Visszajelzés Mozivarázslat csevegője - 2019. január

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 15.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jóreggelt!

    Ritka pillanatok egyike, hogy ilyenkor csatlakozok, de ma valahogy nem volt kedvem felkelni. Fiam 3- kor felébresztett, hogy pittyent a telefonod apucikám. Mondom, biztos a húgod küldött valamit. Mondja, akkor megnézem.. és tényleg Zsani küldött képet. Majd közölte, hogy akkor nem is kellett volna felkeltenie. :D Mindegy, nagy nehezen vissza bólintottam. Jön a mindennapos fél 5, teló csörög, apja kinyomja, mert teljes fáradság volt rajtam. na de most itt vagyok. Kinéztem az ablakon, tiszta havas minden. Így már értettem a lustaságomat, hisz ezt várom már hetek óta. Imádom a havat.
    Vilireakció ;) Én is pörgettem Tp bónuszt, hogy olvastalak, megnéztem. Ezt az esc- es dolgot köszönöm, nagy segítség lesz. Mondjuk gugliba be kellett írnom, hogy azt hol találom. :D ;)
    Szép napot mindenkinek! Aki teheti menjen szánkózni!
     
    nagymami2, marcsi152, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  2. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szédült szántón reggelre 158 felröpi :) 1x1-es területre ültetett nemesített lóherére :)
    recept:
    Este ültetés előtt tégy az ezüst rekeszekbe egy szivecskés üveget + mandragórás zsákocskát, az üvegházban legyen vízimádat + koránérő termés nemesítési bónusz lóherére, ültess lóherét, trágyázd, locsold. Reggel a gyémánt rekeszbe tégy trópusi coláda itókát, az arany rekeszbe dinnyevarázslatot (6 növény/terület), ja és ne felejtsd el kitenni a pannikat (nálam annyian vannak, mint a gonoszok)
     
    nagymami2, jutka190226, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó reggelt
    Még 6 db
    zöld csíkom hiányzik az ide valókat termelem...a felröpi lassan össze is csordogál...:)
    Megint köd vagy szmog az úr nálunk..
    .hát nem jobb a nyár...:wuerg:
     
    tandem6, nagymami2, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nálam egy db van a fa tetején szolgálatban. Többi várja a felmentő sereget cserekor. :D ;)
     
    marcsi152, Fuhur, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  5. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Nekem sikerült bónuszt pörgetnem, így most van kint az utolsó adag villanykörte bokrom és kész vagyok a növényekkel. Felröpivel viszont nem állok túl jól. Éjszakára már nemesített málna ment, de kell még belőle minimum 4-5 kör (még 832 db felröpim hiányzik.) Ha minden jól megy kedd esete/szerda reggel végzek is.
     
    jutka190226, maszilva, Fuhur és 4 más kedveli ezt.
  6. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. Növényt már nem ültetek, az utolsó 10 vetítőhöz elég lesz, a felröppenő meg összejön, most már tudok a másik farmra koncentrálni, ott azért nagyon össze kell kapnom magam. Ott a növénnyel vagyok lemaradva, most megpróbálok a komforttal gyorsítani rajta. Hajrá !
     
    maszilva, Fuhur, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  7. czutika

    czutika Fórumlakó

    Sziasztok!
    3 dobozka hiányzik! 460 röpi hiányom van,most gyűjtögetem
     
    DevilMókus, Puszpang és Kuzdern kedveli ezt.
  8. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Én is itt tanultam a fórumon, valóban nagy segítség, amikor összejön 99 pörgetni való, de a legfontosabb, hogy stressz-kímélő. Jó szánkózást kívánok. Bpesten nyoma nincs a hónak.
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most már elértem 2016- ba. :D Lassal utolérem jelenlegi önmagam. ;)
    [​IMG]
    Én már nem szánkózok, felnőttek a gyerekek, unoka meg más családnál van. :D
    egyenlőre, remélem ;)


     
    marcsi152, Puszpang, furmint111 és 4 más kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Te még figyeled az előadást is...én beadom a dolgokat és már fordulok is ki...xDxD
     
    marcsi152, zsani_apja, -picike40- és 8 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megmondom őszintén, én csak erre figyelek. ;)
     
    Puszpang, imi010, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  12. betonkocka

    betonkocka Járnitanuló

    Szervusztok!
    13500/9712;
    9600/6602;
    1980/980;

    Kb. úgy haladok, mint az első eventemnél, ha éjszaka is aratnék, akkor másfél nap alatt megvan az egaz (csak RACS), a felröppenőket meg 1-2 hosszabb növénnyel a végére talán befejezném, mindezt minimális zöld cseppekkel. Gyenge kezdés után elég erős a visszaesés. Mondhatjuk hogy eléggé nosztalgiás hangulatban vagyok... Félidőben még mindig nincs meg az 50% malomtermék, bár nem sok hiányzik hozzá ...
    Szóval küzdenek még páran, nekik is mindent bele!
    Üdvözlettel!
     
    jutka190226, marcsi152, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! A minimális cél megvan/ szezonpontok/.:)Kicsit meguntam a gazt úgyhogy elkezdtem metélőhagymázni( 2.04 érésidő) ráérek kell 1 kis bevétel.:music:( bár a gyékény eladás is jól hozz:music:)és röpire ez is jó:music:valamennyire lemaradtak a törött vetítőgépek elkezdem behoznio_O
    Kitartást a kapálóknak lassan vége.;):p
     
    jutka190226, marcsi152, Puszpang és 4 más kedveli ezt.
  14. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Lassan én is kész leszek. Még van hátra 3 dobozom, a gaz megvan, de most nincs röpim több. Majd lassan összejön. Holnap reggelre biztosan. Nem szoktam bevállalni több sztrágyát, mint amennyi feltétlen kell, ha kényelmesen is megvagyok. Most semmi nem hajt jobban a magam átlagos eventempójánál.
    Szerencsére itt nincs hó, ne is essen. Nem szeressem. Ablakból kinézve szép meg minden, de egészen más dolog, hogy csúszik, lapátolni kell, nehézkes a közlekedés. Szóval én jól elvagyok, ha sosem látom a havat, csak képen. :) Akinek meg annyira kell szánkózni, síelni, az úgy is átruccan a sógorokhoz. Közel vannak.
     
    jutka190226, Puszpang, -picike40- és 4 más kedveli ezt.
  15. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok!
    Mozivarázslat. Nekem a mozi tényleg varázslat, imádom.Legyen az 2 vagy 3 D-s vagy akár 4D-s:inlove:. A feliratos az számomra igazi csemege, mert egyre ritkább.
    Mozivarázslat a farmon. Event elkészült, vele együtt az emlékkép, remélhetőleg sok év múlva ez is a nosztalgiázás része lesz, és remélem sok év múlva sokan itt leszünk azok közül, akik most ezzel az eventtel emlékeznek régi idők eventjeire. :inlove:Fogadjátok szeretettel:
    [​IMG]
    https://kepkuldes.com/images/3b8439619e0baceea3f269e7002ac03b.jpg
     
    Utoljára szerkesztett: 19.1.20
    -Böcsi-, drunyi, Domos52 és 22 más kedveli ezt.
  16. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Most számoltam össze, még mindenből sok kellxD Remélem elég lesz a hátramaradt idő:p Gratulálok aki kész van, vagy már látja az alagút végét:D
     
    jutka190226, maszilva, Puszpang és 5 más kedveli ezt.
  17. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Sziasztok!
    Arról nemigen beszél senki, hogy mi van a felszállókkal. Ez csak nekem probléma? 3,5 nap alatt mindössze 24 vetítőgépet tudtam keverni, és már nincs ennyi idő hátra. Távolról sem lesz meg a 60 db. A leghosszabb érésű növénnyel vártam az event kezdetét, egyetlen aratást sem hagytam ki. Valamit rosszul csinálok? 10 éve játszom, úgyhogy nem ma kezdtem.
    :( Ádám
     
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Volt szó róla:music: Sokan 0 perceztek vannak akik hosszú érésű nemesített gazt használtak éjjelre.o_O Én Nappalra a Rózsa Hagyma ketöst tartom a legjobbnak esetleg szögletes gabona,éjjelre pedig szegfű hógolyó macskagyökér, csipkebogyó málna krókusz.
    Szóval amin a legjobban tudsz rövidíteni azt használd.o_O
    Ha megvan az 5 rekesz Hógolyóból v Macskagyökérből az a leghatékonyabb, ( személy szerint nekem csak az a gondom vele hogy 1 napig más nem fér el)
    Az ezüst rekeszes érésidő-csökkentők is hasznosak.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 19.1.20
    marcsi152, czutika, strawberry49 és 3 más kedveli ezt.
  19. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szia!

    Éjszakára ültess olyan hosszú érésűt (minden éréscsökkentővel), amit reggel learathatsz. Ha enövény is sok kell, áldozz be délután-este amikor többször tudsz aratni zöldcseppet.
    Én munkaidő alatt is hosszú érésűt termelnék, aztán lefekvés előtt semmit sem sajnálva.......:DD
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  20. anya-banya

    anya-banya Utánpótlás-írogató

    Szia szeretném megkérdezni,hol találom a zöldcseppet?10éve játszom,221.szinten vagyok,de nem találkoztam még vele!Biztos én bénázok el valamit?Köszi a választ.
     
    furmint111 és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.