Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. makkanch

makkanch Fórum mestere

Szia!
    Ne haragudj, de ez PR szagú duma. A tegnapi üzenetváltásunk után ma ismét teljeskörű tisztítást és takarítást végeztem, és azt értem el vele, hogy 10 perc volt, míg egyáltalán betöltött a játék, területenként nézegethettem a forgó virágot, az ütögetős és a lufis játék tragédia, sokkal rosszabb, mint tegnap volt. A gépemre ügyelek, most múlt 1 éves, a farmozók többségének gépeihez képest egy erőmű, 1Gb net kapcsolattal. A klienst elvből nem használom. Azért esetleg jó lenne néha olyat is olvasni, hogy bocsi, ez ilyen, nem feltétlenül mindig a user és/vagy a gépe a ludas. Nem várok reakciót, és nem kötekedésnek szántam, akkor sem, ha annak tűnik.

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Bár engem idéztél be, és nem neked írtam azt a választ.
    Az színigaz, hogy valóban nem látjuk a gépednek a beállításait.
    A Valdi játékaihoz épp ma este írt az S-mod kollégánk egy segítő tanácsot, miszerint a grafikai beállítást "magas"-ra kell állítani.
    Mi nem reklám szöveget, nem PR választ fogalmazunk meg, hanem javaslunk, és ez is a dolgunk.

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. -matarka001-

-matarka001- Utánpótlás-írogató

Renzo a 21-es ajándéknál nem veri le a lakatot és nem ad ajándékot, pontosabban a kitehetők között ott lesz, de nem működik szabályosan az ajándék kiugrása és kiírása. Ez már a múlt hónapban is így volt. A többi farmomon is ugyanez a helyzet. -matarka001- ID: 28189897

4. Mókusoktanyája

Mókusoktanyája Utánpótlás-írogató

ID 28443705 Mókusoktanyája
    Most olvastam, hogy mi az áprilisi Rackó ajándék.
    Nos nálam valamikor 14 napja nem jól működött a játék, akkor lenullázott a sorszáma, és ma még csak a 20-i 40db luxus bájitalt tudtam nyitni. Hogyan tudom elérni a 21-ét? Vagy csak holnap?

5. Havasi_Gyopár

Szia!
    Igen, ma van a hónap 21. napja, és mindig 21-én kapjuk meg Rackó tárgyhavi ajándékát.
    Aki elcsúszik a napi ajándékok átvételével, annak tolódnak az ajándékai.
    Az annyit jelent, hogyha 1 napot valaki kihagyott, akkor a program görgeti nála maga előtt a csúszást, (másnap kapja meg amit aznap átvehetett volna, ha nincs 1 napos kimaradása).
    Viszont emiatt a hónap utolsó napi ajándékát már nem tudja átvenni, mert mire megkaphatná, már a következő hónap első napi ajándékát vehetjük át.
    A jelenlegi ajándékok (a kép nem nálad készült!):
    upload_2021-4-21_12-45-58.png

6. Havasi_Gyopár

Szia!
    Nem Renzo, hanem Rackó.
    Renzo Valdemár a vándorcirkuszos, Rackó pedig a fekete bari, aki a napi ajándékokat osztogatja, ha felkeressük.
    Az ellenőrzés alapján 2021-04-21 10:06:35 -kor átvetted Rackó ápr. 21-i ajándékát.
    A megjelenítési problémákon a rendszeres tisztításon túl úgy tudsz segíteni, hogy a beállításoknál a grafikai megjelenítést "jobb" vagy "magas" beállításra állítod be.

7. Mókusoktanyája

Mókusoktanyája Utánpótlás-írogató

Köszönöm, de szomorúan veszem tudomásul.

8. Havasi_Gyopár

Szia, ne szomorkodj, holnap megkapod Rackó mai napi ajándékát, emiatt nem lesz hiányos az év végi Rackós felhősorod.
    Ha jól emlékszem, a hónap utolsó ajándéka általában barkácscucc csomag, az nem olyan pótolhatatlan ajándék.
    A sorszám göngyölítés pedig eddig sem hozott plusz jutalmat (igaz, a jövőbe nem látunk), mert sem az 1000., sem az 1500. napon nem kaptunk pluszba ajándékot, pedig már az 1664. nap telt el a Rackó átköltözése óta upload_2021-4-21_14-13-53.png .

Fatther kedveli ezt.
  9. sarahpappfarm

sarahpappfarm Utánpótlás-írogató

keresem a retró felhősor vásárt

10. Havasi_Gyopár

Szia!
    A központ munkatársa nevében is elnézést kérünk a hibás időpont bejelentésről.
    (Az illetékes kollégánk is javítani fogja a kiadott, vonatkozó közleményt.)
    Retró felhővásár kezdés: április 22. , csütörtök, 14:00.

-gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. Zsuzsikan

Zsuzsikan Fórum mestere

Sziasztok,
    Nem találom a csillagos égbolt event leírását... Tudnátok segíteni? Köszönöm

12. vénsárkány48

vénsárkány48 Törekvő

13. Zsuzsikan

Zsuzsikan Fórum mestere

14. -matarka001-

-matarka001- Utánpótlás-írogató

Sűrű elnézést Rackótól a tévedésért, és köszönöm a beállítási javaslatot, megtettem a "jobb" beállításra.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  15. kikike02

kikike02 Járnitanuló

Szervusztok!
    Segítségek kérek! Kézi vetésnél egyes kis területekre nem enged vetni, mert megjelenik a "Kis terület" felirat. A játék beállításoknál minden kikapcsolt állapotban van, de a "Kis terület" táblától nem tudok megszabadulni. Mi lehet a megoldás, hogy minden kis földterületre kézzel tudjak vetni?
    A képernyő mentésen tökéletesen látszik a farmnév és az ID szám. Előre is köszönöm a választ!

16. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Jó helyen keresgéltél, a beállításoknál lesz a megoldás.
    Nem mindig jó a kikapcsolt állapot! Az információs buborék ha megjelenik akkor is, amikor csak valami fölé viszed az egeret, az tud zavarni. Ilyenkor jobb bekapcsolt állapotot választani, például információ mutatásra egérkattintásra opciónál.

17. jucus100

jucus100 Fórumszaki

Sziasztok !
    Érdeklődnék, hogy van e olyan dekor ami tp betakarítási bónusz S -t ad ? Nekem úgy rémlik, hogy van de lehet hogy nem jól emlékszem.
    Előre is köszönöm a válaszokat :)

18. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Az általad említett bónuszt leginkább csak bónuszládából lehet kapni. De lehet szerezni mint nyeremény, gazdaköri feladatokban, eventekben, szezonokban stb.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszláda-vásár-2021-március.21003/
    Viszont TP/BTP betakarítási bónuszt több helyről is lehet.
    Az alábbi linken kattintva, találsz ilyen dekorokat. De ezek csak korlátozott számban arathatóak.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/meghatározott-számban-aratható-speciális-dekorok.16371/
    Pl.: Bámulatos szülinap, Ludo farm, tűzköpő
    Némelyik felhősorról is gyűjthető ilyen bónusz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/meghatározott-számban-aratható-speciális-dekorok.16371/
    Pl.: hóegér fehősor

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  19. polyakf

polyakf Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Nagyon elszúrtam a farmarannyal történő munkás vásárlásomat tegnap este.
    A Paszulypatrónus helyett Építőmestert vásároltam 105 FA-ért, amire semmi szükségem (az aratógép és a vetőgép mellé)
    Tudom, hogy én voltam figyelmetlen, de azért szeretném megkérdezni, vajon hogy a FA egy részét visszakaphatnám-e? Akár úgy is, hogy 1-2 nappal ezelőtti állapot legyen visszaállítva mentésből?
    ID: 2581458

20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Nagyon sajnálom, de erre nincsen lehetőség. :(

polyakf kedveli ezt.