Minden ami Sport! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 22.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia, köszönjük.:)

    A másik dologra nem mondhatok semmit. Jobb a békesség.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.11.18
  2. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szenzációs szegedi győzelem a PSG ellen a BL-ben!
    Hatalmas küzdelemben, végig vezetve győzött a Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában a Paris Saint-Germain ellen. A diadalból oroszlánrészt vállalt magára a fantasztikusan védő Mirko Alilovic és a tizenegy gólt szerző Stefan Sigurmannsson.

    Emberemlékezet óta nem nyertek a PSG ellen, és már ebből is kitűnik, hogy nem akármilyen csapat érkezett a Tisza partjára. Némileg megkönnyítette a Szeged dolgát, hogy az ellenfélnél több sérült is volt, de ettől még bőven maradt világsztár a PSG-ben.

    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-bl-szeged-psg-2670939
     
    HéricsBáró, Fatther, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  3. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Foci:
    A halálcsoportot elkerültük, de nehéz lesz az Eb-selejtező
    A magyar labdarúgó válogatott nehéz csoportba került, de a feladat megoldása, azaz a 2020-as Eb-re kijutás nem tűnik lehetetlen feladatnak. A beosztás az E-csoportban: Horvátország, Wales, Szlovákia, MAGYARORSZÁG, Azerbajdzsán. A 2018-as vb-ezüstérmese ellen játszunk tehát két meccset ebben a selejtezőben.

    Kik jutnak ki?

    Az 55 országot öt darab ötcsapatos (A–E) és öt darab hatcsapatos (F–J) csoportba osztják, a csoportok első két helyezettje kvalifikálja magát a 2020-as Európa-bajnokságra. Vagyis az Eb-selejtezőkről 20 csapat jut ki a tornára, melynek Magyarország lesz az egyik házigazdája (a 12-ből), a maradék négy válogatott a Nemzetek Ligája 2020-as rájátszásából kvalifikálhatja magát.
    A selejtezőket 2019. március 21. és 2019. november 19. között bonyolítják le.
     
    Sali~*.*, -elzemari- és Imi* kedveli ezt.
  4. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Sziasztok.

    Imiiii!
    Láttad tegnap ezt a parádés kézilabda mérkőzést.Nagyon élveztem, jó játék volt nagyon.32/26-ra győzték le a spanyolokat, az Európa -bajnokságon Franciaországban.
     
    Sali~*.*, Fatther, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  5. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia nem láttam, utána olvastam róla és a rádióban hallottam az örömről. :)

    Következő mérkőzésünk az ellen a Norvégia ellen lesz amely a világ egyik legjobba de meglepetésre csak harmadik lett csoportjában......:eek:
     
    HéricsBáró, Fatther, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  6. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szurkolok nagyon, hogy akkor is jól menjen a lányoknak!!
     
    Fatther, Sali~*.*, lukimi és 2 más kedveli ezt.
  7. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sajnos a Norvégok pontosan ellenünk támadtak fel és leléptek bennünket.:sleepy:

    A magyar női kézilabda-válogatott 38-25-ös vereséget szenvedett Norvégiától a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjében.
     
  8. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Hát igen megpróbáltuk a lehetetlent de nem jött össze!:(
    Szép játék volt a norvégoktól de a magyarok is jól játszottak.:inlove:
    Majd talán egyszer ki tudja!;)
     
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Női kézilabda
    Németország-Magyarország 25-26
    Megvan, juhééééééééé!:inlove:
     
    HéricsBáró, Sali~*.*, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  10. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    NŐI KÉZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
    Hatalmas csata, annyiszor vezettünk több góllal ha nem nyertünk volna elbújdoklok.xD

    Magyarország-Németország 26-25


    20 másodperccel a vége előtt kapufát löttek a németek, miénk a labda természetesen időt kértünk és utána Háfra beverte a hálóba a győztes gólt.:):inlove::music:
    Nagyon kellett ez a győzelem!
     
    HéricsBáró, Sali~*.*, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  11. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Imikém Én jobban izgultam mint a lányok!xD
    Nagyon nagy volt a vége de meglett a győzelem!:inlove:
    Háfra Noémi a kedvencem.:inlove:;):)
     
    Sali~*.*, Fatther, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  12. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    "Imikém Én jobban izgultam mint a lányok"

    Én ezért nem nézem már a mérkőzéseket. Borzasztóan fel tud idegesíteni amikor félidőig vagy tovább is vezetünk magabiztosan, több góllal de egyszer csak beüt a ménkű és már nekünk kell futni az eredmény után....kézilabda, vízilabda, stb stb.

    De nagyon remélem a Románokat is megverjük!!:)
     
    HéricsBáró, Sali~*.*, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  13. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Nagyon izgultam... Pont akkor kapcsoltam rá amikor épp egyenlő volt az állás...
    Amikor átvették a vezetést már elengedtem és valami történt!:music:
    És megvertük őket!:inlove:
    Én is remélem, hogy a románokat megverjük de ők is jók!:music:
    Jó meccs lesz biztosan.:)
     
  14. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Ismét Katinka!

    Rp. úszó-vb: Hosszú Katinka világbajnok 400 vegyesen!
    A kínai Hangcsouban zajló rövid pályás úszó-világbajnokságon Hosszú Katinka 400 méter vegyesen megszerezte a magyar küldöttség első aranyérmét.

    :):inlove::inlove::music:
     
  15. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Rp. úszó-vb: Hosszú 200 pillangón is világbajnok lett!
    A kínai Hangcsouban zajló rövid pályás úszó-világbajnokság második napján Hosszú Katinka a 200 méteres pillangó döntőjében fantasztikus hajrá után jobb benyúlásával győzött az este összesen három vb-érmet (két arany, egy ezüst) nyerő Kelsi Dahlia ellen. A nap utolsó egyéni döntőjében is érdekelt volt: 100 háton a második helyen zárt, mindössze hét századdal elmaradva Olivia Smoliga mögött.

    úszó-vb
     
    HéricsBáró, Sali~*.*, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  16. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Ha a románokat legyőzzük és a többi mérkőzések közül is jól alakulnak az eredmények még az elődöntőbe is kerülhetünk - hangzott a fáma.
    Eredmény:

    Óriásit harcolva 31–29-re megnyerte utolsó középdöntő-mérkőzését a magyar női kézilabda-válogatott Románia ellen a franciaországi Európa-bajnokságon. Az 52. percben a románok átlövője, Cristina Neagu súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett.

    Győztünk azonban a többi eredmény nem jól alakult szemszögünkből és túl jó helyezésben már nem bizakodhatunk.
     
    HéricsBáró, Sali~*.*, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia Imi!
    A második félidőben kapcsoltam a mérkőzésre!
    Kicsit örültem amikor megláttam az állást, de gyorsan elment a kedvem amikor kaptuk a gólokat...
    És akkor volt az a csúnya esés!:oops:
    De a végén ismét győzelmet arattunk!:inlove:
     
    HéricsBáró, Sali~*.*, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  18. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Véget ért számunkra a női kézi-európai bajnokság és a 7. helyen végeztünk. Amint látom a híradásokból a lányok hatalmas ünneplésbe kezdtek már az öltözőben. Én meg azt mondom ez a 7. hely arra jó, hogy szépen szerényen haza utazzunk. Persze, én Gódorné Nagy Mariann, Sterbinszky Amália, Csajbókné, Angyal Éva, Rácz Mariann, Csíkné, Őriné stb stb játékán "nőttem" fel nem csoda, hogy nem nagyon tetszik ez a 7. hely. Legalább is nem kéne elájúlni tőle.
    Azért egy pár szép győzelemhez gratulálok a mieinknek.:):inlove::music:
     
  19. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Sziasztok,
    Imi én is végig izgultam a meccset, kicsit féltem, hogy nem sikerül győzni, de végül .....
     
    Sali~*.*, Fatther, lukimi és még 1 ember kedveli ezt.
  20. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    A Kínában zajló rövidpáyás úszó-világbajnokság negyedik napján Hosszú Katinka megszerezte pályafutása 16. rövidpályás vb-aranyát, miután 100 méteres vegyesúszásban nem talált legyőzőre.

    Hosszú Katinka a 100 méteres vegyesúszás címvédőjeként és világcsúcstartójaként állt a rajtkőre, és mindenképpen szeretett volna ismételni ezen a távon, ezt jelezte az is, hogy inkább visszalépett az 50 méteres hátúszástól, hogy kizárólag erre a döntőre tudjon összpontosítani, ahova egyébként a legjobb idővel jutott be........

    400 vegyes és 100 pillangó után ez volt Hosszú Katinka 3. aranya Kínában.

    Arany lány

    :)xD:inlove::music:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.