Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. MyLittlieFarm

MyLittlieFarm Utánpótlás-írogató

Szia :) Nem tudom jó helyre irok-e , de ma reggel aktiváltam a tölgynél a barkácscucceső rúna 3-4 szintjét ami szerint egy XXL-es barkácscucc 2000 db szerszámot tartalmaz. Frissitettem a játékot és utána az egyik gazdaköri feladatban kaptam 3 db XXL-es barkácscuccot. Ugy nagyjából összeszámolva is kb 1500 db-t adott ami ugye az alap 500 db-al számolt a 2000 helyett. Megtudnád nézni mi a baj? Miért nem a 6000 szerszámot kaptam a 3 XXL barkácscuccért? Köszi :)
    MyLittlieFarm ID: 55836922

2. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Olyan okos eszközzel működik a farmerama játék csak, melyhez van beépített flash playert tartalmazó böngésző.

Ajánlom, hogy ezt a tájékoztatót olvasd el:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-játék-okostelefonon.491/

További információt a saját eszközödhöz a készülékhez rendelt ismertetők tartalmaznak.
    Illetve a forgalmazóktól szükséges beszerezned.

Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A bölcs tölgy barkácscucceső új rúnái nem folyamatosan és állandó jelleggel nyújtanak több barkácscuccot.

Ezeknek a rúnáknak az aktiválása után automatikusan megkapod az emelt barkácscuccot, azok a készletedhez hozzárendelődnek egyszer. Csak egyszer.

https://board-hu.farmerama.com/threads/az-erdei-tisztás-ismertetője.2159/#post-1105674

Sajnos az információs ablak a kiváltásról pontatlan megfogalmazású.

Kértük a fejlesztőktől a megfelelő fogalmazást, a javítást. Várjuk a módosítást.

Sali~*.*, MyLittlieFarm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. MyLittlieFarm

MyLittlieFarm Utánpótlás-írogató

Köszönöm a választ:)

Kuzdern kedveli ezt.
  5. szabo59

szabo59 Fórum-zöldfülű

Szia
    Meg szeretném kérdezni, hogy miért nem lehet sms-ben farmaranyat rendelni.
    szabo59 ID 49393554

Köszönöm

6. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia szabo59!
    Mivel itt a fórumon ezt nem tudjuk neked megoldani, kérlek írj a játék supportjára.
    [​IMG] A legördülő ablakban válaszd az Általános kérdések sort, és részletesen (min. 140 karakterben) írd meg pontosan miről van szó.

Olyan e-mail címet adj meg, amin utána olvasni tudod a kapott választ.
    Azt követően a vonatkozó adatvédelmi szabályok értelmében erről már nem lehet itt a fórumon írni.
    A supportról bővebben itt tudsz tájékozódni: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/

Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Grunka-gazda

Grunka-gazda Fórum-zöldfülű

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni ,de nem tudom ,hogy jó helyere írom-e.Szerettem volna vásárolni prémium előfizetést,farmaranyat és szezon munkásokat ,de nem tudok fizetni mert VISA kártyás lehetőséget nem hozza fel.Nem hitelkártya sima VISA kártya.Köszönöm ha válaszoltok

8. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A fizetési módok kiválasztása egy legördülő menü. A csúszkát használva még további fizetési módok is láthatóvá válhatnak.
    Ellenőrizted ezeket? Nincs köztük a VISA?
    Egyetlen másik fizetési módon sem tudnál fizetni?

Kép illusztráció! Nem a farmodon készült.

Sali~*.* kedveli ezt.
  9. drunyi

drunyi Fórumfelvigyázó

Jó reggelt! Szeretném megkérdezni, hogy a titokfából kifejlődött cillagfát, ha átviszem másik területre, akkor elveszik???

10. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

10 évvel ezelőtt így volt, de mai világban ha törölsz egy fát, akkor visszakerül a menüdbe.

Sali~*.* kedveli ezt.
  11. ercsi05

ercsi05 Járnitanuló

Nekem nem kérdésem van, csak nem tudom, hol kell véleményt írni. Köszönöm a szerkesztőknek, hogy ezt a focis eventet átdolgozták. Nagyon jó, és élvezhető lett. Gratulálok nekik!

12. Kékmadár1

Kuzdern kedveli ezt.
  13. drunyi

drunyi Fórumfelvigyázó

tetszik ez a fácska,de csak dísz,a jelenlegi event dömpingben szükség van a helyére sajnos.

14. Apuu01

Apuu01 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, illetve észrevételem, hogy hiába veszem fentebb a grafikát(megjelenést) maximumra, akkor is pixeles, csúnya a kép.Ebben tudna nekem segíteni valaki.
    A segítséget előre is köszönöm.

15. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Apuu01!
    Valószínűleg a képfelbontás beállításával, vagy a videó kártyával, vagy a monitorral lehet gond.
    De ebben mi nem vagyunk profik, főleg így távolról, nem nagyon tudunk segíteni ezen.

16. Marlena_11

Marlena_11 Fórum-zöldfülű

Szép estét.
    Arról érdeklődnék, hogy fog e a későbbiekben valamiféle hellyel bővülni a terület? Annyi féle ól és fa van, egyre csak csökken az a területem, ahol növényeket tudok termeszteni. 500 csillagért kiváltottam a vadaskertet, de csalódott vagyok, mert csak max. 8 ól fér bele.
    Jelenleg a 86. szinten vagyok.
    Köszönöm!

17. Kékmadár1

Szia!
    Nem tartom valószínűnek újabb területek bevezetését. Bár hivatalosan ezt nem tudom kijelenteni.
    Minden gazdának több tárgya van mint ami kihelyezhető lenne.
    Meg kell tanulni, és váltogatni, mikor mit tartunk kint területen. Szükségletek, piaci mozgások, gazdakörök teljesítésétől függően, stb...

javaslom a fejlődési taktika topik olvasását és ott kérdezni a gazdákat.
    Az alábbi linkre kattintva olvashatod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fejlődési-taktika.11014/

Marlena_11 kedveli ezt.
  18. Szama

Szama Fórum bárója

Sziasztok!
    Nem tudom, hogy jó helyre írom e, de nekem az lenne a problémám, hogy mikor tápot kevernék a malomban, akkor valamiért csak a normál állatok tápjait mutatja, és mindig át kell állítanom a "minden" fülre. Pár napja van csak ez, eddig mindig a "minden" fülön volt. Nekem elég bosszantó ez, mert kiszűri a tápok jó részét. Tudom, hogy csak egy kattintás, de akkor is.
    Köszönöm!

19. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Érdemes lenne kitakarítanod a gépedet, mert ez a beragadt sütik miatt fordul elő.

20. fmanyika

fmanyika Utánpótlás-írogató

Szép napot. Szerettem volna Páncél Pannit venni de nem találom hogyan. Jelenleg 3 db van Köszönöm a segítséget.
    fmanyika ID 54274713