Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. éva1953

    éva1953 Törzsjátékos

    Sziasztok!Szép új hetet kívánok,csillagokat küldöm.Olvaslak benneteket,megértem kik pihennek,és azokat is akik fontolgatják a játék abbahagyását.Engem sem motivál úgy mint régen,van olyan nap, csak egyetlen egyszer aratok,ültetek.Sem a teliholdas,sem a cserebere nem érdekelt,foci is addig míg a felhő meg lett.Sok barátom,barátnőm mind kiszállt.:(Bennem Ti tartjátok a játékot,mert sokat segítetek nekem.Ezúton is köszönöm.:)
     
  2. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Igen, tapasztaltam, hogy eltűntek szomszédaim, kis szintű gazdák jöttek szomszinak. Örülök nekik, mert lelkesek, de meddig???
     
    akire33333, koko.54, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szijjasztok!
    Minden nap jövök ám, csak olvasok, mert írni nem nagyon van időm...:music:
    Csere bere fogadom... Engem az lohaszt, hogy mindig ua, lehet cserélni. 1 szürke felhőm van, de szerintem az az is marad...:sleepy:
    Miért nem teszik be a keréken kiforgatott írdatlan mennyiségű madárijesztőket, virágokat??? Fulladozok tőlük...-.-
    És amit szeretnék azért nem fél, egész farmot kérnek... UNALMAS!!!
    Más.
    Drágaszágom meglepett 2 pankával, innen is cuppantom.:inlove::inlove::inlove:
    Marikám! Miért nem írsz, hogy mi kell? Ha olyan kell ami nem cserélhető azt sajnos nem tudom küldeni, de amiből van szívesen adok.
    Senki nem írta meg, mit keres.:(
    Én nektek szívesen adok. Lassan 7 éve "együtt vagyunk" és ha nekem több van, vagy csak 1 is, és ha nem kell odaadom.
    Én is annyi mindent kaptam már tőletek.
    Most olvasom Rózsám vízilovat keresett...:wuerg: Van 9 ólam... Simán tudtam volna adni.
    Szeretném Tinámnak megköszönni az ajándékát, nyertem tőle még a versenyen 1 diadal ívet, és írtam neki, hogy 1 fagyöngyösnek jobban örülnék, nem vacakolt mindkettőt elküldte. :)Sajnálom, hogy itt hagyta a játékot, de biztos jó oka volt rá. Viszont ha meggondolja magát, akkor kárpótlom.:inlove:
    Szóval aki MB-s tag, vagy volt, az ha kér, az nem kunyerálás. Sokszor olvasom a cseretopikot, és kisebb szintű gazdák keresnek ezt-azt, és én küldök, pedig nem is ismerem őket.
    Kissé hosszúra sikeredtem, de a lényeg, a következő cserékor bátram megírni mi kell! ;)
    Én meg úgy elvoltam foglalva mindennel, hogy a páva tenyésztésnél ígért ólamat elfelejtettem elküldeni...-.-
    Megyek csillagozni...
    Állítólag jön a következő event, talán holnap lesz kiírás...:wuerg:
     
    akire33333, koko.54, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  4. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Ildikém tippelj, még lehet, legfeljebb holnap zárjuk le.
     
    akire33333, koko.54, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Én megkaptam a kecskét ;) Tinának járna még a rózsa tyúk ól...meg a fák. Majd legközelebb. :)
     
    akire33333, koko.54, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  6. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szép estét mindenkinek.

    A tippem : 29
    A csillagok repültek.
    Holnap délután 2 órakór kezdödik az event.
     
    akire33333, koko.54, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Kedves Anyu lett vizipacim..Emike is küldött..cseréltem is..meg koko is küldött:)Annácska is.
    Nagyon bamba voltam:) mert rémlett hogy van nekem:music:vizipaci...de nem találtam kitéve sem.. menüben sem.
    Gondoltam hol a fenébe van:eek:..vagy kis farmomon van? Ezért írtam ki cserére...nahh de tegnap késő este rájöttem hol volt:cry:..hát a Baha-vadasba.
    beraktam egy Falmingóval..Cápával..vizipaci..meg még valamivel. Szóval ott volt a pacixD.
    Igen tényleg nagyon önzetlen itt mindenki és jó kis társaság..csak hát tényleg sokan kiábrándulnak. Én is sajnálom Tinát..de hátha pihi és majd vissza tér.
    Holnap megint event? akkor megnézem van-e kiírás.
    Anyu melyik a szürke felhőd?? kiváncsi vagyok..valami régi?
     
    ballamarika44, akire33333, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  8. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Nem vagyok itt törzstag, meg mostanság a fórumon/játékban is csak alkalomadtán fordulok elő, a csillagozáshoz pedig egyáltalán nem értettem soha (még a játék által felkínált farmfotó-készítés sem jött össze - igaz, még a régi postahivatalban próbálkoztam vele legutoljára, de csak a virágocska forgott körbe-körbe:sleepy:), viszont az mindig is tetszett, és hiánypótló dolognak tartottam, hogy van egy szeglete a fórumnak, ahol a játék stratégiai oldala mellett az esztétikainak is külön figyelem szentelődik.:)
    Ezért gondoltam, elhozom Nektek is az egyik közelmúltbéli "alkotásomat" (vagy mondjuk inkább "ötletadó koncepciónak") - amit érdemes rajta megfigyelni: a 2 ufós növény együtt szerepel rajta mind az össz. 24 (4-4 érésfázis 3-3 területtípuson) megjelenési formájában (és nem mellesleg, egyúttal az időközben a játékból kivezetett gazosodás is megörökítésre került).

    http://kepkezelo.com/images/rfed28l5an5osjqdsfsq.jpg

    További jóleső "szépészkedést" és szórakoztató játékot Nektek!:)

    Üdvözlettel: Pharmer
     
    ballamarika44, akire33333, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  9. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Nagyon tetszik, csak az a gaz ne lenne ott, bár minden gondozott földön megjelenik, hiába írtjuk.:)
     
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Nem tudom csinálom-e ezt a csontos eventet. Már megint korlátozták a vetési területet, malmos, és semmi érdekes kapomány. :( Lehet inkább termelek, jobban járok.

    Csillagozok.
    Csak gyere bátran, szívesen látunk, és amiben tudunk segítünk. Törzstag lehetsz, ha minden nap jössz. Nagyon jópofa a képed! Tetszik. A gazokkal együtt. :) És igazad van, a meglátásaidban, sőt ez az egyetlen olyan aspektusa a játéknak, ahok nem a oénz, vagy a szint számít. Láttunk mi már "kis" gazdától is gyönyörű képet. :)
     
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia nekem is nagyon tetszik..látom van érzéked az alkotáshoz...külön jó hogy úgy el tudtad kapni hogy két UFÓ egymás melett van..és ez a sötét háttér vele olyan misztikus..mintha tényleg UFÓ járás lenne:) Jók kiegészítők..és az tehén fej ott super:)
    Köszönjük hogy megmutattad...hozzál máskor is :):Dörülni fogunk neki.
     
  12. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép napot!
    EVENT!

    Drága Rózsám!
    https://s10.postimg.org/6oix8bnyx/red.png
    A Red Fraggle hiányzik. Már annyian akarták küldeni nekem, csak írták nem lehet...Nem engedik...:eek:-.-:(
    Nem értem miért?!
    Írtam már a supportra is, hogy ha kell farmaranyért is megveszem...de nem....:oops:-.-
    Üdv Farmer! Szoktalak olvasni, csuda kis képet rittyentettél...;)
    Csillagozom...
    Délutánig nem aratok!:p
    Jajjj! A tipp! Lemaradt!
    Emi tippelősébe a tippem: 32
     
    Utoljára szerkesztett: 16.5.17
  13. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Évikém légy szíves készítsd el a topplistát, a nyertes hadd kapja meg az ajit, nagyon nyögve-nyelősre sikeredett, remélem játszunk még, mert játszani jóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
     
  14. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Emikém! Bocsánat szerte-szana vagyok...:wuerg::oops:
    Tippeltem, ha beférek...:p
     
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Akkor az biztos nem küldhető?? azé nem tudjáko_O..beírom:)
    Én elkészítem Emikém de honnan tudjam ki nyertxD:D:music:

    LAZANNE TIPPELŐSE

    **************************************


    Ha van kedvetek játszani, kérdésem mennyi foglalt fám van? Aki a legközelebbit tippeli, vagy beletalál, racsatni a jutalma. Noooooos?

    ************************

    Legyen már kicsit vidámabb a társaság!

    Ja a határidő legyen hétfő este 8-ig, de, ha van telitalálat, akkor vége.
    ************

    szellorozsa: 48 db.

    Öcsi: 35 db.

    Erika: 41 db.

    Emese: 62 db.

    Marika: 29 db.

    Anyu 32 db.
     
    -Anyu-, ballamarika44, akire33333 és 2 más kedveli ezt.
  16. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Innen: [​IMG] , vagyis Marika nyert, máris küldöm a racsatnit. Gratulálok!
     
    -Anyu-, Galadriel, ballamarika44 és 3 más kedveli ezt.
  17. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára



    LAZANNE TIPPELŐSE

    **************************************



    Ha van kedvetek játszani, kérdésem mennyi foglalt fám van? Aki a legközelebbit tippeli, vagy beletalál, racsatni a jutalma. Noooooos?


    ************


    szellorozsa: 48 db.

    Öcsi: 35 db.

    Erika: 41 db.

    Emese: 62 db.

    Marika: 29 db.

    Anyu 32 db.
    ********************************

    Akkor Emikével nyertest hirdetünk és küldi a csatnit:)

    A nyertes nem más mint MARIKA:))
    [​IMG]


    [​IMG]
    GRATULÁLOK ÉN IS :)
     
    -Anyu-, Galadriel, ballamarika44 és 2 más kedveli ezt.
  18. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Elösször is köszönöm mindenkinek az ajcsikat.Sajna a versenyröl lemaradtam mint a borravalo,igy jar aki egy kicsit bambi:Dolvastam es akartam is szavazni,huztam az idöt mint a retestesztat,Gratulalok Marika.Remelem akinek tartoztam sikerült küldenem es megkapta,ha valakit kihagytam irja meg nyugotta,es prolalom valahogy potolni egy nagy bocsival:)Most megyek pontozni es rendezkedni,az event ki marad es sok sikert akik csinaljak.Azt hiszem igen sok event ki fog maradni,probalom ugy berendezni hogy csak egyszer lepjek be naponta,nyugdijazom magamxD
     
    -Anyu-, Galadriel, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  19. akire33333

    akire33333 Fórummogul

    Szép estét...ÉN is szeretném megköszönni, a sok önzetlen csere-bere ajándékokat... Marika gratulálok a jó tippeléshez....
    Eventet nem csinálom, én is pihizek egy kicsit, ezektől a sok eventektől, mert az ajándékok sem valami kecsegtetőek...
    De a jó, hogy legalább itt a jó idő....[​IMG]
     
    -Anyu-, Galadriel, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  20. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Köszönöm.
    Ami a gazt illeti, őszintén szólva az valóban nem volt része már nálam sem az eredeti koncepciónak, csak mivel többé már nem nő vissza, nem akartam kitörölni (a kép valójában a 2. farmomon készült - a nagyon, nevezzük "Pharmer1"-nek, nem is lett volna ennyi UFO-s kütyü, mert az "esztétikumot" "stratégiai" okokból "Pharmer2" és "Pharmer3" gazdaságokra kellett - megosztva - testáljam, még a játékom legelejétől:wuerg::) -, ahol a gazat "helyőrzőnek" tartottam, hogy egyszerű legyen 1x1-ről 2x2-re visszarendezni, ill. ha komfortba akarok vetni vmit, ami sima földben legközelebbi látogatásomra elgazosodna, akkor 1x2-es területekbe ne is vessen, ha éppen munkáskupont használok, szóval "történetileg" alakult így8)), úgyhogy úgy voltam vele, erényt kovácsolok a szükségből, és akkor 2 az 1-ben, megörökítem egyúttal azt is.:p
    Köszönöm az invitálást.:)
    Sajnos rendszeres látogatásra tőlem mostanság nem lehet számítani, még igazán heti vagy havi szinten sem nagyon, nem csak itt, de más topicokban sem...:oops:
    De nem először járok Nálatok, és annyit ígérek, hogy - amennyiben valamivel újból megszáll az ihlet, akkor - nem is utoljára...;)
    Ez a dolog azóta tervben volt, mióta eventnövényként bekerültek a játékba (2012 őszén), csak valahogy sosem adódott rá időm - megtervezni a mintát, percre pontosan kiszámolni és megvalósítani a vetést, beszerezni hozzá cserenapon a "megálmodott" kütyüket (mondjuk igazából a két adóvevő volt eredetileg is beleálmodva, ami nem volt meg, a többi csak úgy jött hozzá)... Aztán végre úgy alakult, hogy néhány hete az egyik eventcsevegőben láttam egy Gazdatársunktól egy az aktuális eventnövényekkel készült l'art pour l'art képet, amiről beugrott ez a régi tervem, és rászántam magamat.:)
    Sztem amúgy ezek a - ha nem is a legszebb, de - legötletesebb szántóföldi növények; az ehhez képest csak véletlen, hogy az avataromhoz is passzolnak tematikában...:D
    Ami pedig az UFO-kat illeti, az igazat megvallva nem volt egyszerű, mert a fránya járművek megjelenése teljesen kiszámíthatatlan és irányíthatatlan, sokszor takarják egymást vagy kimennek a képből, úgyhogy screenrecorder programot használtam, hogy a rögzített mozgóképet újra lejátszva elkaphassam a megfelelő pillanatot (a többi kitehetőnél pedig, hogy azoknak ne legyen zavaró az animációja (a Neon tehenet kivéve, annál tetszett, hogy letérdel), azt csináltam, hogy kikapcsoltam az animációt, aztán kitöröltem és visszahelyeztem őket, majd területváltás nélkül visszakapcsoltam az animációt - így aktiváláskor csak az UFÓ-k maradtak mozgásban). Muszáj voltam így tenni, mert a Kék ufót 10 percenként lehet aratni, és amúgy "csak" 1ó53p van a kép elkészítésére, mielőtt minden továbbérik...:cry:xD
    Köszönöm - a csillagokat is...!xD

    ÜDV Mindnyájatoknak: Pharmer
     
    -Anyu-, Galadriel, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.