Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -katalinjani-

-katalinjani- Fórum hercege

Szia! még mindig nem tudok farmaranyat venni sms-ben sok napja jeleztem a problémám,irtam a supportnan válasz semmi.>:(
    jeleztem a T-homnak náluk nincs akadálya .nem tudok szuper tápot venni.:(lemaradtam emiatt a titok ólról is,lassan munkásokat is vennem kellene ,nem tudom csinálni a pocok tenyésztést sem>:(10 éve játszom még nem történt velem ilyesmi.ezután mit lehet tenni?a telefonom tecnikai hibát ir :(ID:24691168

2. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Mit jelent az, hogy a supportról nem kaptál választ? Az teljesen ki van zárva.
    Hol keresed a választ? Arra az e-mail címre érkezik a levél, amire a farmod regisztrálva van. Ott megnézted?

-ágianyu33- kedveli ezt.
  3. -katalinjani-

Kaptam tőlük levelet csak hogy mi a probléma arra nem,lehet még nem tudták feltárni a hibát, várakoznom kell.csak eltelt már egy jó pár nap azóta,és sajnálom hogy nem tudom megcsinálni amit szeretnék. azért köszi hogy irtál

4. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia -katalinjani-!
    Kérlek add meg nekünk a Ticket számot, amit a válasz levélben kaptál.

5. -katalinjani-

Ticket#2020062437001293

6. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Köszönjük a számsort!
    A supportos munkatársunk utánanéz a problémádnak.

7. -katalinjani-

Én is nagyon köszönöm.

Kuzdern kedveli ezt.
  8. -katalinjani-

Szia megint kaptam egy üzenetet de nem tudom elolvasni nem magyarul van irva:(

9. BackOffice

Szia!
    Már megbocsáss, de ha ilyeneket írsz, hogy segítsünk?
    Hol kaptál üzenetet? Farmon? Telefonodra? Postafiókodba?
    A supportos kollégámmal egyeztettem ma reggel, írt neked ma 9:24-kor egy levelet arra a mélcímre, amit a második supportos leveledben megadtál. Azt megtaláltad? Válaszoltál a kérdéseire? Az a levél magyarul van. Az biztos, mert azt én is olvastam.

-ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  10. -katalinjani-

Szia már te bocsás meg de fremailra kaptam az üzenetet,és válaszoltam a kérdésekre,nos hagyjuk az egészet tudom úgysem nekem van igazam majdcsak boldogulok valahogy ,ezért kilehet zárni fel lehet akasztani de az utolsó üzenet nem magyarul van.10év után ez miatt kell elbucsoznom a játéktól?60éves vagyok ez az egy szórakozási lehetőségem volt amit imádtam.igaz nem nagyon értek a számitógéphez de sajnos a betegségem miatt más lehetőségem nincs ami lekötne.de nem adom fel ha esetleg ti ki nem zártok.de ha annyira segiteni akartok ird le nekem mi állt a levélben ha már te olvastad.bocsáss meg hogy eszt irtam nem sértésnek szántam.ha leirod nekem ide még hálás is leszek érte.nagy tisztelettel -katalinjani- játékos .

11. BackOffice

Szia!
    Nem értem, hogy nem tudunk szót érteni. Ennek semmi köze ahhoz, hogy hány éves vagy. Nem gondolom, hogy 60 évesen bármi probléma lenne veled. :) Ne add fel!
    Hogyan és hová válaszoltál és mikor? A supportra nem érkezett ma tőled válasz. Ez biztos.
    A kollégám által ma 9:24-kor írt levél így kezdődik:
    "Kedves Játékos!
    Köszönjük, hogy leveleddel megtiszteltél bennünket. A nevem xxxxxxxxxx és én leszek a kapcsolattartód ebben az ügyben.
    Stb"
    Hangsúlyozom, minden neked szóló szava magyarul van.
    Többet nem mutathatok belőle, mert a supportos levelezés levéltitoknak minősül. Gondolom, megérted.
    A levél legvégén vannak angol mondatok, de azok kötelező elemei a hivatalos levelezésnek. Ha csak azt látod, tedd meg, hogy feljebb tekered a levelet!
    Nyomd meg a postafiókodban a VÁLASZ gombot és válaszolj a feltett két magyar kérdésre.

Nem kell 10 év után búcsúzkodni azért, mert segíteni akarunk. Elhiszem, hogy a hetek óta tartó kavarodás már a te türelmedet is próbára teszi. :(

Kérlek, tegyél meg mindent, hogy megfelelően válaszolj a supportos kollégánknak minden kérdésére, mert ez az ügy már oda tartozik.
    Mi a fórumon NEM TUDUNK rendelési ügyekben segíteni, csak a support.

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. gjozsi44

gjozsi44 Aktív író

Sziasztok!
    Van rémkecske és hencegő fejlesztés függönyöm, de nincs alap , mire tegyem rá.? Mit rontottam el. ID:1515654

13. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

14. gjozsi44

gjozsi44 Aktív író

Köszi a választ a hencegő... kezdő hencegő néven van , a rémkecskét nem találtam. Biztos nem tudtam megszerezni csak a fejlesztését. szia.

15. chris.redfield28

chris.redfield28 Fórum-zöldfülű

sziasztok ami most megy event ez a alkimistás nem tudom el kezdeni mert nem ad a játék nővényt amit farmon kell vettni meg a bahamán se tudom vetni mert nem ad oda se nővényt.

16. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Senki nem kapott eventmagot.
    Mi is az event ismertetőben olvastuk, hogy hogyan jutunk vetőmaghoz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-alkímia-titkai.19726/
    Az event indulásakor mindenki kapott 1 db Ősi kulcsot, és 5 db virághagymát. A virághagymát a malomban jeleníti meg a rendszer.
    A játék 3 helyszínen játszható, és ott ültethető a vetőmag, és onnan jön a felröppenő is.
    A kapott kulcsot valamelyik színhez tartozó elembe kell beadni az event ablakban, onnan kapható sárga, zöld, vagy lila színű tinktúra, ami azonnal megjelenik a malomban. Ott kell kikeverni az 5 (prém esetén 10) virághagymát a tinktúrával vetőmagnak. Lesz belőle valamilyen színű lóheremag, amit fel kell szaporítani, és tovább ültetni a kívánt beadási mennyiség eléréséig.
    Részlet az event ismertetőből:
    A játék rövid ismertetése:

1. Nyisd ki az Ősi kulccsal valamelyik területet.

2. A malomban keverd ki a megfelelő eventnövényt.
    3. Szaporítsd fel és termeld le a megfelelő növény mennyiségét és add be a feladatba.
    4. Ezzel párhuzamosan a többi eventben résztvevő területen gyűjtsd a felröppenőt!
    5. A feladatsor végén megszerzett kulccsal nyisd ki a következő területet.
    6. Ahol lehetővé válik, ott add be a területek határain lévő feladatokba az összegyűjtött felröppenőket.
    7. Teljesítsd a három terület feladatait, majd a középen lévő feladatot is végezd el a felhősorért.

17. klaramagyar

klaramagyar Fórumszaki

Szia, érdeklődni szeretnék, hogy a Flamingótojás 40 %-os + tp-je minden területre hat vagy csak arra amelyikre kitettem.

18. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Minden területre hat.

Kuzdern, klaramagyar és jófarmerlány kedveli ezt.
  19. klaramagyar

klaramagyar Fórumszaki

Köszönöm szépen, további szép napot kívánok.

Othep kedveli ezt.
  20. Kurta666

Kurta666 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Segítenétek nekem? Már szinte a kezdetek óta játszom, eddig rendben is mentek a dolgok. Mostanában azonban iPhone -ra és iPad-re váltottam. Hogyan tudnék ezeken az eszközökön Farmerámázni? (Kurta666, ID16854266)