Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Lehet ültetni eventre...ha nincs tartalék a növényekből...állatok nagyjából meg vannak...
    nekem kevés FP-őt adott...de azért 2 kitevőt vettem belőle:)..jóh neked hogy nem tudod mire költeni:)
     
  2. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estikéket!
    Jöttem csillámporozni....
    Olvastam az eventet, lehet kihagyom... bár péntekig vagyok aztán 2 nap nem (szerintemavilágvégéremegyünk):wuerg:xD
    utána meg csak estefelé, ami itt már reggel lesz...:wuerg:
    A nublionokat kihagytam én is, van egy csomó fp-m, és megvan amit akartam, gyűjtögetek én is, mert ki tudja mikor robban ki a világháború...:eek:xD A mamma mondja mindig, ami nem kér kenyeret azt fel kell halmozni..:p
    De aki csinálja annak okos gondolat kukorikától! ;)
    https://board-hu.farmerama.com/inde...rejtély-eventcsevegő.16004/page-4#post-809403
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    A képet visszacseréltem:)
    Ha elárulod, hogy mit jelent ez a szó nagyon fogok örülni neki (bazsánt) , mert még soha sem hallottam:oops:, igaz, ha megállapítottad hogy elszaporodtak, biztos van nekem olyanom is, csak nem tudok róla :D:music::D
     
  4. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A holnap induló A Nagy sajtos Rejtély eventben fontos változások vannak!
    Érdemes újra elolvasni az ismertetőt!


    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-nagy-sajtos-rejtély.16001/#post-809113

    Tamás összefoglalója a változásokról!


    -Detektíveszközök (malomtermék) korom hozzávalója (felröppenő) csökkentésre került. 50 helyett 35 db szükséges.
    -Felhősor tulajdonságaiban történt még változás. %-os bónusz értékek időtartama kitolásra kerül 12 órára.
    -Felhősor egy új tulajdonságot is kap, ami nem más mint szint x 300 TP

    Reméljük, így már elnyeri tetszéseteket az event.

    https://board-hu.farmerama.com/inde...rejtély-eventcsevegő.16004/page-5#post-809445
     
  5. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    8) kukucs [​IMG] arany fácán :D és nagyon jó ízű :p
     
    ballamarika44, szellorozsa, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    ballamarika44, szellorozsa, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm, jót nevettem:D
    Már világos a vakablak, csak azt nem értem, hogy a barátunk a Google miért nem boldogult ezzel a feladvánnyal, amikor kerestettem vele ezt a szót...xD:cry:xD
    Na előbb utóbb mindenre fény derül így erre is. Látszik, hogy nem Ivónak hívnak :D
    Szia Kékmadár, köszönjük szépen, hogy szóltál :)
     
    szellorozsa, -Anyu-, lazanne és 5 más kedveli ezt.
  8. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Na most én az Ivóval :eek: vagyok a pácba. Ő ki mert ha szereti az arany fácánt beveszem a partiba [​IMG]

    +++ a Google barátod nem sörözőt még:p
     
    ballamarika44, szellorozsa, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Van az Ivó akit Te beveszel a csapatba, mert szereti a fácánt és van a Nemivó aki a fácánt csak a mezőn és a szédültön szereti nézegetni :D :D:D
     
    ballamarika44, szellorozsa, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  10. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Készülök a holnapi eventre várom a csodát az elvetett növényemmel!:D Felhő a cél és még ki tudja!:p
    Közben csillagozom egyet!
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.18
    ballamarika44, szellorozsa, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Csillagoztam:)
    Szép álmokat mindenkinek !
     
    ballamarika44, szellorozsa, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  12. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok, olvastam az eventet, majd kékmadár eventismertetőjét, de így sem érdekel. Vetek, etetek, tápozok és nyugis maradok.
     
  13. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szia szomszedasszonyka,szivemböl szoltal:)en is igy csinalom,pihizekxDtanacsokat azert szivesen osztogatok8)igaz,nem mindent ertettem rendesen,de tudok lenni nagytudasu;)jo-jo csak vicceltem.(sorbanallas azert kötelezö)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.18
  14. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szijjasztok!
    14.00-kor itt voltam, szépen le is arattam a mézkerepemet, 2 területen, a bahán ólak, meg fák dögivel, és lett 152 nagyító, és 546 korom...:) Elsőre nem is rossz..
    Most szaporítok, aztán szerintem lehet 0 percezek, ha nem lesz meg a felröppi...:p
    Csillagozom...
     
    lazanne, koko.54, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  15. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Felröpi jött szépen a farmon a bahamát még nem arattam! :)
    Felhőt biztosa kiszedem és a többit még meglátom! ;)
    Csillagoztam, további szép napot!
     
    ballamarika44, lazanne, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia Anyu..aztán majd vissza találjatok a világvégéről:) Jó nyaralást a telelésben:) Ausztráliára tippelek..vagy valami távol keletre...vagy Amerika?..de az nincs két napos út..mindenestre jó utat kívánok nektek:)
    Ültettem az előbb event-növényt majd meglátom mi lesz belőle:)..láttam módosult a Felhő tartalma:)
     
    ballamarika44, lazanne, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    Nehezen, de ideértem én is:)
    Az eventet csinálom, Imi terve kb egyezik az enyémmel, a felhő az én célom is:) hogy utána folytatom-e tovább azt pedig majd meglátom.
    Csillagozok és futok vissza aratni :)
    Mindenkinek a saját tervei szerinti jó játékot kívánok:)
     
    ballamarika44, lazanne, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét!
    Hát elkezdtem. A nagyon megpróbálom teljesen megcsinálni, a kicsin pedig szuperkaja-party pöri módban fogom csinálni. Én számolásom szerint a telje megcsináláshoz 12500 gaz kell. Szóval termelek 1000-rel, de nem szeretnék 0 percezni.

    Örülök, hogy sokunk benevezett a szépségversenyre. :) Drukkolok. Hajrá MB-sek!

    Csillagozok.
     
  19. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Sziasztok!

    Csillagszórás ma is megvan :)
    Eventet csinálom, jutok ameddig jutok :)
     
    ballamarika44, koko.54, lazanne és 5 más kedveli ezt.
  20. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    Én sem szeretnék 0 percezni összesen 842 db korom jött! Gyorsan letermelem a gazt és utána begyűjtöm a maradék felröppenőt! :)
    Sok sikert mindenkinek!;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.