Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zanzivál

    zanzivál Junior szaki

    Hálásan köszönöm, hogy segítettél, ebben a rohanó világban, mostanában nekem ez van, és nem figyelek. Mégyegyszer nagyon szépen köszönöm.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. szávusz97

    szávusz97 Utánpótlás-írogató

    gazda szavusz 97 ID 18412463m mindent bekapcsoltam a fogaskeretes beállitásoknál mégsem mutattja az aktuális állapőotot az olak stb érésig hátzralevő idöt és állapototr ha az egérkurzort az kérdéses ólra fára stb rátesze. megtennétek hogy beállijátok? Kószönettel:fórum zöldfülü
     
  3. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Most már mutatja:)
    Csak itt tettem át a jelölést "ki" állásra, majd alul a mentés gombbal megerősítettem a választást.
    upload_2024-6-12_21-41-58.png

    Ha esetleg még elakadsz valamivel, gyere és kérdezz bátran:)
    További jó játékot!
     
    Dolphin, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. szávusz97

    szávusz97 Utánpótlás-írogató


    hálás
    köszönet!!!!
     
    Luminary kedveli ezt.
  5. katonapetra

    katonapetra Fórum-zöldfülű

    A problemam az hogy nem tudom a tragya dombomat fejleszteni hiaba van hozza minden nem mukodik segitenetek nekem elore is megkoszonom.
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha hozol Farm nevet és Farm ID-t, szívesen benézek Hozzád, hogy kiderüljön mi a probléma Nálad.
    A Bölcs Tölgyön a rúnák feloldásához szükséges, hogy a sorban előtte lévő rúnák már fel legyenek oldva.
    Itt találsz róla információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-erdei-tisztás-ismertetője.2159/
    De amint hozod az adatokat, benézek Hozzád.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  7. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!
    Nálam még mindig szürke a tigris ikonja a tenyészterepen, aktiváltam a szentélyben és 2x is frissítettem, ennek ellenére sem tudom tenyészteni.
    kozsuchne
    4174994
     
    Synodendron kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján nem váltottad ki még a Tigris tenyésztési jogát, ez az 5. kamrában elérhető.
    upload_2024-6-13_14-43-52.png
    A 7-es kamrában váltottad ki a Tigris tenyésztéshez kapcsolódó egyéb dolgokat.
    Részletek itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tigristenyésztés.25048/#post-1389658
     
    Tavirózsa kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nincsen semmi központi probléma.
    Ha nem a megfelelő szobrot váltjátok ki a Maja majmok szentélyében, akkor nem elérhető a Tigris tenyésztés.
    Az 5. kamrában lévő szobrot kell kiváltani.
    Amíg nem hozol azonosító adatot, nem tudok Hozzád benézni, hiába írsz több topikba is.
    Itt a részletes információ, hogy melyik kamrában mit lehet kiváltani:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tigristenyésztés.25048/#post-1389658
    Ha hozod az adataidat, ahogy már egy másik válaszomban írtam Neked, szívesen benézek Hozzád is.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Synodendron kedveli ezt.
  10. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

  11. Synodendron

    Synodendron Utánpótlás-írogató

    Elnézést kérek, én vagyok a hunyó, megint figyelmetlen voltam.
     
  12. pubi50

    pubi50 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Nekem az a problémám, hogy a mai napon kezdődött feladat a mi szerverünkön nem működik a tigris tenyésztés.
    A szentéjben kiváltottam a lehetőségét, már 5-ször csináltam ki-be lépést, de az sem segített. Így a baby boom-ot sem tudom kihasználni a tigris tenyésztésre.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
    pubi50 ID: 6142405
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Mindenki egy szerveren játszik, így nem tudom mit értesz az alatt, hogy a Ti szervereteken nem érhető el a játék.
    Benéztem Hozzád, s nem látok problémát - ha Te nem ezt látod, akkor kérlek, töröld a Sütiket (Cookies) és a Gyorsítótáradat:
    upload_2024-6-13_15-50-49.png
    Természetesen nem indítottam el a tenyésztést, csak a kép miatt raktam be egy adag Tigrist.
    Sok sikert a tenyésztéshez!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  14. nemethnagyi

    nemethnagyi Haladó

    ID:23650516
    Sziasztok!Nekem sem működik a tigristenyésztés.Minden instrukciót megcsináltam Sütiket (Cookies) és a Gyorsítótáradat: Sütiket (Cookies) és a Gyorsítótáradat: Sütiket (Cookies) és a Gyorsítótáradat:töröltem . mit lehet még csinálni?
     
  15. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Még nem váltottad ki a tigristenyésztés jogát, az 5. kamra legfelső, legutolsó szobrocskáját. 20 AB ellenében aktiváld és már indulhat is a tenyésztés.
    A kép nálad készült:
    upload_2024-6-13_20-35-5.png

    Sikeres tenyésztést, szép ugrásokat!:)
     
    Swartsch és Dolphin kedveli ezt.
  16. Misikee.(=

    Misikee.(= Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.Nem tudok tovább haladni a macskamániában,egy macska teljesen kész,egy a függöny mögött,a másik kettőnél pedig minden szürke.
    Misikee.(= ID 18954614
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztalak a Segítségkérő topikokba, az event csevegő nem alkalmas hely erre.
    Benéztem Hozzád és minden rendben van. A két nem függönyös Karakternél eventnövényre vársz, egy-egy meződ már ki is zöldült, gondolom, most arattál a közelmúltban.
    Ha lesz elegendő növényed a Pajtában, akkor fogod tudni folytatni.
    upload_2024-6-13_21-21-38.png
    Bőséges aratásokat kívánok!
     
    Swartsch és aida2330 kedveli ezt.
  18. hzoli041464

    hzoli041464 Junior szaki

    sziasztok,szeretném meg tudni hogy hol lehet meg tudni,a bahamás szintlépés, és a főfarm szintlépés adatait.köszönöm előre is.
     
  19. -pekudli-

    -pekudli- Törekvő

    Nekem a felhősorral van gondom. Elkezdtem volna beszedni.Beállítottam a kedvenceket, utána az elsőt le is tudtam szedni, de utána, ahogy a jutalomra kattintottam, az egész kedvencek felhősorom a végéra ugrott.Próbáltam visszafele(alulról felfelé haladva), akkor meg kettőt sikerült és középtájékra ugrott. Ráfrissítettem és előről kezdtem mindent, és akkor sikerült.Igy játszadozom már vagy 2 napja.
     
  20. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Farmosat itt megtalálod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szintlépés-tapasztalati-pont.1886/

    A Bahásat 600-ig itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bahama-maximális-szint-emelkedése.15497/#post-750729

    601-800-ig itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bahamarama-avagy-trópusi-farm.5871/page-3#post-1271654

    További jó játékot!:)
     
    Dolphin, Swartsch és cicimsincs kedveli ezt.