Minden ami Sport! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 22.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Kivételesen én is nézek meccset, de ha sok az emvber elleni szabálytalanság, abbagyom. A lengyel kapus szuper volt. A japánokat is becsültem. Én a szép gólokat és a pörgő meccseket szeretem.
    Igen, abban az időben csak nekik drukkoltam (mivel mi nem voltunk ott).
     
    Kuzdern, zsani_apja és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kamerum - Szerbia : 3 - 3 :D:inlove:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Hamarosan indul. Nagyon várom.. :)
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És a Tunézai - Franciaország ?

    1 - 0 volt , a végén 1 - 1 lett , a bíró lefújta , azt mondta viszlát , mentek le a pályáról , mondja a VAR-jú , hogy les volt , vissza francia gól , és 1 perc hosszabítás lett , ami fura , mert eleve vége volt .

    Ha volt 2 tipmixed , akkor 2 perc különbséggel fizetett ?

    A franciáknak mindegy volt a meccs , mert a D csapattal mentek pályára , mert úgy álltak a csoportban , hogy bármilyen eredmény születik , ők továbbmentek . Az eredmény tényleg bármilyen lett .
     
    mimi kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Néztem az előzőket is. Mixre kitérve. tücskömet tegnap sajnáltam. Bejött neki az első három, viszont, hogy Irán nem rúgott gólt, így bukta.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.