Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mióta a piros hőmérő nem működik, nincs jelentősége a Szabadság módnak.
    Azt a célt szolgálta, hogy aki aktiválta a Szabadság módot, akkor sem lett piros az illető a Szomszédlistában, ha nem volt aktív.
     
    Vigyorbugyor kedveli ezt.
  2. sanka1957

    sanka1957 Aktív író

    Sziasztok!
    Selyemfonal miből készül?
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    erre a kérdésre az Enciklopédiában találjuk meg a választ könnyen, az Állatok, termények, ólak fejezetben. A #2-es bekezdésben az Állatok vannak névsorban felsorolva, a #3-as bekezdésben pedig a Termények. A nevükre kattintva a részletes adatlapra jutunk.

    Kérdésedre a válasz: a Selyemfonalat a Fonálfarm adja, ami a Pók terményes ólja. A Városban a Műhelyben nem megépíthető, figyeld az Ólválogatásokat, illetve Cserenapkor a Léghajón vagy régebbi Játékosoktól próbálj meg szerezni.
    Itt olvashatsz róla bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-4#post-860850
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  4. sanka1957

    sanka1957 Aktív író

    Köszönöm.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  5. Vigyorbugyor

    Vigyorbugyor Fórum-zöldfülű

    Köszönöm
     
    Dolphin kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Gyopár téma.... nem kérek ellenőrzést de jelezném a jelenséget....
    Kint volt 4 db ezüst fenyő... az utolsó aratás után köddé vált, de az üres területek kattinthatóak maradtak... és ki tudtam vágni a letermett fákat...
    Most újra 4 ezüst fenyővel kísérletezem... ugyanazon a területen.
    Kitartó vagyok;) várom, hogy megjavuljon!
     
  7. Kulákbogi

    Kulákbogi Junior szaki

    Miért nem tudok kártyával vásárolni?
     
    mári-néni kedveli ezt.
  8. mári-néni

    mári-néni Fórum-zöldfülű

    Jó kérdés mert én se tudok sajnos.

    Nem kaptam meg a kalóz menyország matricáma. Vajon miért ?
    mári-néni ID:11780343. Nincs jelentősége ugyan de szeretem csinálni az albumot.
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    pontosan milyen problémád van?
    Kicsit részletezd mit tapasztalsz, hol akadsz el.
    Ezek nélkül sajnos nem tudok segíteni.
    Farm név és Farm ID megadása is szükséges probléma jelzések mellé.
    Megértésedet köszönöm!
     
  10. Kulákbogi

    Kulákbogi Junior szaki

    Részletezhetem, ha megnyitó közben lehet segíteni, azt írja válasszak más vásárlási módot, ugye q10-ig lehet partyt venni... Kulákbogi ID: 15019016
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek, figyelj arra a jövőben, hogy ne írj több bejegyzést egy topikba egymás alá.
    A Szerkesztés gomb megnyomásával tudod módosítani, kiegészíteni a bejegyzésedet, ha vmit még írnál hozzá.

    A kártyás vásárlás problémádat légy kedves részletezni, milyen problémát tapasztalsz, hol akadsz el. Ezek nélkül ebben a kérdésben nem tudok segíteni.

    Kalózmennyország event matricáját 2024-07-25 23:10:38-kor szerezted meg, s bent is van az albumban a legújabb matricák között, júliusnál az van a sor elején.
    Megértésedet köszönöm!
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    én Chrome böngészőben a saját farmomon nem látok problémát, tudnék most bankkártyával fizetni.
    Sajnos a Party pörgetés akció végetért időközben, sajnálom, hogy a technikai problémád miatt lemaradtál róla.
    Ha egy takarítás / gép újra indítás után sem javul meg a vásárlási mód, akkor kérlek, a Supporttal vedd fel a kapcsolatot, mi az ellenőrző panelen nem látunk rá a Játékosok vásárlási felületére.
    Mindenképpen próbálj meg más módon is belépni, mint a megszokott (kliens helyett böngésző, megszokott böngésző helyett másik böngésző), s ott is próbáld meg a vásárlást.
    Amire gyanakodni tudok, hogy kis összegű vásárlást indítottál el, s a bankodnál esetleg van alsó határa az internetes kártyás vásárlásoknak, erről a bankodnál tudsz érdeklődni.
    Megértésedet köszönöm!
     
  13. Kulákbogi

    Kulákbogi Junior szaki

    Köszönöm a választ, chrome-ban játszom, mi kis összeg? már nem először vásárolok, sajnos, mivel már máskép egy eventet sem lehet végig vinni e nélkül. Talán takarítani a servereknél kellene,vagy fejleszteni és nem kiszedni minél több pénzt,/ esetleg nekik kellene tanácsokat adni, nem nekünk/ de nem baj a big point most elbukta a pénzem/ ************/. De azért minden megy tovább...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.7.24, 22:26
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    gondolom azért írtál, mert tanácsra, segítségre volt szükséged.
    Én lehetőségeimhez képest megpróbáltam Neked segíteni. Ahogy írtam előző válaszomban is, ha a javaslataim nem segítenek, akkor a Support segítségét tudod kérni, mi itt a Fórumon ennél többet nem tudunk tenni.
    Megértésedet köszönöm, további jó játékot!
     
  15. Kulákbogi

    Kulákbogi Junior szaki

    Nos csupán információra és azt köszöntem is és most is köszönöm. Mivel megoldás nem voilt, választ sem vártam és most sem. Köszönöm.