Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Szia!

    Megkérdezhetem, konkrétan miket vásároltál? Jól jönne nekem egy-két tipp :sleepy:
     
    lazanne, szellorozsa, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia persze, hogy megmondom!:)
    Mivel kivettem a karfiolt a házból, így holnap megy a helyére a póré mint zöldség! Így vettem hozzá egy 4%-os éréscsökkentőt A végzet italát és egy 6%-at A bölcsek kövét!
    A bahamára pedig egymagvú tököt ültettem ezért ahhoz vettem egy
    A bölcsesség eszenciáját -6% és egy Gyógykenőcsöt -4% és persze a maja maszk is besegít a bahamán mivel -20% a zöldségek érésidejéből!:)
    Remélem segítettem!
     
    lazanne, koko.54, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  3. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szép estét mindenkinek.

    nálunk esős nep volt és borús este van. A csillagok elbújtak.
    de a tartalék csillagot kiosztottam.
    Mindenkinek szép álmokat. Anyu jó pihenést, jó utat.
     
    lazanne, koko.54, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  4. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Köszönöm szépen!
    Ezt csinálom csak szegfűvel :) Viszont a maja maszkról a bahán teljesen elfelejtettem, jó volt, hogy megemlítetted :oops:
     
    lazanne, koko.54, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    Beestem végszóra szép álmokat kívánni:)
    A csillagokat még valamikor napközben elvittem mindenkinek, csak időm nem volt rá, hogy akkor szóljak:)
    Sok sikert a holnapi mini eventekhez, ha valami megtetszett belőle. Sikeres véghajrát a sajt hajkurászáshoz is:)
     
    lazanne, koko.54, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Én hagymázok. Szintén mindenféle éréscsökkentővel (nemesítés+alkímista cuccok). De csak 1 területen, a többin az eventgazt nyomatom még. Majd, ha kiderül mennyit sikerül összekapálni, eldöntöm, hogy mire váltom be. Még mindig hiányzik 5 malmos cucc a végzéshez. :wuerg:>:(

    Csillagozok.
     
    lazanne, -gyöngy-581, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  7. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Szia az bejön a hagymából nyugisan ;) én a tápra hajtok legyen tartalékba ha bejön valami neonos ólas event :p a többi majd bejön a mamut fákból:D Csillagokat szétszórtam:D
     
    lazanne, -gyöngy-581, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  8. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A nyüves nagyítók nehezen jönnek, még szükségem van 40 db malomtermékre!>:(:wuerg:
    Ültetek aratok és csillagozom! :)
    Grat aki már megcsinálta és jó habzsolást kívánok! :)
     
  9. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Üdv Gazdatársak!
    A nagyítókkal sokan hadilábon állunk.A Dózsa féle paraszt-lázadást megelőzendő a Baby-Boom minden tenyésztéshez. -kivétel nélkül-nagyítót is ad.A Csapat igazán figyelmes,játékosbarát,nem hagyja a pajtában porosodni az eventnövényekkel. megszerzett szupitápokat.
    További sikeres sajtmajszolást!
     
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Egyenlőre 2 kitevő van meg...a 3-hoz meg 17 db. van a húszból.
    Tehát meg kell a Felhőre..meg 1 kitevőre hajtani. Felén túl vagyok:music:.
    Csillagozom.
     
  11. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    En is lassan sietve haladok:)felhö meg van es ma estere 1 kitevö,tegnap este ota csinalom,hajra mindenkinek.csillagok repülnek.
     
  12. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Sziasztok!

    Csillagokat osztom :)
    Nekem még 1 kitevő hiányzik, a 3. hoz pedig pár malomtermék kell még :)
     
    szellorozsa, lazanne, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Nnnnna. KÉSZ. A hagyma jól hozott, mármint nagyítót. Innentől kedve kizárólag majszólásra hajtok. Holnap estig kiderül, hogy mire érdemes (szupikaja, party pöri) hajtani, ill miből mennyire... ;)

    Estikék kiosztva.
     
    szellorozsa, lazanne, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  14. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok. hajrá minden eventezőnek, én már csak majszolgatok, csillagozom. Nálunk most nagy a hó és eseget is, szép a táj, bár sokat kell lapátolni a havat, sebaj ennek van ideje, hiszen tél van.
     
    koko.54, szellorozsa, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  15. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Felhő beüzemelve nyugodtan hátradőlhetek, most pedig jöhet a party pörgetés gyűjtögetése! :)

    Esett a hó még reggel azóta sehol semmi!
    Galambok élvezték a hóesést!:inlove:
    Csillagozom egyet!
     
    koko.54, szellorozsa és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Még hiányzik a felhőm...meg fél kitevő..úgyhogy 30 db. cucc kell még...hát most arattam..látom holnapig tart az event..szerintem 0 percezni kell...mert nem pár perc a malomba lekeverni a dolgot...az a baj sok idő...nincs mire várni:sleepy:. Ahhoz képest hogy nem akartam csinálni csak csinálom..most meg már be kell fejezni..látom koko te is csak elkezdted..te is elég későn.
     
    koko.54 és Imi* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.