Minden ami Sport! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 22.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor szerintem Neymar , mert az mindig fetreng . :DSzóval ezért fetreng ? :inlove:
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Úgy legyen, hogy megérje neki a sok mosás. ;)
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én Robert Lewandowski-nak szurkolok . :inlove:
     
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Maradok Neymarnál, ha már említetted. Szimpi a kölyök nekem. Végül is nekem aztán mindegy lesz, hogy ki kapja meg. hamar átfutottam a listát. Szalah is kaphatná tőlem. Először azt hittem Szalai van jelölve, már majdnem leugrottam a székről.. :D De aztán megkönnyebbültem, mikor láttam a végén a h betűt. ;)
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szóval úgy látad , hogy Szalah nevéről elSzhaladt a H betű ? :D
     
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Szerintem Kylian Mbappé [​IMG];)
     
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, ez tökéletes megközelítés. ;)
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nézem a közvetítést , mindenki jön megy . Mikor lesz eredményhirdetés ? :inlove:
     
    jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Fiam azt mondta 20:00- kor kezdődik. Többet nem mondott, mert játékban van. :D
     
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    S a fiad Zsani??? :D
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem, ő Ricsi.
    Anno velük indult a játék két farmon, paarricsi_apja és paarzsani_apja néven. Ez a múlt, zsani_apja a jelen. ;)

    ,,,ha már sport csatorna, mindkettő focizott is. ;)

    Messi felkapta hetedszer. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.21
    jófarmerlány, Kuzdern és Ninett79 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mit fog csinálni a hetedikkel ? :inlove:
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Oda rakja a másik 6 mellé. Vagy a 8. elé. Mondjuk azt azért kétlem. ;)
     
    HéricsBáró és Kuzdern kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De legalább lassan tud tekézni velük . :D:inlove:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Hamilton vagy Verstappen ? Ha kereket cserél Hamilton , akkor nyert volna ?
     
    Hanikó71 kedveli ezt.
  16. Hanikó71

    Hanikó71 Aktív író

    Szia!

    Hamilton vagy Verstappen ? Ha Latifi nem megy a falnak, Hamilton nyert volna ?
    Sajnos a ha nem játszik, viszont a FIA sokat tett ma Verstappen győzelméért...
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    A FIA egyáltalán nem kedvezett Verstapennek, egész évben. A múltkor amikor későn fékezett, s kiterelte Hamiltont, 5 másodperces büntit kapott. Amikor Imolában Hamilton játszotta el ugyan ezt, őt nem büntették.
    Ezt itt most a a Mercédes, és Totó Volf cseszte el, de nagyon, amikor nem engedte 2* is Hamiltont kereket cserélni.
    Őrjöngött, hogy ne küldjék be a Safety car-t, azt szerette volna, hogy ott intsék le a versenyt, miután már csak 6 kör volt hátra.
    Viszont egy ilyen éles helyzetben nem szabad, hogy a Safety car alatt dőljön el a VB cím.
    A versenynek a pályán kell eldőlni, versenyzés közbe, nem egy véletlen baleset következményeként.
    Hamiltonnak éveken keresztűl nem volt ellenfele, nem azért mert nem voltak vannak jó pilóták.
    Egyszerűen Hamilton egy rakétába ül, s mégis többször tudott az idén a Redbullal Verstappen nyerni.
    Majd meglátjuk jövőre ki milyen autót rak össze, mondjuk én akár hogy is lesz, maradok Verstappen szurkoló:)
     
  18. Hanikó71

    Hanikó71 Aktív író

    Szia!
    Valószínűleg, nem ugyanazt a futamot néztük, egész évben, és tegnap sem, nem Toto nem akkor és nem azért őrjöngött...
    Gratulálok Maxnak, és kívánom, hogy teljesüljön a vágya maradjon örökre a Red Bullnál.
    Azért olvasgass, ezeket nem én írtam.
    "
    A verseny nagy részében Lewis Hamilton állt az élen vasárnap, ám Nicholas Latifi balesete miatt pályára kellett küldeni a biztonsági autót, ezt kihasználva pedig Max Verstappen és a Red Bull azonnal a bokszba hajtott friss gumikért.
    A versenyirányítás először azt jelezte, a lekörözött autók nem vehetik vissza köreiket, majd hirtelen változtattak ezen, ám csupán a Hamilton és Verstappen közötti 5 lekörözött autó előzhette meg a Safety Cart.
    A versenyt végül Max Verstappen nyerte meg, az utolsó körben ugyanis megelőzte Hamiltont, így ő lett a világbajnok. A Mercedes óvott a futam után, ezt azonban a versenybíróság elutasította. Most nem kizárt, hogy a német istálló a bíróságra viszi az ügyet.
    „Nem tudom, milyen döntések születtek az alapján, amit a versenybíró először jeleztek. Ha az volt a döntés, hogy marad a sorrend, és ez késztette Lewist vagy a Mercedest arra, hogy ne álljanak ki a bokszba, majd aztán hirtelen azt mondták, hogy lehet előzni, akkor az szerintem nem elfogadható” – mondta Lando Norris. „Nem tudom pontosan, mit mondtak, vagy mit csináltak, de vitás a vége, ez minden, amit mondhatok.”
    Norris azt mondja, csak és kizárólag az izgalmak növelése miatt hozhatták meg ezt a döntést a versenyirányítók.
    „Ami azt illeti, nem is tudtam, hogy csak az első 3 vagy 4 lekörözött mehet el. Szóval nyilván azért csinálták, hogy csata legyen. A TV miatt természetesen. Az eredmény miatt. Hogy fair volt-e, vagy sem, azt én nehezen tudom eldönteni.”
    Arra a kérdésre, hogy meglepődött-e az első üzeneten, miszerint a lekörözöttek nem mehetnek el a biztonsági autó mellett, Norris így felelt: „Néha elengednek, néha nem. Fifty-fity. De azt mondták, hogy nem engednek el minket. De aztán hirtelen, az utolsó kör, az egykörös harc miatt megtették, egy kicsit meglep.”
    "
    Az ausztrál versenyző nem tudott pontot szerezni, hiszen csak a 12. helyen zárta a szezonzáró futamot, a verseny utolsó pillanatairól azonban természetesen az ő véleményét is megkérdezték.
    Mint ismert, az Abu Dhabi Nagydíjat Max Verstappen nyerte meg, aki az utolsó körben előzte meg a címvédő Lewis Hamiltont. A verseny a vitás versenyigazgatói döntésekről is emlékezetes marad.
    „A 12. helyen értünk célba. Nyilván nem volt elég kör, és mivel a többi autót elengedték a biztonsági autó mellett, a bokszkiállásom sem segített” – mondta a McLaren versenyzője, majd hozzátette: „Ötletem sincs, miért engedték el a többi autót.”
    Ricciardo az abu dhabi paddockban kifejtette, nagyon vitás döntést hozott meg Michael Masi versenyigazgató.
    „Örülök, hogy nem veszek részt ebben, bármi is történt. ***. Össze voltam zavarodva a végén, mert megkaptam az üzenetet, hogy nem lesznek előzések. Szóval az járt a fejemben, ’rendben van ez így, és talán fair is, mert Lewisnak akkora előnye volt, Max pedig új gumikon van, és így néhány autón át kellene rágnia magát, ha újraindítják a versenyt’.”
    „Aztán láttam, hogy néhány autó előzni kezd, úgyhogy rákérdeztem, ’mit csináljak? Előzzek?’. És azt hiszem Tom [Stallard – a versenymérnöke] mondta, hogy ’nem, ott kell maradnod’.”
    „Őszintén szólva nem jutok szóhoz. Tényleg nem tudom, mit mondjak erre. Látnom kell, hogyan alakult ki ez az egész.”
    Lehet megkövezni, mert én pedig a Mercédesnek, és Hamiltonnak fogok szurkolni.

    Ps:ezt Te írtad " A versenynek a pályán kell eldőlni, versenyzés közbe, nem egy véletlen baleset következményeként."
    Nem egy véletlen baleset következménye volt a végeredmény?

    "Verstappen az utolsó körben bemutatott előzésével szerezte meg a győzelmet, és egyúttal a világbajnoki trófeát Abu Dhabiban, és noha a Mercedes az utolsó szalmaszálba is kapaszkodva próbálja még kiénekelni a sajtót a szájából, a holland pilóta a verseny után már világbajnokként nyilatkozatott.
    Azt mondta, az abu dhabi verseny nem indult jól számára, és biztos benne, ha nem küldik pályára a biztonsági autót, nem lett volna esélye Lewis Hamilton ellen." - ez pedig Max nyilatkozata.
    Ígérem, befejeztem, eddig sem írtam nagyon a fórumra ezután, sem nagyon fogok.
    További szép napot! Jó egészséget!

    Külső linkek nélkül kell a fórumon a hozzászólást megírni. Legyél kedves erre figyelni. /mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.12.21
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ki lesz a Bajnokok ligája győztese ? Talán a PSG , mert odament Messi ? :inlove:
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Azt kétlem. Annyira nem ütős a csapat, szerintem.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.