Minden ami Sport! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 22.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Messi-nek muszáj valamit nyernie , hogy jövőre is ő kapja az aranylabdát .

    Hamilton lovaggá ütötték . :D Eez egy vigaszdíj , hogy nem lett az idei év győztese ? :inlove:

    -----------

    Sziasztok

    Kézilabda EB : Magyarország - Izland . :D

    Kedden 18.00 órától a magyar férfi kézilabda-válogatott Izland ellen játssza utolsó csoportmeccsét a részben hazai rendezésű Európa-bajnokságon.
    A csapat sorsát a 20.30-kor kezdődő Hollandia–Portugália-összecsapás is befolyásolhatja.

    Lehetséges forgatókönyvek

    Kiesünk: ha vereséget szenvedünk Izlandtól, vagy ha döntetlent játszunk Izlanddal, és Hollandia pontot szerez Portugália ellen, vagy egy góllal nyerünk Izland ellen, a hollandok viszont legyőzik Portugáliát.

    Csoportmásodikként, pont nélkül jutunk tovább: ha legalább kettő, de legfeljebb öt találattal nyerünk Izland ellen, és Hollandia legyőzi Portugáliát.

    Csoportmásodikként, egy ponttal jutunk tovább: ha döntetlent játszunk Izlanddal, Portugália pedig legyőzi Hollandiát.

    Csoportelsőként, pont nélkül jutunk tovább: ha legalább hat góllal verjük Izlandot, és Hollandia legyőzi Portugáliát.

    Csoportelsőként, két ponttal jutunk tovább: ha nyerünk Izland ellen, Portugália pedig pontot szerez Hollandia ellen.

    A csoportkör utolsó fordulójában, kedden a magyarok 18 órától Izlanddal játszanak, 20.30-tól Hollandia ellenfele Portugália lesz.

    -------------

    Hát , ez nem jött össze , majd legközelebb .

    Magyarország - Hollandia : 28 - 31

    Magyarország - Portugália : 31 - 30

    Izlad - Magyarország : 31 - 30
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.22
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Lehet lottózik, talán ott még lesz szerencséje. ;)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Magyarország - Szerbia .

    Nyerünk ? :inlove:Szerintem igen . xD
     
  4. EB1972t

    EB1972t Utánpótlás-írogató

    Szia.

    Szerintem teljesen mindegy. Előkészületi meccs, semmi értelme. A játékosok is örülnek ha minél hamarabb túl vannak rajta. Én legalábbis nem nézem.:);)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mivel az a gól , amit a bíró megad : Magyarország - Szerbia : 0 - 1 :D
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  6. EB1972t

    EB1972t Utánpótlás-írogató

    Szia.

    Hamilton korszaknak vége?! Én nagyon vártam/várom. Lehet, hogy megint nézek f1-et......Most egyszerre 2 ellenfele is van (ill. 2 istálló is jó autókat állított elő végre) remélem abbahagyja.:p:p:p
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Azt se tudom , mikor volt a korszaka .
    Nem követem az eseményeket , csak divat drukker vagyok , akkor nézem ha izgalmas a futam .

    Úgy volna igazságos , ha mindenki kapna egy csettegőt , és avval mennének a célig .

    Mi lesz a holnapi Portugália - Észak macedónia meccs ? Mert a macedónok leverték az Olaszokat 1 - 0 ra

    A tavalyi EB győztes olaszokat .
     
    EB1972t kedveli ezt.
  8. EB1972t

    EB1972t Utánpótlás-írogató

    Portugália - Macedónia 3-1
    Szerény véleményem szerint egyszer volt budán.......:D
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem 3 - 4 lesz . :D:inlove:
     
  10. EB1972t

    EB1972t Utánpótlás-írogató

    Ez a tipp olyan tőled mint kb mondjuk a pletyiben v a sámlin is szoktál elkövetni, azaz hajmeresztő de ez olyan....Jancsikás.xD:pxD
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A kis Ronaldo lő 3-at , másik 3-at az ellenfél , és lesz egy portugál öngól . xD
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem még mindig Mansell a favorit. :D
    Portugálok győznek. Eredményt nem írok.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Észak írország - Magyarország ? Eredmény ? Tippelni se merek .
     
  14. EB1972t

    EB1972t Utánpótlás-írogató

    Tippelhetek? 1:1
    :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ebből mi mennyit rúgunk ? xD:cry:xD:cry:
     
    EB1972t kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Teszek egy tippet én is. :)
    2:1
     
    EB1972t kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez felkészülési meccs ? Habár 40 éve készülgetünk valahova .
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  18. EB1972t

    EB1972t Utánpótlás-írogató

    Lehet, hogy mindet!:p

    A MAGYAR KERET AZ ÉSZAK-ÍRORSZÁG ELLENI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSRE
    Kapusok: Dibusz Dénes (Ferencváros), Szappanos Péter (Budapest Honvéd)
    Védők: Bolla Bendegúz (Grasshoppers – Svájc), Fiola Attila (Mol Fehérvár FC), Kecskés Ákos (FK Nyizsnyij Novgorod – Oroszország), Lang Ádám (Omonia – Ciprus), Nagy Zsolt (Puskás Akadémia FC), Loic Nego (Mol Fehérvár FC), Willi Orbán (RB Leipzig – Németország), Spandler Csaba (Puskás Akadémia FC)
    Középpályások: Gazdag Dániel (Philadelphia Union – Egyesült Államok), Nagy Ádám (Pisa – Olaszország), Schäfer András (Union Berlin – Németország), Callum Styles (Barnsley FC – Anglia), Szoboszlai Dominik (RB Leipzig – Németország), Vécsei Bálint (Ferencváros)
    Támadók: Ádám Martin (Paksi FC), Sallai Roland (SC Freiburg – Németország), Schön Szabolcs (FC Dallas – Egyesült Államok), Szalai Ádám (FC Basel – Svájc), Varga Kevin (BSC Young Boys – Svájc)

    Ns
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha mindet az jó , mert akkor az elenfél nem rúg gólt . :inlove:
     
  20. EB1972t

    EB1972t Utánpótlás-írogató

    Az igaz, de akkor is lehet 1:1! xD:p
     
    zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.