Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Ellenőriztem mindkét fiókot.

A Mixmester felhősoron a vilimacsa -farmon 1 db nagy tüzijáték van kihelyezve, amelynél forog a betöltővirág, azonban a felhő használatát nem befolyásolja, a felhő ettől aktiválható, hatása - ajándéka érvényesül.

A Mixmester felhősoron a krajnyakjozsefne -farmon több kis tüzijáték és nagy tüzijáték dekor van kihelyezve a felhősorra, szintén forognak a betöltővirágok, azonban a megjelenítési hiba nem befolyásolja itt sem a felhősor aktiválását, használatát.

Sajnos hibás ez a "tűzijáték sorozatú" dekor a felhőkre helyezve.

A központi kollégák számára már ismert a hibajelzés.
    Kézzel nem tudjuk törölni!
    Később, a javítást megoldva lehet majd eltávolítani a felhőkről. Addig türelmet kérünk.

Köszönjük, addig így is tudjátok használni a felhősort a farmokon.

csillekerek és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. csillekerek

csillekerek Járnitanuló

Nagyon szépen köszönöm!

Enike** kedveli ezt.
  3. fraudragon

fraudragon Fórumelemző

Nagyon szuper a játék!A teliholdas területen beérett a mangó és a lajhár ól.A bahán éppen a teliholdas eventnyövény érik.A főfarmon időnként minden eltünik,de egy frissítést követően minden a helyére áll.A délutáni órákban nagyon lassan tölt be a játék, ha betőlt is,pár perc múlva lefagy.Ezek a szuperjó dolgok csak délután és koraeste vannak.Reggel és délelőtt minden ok.

4. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Miben szeretnéd a segítségünket kérni?
    Ajánlott egy alapos géptakarítás a Ccleaner-rel minden nap, de lehet minden játékba lépés elött is.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  5. moncsiárpi

moncsiárpi Aktív író

nem tudom,----de Én nem tudok csák telefonnl fizetni----mint eddig---állitsák visszá á telefonos fizetést.mert nem ---bizok semmilen kártás fizetésben.hiánzik áz betűm---bocsi.

6. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Országunkban nincs telefonos megrendelés már.
    Más formát kell választanod.
    Nemcsak kártyás forma létezik.

Kérlek, informálódj erről a paysafecard fizetési módról.

Itt

7. donkartacs07

donkartacs07 Fórum nagymestere

https://board-hu.farmerama.com/thre...k-és-a-rémes-otthon-event.22882/#post-1281147
    Értem a leírást, de senki se várja el már, hogy éjszaka kezdjek neki turbósítani az evetnövényt, hogy meglegyek! Ki van számolva sokszor a játék, amellett a felröpi meg szivatósabb, szóval a beadandóak fixek, aki szeretné megcsinálni, az meg ezért szenvedjen, vagy fizessen? Nem tudom, mi lesz a megoldás, csak remélem hogy normális megoldás születik, ha végre beindul a játék.

varga1234 kedveli ezt.
  8. mamarygen

Szia!

Ajánlom figyelmedbe a nemrégen érkezett közleményt, melyben a Rémes otthon event kezdetéről és a mai elmaradt akciók indításáról kaptunk adatokat.

Új, módosított időpontok alapján kezdjük az eventet, az akciókat.

Közlemény erről

9. zoldliget

zoldliget Törekvő

Elültettem a 10 db. piperkőc oroszlánt, a teliholdas farmon. A tíz mag már nincs a készletben, a területen a 10 db. karakter csak forog. Ki- és belépés után sem oldódott meg a helyzet. Mit tegyek?

10. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Nálam egy ki- és belépés megoldotta (a böngészőt is lezártam, nem csak a játékot). A böngészőm automatikusan törli a sütiket ilyenkor; ha Nálad nem, akkor egy sütitörlést is javaslok.

-ágianyu33- és zoldliget kedveli ezt.
  11. zoldliget

zoldliget Törekvő

Amíg ezt az üzenetet írtam, meg oldódott a problémám.

-BombadilToma- kedveli ezt.
  12. borichris

borichris Utánpótlás-írogató

Sziasztok, a Fáraós felhőt nem tudom aktiválni, a hiányzó dekor negyedórája napraforgózik. Kiléptem, beléptem, végül ültettem nélküle hiányzik:) Megnéznétek? köszönöm: borichris ID: 5090600

Utoljára szerkesztett: 7.10.22
  13. mamarygen

Szia!

Beléptem az ellenőrző panelen a farmodra.

A Fáraós felhőn az átkozott ereklye dekort felpakoltam az üres pamacsra.
    Most már aktiválhatod. Helyetted nem tettem meg, mert ez a Te döntésed kell legyen.
    Forog egy dekor helyén a virág, de ez nem befolyásolja a felhő működését. (tízijáték a dekor típusa - hibás a látványa)

14. borichris

borichris Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen:)

Kuzdern kedveli ezt.
  15. magdi06

magdi06 Fórum elő legendája

A gazdaboltban vettem 1 amerikai nagybácsi és 1 nyári mikulás ládákat.hol fogom megtalálni, mert a ládák közt nincsenek.Köszönöm!

16. mamarygen

Szia!

Ezek a ládák ajándékozási egyezményt rejtenek, különböző számban. Vásárlást követően a készletben már követhető a mennyiség növekedése.

Ellenőrizd le kérlek, az ajándékozási ablakban a kis ládikára kattintva, a kínálat látszik. Az i betűs ikont kattintva látod, melyikből mennyi egyezményt kaptál automatikusan.

magdi06 kedveli ezt.
  17. Ludvig47

Ludvig47 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Azt szeretném megtudni hogy ha vásárlok nekem euró ban kell fizetnem és nem forintban, Pl.Állati örömök csomag 1790Ft ba kerül de én 9,99 euró ért tudom megvenni. Nem lehetne valamit csinálni hogy én is forintban tudjak fizetni.
    Köszönöm szépen. Játék ID: 55579033

18. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kérlek, fordulj a supporthoz.

Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat.
    Írd le azt is, milyen országbeli lakcímen élsz, általában milyen pénznemben szoktál fizetni.
    A regisztrációs e-mail-címedre várd a választ, vagy olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.
    A magyar support általában 2-3 órán belül válaszol, de lehet, hogy a hétvége miatt ez kicsit több időbe kerül.
    Türelmedet kérjük.

Kuzdern kedveli ezt.
  19. -orgona-

-orgona- Fórum ezredese

Sziasztok!
    A léghajón cseréltem egy fát, a Doki küldetése II. dekorációs tárgyra. A menüben meg is találtam, de a felhőre nem tudom kitenni, azt írja, hogy nincs az eszköztáramban Utána tudnátok nézni?
    Segítségeteket is előre is köszönöm.
    -orgona- ID:3939461

20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A Doki küldetése egy speciális eset.
    Kell hogy legyen hozzá egy Doki I elem is a menüdben.

Ahhoz, hogy a Doki II dekor elemeket ki tudjuk helyezni a felhőre, az alábbiakat kell tennünk:
    - kihelyezni Doki I elemet a Bahamarama vagy a kincses szigetre,
    - ráhelyezni a Doki II fejlesztést,
    - törölni a farmról a dekor elemet, ezáltal a menüben egyben kerülnek tárolásra,
    - az így összeragadt dekor elemet már ki tudjuk helyezni a felhősorra.

A régebbi kakukkos dekor elemeknél szintén hasonlóan kell eljárni.

-ágianyu33- kedveli ezt.