Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DITKE44

DITKE44 Aktív író

Kedves Modi!
    Sajnos hiába CCleanerezünk, a játék alatt szinte állandóan frissíteni kell. Én minden farm aratása után elvégzem a tisztítást. Ha megengeded kérdezném.
    1. Ha pörgetásnél nem azt mutatja középen, ahol a nyil áll, melyiket írja jóvá?
    2. Ha party pörinél véletleneül party porit forgatunki, nem írja jóvá akármennyit várok. Frissítés után sem.
    3. Ha a zöld csík alatt nem mutatja a pontszámot, azért elkönyveli? Ha előtte megnézem. akkor mutatja a kapott pontokat.
    De miután Flahs-el kb. 10 percig tartott egy farm teljes aratása, most,ha simán menne, akkor is 20-25 perc.
    Tudom, hogy nem ratatok múlik, de egy kis biztatás jó lenne, hogy valamikor újra élvezhető és szórakoztató lesz a farmozás.
    Köszönettel, tisztelettel: Edit

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Semminemű információnk nincs arról, hiába szeretnénk kapni, hogy mikor mit javítanak, így nem tudjuk azt sem megmondani, hogy mi várható.
    Pörgetésnél azt írja jóvá, amin megáll, és nem ami középen van, ahová beáll a szélkerék lapátja a következő pörgetés indításához. De azt, hogy mit pörgetünk ki, azt a rendszer már a pörgetés elindítása utáni pillanatban tudja, és ezért nem észleljük, hogy a party pörit jóváírta-e vagy sem, pedig mindenkinél mindig jóváírja. Javaslat, ha party pöri pörgetési lehetőséget látunk a bal oldalon, akkor nézzük meg hány party pörgetésünk van, majd utána pörgessünk, és ha azt nyertünk, akkor nézzük meg, hogy akkor mennyit mutat. Természetesen az 1 db elpörgetett mennyiséget figyelembe kell venni a számolásnál.
    Ha a zöld csík alatt nem mutatja a pontszámot, attól még elkönyveli.
    A játék beállításainál a További beállítások fülön az Eszköztippek mutatása kapcsolót "be" állásba kell tenni, és akkor mutatja.
    Farm-beállítások-játékbeállítás.jpg upload_2021-4-19_15-39-4.png
    majd a Mentés gombra kattintás után frissíteni kell a játékot.

3. DITKE44

DITKE44 Aktív író

Kedves Havasi_Gyopár!
    Köszönöm szépen válaszod! De a party pörivel az a gondom, hogy amikor először tapasztaltam 2 pörin állt a nyíl, és a számláló nem változott. Természetesen tudom, hogy a számláló csökken amikor pörgetünk, így 1-el többet kellett mutatnia, mint előtte. Azóta figyelem és (bár igen ritkán sikerül a pöri nyeremény) ha pörin áll a nyíl nem adja vissza az elhasználtat. Az eszköztippek mutatása be van kapcsolva. Területváltáskor általában mindig frisssítek, ha néha elfelejtem, akkor nem látszik.
    Elnézésedet kérem, nem okoskodni akarok. csak leírtam a tapasztalatomat.
    Szép napot Neked, és kevesebb gondot velünk!
    Üdvözlettel: Edit

4. danika5.

danika5. Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Olyan problémám merült fel, hogy a Paradicsomi küldetés harmadik szintlét nem tudom folytatni holott növénnyel és szirommal is rendelkezem /másik két farmomnál minden rendben működött/. Kérem a segítségeteket, hogy folytatni tudjam a játékot. ID 41945382 Köszönöm!

5. Koppi

Koppi Fórum elő legendája

Szia Modi !
    Ha ezt a beállítást választottam a régi Flash időkben akkor, csak a csengőt és a zászlók billenési hangját hallottam. Jelenleg néma csend van ezen beállításnál.[​IMG]
    Ha bekapcsolom a környezet hangjait, szintén nem hallom a csengő megütésének hangját.
    Legutóbb szintén szóvá tettem a környezeti zajok hiányát és akkor azt a választ kaptam, hogy egyelőre ezzel nem foglalkozik senki. Közben eltelt 4 hónap és szintén semmi nem történt.
    Engem motivált az a hang a játék közben. Most némaságra van ítéltetve...
    Meddig??

Utoljára szerkesztett: 19.4.21
  6. Havasi_Gyopár

Szia danika5.!
    A kollégám megnézte a helyzetet, és megállapította, két helyre kell még beadnod még az első szinten, így a csapóajtóhoz is:
    a fehér téglalap helyéhez 2.180 farmos eventnövényt, azaz útjelző bokort, a jobb felső sarokban lévő ajtóhoz, ami a pince lejáró, oda 3 db Napfényes virágot. Ezek beadása után tudsz tovább menni.

upload_2021-4-19_19-2-54.png

7. Panda-

Panda- Fórum-zöldfülű

Miért mindig ilyen nehezek a feladatok? 2 beteg gyerekkel vagyok itthon ,ez az egyetlenegy kikapcsolódásom.

8. Havasi_Gyopár

9. makkanch

makkanch Fórum mestere

A muszklimérő még most is élvezhetetlen! Van remény, hogy javulni fog, vagy így marad, mert már most is "jó"?

10. Havasi_Gyopár

Szia!
    Kérlek végezz egy alapos takarítást a gépeden, legalább CCleanerrel.
    Ugyanis többen már kikloffoltuk ma a Bubitojást Valdemárnál, ahogy több csevegőben is olvashatod.
    És ha annyira rossz lenne, mint ahogy írod, akkor nem szerezhettük volna meg mi sem.
    Próbáld meg úgy, hogy amikor elindul az íves vagy akár az egyenes vonalú animáció, akkor finoman állj rá a fakalapácsra lenyomott egérrel, és amikor közelít a közepéhez, akkor hirtelen engedd fel. Ez így, az első és második feladatrésznél még elmegy, a harmadiknál pedig hagyd oda-vissza menni pár menetet, és a 3. vagy negyediknél csináld ezt a hirtelen egér-felengedést amikor éppen a szélén megfordul az animáció. Kb. annyi reakcióidőre van szükség hogy aztán középen, vagy annak közelében álljon meg a jobbra-balra futkozó játékelem.
    Kísérletezz, hogy neked mi jön be jobban.

11. makkanch

makkanch Fórum mestere

Köszönöm. A tisztítást rendszeresen csinálom, nem ez a gond. Teljesen random a megállás, mindegy, mikor és milyen taktikával nyomom és engedem el a gombot. Flash alatt 10-ből 10-szer megvolt a 20 pont, most 1-2 alkalommal sikerül. Mindegy, ezek szerint ez már "jó". UFF

Neni60 kedveli ezt.
  12. retiev1

retiev1 Utánpótlás-írogató

13. Havasi_Gyopár

Szia!
    Közben megoldódott a problémád?
    Csak azért kérdezem, mert hiába írta neked fentebb Csocsoovb, hogy add meg a farmnevedet és ID számodat, mert akkor szívesen megnézné, mi a helyzet, de ez nem történt meg.
    Egyébként a Macinál 23 óránként kaphatunk Horgászjegyet, ami utána a boltban beválthatunk.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/titkos-tó-eventeken-átívelő-esemény-2021-április.21076/

14. akitakutya

akitakutya Haladó

Közben addig állítgattam, hogy helyre jött. Elnézést!

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  15. mandityalexandra

mandityalexandra Fórumprofi

Kedves, aki ezt olvasod!

Elképzelhetőnek tartom, hogy találtam egy hibát, ami beleeshet a vásárlók félretájékoztatásának kategóriájába. Valószínűsítem, hogy ez nem a te / ti dolgotok, de gondoltam, jelzem. Választ részemről nem várok rá (ha írsz, megköszönöm), jelzésnek szánom.

A képen látható bal szélső fa egészen olyan, mint amiben mostanában a Pletykapadon, jóslatként találkoztam Máriusztól és ami még nincsen játékban. Ezért kattintottam rá az ajánlatra, mert nagyon meglepett a dolog. Azután elolvastam a csomag tartalmát és megállapítottam, hogy valószínűleg téves képközlés eshetett meg.

Köszönöm mindennapos munkátokat és azt, hogy ezt elolvastad!

mandityalexandra - 56158614

Csatolt fájlok:

16. Havasi_Gyopár

Szia!
    Köszönjük a jelzésedet, az ábra valóban a jóslásban szerepelt fához hasonlít erősen, és valószínűleg tévesen rakták be azt a képet az illusztrációba. Ott Görbefának kellene lennie.
    Az egyedi ajánlatok sem grafikai kidolgozásához, sem azok tartalmának összeállításához, sem pedig a célpiac meghatározásához nincsen közünk. Ezen jogkörök kizárólagos gyakorlója a BP.
    Mindezektől függetlenül a felfedezett hibákat folyamatosan észrevételezzük a BP felé, így csupán az kérdéses még mindig, hogy mit, és mikor javítanak.

mandityalexandra kedveli ezt.
  17. gréta201105

gréta201105 Fórum ismerője

Kedves magyar Moderátorok nem Titeket vettelek úgy mond célba, de lehet hogy nálam van ez a sok töltike virág meg a rengetek talicskázás de már nagyon bosszantó az állandó ki-be lépés. Ilyen helyzetbe hogy lehet a vidámparkot célba venni, egyébként is le van lassulva az egész játék rendszer. Nem akartam senkit megbántani de elveszi az ember játék kedvét ez az egész tudom a válasz, hogy nem kötelező. További szép estét mindenkinek

seszkrisz1969 kedveli ezt.
  18. Havasi_Gyopár

Szia!
    Sajnos mi nem látunk bele a gépedbe, hogy esetleg milyen, a háttérben esetleg feleslegesen futó program lassítja a játékodat.
    Ennek megtekintéséhez és megváltoztatásához szakemberre van szükség.
    Többen jelezték, hogy már meg is szerezték a Bubitojást, vagyis náluk a Valdemár is rendesen működik.
    Ha weben játszol akkor próbáld ki a klienst, hátha azzal jobban megy a játék, hiszen azt direkt azért fejlesztették ki, hogy akinek nem megy weben, az is tovább tudjon játszani.
    Persze az internet minősége, sebessége is jelentős befolyásoló tényező.
    A rendszeres tisztítás, karbantartás is jó hatással van a játék minőségére.
    Ezeket fontold meg jól, hogy ezekkel tudsz segíteni saját magadon.
    Alapvető változtatások már nem várhatók a BP-től, csupán a megjelenítési és egyéb hibák kijavítása.
    Reméljük, hogy előbb-utóbb azoknak is a végére érnek.

19. Sozinho

Sozinho Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy dekorációk kihelyezésénél a ládák felhasználása mikor áll vissza az eddigi rendszerbe, hogy felhasználáskor eltűnik a listából és nem lenullázódik?

20. Havasi_Gyopár

Szia!
    Sajnos nem ismeretes előttünk a központ hibajavítási, ill. módosítási ütemterve.
    Valótlanságot meg nem akarunk leírni, mert nincs szándékunkban senkit sem becsapni.