Visszajelzés Mikulás titka 2016 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jajj, csak ne kerüljön sokba a kiengesztelése. xD Amit kaptam tegnap a kicsi csizmámba azt mind odaadom neki. xD
    Képlékeny ez a számolás mert pl. nagyon sok ismerősöm szereti ha van a kiírás végén összesítés, viszont utána már nem tudja hogy javítva lett mert már nem olvassa el mégegyszer az ismertetőt. :p Ő maga meg nem szeret számolni. Akkor most mi legyen? Mind a két kezét nem haraphatja le.
     
    demkom, simi1955, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Megoldás: Nem lesz összesítés, találomra kell termelni, vagy 0-24-ben, amennyi csak belefér, aztán mikor beadja, akkor meg rájön, hogy 20-30-40.000 növény van pluszban egy hosszabb event esetén :pxD8)
     
    Lillapilla73, Gio, Juhosjudit1 és 18 más kedveli ezt.
  3. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Hagyd csak, Jónástól kiköveteljük az órát, aztán itt toporgunk majd, amíg Kukori közzéteszi a számításait.:D:D


    Mivel kapcsolatban akarsz írni?
     
    Gio, demkom, taga1 és 10 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    xDxDxD Jó ötlet. Ha megkérdezik hogy most mennyit kell végül is termelni, megmondom hogy amennyit akarsz csak legyél kész. xD
     
    ursa11, ssasulka84, Gio és 13 más kedveli ezt.
  5. Tinkusz

    Tinkusz Utánpótlás-írogató

    Pont ezért csinálom másképp, mint máskor :) ;) Örülök amikor nem kell agyon taktikázni, hanem csak csinálni és pont :) Ráadásul gazdaköris, így válogatni is lehet, pl. az elsőből nekem elég csak ezüst az már -1250 növény és -78 felröppenő, ha esetleg a 4 nap alatt mégse gyűlne össze a felröpi :)
     
    Gio, Samborg, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Na ezt most jól megcsináltuk. Tamásnak már holnap feladnám a csomagot. Csak habcsókot tavalyit honnan a csudából szerezzek? Pulyka aszalt szilvával ha szereti akkor megsütöm, igaz címem nincs, de csak ide talál. :)
    Nem akarok találomra event gazt Tamás. :cry:8)
     
    ursa11, demkom, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Már most sajnálom az öreget, kész rettegésbe fogja várni az eventeket :p
    Így leírva valahogy viccesebb, mint ahogy Én írtam. Még mindig szakadok rajta :D
     
    ssasulka84, Gio, demkom és 12 más kedveli ezt.
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,
    Köszi az infot, jó tudni, ezt én is elteszem addigra:)

    Ezt a találomra való eventnövény termelést remélem nem valami team meeting alatt hallottad a központból a következő eventtel kapcsolatbanxDxDxD Karácsonykor épp elég a meglepi ajándékokat bontogatni, mint hogy meglepi alapon termeljük az eventgazt is:D:D

    De azért elég vicces lenne egyszer egy event ismertető valami hasonlóval: "Termelj le annyi eventgazt amennyit gondolsz, és a végén meglátod mire lett elég":p:D
     
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Jó lesz az idei habcsók is, egy jó számológéppel :p
    Észak-Nyugat-Magyarország, Megyeszékhely ;)
    Nem kell találomra, hivatalos részletes táblázat az lesz mindig, az központi ;)
     
    ursa11, Gio, demkom és 11 más kedveli ezt.
  10. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Valahogy ez ugrott be
    Mennyi?
    Kétszáz!
    Mi kétszáz?
    Miért, mi mennyi?
    Az előző eventet hosszúérésűekkel vártam, most kisérletképpen fákat raktam ki, meg ólakat. majd meglátom melyik ad jobban.
     
    Gio, .julia0905., demkom és 9 más kedveli ezt.
  11. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Sziasztok! :)
    Most olvastam el az ismertetőt, habár a növény és a felröppenő mennyisége is elsőre kicsit soknak tűnik, mégis nagyon várom ezt az eventet, mivel ez a decemberi időszak a másik nagy kedvencem a Halloween mellett, na meg az utóbbi pár hétben sajnos nem tudtam aktívan játszani vizsgák miatt, így most örülök, hogy visszatérhetek. :) Sok cukorrudat és mikulássapit mindenkinek! :)
     
    Gio, demkom, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    hát még kitudja, hogy mit hoz a jövő. Egyelőre azért még ilyet nem hallottam, vagy mégis? :p
     
    Gio, demkom, HéricsBáró és 9 más kedveli ezt.
  13. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Tamás én holnap fel postázom. Tavalyi habcsókot nem kapsz és egy Casio megfelelne mit számoló gép?
     
    demkom, HéricsBáró, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  14. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sok a növény?:eek: Nem is kell 4 teljes aratás. Péntek estére meglesz.
     
    Gio, demkom, szoszimo92 és 13 más kedveli ezt.
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Alap műveleteket ha tud :D Azon kívül más műveletre nincs szükség GYIK készítéshez ;)
     
    Gio, Borzas.Kata, demkom és 8 más kedveli ezt.
  16. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    :)segít számolgatni, kalkulálgatni és megtervezni az event végrehajtásához szükséges mozzanatokat a legapróbb részletig
    ...és már csak a nasa mérnökeinek gépét kell feltörjem a megoldókulcsért

    még a tibetimacskaszőr gombolyagot is eléd gurítom, ha olyan pulóvert kötsz belőle amin rajta lesz
    rackó bárány ahogy kinyitja az ajándékosdobozt... De animálva!
    :DD
     
    Szviki04, Esőfelhő*, Evita-55 és 12 más kedveli ezt.
  17. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Nagyon tetszik a havas táj,de borzasztóan bántja a szemem,hol tudom kikapcsolni?:(
     
    demkom, -Fülemüle-70 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Beállítások között

    [​IMG]
     
    Gio, -Fülemüle-70, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  19. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Szerintem egyáltalán nem sok..Elözö eventhez kellett:19.000 Gaz és 1130 Röpi,Most kell 7000 gaz és 440 Röpi.Akkor sem lehetett esöerdön ültetni és most sem..Igaz most bahán sem,de szembetünö a két kért mennyiségének különbsége..Nah ezt jól megfogalmaztamo_O
     
    Lili060504, demkom, szoszimo92 és 9 más kedveli ezt.
  20. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Köszönöm szépen!;)
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.