Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. *Csillagpor*

    *Csillagpor* Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget, így már értem miért állt meg a darabszám. Minden ilyen raktárházam a raktárban porosodik. bravo nekem.xD
     
    jófarmerlány, aida2330 és -Palika17- kedveli ezt.
  2. Makacs5

    Makacs5 Törekvő


    Szia!

    Most értem haza, fotóztam a képet.
    Chrome- al játszom, cseréltem az egérben elemet, de még mindig nem jó.
    torta 2024.02.14. Makacs 5.jpg torta 2024.02.14. Makacs 5.jpg

    10:30-kor frissítés:

    Sziasztok.

    Most pedig a középsőnek az alját nem adta be. Már elég sok pontot vesztettem így. Általában akkor csinálja, ha alappal játszom. Még időm is marad, tehát nem lehet arra fogni, hogy lejárt az idő. Felhőt szerettem volna elérni, de ha tudom, hogy ilyen , akkor nem áldozom be a szupitápomat.

    Makacs5 ID: 50083568

    Köszönöm a segítséget.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.2.24
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a képet és az információkat köszönjük, hozzászólásaidat összevonom (Te Szerkesztéssel tudsz módosítani).
    Türelmedet köszönöm a vizsgálatig.
     
    Makacs5 kedveli ezt.
  4. acsariel

    acsariel Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Több év távollét után újra kezdtem a játékot. Van e lehetőség arra, hogy a köztes időben a játékba kerülő fákat, és állatokat valahogyan beszerezzem?
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    csere napon van lehetőség régebben játékba került fákat, ólakat megszerezni, illetve gazdaköri feladatokban is lehet ezekből szerezni.
    Rezeda doki is szokott Fásválogatással, Ólválogatással érkezni, ott is érdemes mindig körbenézni.
    Csere napokon régi játékosok is szoktak segíteni, érdemes figyelni ilyenkor a csere és felajánló topikokat, s galambpostán felvenni a felajánlóval a kapcsolatot.
    Sok sikert a játékban!
     
    aida2330, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm türelmedet!
    A Központ megvizsgálta az esetedet, s megállapításuk szerint a problémát pillanatnyi leszakadás okozta. Azt tudjuk javasolni, hogy ha ilyen hibás tortát látsz, ne vidd végig a játékot, hanem F5-tel (frissítéssel) kezd újra ezt a kört. Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  7. TrBebe2000

    TrBebe2000 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Napok óta jeleztem, hogy a tortáknál nem kapom meg a megfelelő elemet, így 5 zsetont kapok. Egyik farmomon ellenőrzést csinált az egyik modi és azt a választ kaptam, hogy nem ellenőrízhető miért van. Abba is hagytam, de ma újra elkezdtem, mert sajnáltam otthagyni a sok megtermelt hozzávalót. Nagy csőd az egész lehagyja az elemeket és szórja sorra az 5 zsetont. Fényképezem, így rengeteg idő van rá, de hiába, ha kihagyja hol a habot, hol a díszt róla és átáll a következőre. Nem értem miért nem lehet ezzel valamit tenni. 3 farmon próbálkozok, de mindegyiknél ez a helyzet. ..Sarah9.. ID 45541551, TrBebe2000 ID 45542244, tremama0422 ID 45638869
     
  8. IrsaiO

    IrsaiO Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Meg lehet nézni valahol, hogy pontosan mikor indítottam a farmomat? Több év után újra játszom, de nem emlékszem, hogy mikor kezdtem. Olyan 8-10 évre tippelek, de jó lenne pontosan tudni.
    Köszönöm!
    IrsaiO ID: 9038821
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    itt tudod az ID szám alapján behatárolni, hogy mikor történt a regisztrációd:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mikor-regisztráltam-a-farmomat.14485/
     
    Sali~*.* és IrsaiO kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek, próbálj egeret cserélni vagy ha az egered elemes, akkor elemet cserélni benne, s azt követően játszani. A nem megfelelő egér működés tud ilyet okozni.
    Illetve ami még fontos, hogy ellenőrizd az internetkapcsolatodat.
    Egy másik játékos hozott képet, elküldtük a Központba vizsgálatra, ott azt állapították meg, hogy leszakadhatott a hálózatról.
    Ha úgy ítéled meg, hogy nem megfelelően kapod az alapanyagokat, akkor javasoljuk, hogy ne vidd végig azt a játékot, hanem F5-tel frissíts egyet, így ugyanazzal a malomtermékkel új tortákat rakhatsz ki. Itt figyelned kell rá, hogy amint belépsz a Mini-játékba, azonnal kapod a kirakandó tortá(ka)t, nem Te tudod indítani.
    Ha szeretnéd, egyik farmodon megcsinálok Neked egy pályát, ha szeretnél ezzel élni, jelezd, hogy melyik legyen, s hozom az eredményét.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Luminary és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. hzsoka

    hzsoka Járnitanuló

    Szia! Szeretném megnézni, hogy a Karneválkirálynő 5-6 nekem megvan-e, de az enciklopédiában nem találom. hzsoka 31204778
     
  12. Makacs5

    Makacs5 Törekvő


    Köszönöm a segítséget
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    egy kis türelmet kérek az ellenőrzésig.
    Megértésedet köszönöm!
     
  14. IrsaiO

    IrsaiO Fórum-zöldfülű

    Dolphin kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm türelmed.
    Ellenőrzésem alapján nem rendelkezel ezzel sem a Karnevál királynő felhősor 5., sem a Karnevál királynő felhősor 6. felhőkkel.
    Az 5. felhősort a 2021. novemberi eventben tudtuk megszerezni, a 6-os felhősort pedig a 2022. februári eventben.

    Az Enciklopédiában az Égig érő paszuly 3. oldalán találod őket:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-égig-érő-paszuly.592/page-3
    CTRL+F-fel tudsz az oldalon könnyen keresni, elég a Karnevál szót a keresőbe beírni.
    Innen pedig a felhő nevére kattintva az event ismertetőbe jutsz.
     
    -ágianyu33-, SparrowC és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. hzsoka

    hzsoka Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm! :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  17. TUFINGER

    TUFINGER Fórum ismerője

    Miből tudok Mogyoróvajat késziteni Kérlek segíts
     
  18. szávusz97

    szávusz97 Utánpótlás-írogató

    farmer: szavusz ID 18412463 a tortás even félig adta csak meg a felhöt a kör rész kiszinesedett egy kitevö megjelent a többi nem .SEGITSÉG!
     
  19. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, a válaszig türelmedet kérem.
    Kliensben, vagy böngészőben tapasztaltad ezt a hibát? Frissítés, sütik törlése megtörtént?
    A szerelem cukrászata felhősor csak félig tematikus, vagyis 2 db dekort szabadon választhatsz a raktáradból, ahogy az az ismertetőben is szerepel. Kérlek, jelezz vissza, ha időközben megoldódna!

    upload_2024-2-14_21-22-45.png


    Köszönöm:)