Visszajelzés Mixmester - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 28.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Sziasztok. Csinálom az eventet, de nem sok sikerrel. :( 14/75-nél tartok, nem tudom eljutok-e akár a felhőig is. Csak csinálgatom rendületlenül, hátha... :D Mindenkinek sok sikert és jó ajándékot kívánok :)
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem cammogsz egyáltalán, hanem szépen haladsz.:) Nekem volt egy célom és azért siettem. ;)
     
  3. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Az, hogy vannak, akik gyorsan haladnak, nem jelent semmit. Az én taktikám az, hogy a logikára hagyatkozom. A csevegő első oldalán Toma pontosan kiszámolta a tudnivalókat. Az event bő 1 napja tart, te már 14-et lekevertél. Van még igen bőséges 4,5 napod. Ha csak a 14-et beszorzod 4-gyel, olyan számot kapsz, ami miatt én nem aggódnék. Ez az event extrák nélkül is kényelmesen teljesíthető.
    Meglátod, lesz örömöd ebben az eventben is. :)
     
    maszilva, inanna11, -BombadilToma- és 7 más kedveli ezt.
  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Aki 50 etetésnél ,,cammog,, akkor én rám milyen ige illene ? a 36.-ik etetésen vagyok túl.
    Én örülök általában minden ajándéknak, kivéve a FP-nek, 15.000 van, nem akarnám szaporítani már.
    FA -t egyszer kaptam, bónuszládát még nem, de majd most csak azok jönnek , vagy nem :)
    Én is azt gondolom, amit Zsu, kevés ráfordítással, kevés odafigyeléssel kellemes, könnyű event.
    Az etetés is nem olyan időrabló, mint más minijáték.
    Sok sikert mindenkinek :)
     
    jófarmerlány, Othep, Rékuci1111 és 9 más kedveli ezt.
  5. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Sziasztok.

    A felhő után járok 3-4 etetéssel.
    A jobbakxD:p: 6 bónuszláda, 6 Farmarany, 11 titokfa, 3 Pp, 4 AB (nekem még jöhet, dögivel!), 2 ti.ól, 35 szup.táp, 50 szup.trágya, 61 KK szuper, 24 Fp. stb, stb

    Nem rossz, de elfogadnám a sokszorosát....:)

    Reggelre várok jó sok röpit.
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Akik gyorsabban haladnak, azoknak általában van valami céljuk. Valamiből sokat szeretnének megszerezni, vagy nincs idejük napokig szöszmögni egy eventtel és szeretnék visszaállítani az eredeti állapotot a farmon, mert azzal sokat veszítenek, ha sokáig eventeznek. Elég sokrétű az, hogy ki- miért siet és nem kell mindenkit egy kalap alá venni. Mindenki valami másért siet.
     
    Sali~*.*, -happy58-, Fätum és 13 más kedveli ezt.
  7. DorkaMano

    DorkaMano Járnitanuló

    Nálam 17/75, de nem vagyok elkeseredve:)Majd kiderül meddig jutok, legalább az egyik gazdakörit meg tudtam csinálni, ami piccolót adott. Nálam még a gombaerdő fele van csak meg, ezért nagy reményeim nincsenek:)
     
    -happy58-, Zsike49, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  8. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Jaj, ne is mondd! Elkövettem azt a hibát, hogy nekiálltam a farmos tp-nek.xD Hogy ez milyen durva unalmas. xD
    Minden eventet szombatonként erőből letoltam. Minden eszközöm megvan hozzá. De hogy ezt mennyire meg lehet unni, sose gondoltam volna. Cserenapig még adok időt magamnak, aztán jó sok dekort belapátolok a pajtába, hogy legalább a látszata meglegyen annak, hogy ez egy "kapálós" játék, nem dekor raktár, ahová napi egy nagyaratásra belép a ember, 8milliárdos tp átlagért.

    Tudom, mit jelent gyorsan letudni egy eventet és azt is, hogy ennek milyen okai lehetnek. Aki így csinálja, annak a másik módszer unalmas és akadályozza a céljait. Aki pedig a tp vadászokra néz ferde szemmel, az nem érti, hogy egyesek mit képesek beáldozni egy sima kis eventecskéért.
    Szerintem pont emiatt fontos, hogy mindkét tábor képviseltesse magát a csevegőben. Az, hogy ki és milyen stílusban írja meg a maga gondolatait, az személyiségfüggő. És az, hogy ki mit olvas ki a sorokból, az pedig az olvasó pillanatnyi hangulatától (is) függ.
    Az írásbeli kommunikáció számtalan "veszélyt" hordoz magában.

    Van, akire olyan tisztelettel nézek, hogy ő bármit írhatna, innám a szavait.
    Van, akit azért olvasok el, mert már számtalanszor megnevettetett.
    Van, akiről tudom, hogy érdemes odafigyelni rá, mert nem csak szereti a játékot, de ért is hozzá. Nem mellesleg hasonlóan gondolkodik a játékról, eventekről, mint én.
    Van, akinek a neve láttán csak görgetek.
    Van, aki úgy ki tud hozni a sodromból, hogy elküldeném hűsölni valamelyik távoli, hideg sarokra.

    Ismerős érzések?:D:D
     
    PZoli64, kariatida, -happy58- és 28 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D:D:D Mindegyiket ismerem, amit felsoroltál. :D Tudom, hogy ki az első nálad.:) Azt nem szeretem, ha valaki aznap kiírja, hogy kész az eventtel. Nem azért, mert kész lett, hanem a többieket idegesíti, akik napokig ültetnek. Én csak azért írtam ki tegnap az adatokat , mert hátha valakinek segít, hogyha nincs új titokfája , arra is tud koncentrálni.
     
    jófarmerlány, sosoump, PZoli64 és 11 más kedveli ezt.
  10. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Nincs igazság !!
    Lenyúltad az érzéseimet, ugyan ezeket érzem én is :)
    Na, megyek és írok a Supportra.
     
    -happy58-, kukori80, Fätum és 7 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Ma tényleg csak nyomokban leszek elérhető, mint csokiban a mogyi. :D
    Növényekkel van bajom, de majd ahogy ültetem, úgy terem. :D Felröpivel nincs gondom, annyi kazetta van már, hogy egy polcot kellene rendszeresítenem. Pedig nem is nulláztam. :D
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!


    Már megint tanulnom kellene tőled...:music: de az újdonság varázsa... miatt muszáj vennem titokcsomagot... akkor is ha tudom, hogy igazad van:wuerg:
     
    kukori80 kedveli ezt.
  13. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Fura hogy palit megetetjük sokszor ad FP-t..:D
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Részemről vége az eventnek! Köszönöm jó volt!
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Te kis türelmetlen. :D:D
    Mai ténykedésem: reggel az 1x1-es Terror (széleken fák) 276 felrepit adott. Tegnap ugyanezekre 210 db-t. Úgy látszik a takarítónő véletlenül letakarította a gombot. Ma is letakaríthatná. :D
    25 etetésből 3x adott FA-t, naaagyon sokszor adott sz.tápot és csak 1 Ozmiumot. :cry: Jó lenne, ha összeszedné magát ez a paradicsommanó vagy ki, mert így nem lesz meg a 10-10 db. :D
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam első nap adott rengeteg - az etetés mennyiséghez képest rengeteg titkosat... fát.. azóta egyet sem:wuerg:de pl az egész event alatt 2 pudlistitokólat... Arany is jött többször is... szóval összességében nincs panasz;)
    Nagyon cukik a kis paradicsomok...ha beesik némi bónusz... lehet termelek még némi eventgazt... hátha megtalál néhány titok ól;)
     
    jutka190226 és kukori80 kedveli ezt.
  17. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok :inlove: Nahát, azért van ami sokunknál egyformán működik xD
    Szuperül behatároltátok a gondolataim, tehát nem is írom le, mert csak ismételni tudnék :)

    Event, és a farm használata: én ahhoz táborhoz tartozom, akik nem dekoroznak, csak a dekoros részeken. Egyetlen helyen van kint nálam dekor, az a tölgyes, de ott is csak a piccolo ládának azok a cuccai amit nem hajítok be azonnal a menübe miután kinyitottam a ládát. Pld. Havermackó, varázsfa és hasonló fincsiségek. Nem szólom le, mert van, akinek fontosak ezek is, de én jobban értékelek egy Jack-et vagy egy varázskalapot.
    Talán egyszer volt, hogy telepakoltam a farmot dekorokkal...mondván most aztán belecsapok a lecsóba, és TP-t fogok gyűjteni. Kb, egy napig tartott. Annyira utáltam ahogy kinézed a farmom, hogy alig vártam, beérjen az utolsó dekor is, és hajítottam vissza a menübe.
    Ha nincs kedvem farmozni, vagy sok a munka és nem érek rá, akkor fákkal telepakolok mindent, oszt' jóvanazúgy. Mondjuk nem is száguldozok a szintlépésekkel. Számít? Szerintem marhára nem.

    Ami engem irritál még a fent leírtakon túl, (ha már szóba került ez a téma) ha valaki azt írja ki mennyi minden vásárolt. Ráadásul még hozzá is teszi, hogy mindenkinek adott a lehetőség. És? Honnan tudja, hogy másnak milyen lehetőség adott? Nem kotorászunk egymás zsebébe...ugye? Akár vásárolt akár nem.
    ---
    Event: tegnap nem volt időm farmozni, ezért egész nap terrortojás volt mind a két területen. Ma reggel néztem mennyi felröppenőt szedtem össze tegnap, és ma hajnalba, és egész megvagyok hatva. Ahhoz képest, hogy kezdő aratásomra 87 db felröppenő lett. a reggeli aratás után+a cukimuki szomszédoktól ami jött, 1128 db felröpi dekkolt a pajtába. Event növény viszont csak 4870. 8)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.10.22
    DevilMókus, jutka190226, vihence és 9 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ide is jól jönne a nemesítés:music: de szerencsére azért van a démoni bokréta ami ha nem is nullára de csökkenti a növények érésidejét;)
     
    jutka190226, inanna11 és zsani_apja kedveli ezt.
  19. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Ágianyu szavaival élve, "megyek a supportra". xDxDxD

    Tegnap milyen "büszkén" mondtam, hogy nem kaptam farmpengőt. Kár volt. xD Ma 7 etetésből háromszor kaptam. Szóval: a macska rúgja meg ezek a paradicsomokat. -.-

    DE! Kétszer kaptam bahás titokfát.

    Szia!
    Ahogy egy nyilvános helyen (ideértve a fórumot is) megnyilatkozunk, akarva, akaratlanul elárulunk magunkról és az életünkről ezt-azt. Van, aki ezt szándékosan teszi, van aki észre se veszi, hogy mi mindent kifecseg magáról.
    Mindkettő lehet baromira bántó és hihetetlenül bosszantó is. Az olvasó számára.
    De vajon az "író" mennyire veszi észre azt, hogy milyen benyomást kelt magáról mások szemében?
     
    DevilMókus, jutka190226, vihence és 8 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ma face feldobta a szelfis képem. Már három éve volt, ha igaz. :D Paár kacajt kihozott emberekből azért. :)
    ______

    Nekem ezek a paradicsomfejek nagyon tetszenek. Nem szoktam kint hagyni őket, de most egy picit sem zavaró. Teljesen beleivódnak a környezetbe. Olyan, mint ha teliholdas event lenne. :D Szegények olyan fáradtak, hogy lóg a nyelvük is. :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.