Mutasd a Birtokod | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép estét mindenkinek! :)

    Köszönöm! :)
    Még nem találtam mert nagyon el vagyok maradva a feladatokkal.Túl sok az event...:wuerg:Mégis csinálom mindig.:D
    Ez aranyos! :) Remélem azért te is megleped "sokszor"! :D
    Köszönjük az infót Emesénkről.Csak ha minden rendben vele. :inlove:
    **************************************************
    Az előbb kezdtem focizni. Össze vissza lökdöstem a labdát.o_O
    Párom közölte,hogy úgy focizok mint a magyar válogatott...:wuerg:xD
    Mondja passzol,passzolj! Mire én folyamat az ellenfélnek lövök és alig kapok csillagot. Mondtam ne nézzen és ne sürgessen mert miatta lövöm rossz helyekre.-.-:wuerg:xD
    Elküldtem szépen a másik szobába míg labdázgatok.xD
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.22
    koko.54, cili53, Galadriel és 7 más kedveli ezt.
  2. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Pontoztam minden nap csak nem volt időm írni.
    Az már jó ,hogy Emese otthon van.
    Nálunk szakad az eső, csillag hullás nézés elmarad !
    Szebb hétvégét mindenkinek.
    Jó éjt !
     
    koko.54, **jeje**, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Most jobbak lettek a ládákból [​IMG]
     
    koko.54, **jeje**, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  4. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia... milyen jó dógod van Apjok :) ilyen kedvességet...kicsi átvágással akartál viszonozni:p;)..nahh hát. Mi volt abban a csavaros üvegben...almalé? :) azt nem kell titokban inni.;)
    Szia...nahh még Apjokról képet is láttál?;)...amugy kedves is család lehetnek biztos.
    Szia... ez jó hír Emeséről... én gondoltam hogy nincs semmi gond...Hál Istennek így is lett:)
    Igen én is csak néztem hogy jön röpi a Főfarmról...amig nem jött röpi onnan... mindig kiraktam a PankátxDrájöttem a bakira...a szédültre meg már azé se tettem ki. Most meg már egyikre sem nincs is sok röpi :(
    Szia..itt is esik egész délután pedig ma akartam ablakot pucolni xD. Lehült a levegő is..ráadtam most már a fűtést a nappaliban..eddig nem fűtöttem.
     
    koko.54, **jeje**, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  5. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Anyóca, köszönjük a jó hírt Mesiről, mielöbbi gyógyulást kívánunk neki!
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, **jeje**, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Baracklé van benne. :)
    Én is meglepődtem, de aztán rájöttem, hogy biztos facen látott.
    Látásról jut eszembe. Tegnap nézelődtem egy optikában. Régóta szeretnék tartalékba egy szemüveget. 50- nél kezdődnek a keretek. Nyáron, amikor eltörött a mostani, még 20- ért tudtam venni. Egyenlőre megpróbálok erre vigyázni. :D
     
    koko.54, **jeje**, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  7. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    Következő játék!
    MB-eknek, meg akik akarnak!
    Kitettem 9 piccoló ládát, tippeljétek meg mik lettek!
    aki a legjobbat tippeli, az cserekor kap 1 pocok légyfogót!
    Remélem lesz decemberben csere-bere...:p
    Képet most mentettem...
    Tippelni 2022.11.20 vasárnapig tudtok!
    Eredményhirdetés azonnal...
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2022/11/14/b8ab208ee6f720037b773ba7c146c512.jpg
    Segítség a piccolóból nyerhető dekorokról.

    Tippek:
    Zsaniapu:
    Pogóshow 2, Élőholtkincs 1, Levéltánc 1, Kicsobbanóöröm 1, Varázskalap 1, Virágosdallamok 1, Gyepek ura 1, Havermackó 1
    Koko:
    1.Pöttyös gomba,1.Pocok legyfogo,2.Viragos dallamok,2.Elöholt kincs,1.Havermacko,1.Varazskalap,1.Pogo show.(sok-sok FA fa)
    Kuzdern Norbi:
    1 Gyepek ura, 1 Fényfesztivál, 1 Havermackó, 2 Kukacoskodás, 1 Élőholt kincs, 1 Pocok légyfogó, 1 Jack ajándéka, és 1 Ingrid
    Vízöntő Erzsike:
    1 db FA fa, 2db levéltánc, 1db kukacosodás, 1db Ingrid tanítványa, 1 db pöttyös ernyő gomba, 2db pockos, 1db pogó show
    BallaMarika:
    Pogóshow 1 db.Levéltánc 1.Kicsobbanó öröm 1.Pöttyös ernyő gomba1.Haver mackó 1 .Jach ajándéka. 1 .Virágos dallamok 1.Ingrid tanítványa 1.
    Élőholt kincse 1.
    Jófarmerlány:
    1 Kicsobbanó öröm,1 Pogo shaw,1 Levéltánc, 1Havermackó, 1Gyepek ura, 1Pöttyös ernyőgomba, 1Kukacoskodás, 1Végtelen kincskeresés, 1Ingrid tanítványa.
    Cilikém:
    1 db Jack ajándéka, 1 db Tündér termálforrás, 1 db Havermackó, 1 db Kukacoskodás, 1 db Virágos dallamok, 1 db Pocok légyfogó, 1 db Végtelen kincskeresés, és 1db Élőholt kincs. 1db Farmaranyfa
    Emese:
    kukacos..., levéltánc, pogóshow, varázskalap, Jack..., Ingrid..., virágos dallamok, pöttyös gomba, havermaci.
    Jeje:
    2 ingrid tanítványa, 1 havermackó, 2 multitaszking zseni, 1 pogo show, 1 pöttyös ernyőgomba, 1 varázskalap és 1 FA fa.
    Pecástündér:
    Ingrid tanítványa,Havermackó,Élőholt kincs, Pocok légyfogó, Virágos dallamok,Multitaszking zseni,Tündér-termálforrás,Virágfestés,Gyepek ura
    Szellőrózsa:
    2 gyepekura....1 pockos..2 pöttyös ernyő....1 multitaszking...1 havermackó..1 élőholt...
    ************************************************************************************************************​
    Akkor hirdetek! Aki akart szerintem tippelt...
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2022/11/20/49eeaebb753e505795a329063b9552f9.jpg

    Jókat mosolyogtam magamban... Már másodszorra sikerült nyitnom FA fát piccoló ládából...:p
    Tehát a nyertes(ek) nem más(ok) mint....

    Vízöntő Erzsike, és Cilikém...;)
    Ők 5-5 találattal nyertek!
    Gratulálok!
    Cserenapkor megy a pockos nektek!
    Köszönöm a játékot nektek!:inlove:
    Ej Rózsaszálam, nincs itt ide-meg oda osztogatás...:wuerg:xD:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 20.11.22
    koko.54, **jeje**, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  8. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!https://board-hu.farmerama.com/threads/nyugdíjasok.16210/page-38#post-1272384
    Nem a facén, te tetted fel.( a három párra katt)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.11.22
    koko.54, **jeje**, -Anyu- és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Itt szürkeség van. Aranyosak vagytok az aggódással, de annyira c@r volt a net a klinikán, hogy föladtam. Még az a nyamvadt messenger sem ment. Tegnap hoztak haza, tulajdonképpen minden ok, csak benyaltam valami takonykórt.
    Olvastam. Grat a nyerteseknek, a csodaszép kutyukához, és persze Szellőcske virágszálaihoz. Koko jó, hogy meggyógyultál, Marikának pedig gratula, a jó eredmenyekhez. **jeje** látod innen is be lehet menni dumírozni.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Tipp: kukacos..., levéltánc, pogóshow, varázskalap, Jack..., Ingrid..., virágos dallamok, pöttyös gomba, havermaci.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.11.22
    szellorozsa, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    szellorozsa, koko.54, **jeje** és 3 más kedveli ezt.
  11. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép estét mindenkinek! :)

    Naa,nagyon jó! :)
    Nekem is sikerült ma megszerezni azt a két ládát amit említettél.Szerencsére nem is volt nehéz hozzájutni. Az előbb nyitottam ki és nekem is adott egy pocok légyfogót és egy végtelen kincskeresést! :D
    Szia! végre megjöttél!:inlove:
    Köszönjük a muzsikát! :)
    *********************************************
    Anyu a tippem:
    2 ingrid tanítványa, 1 havermackó, 2 multitaszking zseni, 1 pogo show, 1 pöttyös ernyőgomba, 1 varázskalap és 1 FA fa. :)
     
    yucee, szellorozsa, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  12. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Event halad szepen,felhö,dekorok es a ladak kint vannak,vannak meg igen szep dolgok bent:)
    Szia!
    Köszönöm a megertesedet es Dorikanak is:)
    Szia!
    Jo hogy itt vagy ujra Emese!vigyazz magadra.
     
    yucee, jófarmerlány, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Örülök Masike, hogy otthon vagy, vigyázz magadra és gyógyulj meg mielöbb!
    Erzsikének-vízöntő nagyon boldog névnapot kívánok.
    [​IMG]
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 19.11.22
    **jeje**, szellorozsa, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  14. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazni.
    ************************************************************************************************************
    Mai panaszom. Nem írom a panaszba, hanem tanulok belőle...;)
    Vettem a legújabb fa csomagot, szigetre, farmra... A 30 új farmos fa között kifejlődött 9!!!!!!!!!!! XXL cukorjuhar...Szerintetek??????
    Tegnap Gőzösöztem.... Bahára váltottam 64 arany titkost, felpakolva majdnem az összes xl fákat (Még a hideg is ráz tőlük) teljesen feleslegesen vannak a játékban, persze mindet gyorsítva FA-ért hozattam a vonattal, majd most néztem, majdnem mindegyik xl-lett..
    Kérdem én, mi a haszna ennek a felesleges csereberének? Költöm a FA-am, és ugyanazt kapom vissza?!?? Legalább csak sima fát, vagy xxl régebbi fát adna vissza...Na mindegy. Ez a fajta pénzköltésem is megmarad...
    Várom a tippeket még!
    Rózsaszálam, Ildikóm, Kiscicus, Dórikám, Rózikám
    Kokokám! Szuper a focis képed! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.11.22
    koko.54, **jeje**, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  15. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Sziasztok!
    @Galadriel! Örülök, hogy otthon vagy, nagyon gyors felépülést kívánok!
    @-Anyu-!
    A tippjeim:
    - Ingrid tanítványa
    - Havermackó
    - Élőholt kincs
    - Pocok légyfogó
    - Virágos dallamok
    - Multitaszking zseni
    - Tündér-termálforrás
    - Virágfestés
    - Gyepek ura
    Megpróbálom kiheverni az éjszakás hetet, de ebben a hideg, esős időben még az is nehezebben megy.
    Szép vasárnapot, jó focizást mindenkinek!
     
    koko.54, **jeje**, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  16. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Drága Annácska!
    Nagyon szépen köszönöm.❤❤❤
     
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Kicsit mintha világosodott volna, de elég szürkeség van. a lakás kihűlt, hogy nem voltam itthon, most fűtök ezerrel. Az eventet befejeztem, a piccolók is megvannak. Ez a takonykór borzalmas, de már jövök kifele belőle. Danikám itt van segíteni, mert mindenféle hü.e szabályokat be kell tartanom még 3-6 hónapig.
    Aranyosak vagytok, hogy örültök nekem. Jól esik.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Erzsébet, Erzsi, Erzsók, Böbe, Bözsi, Örzse, Zsike, Zsóka, Böske...... Boldog névnapot kívánok.
     
    koko.54, **jeje**, yucee és 7 más kedveli ezt.
  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia télleg szép család vagytok...egyikőtök különlegesen szép. :)
    Szia.. gratulálok jókat kaptál :)

    Szia elhiszem hogy mérges vagy :( nem elég hogy költesz még feleslegesen is...9 cukorjuhar...:wuerg: megáll az eszem:eek:.
    Tippelek mindjárt :) Nem is tudtam hogy van vonatos ! Köszi.
    Én is kívánok neked ******Nagyon sok boldog névnapot még! ****** Erzsike :)
    Szia Emese..hát hogyne örülnénk neked:inlove:...már vártunk..gondoltam hogy rendbe lesz minden..így is történt Hál Istennek !

    Anyu a TIPPEM : 2 gyepekura....1 pockos..2 pöttyös ernyő....1 multitaszking...1 havermackó..1 élőholt...
    Lesz itt holt verseny Anyu szerintem bőven...xD Készítsd a pockot légyfogóval eggyütt.:wuerg:xD:inlove:ki ezt kap ....ki azt:D
     
    koko.54, **jeje**, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  19. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Jó hogy itt vagy már, és köszönöm a köszöntést❤❤❤
    *******

    Szellőcske !
    Neked is nagyon szépen köszönöm❤❤❤
     
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Csak bekukk!:)
    Szellőcske csak "8"-ig tud számolni! :D:p;)xD
    Kokokám, én is köszönöm a kedvességed!/ És a külön "meglepit " is majd, ha lesz csere-bere.:)/
    Szavazás késöbb.
    Szép estét mindenkinek!
     
    koko.54, **jeje**, cili53 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.