Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, arra az e-mailcímedre kellene kapnod, ami a rendszerben elérhető. Spam fiókot is megnézted?
    Ha sehol nem találod, akkor ebben is a Supporton tudsz segítséget, ellenőrzést kérni, hogy milyen címre mennek a visszaigazoló e-mailjeid.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  2. skie

    skie Fórum-zöldfülű

    Szia! Kiváltottam a Kikötő szobrot a Maja Majmok szentélyében, de hiába próbálok rákattintani a kikötőre, nem történik semmi, lepereg a 100% és nem lép tovább.
    Gazda: skie ID: 55021266
     
  3. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm szépen a türelmedet, ellenőrzésem szerint azért nem tudsz tovább lépni, mert hiányos a teljesítésed a 8. kamráig. A Kincses sziget feladatsor elvégzéséhez számos Bahás növényre, fatermésre lesz szükséged, de ezeket még nem váltottad ki az első 7 kamrában. Tesztfarmon, csak az első rúnákat oldottam fel (amelyiket engedte), így eljutva a Kikötő szoborig - majd, ezután kattintva a kikötőre - már átirányít a gazdakör aktuális feladatához.

    *Ettől függetlenül a probléma továbbításra került a Központba. Az ellenőrzésük eredményéről tájékoztatni fogunk, amint kapunk választ.
    További jó játékot kívánok!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.24
  4. skie

    skie Fórum-zöldfülű

    Szia! Köszi. Ez volt a gond.
     
    Luminary kedveli ezt.
  5. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Sziasztok! :)) Nemrég kiváltottam a neon lóistállót,de nem találom sehol.Segítene valaki?Előre is nagyon köszönöm!!
    ID10574841
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése nyomán kukkants be a Főfarmon a Vadaskertbe.
    2 db neon lóistállóval rendelkezel, amiket oda rejtettél el. :)
     
  7. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Nagyon köszönöm a kedvességedet!! :)
     
    Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  8. tybie

    tybie Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Egy érdekes kérdésem lenne felétek! Az elmúlt pár hónapban több alkalommal vásároltam farmaranyat, illetve egyéb jóságokat. Mivel első a bankfiókom biztonsága, minden alkalommal egyszer használatos bankkártyát használtam a vásárlások során. Nem is volt ezzel gond, szó nélkül azonnal jóváírták a vásárolt farmaranyat stb. Sajnos valamilyen okból a bankkártyás vásárlási opció már nem elérhető számomra. Amikor farmaranyat szeretnék venni már csak a paysafecard és a bigpoint gc lehetőséget kínálja fel a játék. Miért lehet ez? Vissza lehet valahogy állítani a bank, illetve hitelkártyás vásárlási lehetőséget? Írtam supportnak de sajnos választ azóta sem kaptam. Amennyiben lehetséges kérlek segítsetek! Lehet, hogy valamilyen szabályt szegtem és ez egy bünti? Amennyiben így van, szomorúan de tudomásul veszem.
    Előre is nagyon szépem köszönöm a válaszokat, illetve a segítséget! tybie gazda ID: 8900143
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kellett kapnod egy automatikus visszaigazoló levelet, ha nem egy megszűnt, már nem működő e-mail-címet adtál meg a megkereséskor..
    Kérlek, keresd meg a visszaigazoló levelet, és abban a ticket számot.
    A SPAM / levélszemét mappát is nézd meg.
    Ha ezt megadod, akkor rákérdezek a kollégáknál, hol tart az ügyed.
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  10. tybie

    tybie Fórum-zöldfülű

    Szia!
    A ticket szám: 00011738
    Előre is nagyon szépen köszönöm!
    Üdv
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm az adatot.
    Rákérdeztem. :)
    Türelmedet kérem, amíg illetékes kolléga érkezik.
    Hozom a választ, amint lesz.
     
  12. tybie

    tybie Fórum-zöldfülű

    Nagyon köszönöm a gyors segítséget!
    Üdv
     
  13. seprugondok

    seprugondok Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Érdekes dolgot tapasztalok mind a 3 felhőre való puzle darabom kirakva még sem engedi aktiválni a felhőt segítséget kérek. ID: 57450792. Köszönöm a segítséget.
     
  14. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ez azért van, mert a felhőt még nem váltottad ki:). A következő aratáskor, amikor a különleges mezőket aratod, már lesz elég Borostyánköved, hogy kiváltsd a felhőt.
    Szerda este 22 óráig a két hiányzó puzzle-t is be fogod tudni fejezni, ha továbbra is beszeded a Borostyánköveket.
    Sok sikert!
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönjük türelmedet.
    Azt az információt kaptam, hogy ügyed intézése folyamatban van, a Supporttól érkező válaszig további türelmedet kérem.
    Figyeld a postaládádat, oda fog érkezni majd a válasz.
    Megértésedet és türelmedet köszönöm!
     
  16. tybie

    tybie Fórum-zöldfülű

    Kedves Dolphin!
    Köszönöm a segítséget neked és Othepnek! Várni fogok türelmesen.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  17. zanzivál

    zanzivál Junior szaki

    Sziaztok. Miért nem érhető el az alkimistalabor fejlesztése, most lenne rá iudőm, hogy vegyek még 4 db.-ot de nem találom sehol.
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelenleg 5 db fejlesztést lehet megvásárolni az új gyár típusú dekorhoz.
    Mivel nem hoztál azonosító adatokat, és azt sem írtad meg, mennyit vásároltál már meg, így nem tudok érdemben segíteni.
    A következő fejlesztéseket eventekben lehet megszerezni, és majd június végén lesz még lehetőség fejlesztések vásárlására.
    Itt találod az ismertetőt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...esztései-gyár-típusú-dekor-2024-június.25010/
    Ha szeretnél ellenőrzést kérni, akkor kérlek, add meg a Farm neved és Farm ID-dat.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. zanzivál

    zanzivál Junior szaki

    Köszönöm szépen az ID.szám: 15969846. Nem volt időm az összeset nem megvenni.
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az adat pótlását.
    Ellenőrzésem alapján 2024-06-08 11:05:09-kor megvásároltál 1 fejlesztést a dekorhoz. 2024-06-11 18:23:06-kor, a mai napon pedig megvásároltad a maradék 4-t.
    Jelenleg ennyi a megvásárolható fejlesztés, több még nincs játékban. Kérlek, olvasd át az előző válaszomban található linken elérhető információkat a dekorral és fejlesztéseivel kapcsolatban.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.