Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

  2. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az alábbi hozzászólásban találsz 2 további linket ahonnan letöltheted a játékostársad által hozott linken kívül:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/böngésző-gyorsítótárának-cache-ürítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/#post-21613

    Miután telepítetted zárd be a böngésződ és akkor futtasd a programot.
    Fontos, hogy a böngésző ne legyen megnyitva amikor fut a program, mert akkor nem tisztítja ki a gépet. A beállításoknál válaszd a haladó menüt, és a 24 óránál régebbi fájlok törlése sorból vedd ki a pipát!
    Ezt követően újra kell indítanod a gépet.
     
    genka53, Swartsch és Dolphin kedveli ezt.
  3. mam5018

    mam5018 Haladó

    Köszönöm a gyors választ! Szép estét:)
     
    genka53 kedveli ezt.
  4. b-meg

    b-meg Junior szaki

    Sziasztok! meg próbálnám a null percezést kérnék egy ellenőrzést hogy jól van-e bepakolva minden az üvegházba. előre is kösz a választ.b-meg Id:53802292
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ezt Te is könnyedén tudod ellenőrizni, hogy mindent beraktál-e, ami a nullázáshoz szükséges.
    Egy földterületbe elveted a választott növény magját, s ellátod minden szükséges dologgal (pl. szupetrágya), amire az adott növényhez és a rúnákhoz szükséged van), s ha rögtön beérik, akkor jól pakoltál be mindent.
    Jelenleg nincs üres földterületed, ahol ellenőrzést lehetne végezni Nálad.
    Az Aranyrekeszekben úgy látom bent van mind a két Szupertrágyára ható terméked, és az Üvegházban is úgy látom, hogy aktiváltad a Krókusznál megszerzett rúnákat.
    upload_2024-2-27_13-1-34.png
    upload_2024-2-27_13-2-1.png

    A növényes Nullpercezéshez itt találsz információkat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877441

    Sok sikert!
     
    -ágianyu33-, Kuzdern, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  6. Linzer72

    Linzer72 Járnitanuló

    Sziasztok.
    Abban kérném a segítségeteket, hol találom a Piccolo láda oldalát, mik fejlődnek ki.
    Előre is köszönet!
     
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Kuzdern, Dolphin és genka53 kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Központ kérdése, hogy fennáll-e még ez a problémád, vagy ki tudsz már lépni gond nélkül?
    Köszönöm, ha visszajelzel.
     
  9. merylu55

    merylu55 Törzsjátékos

    Igen a probléma aktuális. Dühítő, hogy bent ragadok és észre sem veszem.Kösz, hogy nem felejtettél el.
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    továbbítottam visszajelzésedet a Központ felé.
    Sajnálom, hogy még fennáll a problémád, hogy csak X-szel tudsz kilépni kliensből.
    Én továbbra is csak azt tudom javasolni, hogy töröld le a klienst (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), majd futtass egy Ccleaneres géptakarítást, s ezt követően indítsd újra a gépedet és telepítsd újra a klienst.
    Természetesen, ha kapunk egyéb javaslatot a Központtól, jelezni fogjuk részedre.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  11. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Félve írom, mert már nem tudom, hova írhatom, melyik topicba, vagy áttesznek -e máshová, vagy azt mondják, hogy ne is írjunk ilyeneket, de nem tudom, másnál is probléma-e, de nagyon lassú a party pörgetés. Többször megáll, 4-5 alkalommal is újra indul. A játék lassúságát már nem is említem, mert változás úgy sincs. Elnézést, és köszönöm.
     
    Sali~*.* és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha a megfelelő topikba teszed fel kérdésedet, nem fogjuk átmozgatni. Mivel Farm nevet és Farm ID-t nem hoztál, így nem tudom, hogy ellenőrzést szeretnél-e kérni, vagy csak jelezni szeretted volna a hibát. Azt sem írtad meg, hogy kliensben vagy böngészőben tapasztaltad-e problémát.
    Új event indulása után érdemes az első belépést követően kilépni, s visszalépni még egyszer, hátha az segít a problémádban.
    Böngészőnél javasolt belépés előtt a "Sütik" és a Gyorsítótár törlése.
    Végülis Segítségkérő topikba jöttél, így jó helyen van a bejegyzésed, de a Hibák jelzésének van egy másik altopikja, oda is írhattad volna:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-bugok-problémák-kezdők-haladók-részleg.19471/
    Én Chrome böngészőben jelzésed után pörgettem párat, s nem tapasztaltam fennakadást.
    Kérlek, végezd el a fentieket, s ha nem tapasztalsz javulást, akkor kérlek, hozz azonosítókat és a kérdésekre választ.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, szemike50 és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszönöm. A sebessége teljesen jó lett, az hogy háromszor irányt vált a másodperc tört része alatt, nem zavar, lehet eddig is váltott irányt, csak nem tünt fel.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  14. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    Utoljára szerkesztett: 1.3.24
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a felreppenők érkezése véletlenszerű, egy-egy aratáskor nem feltétlenül fog ugyanannyi érkezni a farmokon. Szerencsére az event teljesítéséhez összesen 635 db-ra van szükség, remélhetőleg ez Nálad is meg fog érkezni az event végéig, még egy nap sem telt el az indulás óta.
    Én eddig 95-t adtam be, és most még 13 db-om van, de nem aggódok, messze még az event vége :)
    upload_2024-3-1_12-20-9.png
    Az event csevegőben adtak tippeket, mivel lehet segíteni a felröpik gyűjtését, ezt itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyolckarú-szörnyszitter-csevegő.24627/page-2#post-1375771
    Javasolták kirakni a hosszú érésű fákat is, illetve az új gazdaköri feladathoz tartozó új növény termelését is láttam már ötletként. Érdemes próbálgatni a javaslatokat, hogy megtaláld azt, ami Neked a leginkább segít a haladásban.
    Sok sikert a gyűjtéshez!
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    Köszönöm! Nem az zavar hogy majd összeszedem ,
    hanem hogy a 238 szinten 2 ugyanúgy aratott és
    vetett dolgoknál 1 nap alatt 41db a különbség.
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ritkán lesz két farmon pont ugyanannyi felreppenő, ezt szerintem kár összehasonlítanod, főleg, ha zavar is az eltérés. Meglátásom szerint az a fontos, hogy az event végéig legyen elegendő, de persze nem biztos, hogy egyformán gondolkodunk. A többletből majd lesz TP és CSP, csepp a tengerbe... Lehet az egyik farmon A napon érkezik több, a másikon B napon lesz majd több - mivel véletlenszerűen érkeznek. S lehet egyiken van olyan dekorod, felhőd éppen aktiválva, ami növeli a Felröpik érkezésének esélyét, a másikon meg lehet éppen nem volt aktív, vagy előbb járt le.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, aida2330, klé79 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. TurbóTom

    TurbóTom Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy Rambután fát honnan lehet szerezni?
    Előre is köszönet.
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    -ágianyu33-, aida2330 és Swartsch kedveli ezt.
  20. Guszti1941

    Guszti1941 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A munkásokat az eventismertető szerint vasárnap 22 óráig lehet megvenni. Ez nem így van/volt, mert ma de. 10 óráig lehetett vásárolni. Esetleg átjavítani az időpontot?! Nekem nem volt gond , utolsó pillanatban sikerült a munkásokat felfogadni!
    További szép napot kívánok !