Visszajelzés Mozivarázslat csevegője - 2019. január

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 15.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    -W-595-, fabatka és DevilMókus kedveli ezt.
  2. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Még most tudtam a felhőt beüzemelni felröpi hiánya miatt .Most meg meglepetésemre 270 maradt ;)
     
    genka53, Leho69, Hagymácska55 és 6 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Kész az event,felröpi 276 maradt!;)
     
    genka53, Olgika1948, Leho69 és 8 más kedveli ezt.
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Ezt az eventet is befejeztem, csak írni nincs időm, de itt vagyok, játszok :)
    Mindenkinek sikeres befejezést kívánok :)
     
    genka53, Fuhur, Olgika1948 és 9 más kedveli ezt.
  5. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove::inlove:
    Most sikerült nem túltermelni a növényeket,a röpiből maradt 300 körül,mert még aratok ma is:p
    aki kész annak gratula,aki még csinálja teljes befejezést kívánok:inlove::inlove::inlove:
     
    genka53, Olgika1948, Hagymácska55 és 5 más kedveli ezt.
  6. betonkocka

    betonkocka Járnitanuló

    Szervusztok!

    Én sem szeretem utolsó pillanatra hagyni, bár nem volt babyboom, most hirtelen tenyésztettem 250 db-ot, így nem várom ki az esti hosszú idejű növény érését, és be tudom fejezni az eventet. Nekem kb. 70%-a adja a dupla felrepit, nem számoltam meg, de tényleg sűrűn, sűrűbben mint most a farmpengőt. (Utolsó tenyésztés: 28db-ból 19-nél volt felröpi, és csak 14-nél farmpengő) Talán érdemes másnak is megpróbálni, annak ellenére, hogy a tenyészállat összes érték így jelentősen csökken BOOM nélkül.
    Sok sikert a még próbálkozóknak, nálam malmozódik a cucc, és nemsokára felhőtulaj leszek ....
    Üdvözlettel.
     
    -happy58-, genka53, Fuhur és 4 más kedveli ezt.
  7. moric67

    moric67 Törekvő

    Köszi a tanácsot!
    már lemondtam az egészről!
    kevés a maradék idő!
    költöttem rá fölöslegesen
    nem gond
    csak játék!
     
    soresne és DevilMókus kedveli ezt.
  8. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia! Még a 0 percezés segíthet a felröpiben, ha az a gond:)
     
    fabatka, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Nem kell lemondani szerintem o_OCsak van valamilyen nemesítésed.:music:Ültesd el ami legjobb( leghosszabb érésű legrövidebb idő alatt) adj neki vizet trágyát és az ültetés előtt egyél meg ezüst rekeszes érésidő csökkentőket.o_O:10%
    Kategóriák:
    Egyéb pld málna csipkebogyó=szerelem aromája és Mandragórapor
    Virág pld Szegfű Krókusz=Élet forrása +életelixír /Itt a rózsa nagyon hatékony tud lennio_O/

    Gabona Pld Szögletes gabona +Tönkölybúza Boldogságszérum +Csodatinktúra

    Zöldség Pld Hagyma Tarlórépa Bölcsek köve Végzet itala
    Még akár 3* aratás is beleférhet :music:
    Kérj röpit.;)
    Hosszabb távon fejleszd a Bölcs tölgybe az élő legendát;)
    A röpi majdnem minden Event kulcsa érdemes ezzel foglalkozni:)
     
    betonkocka, Fuhur, fabatka és 2 más kedveli ezt.
  10. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nekem pont kb. annyi hiányzik:D Légyszi, légyszi küldje át valamelyiktekxDxDxD
     
    -happy58-, fabatka, ho-hoboy és 3 más kedveli ezt.
  11. milanzs

    milanzs Rutinos

    Ha ez az előszülinap, milyen lesz az igazi?
     
    -happy58-, olga6270, fabatka és 2 más kedveli ezt.
  12. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Azt hiszem ez a felhő elment. Be kell látnom bármit teszek nem jön a felröpi. Havasi gyopár a leghosszabb érésű azt erőltetem a gaz már vasárnap éjjel kész lett. 17 nyomorult vetítőgép hiányzott adott 7-re valót. Holnap reggel újra ad valamennyit de több már nem lesz. Vagy feláldozok egy csomó szupertápot vagy szerbuszt intek. Még nem tudom. Fáj, hogy a nyavajás felröpi hiány okozza a vesztemet, de már belefáradtam abba, hogy hiába van meg a gaz a szerencsén múlik egy event sorsa. Vagy, hogy mennyit pazarlok el a befejezéshez. Ezzel az erővel játszhatnék szerencsejátékot pl. lottó vagy tipp-mix ott is annyi az esélyem. Bár ha a kerék okozta örömöket veszem alapul ezt is elfelejthetem mert több mint 60 pöriből sem jött bónuszom, csak a szokásos semmitmondó dolgok. Illetve hazudok, mert jött egy 6 órás +1 este amikor aludnom kell. Most elkenődtem de talán pár nap múlva túljutok ezen. Ha nem egy darabig szünet és pihi.
     
    -happy58-, olga6270, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Mennyi idő alatt jön le a havasi gyopár?:music: Nem biztos hogy az a legjobb ami a leghosszabb,o_O
    Ha sűrűn tudsz aratni Rózsát ültess. Arányaiba tekintve 2 rózsa aratás hozz 1,5* annyi röpit mint a gyopár.o_O
    Használj 1*2 es vagy 2*2 talajt ha kifejezetten a röpi a cél .o_O
    Nem feladni:)
    10 vetítő 330 röpi .:music:Nehogy má..>:(
    Tessék szépen este a gyopározni minden gyorsítóval holnap 1 rózsa.o_O
    A raktárházakat meg ki a szédültre!o_O
    Ide meg Írj ,hasznos lehet:eek:_O
    https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándékok-felajánlása-kérése-cseréje.11054/unread
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.20
    -happy58-, betonkocka, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kész az event , megvan a felhő :inlove:
     
    genka53, Kuzdern, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  15. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Én is elkészültem. Majdnem sikerült elszúrnom... Az utolsó 5 db vetítőgépre nem maradt villanykörtém, nem tudom hogy sikerült elszámolni. Aztán csatnit felejtettem el használni :D, de meglett. Már alig várom a szülinapit! :) :) :)
     
    -happy58-, genka53, olga6270 és 5 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Láttyátok szümtükkel mos mié nem kérok felropoát. Isa mind mégmaradoá.
     
    vihence, HéricsBáró, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia, nem el csüggedni...tényleg nemesíteni kell...kellenek a Pannik...sokan nem szeretik mert hordozgatni kell...ne sajnáld a zöld cseppet azért van...nekem már 600 röpi a feleslegem, ha tehetném kisegítenélek vele...nem tudom miért jön neked ilyen nehezen a röpi..a Krókuszt minden esetben ki kell nemesítened a 0 percezés most lenne az orvosságod...kitartást...
     
    -happy58-, -W-595-, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  18. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Szia! Nekem az "élő legenda" kimaxolása sokat segített a felröpik terén. Emellett a málnát is kinemesítettem, így vízzel, trágyával kb. 9,5 óra alatt megvan és elég jól adja a felröpiket.

    Hiába kelle(né)nek a Pannik, ha nincs. Lassan 2 éve játszok, ez idő alatt 1 db-ot tudtam szerezni. Persze cserélni lehet(ne), de sajna a rózsa terményesektől is igen messze vagyok még. Viszont Pannik nélkül is lehet boldogulni. A segítségetekkel sikerült eljutnom arra a szintre, hogy a legtöbb eventet be tudjam fejezni. Persze nem 1-2 nap alatt, hanem sokszor az utolsó pillanatban, de a végeredmény a lényeg. :)
     
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Lesz ez még gyorsabb. Régebben nekem is ilyen volt. Épp hogy kész..:sleepy:Aztán most már megint:wuerg::p
    A panni túl van lihegve. Én alig alig használom és sosincs gondom a röpivel sőt.
    most is van 400+

    Csak poén;)Nem olyan vészes a Jutkánál csak elcsügedt ha a gyopár adott 7 játéknyit reggel is ad annyit. Kell ültetni reggel Rózsát az szépen lejön 14 h ig meglesz vele. o_O
    Azért aki tud esetleg küldhetne röpit....;)o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.20
    -happy58-, betonkocka, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem teljesíthetőek a feladatok Panni nélkül is. Én csak magamból indulok ki. Mondjuk nekem lehet az a mákom, hogy keresztanyámat Panninak hívják. :D ;)
     
    -happy58-, soresne, maszilva és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.