Mutasd a Birtokod | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Csillagozom...
    Végre kész lettem, most pakolászok a farmokon...:)
     
    Imi* kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép reggelt és még szebb napot mindenkinek:)
    Bug
    Nekem nincs és sajnos (a képmentés szempontjából sajnálom) nem is nagyon találkoztam ilyennel, de ezután figyelni fogom és mentek, ha lesz.
    Gratulálok a sikeres befejezéshez:)
    ***
    Csillagoztam, aztán meguntam a régi képet, csináltam újat:
    https://mylittlefarm-171-userpics.bpsecure.com/gp/4/9/20/40951777_1514880314.jpg
    Kérlek benneteket frissítsetek nálam, ha még a régi jelenne meg:)
    ***
    Készülök a délutáni teliholdra, és még nem tudom biztosan, hogy mi kéne jobban a füvész/2 és fejlesztés, vagy az utolsó terület... még megálmodom kettőig. (mindkettő macskatündér mínuszok miatt nem fog mennyi:D)
     
    -Anyu- kedveli ezt.
  3. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Szebbet, mint nálunk van. Szürke, nyálkás... brrrr.
    -Anyu-: Gratu a befejezéshez. A nagyon azért haladsabb nálam, mert több területen termelem a növényeket, mert itt van visszarendezőm. A kicsin nincs prémium, így ott spórolok a pakolással, mert nagyon utálom már. Ha reménytelenül sok gaz kell, akkor ott már nem is eventezek.
    Csillagozok.

    -gyönyg-581: Hááát mit mondjak... inkább érdekes, mint szép a kincsesed ;) Az a rengeteg sárkány! Gratu. Nem semmi hozománya van.
     
    Imi* és -Anyu- kedveli ezt.
  4. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Ma kezdödik a Telihold event,lehet termelni:D

    [​IMG]
     
    Imi* és -Anyu- kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Nem tudom biztosan, hogy kinek mi tetszik :) igaz a grafikájuk nekem sem a szívem csücske túlzottan, de a a hasznuk annál jobb és már megbarátkoztam velük:) Egyébként sárkánymániás vagyok, gyűjtöm és vadászok a léghajón is a sárkányos dekorokra:) Ennél azért sokkal szebbek is vannak mint a kincsesem "urai":)
    Szia:)
    Tetszik a boszid:) Ellophatom?:D:inlove::D
    Nálam macskatündér-kór fogja felütni a fejét.. vagy 300 kellene még:):oops::music:8) majd meglesz előbb utóbb:D
     
    -Anyu- kedveli ezt.
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Mindjárt jön a telihold event de én sehol sem járok mivel még a régebbi sorok is bent vannak!xD
    Hoztam az egyik kis erdőt!:inlove:

    http://www.kephost.com/image/Ee0f

    Csillagozom!
     
  7. lazanne

    lazanne Fórum félistene

  8. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Viheted nyugottan,ezt is viheted;)
    [​IMG]

    Emike,Imi,szepek az uj kepek:)
     
    -Anyu- kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Ez legalább olyan hasznos, mint az én kincsesem, gratulálok hozzá szép mennyiség :)
    Köszönöm szépen, elvittem az elsőt az FB-re:)
     
    -Anyu- kedveli ezt.
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia ez igen szép sárkány gyüjteményed van én is gratulálok:)
    Emese nem is arra célzott hogy nem jó a képed:)..inkább csak azt akarta mondani szerintem csak siet ő is mindig:D;)...hogy a szavazólistára megpróbál mindenki mutatós szép képet tenni..hogy minnél több csillagot bekaszáljon.
    Ha ilyen érdekeset akarunk csinálni akkor azt általában nem a szavazólistára tesszük fel..hanem pl. a banner alá:)
    De ez csak megjegyzés én nem akarok belekotyogni..ne értsd félre nagyon jó hogy ilyen sok képet csinálsz..csak a szavazólistásat látják sokan külföldiek és...ez inkább arról szól hogy szépike legyen;)..de ne értsd félre a tiéd is szép:) Nahh jól körbe írtam..ember legyen a talpán aki megértixD.
    Meg lehet nem is jól gondolom:)..lehet tényleg úgy van ahogyan te irtad..kinek mi tetszik;):)
    Már megint event..nem is tudom mit ültettem utoljára a Teliholdon:)
     
    Imi* és -Anyu- kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Köszönöm szépen, értelek és nem értem félre:) Ez most marad egy picit, aztán jön valami szépség is:) ha lesz rá időm:) .
     
    -Anyu- kedveli ezt.
  12. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok, szóval vadászni, menteni a bakikat, de Emese is írta, nem sűrűn jönnek a hibák, régen több ilyen is volt.
    Az hiba, hogy a mozi csak dísznek van?
     
    -Anyu- kedveli ezt.
  13. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Szóval, úgy értettem, ahogy Szellőcske írta. Amikor sok sárkányt raksz ki, nem a szépség a cél, hanem a hasznosság. Ez nálam is így van, bár kevesebb sárkánnyal (Kerge, Kincses) ;) Sajnos e kettő nem túl gyakran jár kéz-a kézben.
    Sajnos nem hiba. Nincs szponzor úgy látszik. Mi kicsi piac vagyunk :(
    Gratula! Még ilyet!
     
    Imi* és -Anyu- kedveli ezt.
  15. éva1953

    éva1953 Törzsjátékos

    Sziasztok!Nagyon Boldog Új Esztendőt kívánok,minden kedves játékosnak,szomszédaimnak!Erőt,egészséget,boldogságot!!!!!!!!!!!!!!!Puszillak benneteket!
     
    -Anyu- kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igazatok van :) Köszönöm Nektek:)
    viszont ez az élet a farmon, (még ha virtuális is) ami többek között a kincsesen van. Lehet megint fejjel megyek a falnak, még ha a falak virtuálisak is :D. Már elgondolkodtam rajta, hogy mi jobb, hogyha csinálok (alkotok) valamit ami "élő" szépség, az élete tart egy napig esetleg kettőig, mentem, feltöltöm, megosztom, archiválom valahová és bontom, mert játszani akarok, vagy azt megmutatni, hogy mi a játék "valósága" a farmomon.
    Szóval ez kő kemény filozófia számomra és egy rejtvény amit még meg kéne fejtenem. Igyekszem fejtegetni :)
    Azt hiszem kell valami egyensúlyt találnom a kettő között, feltételezem előbb utóbb meg is találom, ha kitartóan keresem:)
     
    -Anyu- kedveli ezt.
  17. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Alkotni,tervezni,valora valtani, mindig jo,en is szeretek a fejembe venni valamit de neha nehez teljesiteni.Tavaly a fejembe vettem hogy csinalok egy foci palyat,egy evig gyüjtöttem a szurkolokat,volt aki egy szurkoloert a fel farmomat akarta kerni.Csak azt akarom ezzel mondani hogy megeri, ha csak egy napra is csinalsz valami,lehet megosztani utana menteni.Nekem is van több olyan kepek amit csak ugy csinaltam es neha szivesen nezegetem.Most is van egy elkepzelesem,de hogy mikorra sikerül,na ja,szep lassan gyüjtögetek,szeretek olyan kepet csinalni,amiböl meg keveset lattam.pl:
    'https://postimg.org/image/icewjuavf/'
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyon szép a kép és igazad is van :) Ez is lehet egy csodálatos cél a játékban:) Köszönöm a megerősítést. :D:inlove::D
     
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    A szépségversenyekre mindig kreálunk valamit, ami persze igen rövidéletű. Lefényképezzük, elmentjük és kész. A hétköznapokba nem fér bele a szépség szerintem. Csináltunk már olyat is, hogy praktikusan telepített farm, ami élhető, játszható, de ez a rengeteg event tulajdonképpen mindent szétzilál. Azon az 1-2 eventmentes napon vagy állatokat gyűjtögetsz, vagy növényezel... a sokféle fa pedig már ki sem fér.

    Én is így látom a helyzetet. ;) Nagyon jó ez a kép! Jó nyüzsis lett. Nekem is megvan a focipálya, de messze nincs ennyi szurkolóm.
     
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Gratulálok..micsoda szerencsés vagy:):D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.