Mutasd a Birtokod | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, szép jó reggelt!

    Szép őszies idő van itt nyugaton. :D Előbb mondta egy még az OMSZ- nél dolgozó kolléga, hogy a Duna vízállása alacsony, hajóvonták találkozása tilos! Nálunk most volt azért csapadék.
    szellocske, nagyon szépen össze rendezted a kavarodást. :D Magyar tanárom is büszke lenne rád, ha.. :)
    Nagyon jól éreztük magunkat. Négy nap nem sok, de eljutottunk olyan helyekre, ahol még nem voltunk, max érintőlegesen. Minden évben van miért vissza menni. :) Idén az elsődleges célom a Margitszigeten volt, hogy kipróbáljuk az elektromos kisautót. Kaptam egy oldaltáskát nejemtől, így most nálam volt a jogsim. Sőt a biztonság kedvéért le is fotóztam. :D
    Gellérthegynél szoktunk megszállni mindig. Idén már nem volt ott szabad szoba, most a Sasadi úton találtam egy panziót. Király volt, mert ott állt meg a busz.
    Tabánról egy picit. Rengeteget sétáltunk arra, mindig. Fogalmam nem volt, hogy ott mi van. :D Most legalább ezt is megtudtam. Gólyák sincsenek már a kéményen, gondolom elrepültek, amire hazaértünk. :D ;)
    Feleségem nagyon szerette volna látni a repteret. Ezt is kipipáltuk. :) Arra viszont nem tudom rávenni, hogy utazzunk el valahova egyszer. Vannak fél órás járatok is, mondtam neki. Viszont azok is felszállnak, ezt nem tudom elkerülni. :D Nagyon fél, látom is rajt, amikor előjön a téma. Na mindegy. Maga a környezet tetszett neki. Talán két gép is leszállt akkor és láthatta a munkafolyamatokat. Jó volt látni az arcát, nagyon élvezte. :) Radics Gigi az ének mellett táncolni is fog. :D ;)
    Terror háza múzeumot is megtaláltam. (végre) Fiam nagyon ott van a témában. Az motivált, hogy ahogy mentem előre, fotóztam és küldtem neki tovább. Ez működött is, nem sokáig, addig, amíg egyszer egy biztonsági őr elkapta a vállam és közölte, hogy ezt nem kellene. :D Mondtam neki, hogy GPS- el keresem a verőszobát, de nem hitte el. :D Inkább eltettem a telót és tovább mentünk. :)
    Mindjárt iskola, nekem holnap már munka, tenyésztés megvolt. Farmaranyfa nincs. :D Sőt Rozmár molyom sem lett. :D
    Szép napot! Nálunk már erőlködik a nap, fiam is lefeküdt. Lassan elrendezem a városi programokat és majd jövök. :)
     
    yucee, **jeje**, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Még mindig kellemes idő van. Óvatosan, de tornáztatom a csuklómat. A farmon termelgetek.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Elkerülhető, ha autómatikusan előfizetsz.
    Köszi az albumot, régen hallottam ezeket a nőtákat.
    A gólyák szerintem még gyülekeznek, de hamar szoktak indulni. Messzire megy egy részük.
     
    yucee, **jeje**, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Paysafe fizetési lehetőség van nekem. Gondolom az automatához kártya kellene. Na ez szegény apjának nincs. :D Marad a havi újítás. :)
    Azt már nem látom, hol gyülekeznek. Szembe már biztos, hogy rajtoltak, mert nincsenek itt. :D
     
    yucee, szellorozsa, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    szellorozsa, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Még mindig kellemes hűvös van, reggel volt fél órás zápor. Így aztán a levegő jó párás. Holnap event, az összes farmos földön. Még nem olvastam, szóval nincs véleményem. Még.

    Event.
    Segítség GA-BI-O-Farmtól.


    Zene:

     
  6. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Sikerült vissza talalnom,egy kicsit eltüntem,voltak egy kis gondok, meg nem volt kedvem a jatekhoz.
    Szeretnek köszöneteket mondani a cserenapi ajandekokhoz,bocsi hogy nem volt kedvem valaszokat irni,tudom nem szep dolog de mint ahogy irtam,voltak gondjaim.Ahogy nezem van mit vissza olvasni,most olvastam a eventet,nem is tudom hogy csinalom,regen csinaltam mar vegig egyet.
     
    yucee, **jeje**, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  7. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét! Jövök szavazni, bár annyira fáradt vagyok... Megcsináltuk a "Kisbalaton kört", ami 90 km. Biciglivel... Ma nem kell altatni!:wuerg:xD:p

    Hiányoztál! Valami, vagy bármi kis szösszenet.. :inlove:Tudom nekem is vannak olyan napok, amikor semmi kedvem semmihez, de örülök, hogy bejelentkeztél.:)
    Nem tudom csinálom-e az eventet... Majd meglátom.
     
    yucee, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Persze, hogy csinálod, hisz én is csinálomxDPusszantás....:D
     
    yucee, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  9. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Kokokám, hiányoztál, "tűvé tettük" minden nap érted az MB-t! :wuerg: Ennyire nem szabad ám eltünni, legalább 2-3 naponként tessék
    1 "szösszenetet" írni legközelebb a Topikba!!!!;)xD
    Anyóca, ügyesek voltatok, ennyit "összebiciklizni" nem semmi.:D Hogy bírtátok popóval?:p:)

    [​IMG]
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    yucee, koko.54, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Dög meleg van. Remélem estére lehűl. Csak belekezdek az eventbe, bár nem tudom hovateszem a dekorokat.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Örülök, hogy előkerültél. Remélem minden rendben van.

    Gratula a teljesítményhez. Majd ha már lesz kezem, lábam...
     
  11. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok! Ebéd meg volt, Husileves, hagymás-gombás tejszínes pipi mell barna rizzsel... :) :)
    Na jóóó! De csak miattad...;)
    Nehezen...Most kicsit "mozgásképtelen..." vagyok, de du-án megyünk túrázni...:wuerg:xD:cry::inlove: Még nincs az a vad meleg...

    Djágasszág! Nagyon rossz lehet... Gyógyulgass. Tudom türelem játék...:sleepy::inlove:
    Teliholdas nyitva 5 napig! Figyeljétek! Eventelek én is...
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.22
    jófarmerlány, Galadriel, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  12. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Mi is már itthon és még néhány nap pihi.Jövő hétfőtől újra beindul a melós gépezet.:wuerg:
    Ám jó volt kicsit a szüleimnél.Páromnak kisebesedett a tenyere a fahasogatástól:eek:, aztán mentünk patikába kenceficéket,sprayeket,kötéseket vásárolni.De legalább el tudtunk menni fagyizni is.xD
    A kis falunk melletti városba mentünk bevásárolni és ott van egy fagyizó,ahol lehet csavaros fagyit enni.Sehol máshol nincs olyan.Mikor kicsi voltam,akkor is sokat mentünk oda.:inlove::D
    -
    Gratulálok a molyokhoz Anyu és Anna. :)
    Én tegnap raktam ki a lakásba egy molycsapdát,mert láttam kezdenek előbújni...úgyhogy már egy molyszim nekem is lett.Szépen gyűjtögetem majd,ha valaki kér csak szóljon és küldök. xD
    -
    Emese,a kezedet semennyire ne erőltessed...nem szabad.Csak módjával,ne vidd túlzásba. :)
    -
    A repüléstől én is rettegek. Mindig mondtam,ha esetleg leütnek és feltesznek egy gépre,akkor repülök...máshogy esélytelen.xD
    Aztán mi történt?!o_O:eek:Nyertem egy Ciprusi nyaralást penny kártyával!:wuerg:
    Majdnem letagadtam a telefonba,hogy nem én vagyok az a valakixD,de aztán gondoltam nem cseszhetek ki a gyerekekkel mikor ilyen lehetőség adódott.Mondtam a telefonba,hogy még meg kell beszélni a férjemmel.Néhány nap múlva újra hívtak...na én egy percet se aludtamxD. Belementem az utazásba,de előtte még a naplóimat elégettem...nekem ne olvasgassa senki,ha lezuhannánk.:oops:xD
    Mikor eljött az idő...próbáltam nyugodt maradni...ott voltak a gyerekek is:oops:. Még odafelé el is ment a dolog 1-2 dilibogyóvalxD,de a hazaúton vihar-villámok voltak. Úgy szorítottam a gyerekek kezét egészen addig míg le nem szálltunk,hogy csak na. Ők meg nevetve mondták az apjuknak,hogy anya be van tojva.:oops:Na hát kérem szépen...ami igaz,az igaz:wuerg:xD
     
    yucee, jófarmerlány, Galadriel és 6 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Eventet elkezdtem...100%-os bónusz jött a keréken...nálad mi újság:music:
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  14. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Köszönöm kedvesek vagytok,eventet en is elkezdtem,hajra mindenkinek.
     
    **jeje**, yucee, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...nahh most én is el vagyok maradva az írással..olvasgattam de nem írtam:)
    Ezek igazán szép programok voltak Apjok...még a Terrorházában én sem voltam. A Repteret én sem hagytam ki pár éve..érdekes volt.
    Én sem ültem még repülőn..álmomban már elég sokaszor repültem..eleinte mindig leesett..de úgy hogy én a földön voltam az ülésen bekötve kutya bajom volt.:) Mostanában már felültem elmentem vele...de vissza nem igen álmodtam hogy jövök ...lehet felébredtem...de lényeg valahogy biztos vissza értem de érdekes volt így is.:D
    Szia... ilyenkor mindig úgy fáj a szivem Lennon...miatt:oops::inlove:még most is élhetne ..és mennyi minden szépet adhatott még volna nekünk:(. Remélem fenn imádkozik értünk...a Földért...és szép dalokat ír.:inlove:
    Szia..örülök én is hogy írtál...gondoltam hogy ilyesmi lehet..kisebb gondok kedvtelenség...ez most szerintem olyan kicsit általános..nekem is két event kimaradt...most csinálom ezt. Meg nekem is volt pár nap írni sem volt kedvem...de látod itt tagoknál is volt...szinte legtöbbünktől...hogy nem nagyon volt kedve ideje írni...én is..Anyu is..Jeje....Kuzdern..Annácska is ritkábban...és persze te aztán télleg. De ez az időjárástól...meg hát ami van körülöttünk van. De az a lényeg mindenki lassan vissza talál.
    Semmi gond hogy nem írtál köszönömöket..meg ilyenek...van így az ember..és lesz is. Csináljad nem rossz kis event..nincs felhő de annyi és nincs :)

    Szia Anyjok..hát azé nem irsz te sem..mert lebiciglizel a térképről:D..ezaztán valami..ügyesek vagytok...jó kis cardió edzés...biztos jót tesz az egészségeteknek...Gratulálok..:inlove:a mozgás mindig jó.:)

    Szia Jeje..örömmel olvastam soraidat..:)mintha kicseréltek volna..áradt belőled a jókedv..rád fért már hogy elutazzatok.
    itt is van csavart Fagyi a strandon...Erdélyből jött vállalkozó csinálja :) Csoki..vanilia...csokivanilia..eper...epervanilia stb. Én a csokivaniliát szeretem..vagy csoki. Azt hiszem még talán városon belül is van csavart..nem biztos.
    Akkor te közben megjártad Ciprust is:Do_O..gratulálok a nyereményért..de jó neked akkor már te is ültél repcsin:D...hát lehet egyszer nekem is eljön az ideje:sleepy:;) Férjed nagyon rendes volt hogy fát vágott..gyógyuljon a keze megfele:).

    Akkor hajrá eventesek látom szinte mindenki csinálja..reppentem a röpiket:D
     
    **jeje**, koko.54, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Jövök majd, addig gyűjtöm a zsetonokat. Mondjuk azzal nem fogunk repülni. :D max ..... ;)
     
    **jeje**, jófarmerlány, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  18. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jóóóóóó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazok... De jó már, hogy itt vagytok! :) Most melegszik az idő, délután strandolás lesz...;)
    Gratulálok! Fele meg van, szerintem ma be is fejezem...;)
    De jóó már így olvasni! Jót tett neked anyu-apu feltőltődése! :inlove:
    Bátor voltál. Kár lett volna kihagyni a repülést!;)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.8.22
    **jeje**, jófarmerlány, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon meleg van, de éjjel még lehetett nyitott ablaknál aludni. Az event hozzávalóival megvagyok, csík játszani kell. Nehezen halad, mert unalmas nekem.

    Én is nagyon féltem a repüléstől. Krétára mentünk, és az érkező csoport halálra váltan szállt le a gépről. Légörvény rázta meg őket. Így aztán, amikor a kapitány mondta, hogy 11 ezer méter magasan vagyunk....., de sima utunk volt, oda-vissza.

    Jó volt olvasbi benneteket. Szobafogságba,n legalább lélekben járkáltam erre-arra. Köszönöm.

    Zene, régi bulinóta:

     
  20. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép napot mindenkinek! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.