Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sajnos nem hoztál sem Farm nevet, sem Farm ID-t, sem azt nem írtad meg, hogy hova tennéd ki.
    Amit általánosságban tudok írni, a Cuki potyautas (+) egy pluszos dekor, ami egyből nem rakható fel a felhőre (ahogy az az event ismertetőben is szerepel) - ma több ilyen kérdéssel találkoztam, így gyanítom, Te is a felhőre raktad volna.
    Előbb ki kell tenni valamelyik területre, le kell aratni a pluszként kapott jutalmat (persze, ha erre nincsen szükséged, kihelyezés után rögtön is törölheted, de akkor a plusz ajándékokat elveszíted), ha ez megtörtént, akkor töröld a területről, s ezt követően fel tudod tenni a felhődre.
    Ha így sem találod a Dobozban (kezd el a nevét begépelni a keresőbe), akkor kérlek hozd az azonosító adatokat, hogy benézhessek Hozzád.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Barika45

    Barika45 Utánpótlás-írogató

    Barika45 nevű farmomon, ID 55743215, elvégeztem több gazdaköri feladatot és nem vettem észre, hogy a farmaranyom növekedett volna. Kérem, hogy nézzétek meg és ha igazam van, akkor segítsetek. Előre is köszönöm.
     
  3. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek pontosítsd egy kicsit a kérésedet! Melyik feladatokat végezted el és milyen időtartamon belül. Elmúlt 2-3 nap, vagy 1 hét?
    Köszönöm szépen, várom a válaszodat:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  4. Barika45

    Barika45 Utánpótlás-írogató

    Ma reggel végeztem el a feladatokat és nem jegyeztem föl, hogy melyik adott 2 vagy 3 alkalommal is farmaranyat. Rövid idővel utána írtam a segítségkérő levelet, mert frissítés után sem növekedett az összeg. Ha ez így nem elég, akkor keresztet vetek rá. Köszönöm, hogy foglalkoztál a kérésemmel.
     
  5. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Köszönöm szépen a válaszodat, további türelmedet kérem.
     
  6. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm szépen a türelmedet.
    Kollégám ellenőrizte a mai feladatok teljesítését illetve a Farmarany készleted változását. Ezek szerint:

    2024-03-09 06:44:23-kor változott legutóbb a FA készleted, ekkor 75 FA-ért előfizettél egy hónapra a Turbó malomra, ekkor 477 FA-od maradt.
    Ma 2024-03-14 08:28-kor a Trappolásellenes tanfolyam gazdaköri küldetésbe adtál be, ahol FA-t kaptál: 10-15-20 db-ot (ezüst, arany és gyémánt feladatok után), összesen 45-öt. Jelenleg a FA készleted 522.
    477+45 = 522 így nincs hiányod.
    Más gazdakörit nem csináltál ma, ahol FA lett volna a jutalom.

    Köszönöm:)
     
  7. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumlakó

    Sziasztok! Már megint csak forog a kuzor!
     
  8. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek ellenőrizd az internet kapcsolatodat. Jelenleg nem tapasztalunk belépési problémát sem kliensben, sem böngészőben.
    Lassú internet tud ilyen jelenséget okozni.
    További segítséget találhatsz itt, ami esetleg megoldás lehet.:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/
    Megértésedet köszönöm:)
     
    Swartsch, -ágianyu33- és Dolphin kedveli ezt.
  9. Barika45

    Barika45 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen, nem vettem észre, hogy ugrott volna a számláló. Elnézést kérek.
     
    Dolphin és Luminary kedveli ezt.
  10. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Nagyon szívesen:)
    Gyere bármikor, ha, úgy érzed, valami nem stimmel. Minden jóváírás azonnal megtörténik, már a beszállítás pillanatában, ezért gondoljuk - sokszor tévesen -, hogy nem kaptunk meg valamit. Sokszor, mire rápillantunk a készletre, már az új értékek látszanak.
    További sikeres játékot!:)
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumlakó

    Barika45, Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  12. Gabi051955

    Gabi051955 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Kérem segítsetek, a gombaerdőben van egy kis mező, ami beragadt, nem tudom törölni, nem tudom azt sem mi van rajta.
    Köszönöm Gabi051955n ID: 23710244
     
  13. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Elviszem ellenőrzésre a kérésedet, addig is türelmedet kérem.
    Ha közben megjavult, mert frissítés után helyreállt, akkor kérlek jelezd!
    Köszönöm:)
     
  14. Gabi051955

    Gabi051955 Utánpótlás-írogató

    Helyreállt, köszönöm.
     
  15. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm szépen a türelmedet és a visszajelzést.
    Örülök, hogy megoldódott a probléma, további jó játékot kívánok:)
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. DeliGazda4

    DeliGazda4 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, remélem jó helyre írom a kérdésem. Szeretném a segítségeteket kérni.
    A szezon sávon azt írja, elértem a legmagasabb osztályt. Vásároltam farmaranyért szezon pontokat, de nem adja már hozzá. Maximalizálva van hányszor teljesíthetem az utolsó szintet? Kliensben játszom.
    Segítségeteket előre is köszönöm szépen.
    ID számom: 22903282
     
  17. [Juti]

    [Juti] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok Minden gazdakörivel végeztem, felhő beüzemelve. Viszont még lenne kiváltható ajándékom, amihez a Kék háromszögön kívül mindenem megvan. Kék háromszög csak3db van, a feladat 4db-ot kér. viszont már nincs honnan szerezni.segítséget szeretnék kérni. Köszi
    Gazda: [Juti] ID: 36549466
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Igen, a 40. sor alapvetően 13x ismételhető, emlékeim szerint.
    Elvittem korábban ellenőrzésre is a kérdésedet, melyre várnunk kell, mert jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
    Türelmedet kérem.
     
    Swartsch, -ágianyu33- és DeliGazda4 kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát, melyre várnunk kell, mert jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
    Türelmedet kérem.
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az ellenőrzés beigazolta a sejtésemet.
    Túlmentél a 13. szinten.
    Itt már nincs 40. sor jutalom.
     
    Swartsch kedveli ezt.