Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. merylu55

merylu55 Haladó

Ma 4 órán keresztül /19-23/ képtelen voltam a játékot lejátszani. Nem tudtam egyik részről a másikra átmenni, mindig ki kellett lépni és vissza. Most is félbe hagytam, mert csak fizetek a netért és semmi eredménye.

Luszike150150 kedveli ezt.
  2. szotyola2011

szotyola2011 Törzsjátékos

Komolyan mondom, hogy sírok - dühömben!
    Másfél órája kínlódok csak azzal, hogy learassam és betelepítsem a pályákat.
    Tudom, hogy nem szabad csúnyákat írni, meg satöbbi, de azért én mondtam már a cifrákat az egész BP csapatra úgy, ahogy van!
    Gondolom, röhögnek a markukba, mert mi mást cselekednének... mert ugye, ha cselekednének, akkor nem itt tartanánk. >:(

3. mszilvi93

mszilvi93 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

ID: 56768625

Először azt hittem nálam van a gond, de ahogy látom sok más helyen is vannak gondok a játékban... Szerencsére nekem betölt a játék, de nagyon lassú, a gazdakörben lévő feladatokba viszont nem tudok beadni semmit sem, így haladni sem tudok, nem kapom meg a csillagokat és az arany banánokat, amiket a feladatokkal kapnék, illetve ha nagyon lelassul, akkor ki is dob a rendszer...

Remélem hamar megoldódik a probléma... A hirdetményben kiírt dolgokat mind végig próbáltam, de sajnos nem javult a helyzet...

fcsilla kedveli ezt.
  4. eva0304

eva0304 Utánpótlás-írogató

Jó reggelt ! Én sajnos nem tudom a felhőre kitenni a megszerzett ajándékokat , pedig több mit 160 feladatot megoldottam , így elméletileg megvan hozzá mindenem . ID :16942717

Luszike150150 kedveli ezt.
  5. Luszike150150

Luszike150150 Fórum-zöldfülű

Sziasztok:inlove:a fentiekhez hozzá szólva nálam is minden probléma felmerült:(remélem mihamarabb csinálnak valamit ;)

magdi06 kedveli ezt.
  6. zoldert

zoldert Fórumfelvigyázó

Sziasztok!
    Ennyi hiba ebben a játékban 12 éve nem volt!
    Minden tevékenység előtt frissíteni kell.
    Ma a piacra nem tudok kitenni eladást, bár kijelöli, de nem teszi be az eladásba.
    Azt el sem tudom képzelni, hogy egyszerre ennyi felhasználónál van valamilyen hiba és mindenkinek hirtelen rossz a gépe avagy az internet csatlakozása. >:(
    Jó lenne pozitív változás történne, mert így ebben a formában élvezhetetlen a játék! :cry:

Farmnév: zoldert ID: 2116615

Utoljára szerkesztett: 14.7.22
    magdi06, Bonzó1945, saraiszilvia és 2 más kedveli ezt.
  7. Tanya116

Tanya116 Fórum-zöldfülű

Sziasztok. Az utóbbi időben kb 5 percenként szükséges frissíteni a játékot, mert nem csinál semmit lefagy. Másnál is csinálja? Nagyon idegesítő mikor learatsz aztán lefagy újra tölt és kezdheted újra mert nem csinálta meg.

8. takizsuzsi40

takizsuzsi40 Fórumelemző

Szia! Igen, nálam is ugyanez a helyzet tegnap óta. Jó lenne, ha végre megjavítanák!

Anulu73 és joti54 kedveli ezt.
  9. Friderika2000

Friderika2000 Fórum-zöldfülű

Állandóan lefagy. pár percenként újra kell a játékot kezdeni.

Anulu73 és joti54 kedveli ezt.
  10. .atesz74.

.atesz74. Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Nálam is ez a helyzet, már azt hittem a gépemmel van valami. Van, hogy tápot sem tudok keverni.

Anulu73 kedveli ezt.
  11. merylu55

merylu55 Haladó

Ma folytatódik. Nyári ajándék learatva, napi ajándékot nem aratja. Minden maradt a régibe. Igy nincs értelme felrakni a mai játékot. Reménytelen.

vazulneni8 és Anulu73 kedveli ezt.
  12. Anulu73

Anulu73 Rutinos

Már nem működik a frissítés gomb se rendesen! Belépni se egyszerű!

zoldert kedveli ezt.
  13. zoldert

zoldert Fórumfelvigyázó

Jelenleg bent vagyok, de nem merek kilépni, rengeteg a hiba és semmi változás nem történik.

zigus46 kedveli ezt.
  14. Lenczy

Lenczy Fórumfelvigyázó

Szia! Hol tudom megnézni, hogy hányas piacon vagyok?

15. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

EZT a linket nyisd meg kérlek, járj el a leírása szerint.

Lenczy kedveli ezt.
  16. anna640328

anna640328 Haladó

Tényleg ennyire élvezhetetlené kell tenni a játékot? Szenvedés az egész, állandóan frissíteni kell. Nem lehetne valamit tenni? De amikor vásárolni kell, nyomják az ilyen olyan kosarakat, stb... akkor jó hogy van a játékos. Miért nem lehet azzal is törődni, hogy tényleg kikapcsolódás legyen,és ne feszültségteremtő a játék. ... legalább itt lehetne kicsit feltöltődni. Nem a modikat bántom, senki ne értsen félre, erről ők sem tehetnek. Legyen mindenkinek olyan szép napja, amilyet szeretne.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.7.22
    zigus46, vazulneni8 és renici70 kedveli ezt.
  17. Lenczy

Lenczy Fórumfelvigyázó

Köszönöm szépen!

18. takizsuzsi40

takizsuzsi40 Fórumelemző

Szerintem a bank felület karbantartása óta megy ez az állandó lefagyás! Meg kéne már csinálni, mert nagyon bosszantó:mad:

vazulneni8 és belovics57 kedveli ezt.
  19. fraudragon

fraudragon Fórumelemző

Valaki egyáltalán foglalkozik azzal,hogy a játék élvezhetetlen?Semmi info napok óta!Kikapcsolodni akarok általa,nem idegösszeroppanást kapni!!!

20. mnkm

mnkm Fórumszaki

Szia.
    A központ tud erről, hogy nem működik napok óta a játék, biztos igyekeznek megjavítani.

vazulneni8 kedveli ezt.