Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Javaslok egy böngészőváltást, illetve pihentesd a routert egy rövid ideig.
    Először a gépet majd a routert kapcsold ki, azután néhány perc múlva először a routert, aztán a gépedet kapcsold vissza.

2. Dudupapa1964

Dudupapa1964 Fórum-zöldfülű

Nagyon mérges vagyok!!!!! beléptem és megjelent a tenyészet 22 óra,betettem szinte az összes szuper trágyát!!! Most pedig eltünt az event és csak 1 tenyészetet ad!!!!!

3. Swallow

Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Milyen tenyészet jelent meg? Tenyészteni bármikor lehet szupertáppal és nem szupertrágyával.
    Milyen event tűnt el?
    Nem igazán értem a problémádat.
    Kicsit érthetőbben is megpróbálnád leírni?
    Köszönöm!

4. katica063

katica063 Haladó

Köszi! Kipróbálom.

5. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Sziasztok!
    Meg tudjátok mondani, hogy ez mi és miért jelent meg a cifra kankalin aratása közben a kliensben? [​IMG] /Egy ki- és belépés után eltűnt már nem volt látható, de izgat, hogy mi lehetett ez?/

6. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

Szia!

Nálam rendszeresen ír ilyen számokat. Igaz, én csak firefoxot használok.

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Elfogyott a mag, és nulla helyett egy ilyen furaság jelent meg.
    (A számítógépben a véges számú "rekesz", amibe a számokat teszi, okoz ilyen galibákat. Pl. régen jellemző volt a számológépekre, hogy ha a 13-at elosztottam 7-tel, majd az eredményt megszoroztam 7-tel, nem 13-at kaptam vissza, hanem 13,00000002-t. Az autó kilométer számlálója is ilyen véges rekeszből áll. Ott igaz az a művelet, hogy 0-1=999999, vagyis a -1 helyett 999999 jelenik meg. A fenti szám is így állt elő. A művelet eredménye becsúszott 0 alá - hogy miért, arról elképzelésem sincs... -, de mivel a negatív értéket nem értelmezi, ezért egy nagyon nagy pozitív szám jelent meg. Tkp. mondhatjuk, hogy csak megjelenítési hiba.)

Sali~*.*, -ágianyu33- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. egresinebobe1

egresinebobe1 Kivételes tehetség

Sziasztok. A paszulyon nem jelenik meg semmi sem. Mi van már megint a játékkal. Nem működik semmi!!!!

9. Swallow

Szia!

Jelenleg nincs semmi baj a játékkal, megfelelően működik.
    Mivel játszol? Klies vagy webes böngésző?
    Ha klienssel akkor töröld a gépedről és töltsd le újra.
    És elég ha egy helyen jelzed a problémádat.

10. egresinebobe1

egresinebobe1 Kivételes tehetség

Kliens -en játszom, de eddig nem volt problémám vele.

11. babérlevél

babérlevél Fórum-zöldfülű

ID 18920459 babérlevél beváltottam a kódot,de sajnos az ajándék nem érkezett meg.

12. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    2023-10-13 11:35:00-kor váltottad be a kódot, s megkaptad az 5 db party pörgetést, és az 50 szupertrágyát is. Partypörgetésed 0 volt előtte, szupertrágyád pedig 73. Jelenlegi készleted:
    upload_2023-10-13_12-15-24.png upload_2023-10-13_12-18-14.png

genka53 és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. fraudragon

fraudragon Fórum hercege

Nem lehet beadni a növényeket a rémséges eventbe. ID 8329699 képernyőkép.png Klienssel játszom

Utoljára szerkesztett: 13.10.23
  14. Swallow

Szia!

Töröld a klienst és telepítsd újra.
    Majd végezz el egy takarítást.

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. böbicske

böbicske Utánpótlás-írogató

A farm nevem bobicske ID: 17251899 Nagy nehezen beleptem a farmomra de nem tudok semmit learatni es nem tolti be hogy dolgozzak rajta.

16. Othep

Szia.

Sokszor elég szokott lenni ilyenkor egy frissítés is.
    Ha böngészővel játszol, akkor válts böngészőt.
    Az internetkapcsolatod sebessége rendben van?
    Válts esetleg vezetékes kapcsolatra wifi helyett vagy pihentesd kicsit a routert.
    Ilyenkor először a gépet kapcsold ki, majd a routert. Pár perc pihenő után pedig először a routert kapcsold vissza, majd a gépet is.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  17. böbicske

böbicske Utánpótlás-írogató

Koszonom a valaszt de ezen a gepen csak ez a jatek van semmi mas, De mar harom oraja nem tudok belepni.

18. Othep

Egy böngészőnek még kell lenni a gépeden, hisz fórumot csak ott tudsz olvasni.
    A klienset is azon keresztül tudtad letölteni a gépedre.

Ez azt jelenti, hogy klienssel játszol?

Mivel a játék most rendben működik, csak a szokásos dolgokat tudom javasolni:
    Térj át böngészőre a kliens helyett (www.farmerama.hu)
    Ellenőrizd az internetkapcsolatodat, pihentesd a routert.
    Végezz el egy géptakarítást CCleaner-rel.
    Talán gyerekes dolog, de volt olyan játékos, akinek a csatlakozódó kábelei közül volt kihúzódva valamelyik.

Ha semmi sem segít, töröld és telepítsd újra a klienst.
    Ügyelj arra, hogy a régi programot mindenhonnan távolítsd el: a programok közül, a Letöltés mappából és a Lomtárból is.
    Ezután töltsd le a klienst és telepítsd újra.
    Kérj segítséget számítástechnikában jártasabb baráttól, családtagtól, ha szükséges.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  19. ildics1981

ildics1981 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!Nálam is ugyan ez a probléma,ugyan ez a hiba.Se asztali gépen,se laptop-on nem tudok mit kezdeni az eventtel.Én sajnos ilyen fotót nem tudtam küldeni.Farmnevem:ildics1981 ID:26795774 Utána tudnátok nézni,mert dél óta nem tudok bedobálni.A férjem farmja tökéletesen működik.Mi lehet nálam a hiba?

20. Othep

Szia.

Klienssel játszol, vagy böngészővel?