Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Enike**

Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Sajnos ebben az ügyben nem tudunk a segítségedre lenni.
    A ládabontáskor nagyon oda kell figyelni, hogy mennyit szeretnénk nyitni, nem szabad kapkodni.

2. moon

moon Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni! Nem tudok játszani, mert minden aratás, vetés, locsolás után frissítenem kell, mert csak pörög a virág. Van, hogy be sem tölt a játék, csak 45%-on pörög. Mit csináljak a gépemmel, hogy fusson a játék? Előre is köszi!

zigus46 kedveli ezt.
  3. Swallow

Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Webes böngészőből játszol, esetleg a Klienssel?
    Ha az utóbbival akkor töröld a gépedről és telepítsd le újra.
    Mielőtt belépnél a játékba, végezz el egy alapos takarítást a gépeden.
    Egyenlőre nem kaptunk jelzést, hogy belépési gondok lennének a játékkal.

Sali~*.* kedveli ezt.
  4. moon

moon Utánpótlás-írogató

Klienssel játszom. Előzményeket, cookiekat töröltem. Akkor most újra telepítem. Köszönöm!

5. .hangyóca.

.hangyóca. Fórum ismerője

Sziasztok!
    Levelet akartam küldeni egy barátlistámon is szereplő farmer társamnak, de a levél valamilyen okból nem megy el, pedig korábban már többször váltottunk levelet. Mi lehet az oka?

6. mary

mary Utánpótlás-írogató

Tisztelt Szerkesztőség
    Vettem aranyért, vadaskertet és egy manufaktúra építményt.. nem tudom kirakni a többi vadaskert mellé. az erdei tisztáson pár napja próbálom de nem teszi ki őket .. :( kérem segítsenek miért nem engedi.. sok-sok aranyat áldoztam fel érte :(
    Előre is köszönöm.. [​IMG] ID: 27843573

7. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Egy területre legfeljebb 5 db egyforma raktárházat tehetsz ki. A hatodikat máik területre teheted csak.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    Tőled nem megy el, vagy hozzá nem érkezik meg? Nem lehet, hogy betelt a postaládád kapacitása?
    Nekem szokott olyan lenni, hogy a túl hosszú leveleimet nem küldi el elsőre, vagy ha több sorváltást (ENTER) teszek be, akkor nem küldi el.
    Azonosító adatok nélkül csak ilyen általános választ tudtam adni.

9. Dolphin

Szia,
    sajnos ezzel a Farm név és Farm ID párosítással nem találtam farmot, így én is csak annyit tudnék írni, amit már Toma megtett. Kérlek, ha az ő válasza nem segített a megoldásban, akkor hozz jó adatokat, s benézek Hozzád. Köszönöm!

10. Dolphin

Szia,
    mivel nem hoztál Farm nevet és Farm ID-t, így csak általános választ tudok adni számodra.
    Két múzeum került a Bahás területre játékba, az egyik Aranybanánért váltható ki, a másik pedig FA ellenében.
    Ha kiváltottad, akkor bahás területen állva a dobozban a Váza ikon alatt keresd.
    Itt találsz róla információt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...z-új-típusa-2023-november.24211/#post-1354572
    Ha továbbra sem találod, akkor kérlek, hozd az azonosítókat, h be tudjak nézni Hozzád. Köszönöm

11. .hangyóca.

.hangyóca. Fórum ismerője

Köszönöm a választ. A postaládám nem telt be, mert kíváncsiságból ráírtam a lányomra, aki meg is kapta, válaszolt is. ( De azért most töröltem néhányat) Ilyen alapon alapon a második variációra tippelek.

Dolphin kedveli ezt.
  12. rejszijudit

rejszijudit Utánpótlás-írogató

Szia! elnézést ha rossz helyen írom meg a problémámat. Sajnos meg kellett változtatnom az emal címemet ,a régi ami a játékban meg van adva pedig nem él. próbáltam megváltoztatni a beállításoknál, de a régi emailre küld vissza vmit,amivel tovább tudnék lépni, de azt viszont nem kapom meg. Most mit tegyek? Köszönöm
    rejszijudit ID 15420198

13. Dolphin

Szia,
    ezzel kérlek a Supportot keresd meg.
    A bejelentésben olyan e-mailcímet adj meg, amit használsz, s így látod majd a választ is.
    Általános témakört válasz, s minimum 140 karakterben fejtsd ki igényedet (a régi e-mailcímedet is add meg ott, amit szeretnél megváltoztatni).
    Megértésedet köszönöm!

14. rejszijudit

rejszijudit Utánpótlás-írogató

Köszönöm !

Dolphin kedveli ezt.
  15. Rozalindaneni

Rozalindaneni Járnitanuló

Sziasztok az őszi eventnél ha dobok be bármit is nem mozdul a számláló mi lehet a gond?
    ID SZÁMOM 18982702
    Köszönöm a választ

16. Dolphin

Szia,
    10 percenként frissül az adat, nem azonnal, amikor bedobod. Mindig a lista tetején látod, hogy mikor lesz a következő frissítés és mikor frissült utoljára az adat. Ha az utolsó frissítés időpontja után adtad be a termékeket, akkor várnod kell a következő frissítés időpontjáig.
    upload_2023-11-19_18-17-15.png

17. elixia1979

elixia1979 Járnitanuló

Szia.,, Elixia1979,, A termelési előfizetést lemondtam., és még mindig folyamatos. 1735347906 szám. Nagyon szépen kérem segitségét. Törölni kellene kezdetben véletlenül léptem rá. Nagyon szépen köszönöm.

18. Dolphin

Szia,
    az előfizetést Te tudod lemondani, a Bank / Üzlet / Állapot és felmondás részben. A már kifizetett napokra az előfizetés megmarad.
    Megértésedet köszönöm.

19. -Csodaszarvas-

-Csodaszarvas- Junior szaki

Üdv. tudna valaki segíteni, a gyopár völgyön nem tudom az elért fákat ki vágni??? miért van ez?

20. Hrózsa

Hrózsa Fórummogul

Sziasztok!
    Segitséget szeretnék kérni. Az ólak nullázását hol találom az enciklopédiában?