Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!

    Drága Marikánk !
    Születésnapod alkalmából minden elképzelhető jót és sok boldogságot kívánok!

    [​IMG]
    ******

    Anyácska, de jó itt látni téged ! :)

    Legyen mindenkinek szép délutánja !
     
    Anyácska13, -Anyu-, Judy9 és 6 más kedveli ezt.
  2. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..én is befejeztem az eventet..:)...még egy képet is készítettem a szép majoránnáról...igaz kicsit sok volt ültetni:)
    Marika KÍVÁNOK Nagyon Sok Boldog Szültésnapot én is :) ------(---(@
    Csilla jó hogy tudtál írni pár sort:)...biztos aranyos lehet már a kislánykád:) A közelgő névnapodhoz Kívánok Boldog Névnapot:)
     
    Anyácska13, -Anyu-, Judy9 és 6 más kedveli ezt.
  3. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szép napot mindenkinek.
    Köszönöm a megemlékezést a szülinapomról. Köszönöm a jó kívánságokat is.
    Csilla jó hogy egy pár sort írtál magatokról,ha lesz találkozó, bízok benne, hogy ismét látjuk egymást.
    Akkora már a picikéből kész hölgy lesz.
    Nem tudom ide idézni a hozzászólásotokat, igy mindenkinek köszönöm. Marika
     
    Anyácska13, -Anyu-, Judy9 és 5 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szépeket, jókat!

    Szóval persze, hogy elfelejtettem! Évikémnek is elküldtem az ajit még tegnap azt hiszem. :)

    Marikám! Sok boldogságot és egészséget kívánok neked.
    [​IMG]
    Nagyon szépike lett! Nekem is tetszik a majoranna, meg a húsvéti fehér lili is tetszett nagyon. Kár, hogy kirakták őket.
     
    -Anyu-, Judy9, akire33333 és 4 más kedveli ezt.
  5. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    köszi. később eszembe is jutotto_O
     
    -Anyu-, Judy9, akire33333 és 3 más kedveli ezt.
  6. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép délutánt!

    Nagyon szépen köszönöm a sok-sok ajándékot mindenkinek! :)
    És itt is a sok finomságot! :)
    -
    Marika Drága, itt is nagyon boldog születésnapot kívánok neked! :)
     
    koko.54, farmercsaj, broza és 7 más kedveli ezt.
  7. medvesn

    medvesn Junior szaki

    Sziasztok!

    Csillagoztam mindenkinek!
     
    koko.54, farmercsaj, lazanne és 5 más kedveli ezt.
  8. yucee

    yucee Fórumszaki

    Drága Marika!

    Isten éltessen sokáig! Jó egészséget kívánok!

    Csilla! Boldog névnapot kívánok így pár nappal előtte! Soraid olvasása megmosolyogtatott, hasonló a helyzet nálunk is.Bár mi majd csak májusban iratkozunk oviba, de már jártunk ott, és tetszett, főleg az udvar a sok játék.:) Mi szeptemberben kezdünk, ha pelust sikerül elhagyni teljesen, egyszóval végre szobatiszta lesz a szentem.:) Nyáron így vagy úgy de valahogy muszáj lesz ducijucim a legnagyobb pelusokat hordja nincs tovább, és csak akkor mehet oviba, ha szobatiszta, tehát lecke feladva. Pisilés már megy wc-be, párszor naponta, de még pelust hord, de ha megjön a jó idő végre akkor elővesszük a szekrényben porosodó bugyikat! :)

    Event teljesen nem lesz meg, nincs annyi szabad időm amennyi kellene ennyi gaz termeléséhez, de talán amit szeretnék azt sikerül kimazsolázni...a lényeg az új fa az meglett.:)
     
    koko.54, farmercsaj, Anyácska13 és 7 más kedveli ezt.
  9. akire33333

    akire33333 Fórummogul

    Szép estét...csillagok kiosztva....event nálam sem lesz befejezve, de ennyi is elég volt...
    Marika boldog születésnapot....[​IMG]
     
    koko.54, ballamarika44, farmercsaj és 6 más kedveli ezt.
  10. éva1953

    éva1953 Törzsjátékos

    Sziasztok!Szép új hetet kívánok!Csillagokat szórtam.Utólag kívánok Marikának nagyon boldog születésnapot.Névnaposokat sok szeretettel köszöntöm!Köszönöm egyben a gratulációkat,a sok ajándékot mit kaptam.Remélem Ti is megkaptátok az enyémet!Nem tudom mi volt az oka,nem tudtam ide írni,pár napra eltüntettek,mindíg azt írta ki,hogy lépjek be,vagy jelentkezzek be.Másként nem is tudnám használni a farmom!!Nem értettem,de nekem nem ez a feladatom,én csak dolgozok serényen.További szép napokat kívánok!:)
     
    -Anyu-, koko.54, ballamarika44 és 6 más kedveli ezt.
  11. Judy9

    Judy9 Törekvő

    Szép napot mindenkinek!:)
    [​IMG] Küldöm a csillagokat...
     
    -Anyu-, koko.54, ballamarika44 és 6 más kedveli ezt.
  12. csilla1865

    csilla1865 Utánpótlás-írogató

    http//fa-usr-strg.bpcdn.net/gp6268/9/20824927_1429514257.jpg
    Kedves gazdák ide be teszem a farmomat . Meg mutatom. Tiszt. csilla186565
     
    -Anyu-, koko.54, Judy9 és 5 más kedveli ezt.
  13. broza

    broza Fórumelemző

    Szia Csilla!:) Sajnos nem látszódik a képed. Ha megadod az ID számodat, csinálunk Neked szavazható linket a farmodról, amit be is tehetsz az aláírásodba!:)
     
    -Anyu-, koko.54, farmercsaj és 4 más kedveli ezt.
  14. csilla1865

    csilla1865 Utánpótlás-írogató

    Te hányadik szinten vagy? ID- 20824927
     
    -Anyu-, koko.54, farmercsaj és 3 más kedveli ezt.
  15. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    -Anyu-, ballamarika44, Judy9 és 4 más kedveli ezt.
  16. broza

    broza Fórumelemző

    -Anyu-, koko.54, ballamarika44 és 5 más kedveli ezt.
  17. csilla1865

    csilla1865 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a segítséget. Én 94- szinten vagyok. Tiszt. csilla186565
    Linket az hogyan tudom elmenteni.? Képeket hogyan tudok betenni? A kérdésemre a válszt előre köszönöm neked. Tiszt. Ilona
     
    -Anyu-, koko.54, ballamarika44 és 4 más kedveli ezt.
  18. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  19. csilla1865

    csilla1865 Utánpótlás-írogató

    :inlove: Csilla186565 gazda vagyok . Szeretném bemutatni nektek a farmomat. Ha tetszi akkor szavazatok rá. http://www.farmbewertung.de/farmerama/index.cfm?searchfarm= 20824927

    Kellemes szép hetet kívánok minden kedves gazdáknak jó munkálkodást . Én nagyon szeretek itt lenni. Minden szabad időmet itt töltöm. Én is nagyon igyekezem aventkor is. A feladat sorból igyekszem mindent meg csinálni. Nagyon leköt és szeretem. A többi farmeromat ia bemutatom nektek. Mindenkinek kívánok sok sikert és jó gazdákodást. Tisztelettel. Ilona[​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 21.4.15
    -Anyu-, koko.54, ballamarika44 és 6 más kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia.. Ilona. ..én is üdvözöllek..Szép lett kép a farmodról..adtam is rá 9-est..hogy hamar meglegyen az 5 db. szavazatod..mert annyi kell valamihez8).Gondolom te is nyomtál mindenkinek egy 9-est?:D Rózika 113-as szint...az nagyon szép.
    Én most lettem 200-asxD...de a Bahán..és egyúttal ezzel meg lett minden növényem fám..a gyömbér hiányzott még...persze ez a legutolsó 3 új fa az nincs meg nincs kiváltva...úgyhogy most nulla AB-al várom a Korralt:oops:..állítólag most tesztelik..A tenyésztős eventhez állítólag ló tehén kell..de nem nagyon volt időm utána nézni.
     
    lazanne, -Anyu-, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.