Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mariska720719

    Mariska720719 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Valaki tudja mi történt a játékkal? Lejárt az összes bónuszom mióta vacakol és nem tudok semmit csinálni......:mad:>:(
     
    Axelrosie kedveli ezt.
  2. potyi120

    potyi120 Aktív író

    Alig bírtam belépni de a munkásaim nem reagálnak semmire se.Nagyon dühítő!Pláne hogy szuper trágyáztam is!Ráadásul sokadik hiba eventek alatt! Nagyon bosszantó!
     
  3. tarantino79

    tarantino79 Fórum-zöldfülű

    Megint megállt 45%-nál.Ma már nem lesz jobb.
     
  4. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Egyenlőre belépni sem tudok az oldalra, Köszönöm a megvásárolt dolgaim közül semmit sem érek el!
     
  5. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Nálam klienssel, kb 5 perce beengedett
    Simán learattam, últettem is!
    Sikeres belépést mindenkinek!
     
    seszkrisz1969, Luminary és Kuzdern kedveli ezt.
  6. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    fél nyolctól most tudtam belépni,sikerűlt learatnom.De új eventes növényt már nem enged ültetni :D 8 pörgetésre vagyok a céltól:Erre elkezd vacakolni a játék!Se a böngésző se a kliens nem mükszik.Emberek talarítsunk,meg váltsunk böngészőt,esetleg töröljük ki a klienst és telepítsük újra...balb-blab-bla.
     
  7. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Ismét túlterhelés van?
    Az event már kész.
    Ez így kicsit bosszantó!

    Úgy érzem már ennyi elég volt.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.3.24
    potyi120 kedveli ezt.
  8. tremama0422

    tremama0422 Aktív író

    Sziasztok! Egész nap akadozik a játék, csiga lassúsággal lehetett bármit is csinálni. egy órája ki is dobott és most tudtam nagy nehezen visszalépni. Mi van már megint, tudja valaki?
     
    potyi120 kedveli ezt.
  9. adcura2020

    adcura2020 Utánpótlás-írogató

    En egy oraja probalok belepni,de csak a virag forog!
     
  10. vica1968

    vica1968 Utánpótlás-írogató

    Szia megnéznéd légyszi miért nem tudom kirakni a felhōt azt írja nincs az eszköztárban szerintem van 2szer Is. vica1968 ID 1868145.köszi
     
  11. Ágnes26

    Ágnes26 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Csatlakozom az előző hozzászólóhoz, én sem tudom kirakni a felhősort, pedig nekem is kétszer megvan a raktáramban. Ezen kívűl a Karneválkirálynő felhősorba sem tudom kitenni a Ritmus és banán dekort, pedig ebből is kettő van a raktáramban. ID:szám:54751790. Köszönöm a segítséget.
     
  12. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Kedves játékosok, köszönjük szépen az észrevételt, természetesen mi is tapasztaltuk, hogy kb. 1 órán keresztül probléma volt a belépéssel. Egyelőre nincs információnk, hogy lenne hosszabbítás az egy órás kiesés miatt, de természetesen azonnal tájékoztatunk benneteket, ha lesz ilyen opció.
    Megértéseteket köszönöm:)
     
    Swartsch, Sali~*.*, farmerSS és 2 más kedveli ezt.
  13. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Mostanában az eventben megszerezhető dekorok legtöbbször (+)-os dekorok, ami azt jelenti, hogy valamilyen ajándékot ad, ami meghatározott számban aratható. Mindaddig amíg nem veszíti el ezt a tulajdonságát nem tudjátok feltenni a felhőre. Először tegyétek ki területre, arassátok le az "adományát" és törlés után már fel tudjátok tenni a felhőre. Ha nincs szükségetek a dekor által adott ajándékra, akkor azonnal törölhető és feltehető a felhőre.
    További jó játékot kívánok:)
     
    Swartsch, Sali~*.* és seszkrisz1969 kedveli ezt.
  14. Ágnes26

    Ágnes26 Utánpótlás-írogató

    Köszi szépen :)
     
    Luminary kedveli ezt.
  15. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Megszereztem a Szezon kitüntetés fejlesztést, csak éppen nem találok hozzá alapot amire rátudnám tenni.
    Milyen alapra lehet rátenni, illetve mikor volt megszerezhető?
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha hozol Farm nevet és Farm IDt, szívesen segítek a keresésben.
    A Konfetti szóró szezon volt az idei első szezon, annak indulását követő első belépéskor kapta meg minden Játékos az alapdekort, ami Alap szezonkitüntetés néven van játékban, idén januárban.
     
    Swartsch, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Köszönöm a segítséget.
    Csaba957
    ID: 17726848
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az adatok pótlását.
    Meg is találtam a bújkáló dekorodat, már felraktad rá az idei első szezonban megszerzett fejlesztést, így Szezonkitüntetés 1 néven keresd a Napraforgó domb területen a bal alsó sarokban. Erre fogod tudni rárakni a következő fejlesztést is.
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. stefano0606

    stefano0606 Aktív író

    Megértem én is ;) De azért 8 Jack ajándékát aktiváltam és ment a levesbe , azért mégis csak bosszantó :( H azt nézzük hogy mennyit tudtam volna termelni 1 óra alatt azért nem kis mennyiség ha 24 perc alat érik be a gaz , minden jóval megszórva aktiválva a sztrágyára ható felhők.. Sajnos korán kelek, időbe kel lefeküdni , nem várhatom a gép előtt mikor is játszható újra a játék , valószínű így már biztosan nem lesz meg végig az event. Persze tudom nem kötelező végig csinálni, de ha belekezudek szeretem a maximálisan csinálni xD
     
  20. babi-kovacs

    babi-kovacs Utánpótlás-írogató

    Szia!Érdeklődnék hol található a cuki potyautas.Megvettem,kitenném de nincs sehol.