Visszajelzés Mixmester - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 28.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    No nálam is megtörtént az első 7 etetés:
    1. 2 db PP
    2. matrica, szupertrágya,
    3. csillag, szupertáp
    4. 2 PP
    5. 126000csp, titokfa,
    6. Molyos titokól
    7. Dekor +KK

    A vegyes 2X1-es területen egaz és harapós orchidea 42 felröpit kaptam. Most a fojtófűvet próbálom ki, hátha az jobban adja.
     
    PalMa, peter1022 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Ugyan nem engem kérdeztél, de most kevertem be 15 energia italt.
    Pörgettem 2 db 100%-os terménybónuszt és 1db +1-et. Az egyik arany rekeszbe növénybeviteli bónusz van.
    3 felhőm van aktiválva, ami növeli a szupertrágya hatékonyságát a másik arany rekeszbe fehér ártatlanság van.
    Locsol+trágyáz,+szupertrágyáz+kacsakatáz, 14 db jön le 1 koskockáról, ami nettó 13, mert 1-et visszaültetsz.
    Kosarat nem vettem, prémtag vagyok, elültettem a 15 magot nagykockába az 390 mag, előbb már egy teljes kört arattam kiskockába
    így tudtam kever 15 malomterméket, 33 percenként tudom így aratni az eventes gazt, számításom szerint 5 körrel lesz meg a 13.275 növényem, szerintem a felröpi még nem lesz meg hozzá mire készen lesz a gaz.
    5*202 +15 =1025 szupertrágya
     
    maszilva, magdi06, mamszi5107 és 11 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Gabi :)
    Sajnos nálam a kerék nem volt ilyen kegyes amióta megváltoztatták alig tudok termésbónuszt pörgetni...:cry: +1-est kaptam többet is, úgyhogy nem panaszkodom, de azért jobban örültem volna valami komolyabbnak.
    Jelenleg 1X1-esen 15 növényt fogok aratni, amiből egyet visszaültetek (2 Jackot kénytelen voltam beindítani + egy 100 növénybevételim van aranyrekeszben)
    Jelenleg azt élvezem, hogy keresgélem az ideális felröpigyártó növényt, ha lehet közel a egaz éréséhez, hogy ne legyek a géphez szögezve, mert nem sokára el kell mennem itthonról :)
    PS: megszórtam KK-val 18/föld lett belőle, ez így gyorsabb lesz. Köszönöm a figyelmeztetést rá.
    A 18 varázsfám most ért be, a figyelmeztetést, (hogy tegyük ki időben) Merilinnek köszönöm:inlove:.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.9.22
    PalMa, peter1022 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Ne haragudj, szeretném megkérdezni, hogy mennyi pörgetésből jött össze a terménybónusz?
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én csak 11-et aratok... estig meg lesz a kellő növény;) nem adok neki több propellert...
    Bár volt egy kosárka is... de így 25 etetés... - még titokól se és bónuszláda sem volt az ajándékok között... de titokfa az jön szépen;)
     
    magdi06, peter1022 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Most 100-ból, a bahás eventnél közel 200-ból csak egy 100%-os lett, így kénytelen voltam a Jack-ekből 2 aktiválni. Szóval teljesen változó.
    Ezeket a PP-ket ládákból nyitogatom és van az a határ, amikor nem szánok rá többet, mint 200. Viszont spór vagyok és gyűjtögetem őket.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.9.22
    maszilva, Fätum, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  7. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Ahogy olvastam valahol..:D ezaz event kétértelmű rémüldözés vagy Rém üldözés mert nem mindegy..:D

    Sikereset kivánok:)
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Szerintem mire bezár majd a telihold... addigra már üldözni is fogjuk a rémeket:inlove:
     
    peter1022 kedveli ezt.
  9. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Köszönöm! Azért kérdeztem, mert én alig találkozom 100%-os terménybónusszal, pörgetni meg mint a fehér holló, olyan ritkán. Igaz 100-at nem használtam el.
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Na most ez az esélyed, hogy gyűjtögesd a PP-ket bőven meglesz, mert három etetésből biztosam, hogy befut két PP jegy.. ennek örülök is meg nem is. Viszont nem láttam még sem bónuszládát sem aranyat és szerencsémre az AB is elkerül :)
    PS: A fojtófű sem tetszik, túl keveset kaptam. Most a titánbuzogánnyal kísérletezem :), talán az meghozza az áttörést :)
     
    PalMa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Igen eddig 30 etetésen vagyok túl, lett 7 PP, 3*2 arany, 2 bónuszláda, a többi szupitrágya, táp, FP, titokfák stb.
    Hja a banánok még elkerültek szerencsére. Viszont most már csak kb 3-at tudok keverni, mert elfogyott a felröpoke,
    de majd összejön az is.;)
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nagyon változóan adja az ajándékokat... nem hiába véletlenszerű;) jött 1 bónuszláda és egyszer arany is.... s felbukkant egyszer farmpengő is;) A többi titokfa és pörgetés:music: s némi zöld csepp.
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Akkor Neked nagyobb szerencséd van, mint nekem, de majd belehúzok, hogy kaphassak én is bónuszládát :)
    Még van 25 percem a következő aratásig, reménykedem benne, hogy sikerül is learatnom addig amíg értem nem jönnek :)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    39 etetésnél jött el a lassulás:wuerg: Felreppenőre várok...:music:
     
    achmed1122 kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Jöttem én is aláírni a jelenlétit. ;)
    Kosarat elvből nem veszek, már régóta önfenntartó a farmom a sok felhő, láda, mamutok és más egyebek miatt.
    Pénzköltésnek megvan a prémium, meg a szezonbérlet, annyi elég részemről.
    Nem volt szerencsém a party pörikkel, így levettem a polcról egy aranyrekeszes növénybevételit, meg megettem 3 teliholdast a gombázó miatt, aktiváltam a geszti felhőt, és magamhoz vetem egy fehér ártatlanságot. (A másik két felhő jó lesz holnapra.) Ja, meg az egyik Jacket is aktiváltam, hadd érezze a törődést, és a fontosságát.
    Letaroltam a TH farmon mindent, csak a fűvészkertes kriptákat hagytam meg.
    A gombázóból kiirtottam az ólakat, meg a fákat is, és 1*2-be ültettem a terror-tojásnövényt. Megszórtam szupertrágyával, így már le lehetett aratni, és a 98 db 1*2 terület 98 db röpi adott. Az egyik farmon második körben Izzó penészkét ültettem, arról szintén 98 db 1*2 területről 75 db röpit kaptam.

    Ezzel a szisztémával úgy gondolom, nem lesz gondom a röpikkel.
    Jó játékot kívánok mindenkinek! :inlove:
     
    maszilva, ladislaw11, vihence és 16 más kedveli ezt.
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szió!
    Jó hogy írod a 2*1 területet, fél óra és áttérek arra, mindkét területen ültetek 1 kör terror gazt, aztán a többi felröpi is megérkezik holnap ;)
    Még nem tudom, hogy tovább ültetem e az eventes gazt, majd megálmodom ;)
    Leginkább fásítanék , de majd kiderül mihez lesz hangulatom. :)
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ennyi felröpi lett az első aratással , úgy hogy a 7. cikkely nincs kiváltva .... :inlove:

    [​IMG]
     
    PalMa, GA-BI-O-Farm, CoraQueen és 2 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szánom-bánom bűnömet, de nem szedtem le a Gombaerdőben a szélekről a fákat. Tudom, hogy nem jól adják a felrepit, de lusta kakaska vagyok pakolászni.:D Miután az új titokfákból nincs egy darab sem, ezért a célom, hogy legyen mindegyikből 10-10 db. Eddig a 42 etetésből lett 4 db Ozmium + 2 db amit a haladásért kapunk, a Kjúsú-ból eddig az etetés nem adott egyet se, de a haladásért van 2 db. Kaptam 3x2 FA-t és 1 db bónuszládát. A malom előtt toporgok, mert nincs felrepi. Az 5 órás növény 35-43 db között adja, a 4 órás 19-21 db között, a 3 órás 18-25 db-t. Egyszer ültettem 8 órás Alkonyit 75 db 2x1-be és 47 felrepit adott. Próbálgatom tovább, hogy melyik lenne jó.
    Sok sikert.
     
    ladislaw11, Fätum, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  19. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Őszinte leszek: én ezért a felhőért most annyira nem küzdök. Be voltak vetve a földek, asszem ilyen 100 körül jött a röpi, ami mondjuk, hogy korrekt, de... tekintve, hogy az előző felhő is a Baha szintet erősítette, (meg igazából ez is) és nekem ott annyira nem cél a fejlesztés, így most nem érzem annyira az ösztönzést. A TT/TTP bónusz növelése is olyan, hogy több százra rúg a kihasználatlan bónusz a pajtában. Termesztgetni fogok, de én ezért az eventért nem pörgetem meg a kereket.
     
    Fätum kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    175 felröpi jött kezdésnek. nem valami jó, de több, mint száz, szóval kevesebb, mint kettőszáz. :D
    Növényt ültetem egyenlőre, de első nekifutásnak keresgéltem, mert nem találtam. Felröpivel egyenlőre nem foglalkozok. Elhatároztam, hogy lesz egy hónapom az eventre. :D ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.9.22
    inanna11, jutka190226, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.