Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. peter1022

    peter1022 Fórumszaki

    Köszönöm:inlove::inlove:
     
  2. RamiRolcsi9

    RamiRolcsi9 Fórum-zöldfülű

    Kedves Farmerama játékért felelős!
    Egy nagy problémával állok szemben amit most vettem észre pedig egy ideje játszom és imádom ezt a Farmos játékot és messze a legjobbnak tartom. A problémám az lenne, hogy a Bölcs tölgy területére tettem ki az állataim és állataim álltal termelt terményes ólakat és ha van pl. egy birka ólam ami narancs azaz, 2db állatot adna, nálam nem kerül be a pajtába... a víz és illetve a trágya szórásnál vagy gyűjtésnél sem ad hozzá vagy vesz el a rendszer.
    Szeretném kérni erre a megoldást, illetve ha bárki tudna segíteni.
    Köszönettel: RamiRolcsi9 ID:56319598
     
    Utoljára szerkesztett: 21.4.24
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    • a tisztáson nem kell vizet vásárolni, korlátlan mennyiségben rendelkezésre áll, tehát ezért nem látsz változást a víztartály esetében.
    • A terményes ólak indításukkor állatot is kérnek a táp mellett. Tehát, ha termelsz állatot, akkor az el is használódik, amikor terményest is beüzemelsz. A birka terményese épp 2 db állatot kér.
    • A trágyát esetleg a földek trágyázásához használod fel.
    Ezt tudom a farmodra betekintés nélkül mondani.
    Ha nem kaptál megnyugtató választ, úgy érzed, kérj nyugodtan próbaaratást.
    Jelezd, ha a kérdéses ólak beértek, ne arasd le és egy majd jelenlévő ellenőrzésre jogosult kolléga elvégzi az aratást.

    Infók (katt a zöld szövegekre):
    Erdei tisztás
    Állattenyésztés
     
  4. RamiRolcsi9

    RamiRolcsi9 Fórum-zöldfülű

    Kedves Othep, :)
    Köszönöm a válaszod és ezt tudom is, szeretnék kérni egy próba aratást akinek jogosultsága van ezt leellenőrizni.
    Mai ól begyűjtésem során (medve), 1db volt a pajtámban és a bearatás után is szintén 1db maradt.
    Nagyon szeretném, ha valaki utána nézni,
    Hálásan köszönöm, RamiRolcsi9 ID56319598
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Ha próbaaratást szeretnél kérni, akkor írjál majd, amikor egy kérdéses ól beérett, és ne arasd le.
    A kolléga akkor elvégzi az aratást és megnézi, hogy bekerül-e az állat a pajtába.
    Természetesen azt se feledd megadni, melyik ólról van szó.
    Viszont most elviszem ellenőrzésre, hogy megnézzük, mi a helyzet a medvével: beadtad esetleg gazdakörbe, vagy máshol használtad fel... stb.
    Az ellenőrzésre jogosult kolléga megérkezéséig türelmedet kérem. :)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Megtörtént az ellenőrzés.
    Kollégám egyelőre csak annyit tudott megállapítani, hogy medvét, birkát sem gazdakörbe nem adtál be, sem piacon nem adtál el, és nem is tenyésztettél.
    Terményes ólat nem látott kirakva Nálad.

    A medvét ma, azaz 2024-04-21-én 08:06:32-kor arattad le, valóban 1 db van a pajtádban.
    Ma 21:42:32-kor fogod tudni aratni majd.

    Mivel ez a közvetlen ellenőrzés nem sikerült túl informatívra, kérlek, hogy este a Medveólat ne arasd le, illetve azokat sem, amelyekkel problémát tapasztaltál.
    Jelezd nekünk, hogy beértek, és nagy valószínűséggel holnap egy kolléga elvégzi majd az aratást, és megnézi, hogy bekerülnek-e a learatott állatok a pajtádba.
    Azt még írd meg kérlek, hogy klienssel vagy milyen böngészővel játszol.
    Türelmedet köszönöm. :)
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. cicimsincs

    cicimsincs Aktív író

    Szia, kérném a tisztító program linkjét,köszike:)
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  9. cicimsincs

    cicimsincs Aktív író

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.4.24
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Én ilyenkor, ha bízom az oldalban továbbkattintok, mert feltételezem, hogy csak az internetes tanúsítványát felejtette el megújítani...
    De van a CCleaner-nek saját oldala is: https://www.ccleaner.com/
     
    Swartsch, -ágianyu33- és cicimsincs kedveli ezt.
  11. cicimsincs

    cicimsincs Aktív író

    Köszi ezt már letudtam szedni:)Legyen szép a napod!!!:)
     
    Othep kedveli ezt.
  12. RamiRolcsi9

    RamiRolcsi9 Fórum-zöldfülű

    Kedves Othep. :)
    Szeretném kérni a csapatot, hogy a RamiRolcsi9 ID:53316598,-as Farmon a Bölcs Tölgy területén legyen kedves akkor majd valaki utána nézni az említett problémának. Kizárólag állatok és terményes ólak találhatóak ott és szerintem minden bearatás során probléma volt eddig, a megbeszéltek szerint nem arattam be ott a mai délután állatot/terményes ólat.
    Köszönettel: R-R9,
     
    Othep kedveli ezt.
  13. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kis türelmedet kérem, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga.
    Köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elírtad a kérésben az ID-dat, kérlek, figyelj rá, hogy mindig pontos adatot adj meg. Megkerestem a korábbi bejegyzésed, mert ott jól adtad meg, s az alapján intéztem a teszt aratást. Köszönjük a türelmedet!
    Medve aratás előtt Pajta:
    upload_2024-4-22_10-8-2.png

    Aratás után:
    upload_2024-4-22_10-9-24.png

    Ezekből színes ólat arattam a teszt során:
    aratás előtti:
    upload_2024-4-22_10-14-13.png

    aratásra került:
    - 1 narancs tehén istálló (2 db tehenet ad)
    - 1 narancs juhakol (2 db juhot ad)
    - 1 db neon pillangókert (4 pillangót ad)

    aratás után a pajta - mindenhol megfelelő mértékben növekedett az állatállomány:
    upload_2024-4-22_10-18-3.png

    A teszt aratott ólakat megetettem.

    Terményes ólat is kértél aratni:
    A Tojástojó és Bajusz-szalon volt beérve, így ezeket arattam teszt gyanánt.

    Aratás előtt:
    upload_2024-4-22_10-20-56.png

    Aratás után - mindkét sorban megjelent a begyűjtött termény:
    upload_2024-4-22_10-23-2.png

    Terményes ólakban a termelést újraindítottam.

    Trágya alakulása:
    Az Egérnek van kint óla és terményese is, erre végeztem még egy tesztaratást, s közben a trágyadomb alakulását is figyeltem:

    aratás előtt:
    upload_2024-4-22_10-28-7.png

    upload_2024-4-22_10-28-34.png

    Először az aratást végeztem el:
    Az Egéról narancs volt, így kettő egeret arattam és egy sajtot, mert alap Sajtgazdaság van kint. Minden bekerült a pajtába.

    upload_2024-4-22_10-33-54.png

    Aztán jött a trágyázás, mindkét ól 3-3 trágyát adott - a trágyadomb 6-tal növekedett:
    upload_2024-4-22_10-32-53.png

    Mindkettőt újraindítottam, a Sajtgazdasághoz 3 egér szükséges és egy 1 táp, így 63 egér van most a pajtában (66-3)
    upload_2024-4-22_10-36-0.png

    A fentiek alapján én semmi problémát nem találok Nálad, így most több teszt aratást nem végeztem el.
    A többi ólat nem arattam, ha gondolod, Te is végezz ilyen tesztaratást. Mielőtt az Erdei tisztáson aratsz, írd fel, másold ki képpel, hogy bizonyos állatokból mennyivel rendelkezel, majd aratás után végezd el újra a Pajta készlet ellenőrzését.
    Ha tudunk még egyéb dologban segíteni, jelezd.
     
  15. Ildikó2

    Ildikó2 Fórumszaki

    Szia! Köszönöm a válaszod! Igen kaptam az email-t, ami valóban csak annyit tartalmaz, hogy az illetékesnek továbbítva lett a bejelentésem. Nekem kártya változás volt, és az előző kártyaszámot nem tudom törölni, innen adódhat a gond -szerintem- . Csak a kártya váltás még novemberben volt, addig nem volt gondom a vásárlásnál. De megnézem akkor a többi lehetőséget is. Köszönöm szépen a segítséged!
     
  16. donkartacs07

    donkartacs07 Fórumelemző

    T. Moderátorok!
    Mit keres a google hirdetőtábla a játék jobb oldalán? Eléggé sok előfizetést fizetek ahhoz hogy ettől kíméljen az oldal!

    Továbbá a jelenlegi hibák mikor lesznek megoldva?
    A játék az első bejelentkezéskor nem jön be rendesen az oldal , ki-be kell lépni hogy az oldali ikonok bejöjjenek,
    új hiba a víztartály összevissza mutassa a tartalmát.
     
    HolabögRém kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ahogy már másik topikokban jeleztem, a reklám megjelenéssel kapcsolatos hiba jelzésre került a központ felé, vizsgálják az okát.
    A víztartály megjelenítési hiba szintén ismert már kb. két hete, tud a Központ róla. A Víz készlet számértékes mutatói mindenhol jól működnek, így a játékot nem befolyásolja. Értjük, hogy zavaró, hogy üresnek látszik a tartály, pedig tele van, de öntözni, itatni tudunk, s ez a fő.
    Hogy melyik hiba mikor kerül javításra a Központban, erre nekünk nincs ráhatásunk. Mi annyit tudunk tenni, s ezt meg is tettük, hogy jelezzük a hibát.
    Megértésedet és türelmedet köszönöm!
     
    Sali~*.*, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  18. Ildiko.07

    Ildiko.07 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Sok tp-t adó dekorom van kihelyezve a kincses szigeten,de az normális hogy mindegyik a baha tp-jét növeli?
     
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Persze,hogy normális, hiszen az bahamás terület. Ha oda teszed ki BTP-t kapsz.
     
    Ildiko.07 és Swartsch kedveli ezt.
  20. avonbanya

    avonbanya Járnitanuló

    Minden tiszteletem ,de többször vásároltam farmaranyat stb és megjelent tegnap és ma is ott van a hirdetés kérem javítani ,köszönöm. ID: 18113582:cry::sleepy:;)