Mutasd a Birtokod | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. yucee

    yucee Fórumszaki

    Sziasztok! Legyen szép napotok!
     
    **jeje**, jófarmerlány, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én szeretném egyszer átélni, ha mást nem, a sima repülést. :D ;)
     
    **jeje**, yucee, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, yucee, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  4. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép szombatot! Sziasztok!
    [​IMG]
    Jövök szavazni...
    Ma sem fogunk fázni...:wuerg:xD
     
    **jeje**, yucee, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Dög meleg van már megint, de éjszakára felfrissült. Termelgetek, piacolok. Tornáztítom a keze-lábam. Tegnap befejezem az eventet. Uncsi ez a minijáték nekem.

    Zene:



    Szavaztam.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.22
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot

    Hol vagytok báránykáim? Mindenki csavargázik? Hogy álltok az evettel? Itt nagyon meleg van. Nyitott ablaknál lehetett aludni, bár most kicsit idehallatszott a SZIN. Nem baj egyszer egy évben ki lehet bírni, buliznak az ifjoncok. Ha tudnék menni, én is kimennék.

    Megyek szavazni.

    Zene (lrdatlan régi):

     
    **jeje**, yucee, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálunk hagyományőrzős néptánc találkozó volt a parkban. :) Csendes idő volt, tisztán hallottam itt a gépnél is. Ütemre gépeltem. :D
    Most is kánikula van. Palvin Barbi fáradtan is szép. Ez csak úgy eszembe jutott most. :D
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  8. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..megkezdem a mai írást..látom nem járt erre a madár sem....meleg van most jöttem a kutyus sétáltatásból...rám bízták :)
    Meleg van...nagyon jó ez a zene...meg a videó klip..nagyon érdekes ahogyan oda vetítették a dolgokat...milyen jó lehet többszörösen látni magunkat:D;). Event megyeget..unalmas a kirakás..van amikor firkantok..van amikor nem:eek:. Emese remélem már lassan csak javulgat kezed lábad...
    Jajj most látom másik oldalon írtál..meg Apjok is nekem nem jelezte ..olvasom azt is..
    Ez a zene is jó...attól hogy régi..mi az a SZIN ...gondolom nem a szigetfesztivál már vége..vagy nem..vagy Emese te nem Bpesten laksz?
    Jajj a Apjok... tán a háttér képed Palvin Barbi? Az Biztos nagyon szép és csini...de magas lenne ő hozzád biztos...;):Dfel kéne rá nézni ha beszélgetnétek;). Néptáncot én is szeretem...nahh szép délutánt mindenkinek :) majd este szavazok..ma még alig ettem.
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Háttérképem még mindig ugyan az, akár csak a minyon. :D Spontán láttam meg valahol Barbit és magam sem tudtam, hogy leírtam. :D :p Szin akár lehet Szegeden is. ;) rövid, de igen :D
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Talált, süllyedt.

    Szellőcske! SZIN=Szegedi Ifjusági Napok
     
    **jeje**, yucee, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    no akkor egy kisgazda ládanyitása.. :D ;)
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Igen akkor az :) ha tudtam volna Emese ott lakik..nekem is beugrott volna :)
    Hát komolyan mondom én mindig azt hittem Bpesten laksz..nem tudom miért..lehet azé mer Anyu is arrafele lakik :)

    Anno fiatal koromban én is voltam Ifjusági napokon ott Szegeden...azt hittem sosem érünk oda Tiszaújvárosból vonattal Szegedre...szerintem volt fél nap is biztos....meg fél Magyarország. Szép város.
    Erre morog az ég...lehet lesz valami egyenlőre sütöget a nap.
    Ez igen..ennek hasznát veszed.
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)/Tegnap is, csak annyira "rohantam", hogy elfelejtettem ide is kiírni.:(/
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, Galadriel, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  14. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Ma nalunk is jo idö volt,pentek szombaton eset.Delelött neztem a tüzijatekot nagyon jo sikerült es szep volt.Event halad lassacskan,lassan mar a felene jarok.
     
    **jeje**, Galadriel, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  15. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok! Itt vagyok ám...
    [​IMG]:) Szavazok. Itt most 23 fok (Balaton) Volt tüzijáték szombaton, nyár záró bulival, volt itt minden... Csoki-zizi-nápolyi-kistalicska-nagybicska...:wuerg:xD Volt barátom mondása szerint...:)
    Eventtel végeztem én is már tegnap előtt, összegyűjtöttem a paklit, és alig vártam, hogy végezzek vele...Ahogy drágasszág írta unalmas volt nagyon.:sleepy: Csak óvatosan a kezeddel-lábaddal... Kitartást.:(:inlove:
    Ma már startolunk haza mááár hiányoznak az otthoniak.:)
    Szép hetet! A héten már Szeptember...8)
    A csillagos érméket ne felejtsétek elkölteni!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.22
    **jeje**, yucee, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Beborult, de meleg van. Termelgerek. kiváltottam minden, nekem érdekeset az eventes boltból. Majd egyszer kirakom a titkosakat. Most nem akarok mérgekődni az ezredik sárga birkanyírón, vagy narancs páván/hódon...

    Megyek szavazni.

    Zene (Ozzy nagyon tud énekelni!):


    Gratula!
    Mostanra kicsit megszelídült a fesztivál. Nem foglalja el az egész városttttt, a Partfürdőn, a Tisza partján rendezik, ott lehet normálisan táborozni is. A város pedig szebb, mint valaha, mindenféle csuda programokkal.
    Vigyázok, sajna a lábműtétem leghamarabb novemberben lesz, ha megérem, és nem covid. Ez a 3. időpontom.
     
    **jeje**, yucee, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Alakul a zene a szívemhez. ;) Nem biztos, hogy tetszik, de legalább ilyet már nem hozol. :D ;)
     
    **jeje**, yucee, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia... Ozzy jó fej jó hangja van...csuda hogy még él amilyen életformája volt régen.
    Még mindig meg van a plakátom rólla...jöttek volna a Black Sabbath Bpestre koncertezni..vertük a készülődést a párommal..és motorbalesete lett Ozzynak és nem jöttek :( Azt hittük pótolják de nem...szerintem semmi esély hogy legyen még egy ilyen.
    Nehogy mán oda legyél ezé a bandáért :D:oops:...metál nem a kedvencem igazán...de nekik a szövegvilága pláne nem..fiatalrombolóbutító szerintem:) De tudom híres banda.
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Jövőre készül Judas Priest felvezetésével, ha jól tudom. :)
    Nincs itt semmi romboló. Nekem biztos, hogy hozzá járultak a szellemi fejlődésemhez. :D ;)

    ____

    Iron Maiden is jön valamikor, vagy nem? Nincs plakátod arról? :p
     
    **jeje**, yucee, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.