Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Szia Anyu reméljük bővítik a csere ajánlatokat 8)
    Holnaptól 8) Teliholdvarázslat 8)
     
    koko.54, akire33333, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  2. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok!
    Jó borzongást és sikeres cserét mindenkinek, már nagyon várom én is, bár a teliholdas eventet nem csinálom, de jöhet barkácscucc, vagy bájital.
    Köszi, most lazulok.:p
    Nekem is volt hasonló élményem az állatkertben, ahol a kis kecskék és egyéb állatkák szabadon voltak, mi bementünk, bizony a kajáért lökdöstek, de még a szatyrokat is kilopták a kezünkből. Nagyon aranyosak, szeretni valóak.:D
     
    koko.54, akire33333, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  3. ocsi1

    ocsi1 Haladó

    Szia :D én szerintem meg éri csinálni ;)
    Teliholdvarázslat felhősor
    [​IMG]
    Lezárási idő: 168:00
    Jutalom: 50% TP bónusz 4 órán át rémnövényekre; 2db Teliholdas láda; 2db Rémes dolgok ládája
     
    koko.54, akire33333, lazanne és 5 más kedveli ezt.
  4. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    koko.54, akire33333, lazanne és 3 más kedveli ezt.
  5. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Az eventhez szükséges mennyiségek! Az aktuális topikból hoztam, Szabad Európa gazdatársamtól:
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sziasztok! Kell 3.000 db agyvelőkaktusz és 90 db malomtermék (a malomtermékekhez pedig összesen 180 db felröppenő, 1.080 db agyvelő és 1.080 db rácsos bűzcsáp).

    Sok sikert mindenkinek!
     
  6. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Akkor se csinálom, mert a gazdakörben feladatozom, az jobban megéri nekem.:p
     
    koko.54, akire33333, ballamarika44 és 2 más kedveli ezt.
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönjük...az infót...
    2 felröppenővel kezdtem:( 3 Tp-és volt legutoljára ültetve..most is csak 18 felröpi van..úgyhogy ültetek..majd lesz valami..
     
    koko.54, akire33333, ballamarika44 és 2 más kedveli ezt.
  8. lazanne

    lazanne Fórum félistene

  9. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Csillagszóóórááás!
    Ma délután csere-bere... Írjatok! Főleg drusszám, amiről beszéltünk...;)
    Event 3/4-e letudva, még kell 700 gaz, meg pár felröpi, aztán szaporítani kell ezeket, mert állítólag kelleni fog a következő teliholdasra!!!!
    ****************************************************************************************************
    Érdemes vérpáfrányt, gombszemet, izzó penészkét, alkonyi árnyvirágot, izzó gombát ültetni, illetve lidércfényfákra, boszorkányalmafákra és a trutyiszörnyre figyelmet fordítani!
     
    koko.54, akire33333, lazanne és 2 más kedveli ezt.
  10. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Ez már felháboritó a felröppenö . az összes gaz megtermelve és a felröpi58 db. Ültettem 8 orás gazt és az meg adott 2 db. Hol az igazság, Milyen szerveren vagyok én aki ha vesz titkot az is az is a kezdök szintjén adja az állatot és fát.Ha csinálom a dolgokat akkor sem tudok haladni. Kérdem én ez kedv csinálo. NEM Eleg volt Marika
     
    koko.54, akire33333, -Anyu- és 2 más kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok !
    Máris szórok egypár nappali csillagot! :)
    Angéla/Jusztin üzeni, puszil mindenkit, ha valaki szeretne valamit a csere-berében , szeretettel várja az írást bagolyban :)
    Jó csereberét mindenkinek !
    Marika , ne keseredj el, a szeretet tartson itt !!
    [​IMG]
    Szép napot-estét mindenkinek !
     
    koko.54, akire33333, -Anyu- és 2 más kedveli ezt.
  12. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok, sikerült szereznem bölényt, de még vadászok a lányomnak is.
     
    koko.54, akire33333, -Anyu- és még 1 ember kedveli ezt.
  13. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Sziasztok :D Jó cserélést mindenkinek ;) és ha nem küldtem el valakinek az nyereményt írjon rám ITT vagy bagolyba ;):p
     
    -Anyu-, lazanne, koko.54 és 2 más kedveli ezt.
  14. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Jó vadászatot mindenkinek,és sok szerencsét hozzá. Ami nekem nincs..
    A csillagok repültek.
    Én szivesen küldök ha kezdő állatok vagy fa kell.
     
    lazanne, koko.54, akire33333 és 2 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    114 felröppenőm van..növény meg van..ültetek most már...meg ólat fát rakok ki..hátha gyűlnek a felröpik.
    Csere jó is meg rossz is...:) titokólból lett krokim:) tegnap hogy kitettem 5 titokólat:)...szerencsém volt:)
    Bölényem meg volt 1...és én nagyvonaluan elajándékoztam ismeretlennek:)..mert össze tévesztettem a vizilóval:) amiből 5 db. van..és mondtam neki vigye nekem úgyis van 5:D:wuerg::wuerg:.. nahh rájöttem csak nem abból...nahh így jártam...nem kell kapkodni csak átgondoltan.
    Másik cserém ami érdekes volt--majd leírom...:sleepy:
    Már van bölényem:)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.8.17
    -Anyu-, lazanne, koko.54 és 2 más kedveli ezt.
  16. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szép estét.

    Estére ide is elérkezett egy kis eső, meg a szél. Ma egy kicsit csökkent a hömérséklet,de a hideg nem érkezett meg.Most már a jelzés megérkezett,remélem itt is marad egy kicsit.
    Minden aratásnál lesem a felröpit, de lassan szaporodik 2-sével
    Szép hétvégét kivánok mindenkinek. A csillagok repültek. Marika
     
    -Anyu-, akire33333, lazanne és még 1 ember kedveli ezt.
  17. yucee

    yucee Fórumszaki

    Sziasztok!

    Jófarmerlány/Annám hívta fel ma a figyelmemet, adósotok maradtam. Elnézést kérek mindenkitől.
    Bogicám 1 évvel ezelőtti katéteres beavatkozása(szív-tüdő közötti ér)sikeres volt. Kemény időszak volt, de ennyi idő elteltével halványul az emlék. Boginak ugyan azóta van egy ősz hajszála, az legyen a legnagyobb gondja:)nekem sok,de az az én gondom. Azóta is féltve őrzi a macit, amit kapott a nővérkétől, mert ahogy ő mondta "Régóta dolgozom itt, de ilyen 2 éves gyereket aki a kanül betételt sírás nélkül,hang nélkül, összeszorított szájjal csendben tűri, még nem láttam. Szóval Bogi jól van, rosszcsont ő is és nővére is, már csak kontollra kell menni fél évente. Ősszel kezdődik nekik ovi, én megyek vissza dolgozni. Sok időm nem lesz a játékra, amit már csak magam örömére, eventek és minden egyéb kötöttség nélkül csinálgatok, mikor épp ideérek.
    Nem ígérek semmit, néha próbálok bekukkantani, de maradok az olvasgatásnál.
    Régi szép idők, idén ismét Balatonfüreden jártam, eszembe jutott pár játékostárs.:)
    Szép estét/kellemes hétvégét.
    Puszi
    Dóri
     
    -Anyu-, ballamarika44, akire33333 és 4 más kedveli ezt.
  18. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szep vasarnapot mindenkinek!
    Ha valaki keres valamit irjon,ha tudok szivesen segitek.
     
    -Anyu-, ballamarika44, akire33333 és 2 más kedveli ezt.
  19. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok, végre tudok jönni. Megjöttek a nyaralóim, nagyon leégtek, alig tudtak aludni, mert mindenük fáj. Nagyon örülök, hogy itthon vannak, ajándékot is kaptam tőlük, karperecet, amin rajta van a nevem, egy szép nyári ruhát és egy pár papucsot. A Balatonban nem lehet úszni, csak pancsolni, mert olyan kicsi a víz, már alig várták, hogy itthon legyenek, a végén nagyon unatkoztak. Azért átruccantak Tihanyba, megnézték az apátságot, amit valamikor I. András alapított. Na hogy tudok még.
    Jó, hogy itt vagy, nagyszerű a kislányod, gratulálok, hogy ilyen bátor. Én még egy vérvételtől is reszkettem mindig, de végre nem kell járnom az onkóra. Kívánok sok boldogságot és egészséget, na és erőt a mindennapokhoz, hiszen újra munkába állni elég nehéz. Én annak idején nagyon szenvedtem a lánykám miatt, amikor ott kellett hagynom az oviba, bizony sírtam is a munkahelyemen. Azért, ha tudsz írjál, mi van Veletek, puszi.
     
    -Anyu-, ballamarika44, akire33333 és 2 más kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Örülünk hogy írtál:)..nagyon ügyes volt a kislánykád:) biztos rendbe lesz minden most már nálla:))
    Nézegessél be..ha eventezel úgy is látom ha küldöd a napi ajit..és én is küldöm:)
    Nahh akkor elhalmoztak sok ajándékkal..most már lehet őket megint ellátni minden jóval:)
    Még elég sok felröppenő hiányom van:((( lassan gyűlnek:(
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.17
    éva1953, -Anyu-, lazanne és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.