Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szuperfarm123456

szuperfarm123456 Fórum-zöldfülű

Köszönöm szépen a segítséget! Már igy értem , és reménykedem sikerrel járok! :)

-BombadilToma- és stb_farmer kedveli ezt.
  2. Mari210761

Mari210761 Járnitanuló

Köszönöm! Természetesen van e-mail és sms visszaigazolásom. Fel fogom venni a Supporttal a kapcsolatot.
    Szép napot!

stb_farmer kedveli ezt.
  3. Mari210761

Mari210761 Járnitanuló

Jó napot!
    Felvettem a Supporttal a kapcsolatot. Már el is akadtam. Mi az az általános ID és mi az User ID? Probléma leírásánál nem tudok választani a felajánlott válaszlehetőségek közül. Egy .... az egész. Inkább vesszen a dekor, meg az a két láda.
    Köszönöm.

4. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Az User ID a farmod azonosítója.
    Ha webes böngészőben játszol akkor, középen alul találod, ha pedig a klienssel akkor a játékbeállítások részt kell megnyitnod, és ott a jobb felső sarok felé megtalálod.
    A probléma leírása: nem kaptam meg a játékban a kifizetett csomag tartalmát
    Szükséges hozzá a megrendeléseidnek a tranzakciós száma, ez a visszaigazoló e-mailben látható.[​IMG]

A fizetési módot is ki kell választani.

Kártyás fizetés esetén

A csatolmányhoz pedig kell egy kép a visszaigazoló email részletéről képként.

Mari210761 kedveli ezt.
  5. Mari210761

Mari210761 Járnitanuló

Köszönöm, ezt láttam én is! A probléma leírásánál továbbra sincs lehetőség leírni a problémát, csak választani lehet, hát választottam a játékpénzt, pedig azt megkaptam... A tranzakció számát nem is kérte a rendszer... Azt viszont igen, hogy hány óra hány perckor fizettem ki, az nincs a visszaigazoló e-mailben, ehhez ki kellett keresnem a telefonra kapott sms-t, még jó, hogy nem töröltem ki...

6. Swallow

Amikor a Probléma típusánál kiválasztjuk a "Probléma a megrendeléssel" lehetőséget

Ekkor megjelenik egy új ablak
    Tehát az új lapon megjelenő kérdésekre kell válaszolni.

Mari210761 kedveli ezt.
  7. Mari210761

Mari210761 Járnitanuló

Igen, ez így igaz, ez történt. Mielőtt szavakkal leírhattam volna, hogy mit nem kaptam meg, új ablak ugrott fel. Itt már csak választani lehetett a felsorolt lehetőségek közül. Köszönöm az idődet, fáradozásodat, de szerintem ez veszett fejsze nyele. Nem első eset, hogy a Supporthoz fordulok valamilyen ügyben, ami aztán nem oldódott meg. Ráértem, megpróbáltam, ennyi.

8. Swallow

A valós pénzért kifizetett érték nem veszhet el, ezt nem szabad elengedni!
    Ha megnézed a képeket, amit mellékeltem, abban a kiválasztott szöveg is megtalálható...
    A visszaigazoló e-mail pedig fontos az adatokkal, azt képként lehet csatolni.
    Amikor kapsz majd választ, azt a paymentes support leírásában jelzett instrukciók alapján tudod elolvasni.
    A további jelzést itt már ne tedd meg, kérlek! Az az ügy már csak rád és a paymentes kollégákra tartozik.
    A levéltitokra figyelni szükséges!

Mari210761 kedveli ezt.
  9. Mari210761

Mari210761 Járnitanuló

Rendben, köszönöm! :inlove:

10. Zfarmberame

Zfarmberame Járnitanuló

Sziasztok, már nem elsönek veszem észre, ha 150 farmaranyat veszek a 10 % bónusz nem illetve csak napokkal késöbb kapom meg miért??? várom a gyors választ köszi

11. Swallow

Szia!

Olyan nincs, hogy a 10%-os kedvezményt napokkal később kapod meg!
    Ez a 10%-os kedvezmény csak mentett adatokkal történő kártyás vásárláskor vehető igénybe.

12. Zfarmberame

Zfarmberame Járnitanuló

és ez miota van igy? minek irja ki h akaorom e a 10%ot akkor?
    vicc ami itt is megy

13. Swallow

Az a helyzet, hogy csak az elmentett kártyaadatos vásárlás ad 10% pluszt a vásárlás során.
    Ha azt az opciót kattintjuk, akkor a vásárlások esetén van/lesz növekmény a játékpénzre.

Az első vásárlásnál még nem, de a későbbieknél már igen, lesz 10%-kal több farmarany.

https://board-hu.farmerama.com/thre...és-bankkártyával-mastercard-visa-maestro.775/

upload_2022-9-26_21-51-2.png

Bankkártyás vásárlás megegyezik a hitelkártyás vásárlással!

14. Zfarmberame

Zfarmberame Járnitanuló

nekem akkor értelmezési gondom van de ebből nem derül ki az h a mostani vásárlásra nem érvényes, ez nem egyértelmű...

15. Swallow

vásárlás gomb -> kiválasztás, mit vennél kosárba rakva -> fizetési mód kiválasztása úgy, hogy a 10% szerepeljen

upload_2022-9-26_22-36-50.png

16. Fezzan

Fezzan Utánpótlás-írogató

Sziasztok ! Tegnap szerettem volna farmmunkást venni, többszöri próbálkozásra sem sikerült. Évekig vettem korábban, Szupportnak írtam. Fezzan ID: 1863208 Ha tudtok kérlek segítsetek mi lehet a probléma. Előre is köszönöm !

17. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Mivel írtál a supportnak, így a választ nem kellene dupláztatnod.

A banki vásárláshoz van kártyás fizetési lehetőség és egy egyéb módszerű is.

Az egyéb forma igénybevétele nem igényel kártya-használatot, ez a paysafecard típusú fizetés.

A kártyás fizetéshez szükséges a bankod által megadott alkalmi kód használata.
    Ez már jó ideje általános szabály a netes vásárláshoz kötötten.
    Nézz utána, olvasd el a bankod tájékoztatását a fizetés feltételeinek használatához.

18. bogyolaluka

bogyolaluka Utánpótlás-írogató

Sziasztok
    Lehet hogy az előző kérdésemet rossz helyre írtam,azt szeretném kérdezni hogy a telihold új területe mikor érhető el,mert én ugy értettem hogy egyíütt indul az eseménnyel.Válaszodat előre is köszönöm.Üdv:bogyolaluka ID:1795905

19. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Valóban nem a megfelelő helyen szövegezted meg a kérdésedet.
    Átkerült a segítségkérő témák közé a posztod.

Ott kaptál választ, kérlek, olvasd el azokat.:)

Kattints a zöld szövegre, azonnal megjelenik a válasz.

1. https://board-hu.farmerama.com/thre...s-haladók-részleg.19474/page-204#post-1280408

2. https://board-hu.farmerama.com/thre...s-haladók-részleg.19474/page-204#post-1280412

20. bogyolaluka

bogyolaluka Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen a válaszodat,legközelebb figyelek Üdv:Bogyó