 más kedveli ezt.
  10. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Kellemes meglepetés ez a havas táj! Kicsit húzós lesz számomra az event mert szanatóriumi kezelés miatt csak délutánonként tudok aratni,vetni! Szerencsére nem sok a növény mert a szobatárs nem örülne ha éjjel aratgatnék! Pont holnap vonulok be! Sok felröpit mindenkinek!
     
    Gio, demkom, kovacstne és 7 más kedveli ezt.
  11. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Igen az mindenképpen kell. DDDD Fény postával csak nem tudom küldeni. :inlove:
     
    Gio, demkom, HéricsBáró és 10 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De nehogy valami hiper-szuper számológépet várjál. xD Majd összedobjuk a legegyszerűbbet, úgyis mi számolunk, nekünk kell a jobb. xD

    Szia, jobbulást.
     
    Gio, Borzas.Kata, Feri.Tigi és 10 más kedveli ezt.
  13. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    3 nap alatt lenyomtam a BINGÓT, ne hogy már ez kifogjon rajtam.
    Casio az egyszerű nem? Tacskósat csak nem veszünk. Vagy igen?
    Pulykát meg majd mi eszünk, de aszalt szilvával. ;)
     
    Fatther, kovacstne, -Mayacska85- és 7 más kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Jobbulást! Ha csak napi egy aratásra telik, akkor komfort vizezve. Kell a röpi is, meg akkor termelsz a legtöbbet, ha komforton nyomod egy aratással.
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, Fatther és 13 más kedveli ezt.
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sin, Cos, Tan függvények is kellenek ahhoz, hogy a fűszálak mennyiségét, görbületét ki tudjam számolni :D :D
     
    LCZAnikó, Lillapilla73, Gio és 17 más kedveli ezt.
  16. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Sziasztok.
    Tetszik az event, Jók a nyeremények, a szupertáp mindig jól jön:).Megpróbálom két területen befejezni, felszaporitás után 1x1en csatnival hat aratásból meg kell legyen.
    Ami még feltűnt, most kettő helyett három farmaranyért lehet plusz ajándékot küldeni.
     
    Gio, -Mayacska85-, Detti0812 és 8 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha nem ezres nagyságrendű a felröpi mennyiség, akkor mindig drágább. Volt ami 6 FAba került.
     
    Cyra65, Gio, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  18. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sinus, Cosinus lesz rajta. :D
    Tamás sült pulykát aszalt szilvával töltve Te is ehetnél:)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.12.16
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A legegyszerűbbet ami van. Összeadás és kivonás legyen rajta és slussz. xD
    Mondanám hogy veszünk egy olcsó kínait, de magunkkal szúrnánk ki mert 2 naponta vehetnénk másikat. xD Számold inkább kézzel a fűszálakat. ;)
     
    Gio, HéricsBáró, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
  20. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    akkor én most leugrom a közértbe egy diannás cukorkáért, és mire ha visszatérek remélem a fonalat is megtalálom:DD
     
    Gio, Borzas.Kata, HéricsBáró és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.