Minden ami Sport! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 22.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hiába a nagy sztárok , még nekik is lehet tök rossz napjuk:p

    Leganes - Barcelona : 2 - 1 :oops:
    A tök utolsó helyezett megverte a legelső helyen levő Barcelonát :D
     
    -Fülemüle-70, Imi* és lukimi kedveli ezt.
  2. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Hahahaha-ha! Én még 0-1 nél láttam az eredményt, gondoltam ez sima lesz! Nahát, meg van a barca első betlije. Szinte hihetetlen.o_O

    Alakúl a másik is?! Félidőben Sevilla-Real M. 3-0!!
     
    HéricsBáró, -Fülemüle-70 és Imi* kedveli ezt.
  3. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    A Dárdai Herthája megcsapta a Bayern Münchent! Mégpedig simán, 2:0-al. Alakul ott most valami, nagyon jól kezdték a bajnokságot.
     
    HéricsBáró, -Fülemüle-70 és Imi* kedveli ezt.
  4. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Lukimi.:)
    Ezzel a sporttal én is így vagyok, egyáltalán nem értem sőt nem szeretem. Amit még nem szeretek az a Baseball, az is olyan érthetetlen számomra.
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Barcelona eddigi eredménye 2 döntetlen és egy vereség . Elmondásuk szerint azért , mert a BL fontosabb , mint ez .
    Ha a Real madrid nyeri a következő meccset , megelőzi a Barcelónát a tabellában .

    Megvan az idei év eddigi legszebb öngólja :D
    Bedobásból született , és a játékos a saját kapusának dobta , és beleért a kapus és így mebent .
    A bibi ott van ebben a szituációban , hogy bedobásból nem lehet közvetlenül gólt elérni, vagyis abban a szituációban a legeslegrosszabb, ami történhetett volna, az annyi, hogy a labda begurul a kapuba, a bíró pedig szögletet ítél az ellenfélnek. Oké, ez is jó nagy bénázás lett volna és bekerül pár összefoglalóba, de amit Zieler művelt, az sokkal, de sokkal súlyosabb következményekkel járt. A kapus ugyanis ügyetlen mozdulattal beleért a labdába , és így lett öngól
     
    Fatther, lukimi, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  6. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    xD:p
    Már láttam, de ilyet mindíg örömmel nézek. Illetve vihogva....röhögve...stb.xD:p

    Igaz alacsony szinten de fociztam is, majd a honvédségnél is katona válogatottban 2 évig, aztán millió meccset néztem évtizedeken át de ekkor idiótaságot még nem láttam!o_O:eek::p:p:p

    Ezt a kapust mutogatni kéne! Jaaaaa, mutogatják is?!xDxDxD
     
    Fatther, Imi* és HéricsBáró kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Tegnap kikapott a Real madrid :eek: CSZKA Moszkva - Real Madrid : 1 - 0 o_O

    A bíró fejelte be a gólt :D
    Kiziljurt - Davadajevszij mérkőzésen ugyanis egy büntetőt követően meglepő gólszerzőt ünnepelhetett a közönség: a játékvezetőt.
    A gól természetesen érvényes volt (a bíró a pálya része, ugyebár), a meccs vége 1-1 lett.

     
    Fatther, BackOffice, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  8. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.
    Már megint egy! Ilyent se láttam még soha, olyan, hogy a bíró testéről bevágódik a labda a hálóba előfordulhat de a fejéről?!:p:p:p
    Szép gól volt!xD
     
    Fatther, Imi* és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet tipmíkszűlt ? :D
     
    Fatther, lukimi és Imi* kedveli ezt.
  10. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Úszó-vk: Hosszú 100 m vegyesen és 200 m pillangón is aranyérmes

    Hosszú Katinka az első helyen zárt a nőknél 100 méter vegyesen a Duna Arénában zajló budapesti úszóvilágkupa délutáni fináléjában, ezzel begyűjtötte a 400. egyéni vk-érmét! Háromszoros olimpiai bajnokunk nem sokkal később 200 méter pillangón is diadalmaskodott. A férfiaknál 400 méter gyorson Holló Balázs a hatodik, Verrasztó Dávid a hetedik, Bernek Péter pedig a nyolcadik lett, míg 100 méter vegyesen Dudás Dániel a 7., Földházi Dávid pedig a 8. helyen végzett. Férfi 200 méter háton Telegdy Ádám negyedikként, Bernek Péter hetedikként csapott a célba, később Cseh László 5. lett 100 méter pillangón, férfi 50 méter gyorson pedig Lobanovszkij Maxim az ötödikként végzett.
     
  11. Ádám011

    Ádám011 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! :)
    Én 2 meccset követtem figyelemmel az elmúlt napokban.

    Tottenham - Barcelona
    Ezt egyértelmű volt,hogy megnézzem hiszen nagyon szeretem a Barcelona játékát és a Tottenham is remek csapat.
    Messi amikor csak megindult mindig jöttek a helyzetek. Nem hiába, az angol sajtó elismerően írt róla.
    Csak egy idézet a Times Sport-ból: "Felejtsetek el mindenkit: az FA-t és Shahid Kant is (előbbi az Angol Labdarúgó-szövetség rövidítése, utóbbi a Fulham tulajdonosa, aki meg akarta venni a Wembley stadiont – a szerk.): a Wembley tényleges tulajdonosa ugyanis Leo Messi."
    A másik játékos akit figyeltem az utóbbi időben rengeteg negatívumot kapó Luis Suarez. A mozgása kitűnő volt. Tudom a csatár azért csatár,hogy gólokat rúgjon. De ahogy elengedte a labdákat Messinek az valami zseniális volt,meglepte a védőket és a kapust is.
    Hugo Lloris a Tottenham kapusa pedig a meccs egyik legrosszabb játékosa volt véleményem szerint.
    Harry Kane viszont végig küzdött,lőtt is 1 gólt,a csapata húzóembere volt.

    Chelsea - Videoton
    Jó volt látni,hogy egy magyar csapat képes idáig eljutni és nem nyáron a selejtezőknél 1-2 meccs után búcsúzik.
    Sajnos azt is figyelembe kell venni,hogy amit a Vidi elért túl ment a realitáson (mint a 2016-os Magyar Válogatott EB teljesítménye) és ebből a csoportból már nem fognak továbbjutni valószínűleg. Jelenleg 1. Chelsea 2. PAOK 3. BATE és a 4. Videoton 0 ponttal.
    A meccsről a véleményem,hogy látszott a Vidi küzdőszelleme,az akarás..a szurkolók is kitettek magukért! De az is látszott,hogy mekkora a különbség a 2 csapat között. Ennek ellenére ott volt az egyenlítési lehetőség. Párszor felborult a pálya,a középpálya átjáróház lett.
    Ez az 1-0 szép teljesítmény!
     
    Fatther, *-ToFarmer-*, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  12. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Elfogyott az erő.
    A pályaválasztó Vidit agyon vágta az MTK: 0:3. Mostanra elfogyott az erő a vidinél, a 2 frontos helytállás sose ment magyar csapatoknak. Igaz, a kupában hősként kezeli a sajtó a csapatot ennek ellenére egyetlen pontja sincs. Játszhat bármilyen lelkesen és jól, a focit gólokban és pontokban mérik.
     
  13. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Késely Ajna lehet Egerszegi Krisztina utódja: nagyon tehetséges úszó
    A 17 éves Késely Ajna halmozza az érmeket, és ha így folytatja, ő lehet Egerszegi Krisztina méltó utódja.

    Késely Ajna úszó elképesztő teljesítményére már sokan felfigyeltek. A 17 éves lány rengeteg aranyéremmel büszkélkedhet, ami nem véletlen: kitartó, fegyelmezett, és nagyon sokat edz. Reggel fél 5-kor kel, hogy részt vehessen első edzésén, amit iskola után egy második követ. Kiemelkedő tehetségének és eredményeinek köszönhetően már 14 évesen felnőtt nyári olimpián mérette meg magát, akárcsak példaképe, Egerszegi Krisztina annak idején.

    Egerszegi fel is figyelt Ajna tehetségére, azóta baráti kapcsolatot alakítottak ki, és ha kell, temrészetesen tanácsokkal is ellátja a fiatal úszót, aki egyébként az a Turi György edz, aki Egerszegivel is dolgozott együtt - írja a Ripost.

    Úgy legyen! Úszásban mindig jól álltunk! Na meg kajak.....stb, stb.:):inlove::music:
     
    Fatther, *-ToFarmer-*, BackOffice és 2 más kedveli ezt.
  14. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Vezetünk 2:1-re Észtországban.:)
     
  15. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Már nem :( :(
    Potyognak a gólok, 3:3 . Talán még nyerhetünk is !/reményhal :) /
    3:3 maradt a vége, nyerhettünk volna !!:(
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.18
  16. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Kár azért a Kádár által elnézett gólért.:eek::eek:
    Sajna megint maradt a szomorú tény: akárki a kapitány megint szinte senkit nem tudunk meg verni.:eek:
     
  17. *Rózsalány*

    *Rózsalány* Törekvő

    Mert még mindig nem a kapitány játszik, hanem 10 , kétballábas focista .:(
     
    Fatther, *-ToFarmer-*, lukimi és 2 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Messi eltörte a kezét :cry: Igaz , a focit lábbal játszák :inlove: De itt a videó :p

    ------------

    Négyes emberhátrányban támadva szerzett gólt a német kézilabdacsapat:D

    Habár evvel nem lettek előrébb:cry:

    Sokáig emlékezetes körülmények között született gól a német női kézilabda-bajnokság (HBF) legutóbbi fordulójának vasárnapi mérkőzésén. A bajnokság utolsó helyén álló SV Union Halle-Neustadt mérkőzése a HSG Bad Wildungen Vipers ellen nem tartogatott sok izgalmat, legalábbis az 56. percig.
    Az ekkor már 10 gólos hátrányban lévő hazai csapat egy hármas emberhátrányban elkövetett szabálytalanság miatt újabb embert veszített el 2 percre, sőt mivel a játékvezetők szerint a hallei edző túl hevesen reklamált, kiosztottak neki egy piros lapot, ami azt jelentette, hogy még egy mezőnyjátékosnak le kellett jönnie a csapatából.
    A Halle egyetlen mezőnyjátékossal a pályán is megpróbált támadni, de nem járt sikerrel, sőt az elvesztett labdából újabb gólt kapott, ám ez sem vette el a hazai csapat kedvét a szinte lehetetlen feladattól. Ismét támadással próbálkozott – az egyik lejáró kiállításnak köszönhetően immáron két mezőnyjátékossal –, és ezúttal már sikerült gólt szerezni az akcióból.
     
  19. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Babos Tímea Mladenovic oldalán is világbajnok lett!
    A női teniszidényt lezáró WTA világbajnokság női párosának döntőjében a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán a cseh Barbora Krejcíková, Katerina Siniaková páros ellen lépett pályára, és 86 perc alatt 6:4, 7:5-re nyert, így a magyar lány második világbajnoki címét szerezte!

    :D:inlove::music::inlove:
     
  20. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Kedves Sport rajongók !
    Bár nem konkrét sport, amit hozok, de a játékban való előre haladásnál fontos lehet !
    Szeretettel küldöm Nektek az aláírásomban szereplő ötletet, amivel a pörgetéseket tudjátok lerövidíteni !
    Használjátok egészséggel!
    Üdv. lukimi, hiányzol!(csak beestem valahová és Te távoztál, ...sajnálom!)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.