Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    ....,ha tudnád a gondolatomban mennyi minden kavarog, ami oda illene.
    HACCP támadás kellene majd valamikor, talán megtisztítaná a rendszert. ;)
     
    szellorozsa, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  2. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Hát ammeg mán mi??? Kellene tudnom???xD;)
     
    szellorozsa, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    hallo vasárnap!
    Még azt csodálom, hogy nem rántotta fel magát. :D ;)
    Szia!
    Szerintem sejted. :)
     
    szellorozsa, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    szellorozsa, koko.54, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Majd én megutaztatlak. :D Bemegyünk a birtokosba, abból nem lehet baj.
    Egyenlőre tartom magam a foxhoz. :) Már nem létfontosság, hogy gyomorfekélyig játsszak. ;)
    A felhőt beüzemeltem a csövesnél, most már az érme nem kell, megyek előre, ahogy tudok és próbálok minél több matricát kiszedni. Remélem következő cserekor, bekerül a listába! :D 1 db-ért adnák 30 sárga tehenészetet is. :D ;)
    Csütörtöktől nem leszek, megyünk BP* - re. Nem támadni... :D Tavaly volt az első év, hogy nem vittem laptopot, teljes mértékben megvoltam a farm nélkül már akkor is.
    Atlétika VB nyitónapjára tudunk csak menni, majd integetek a TV- ben. Sőt, ha benne lennék, még egy hátast is dobnék. :D
    Megyek kicsit körülnézek a birtokon.

    * Budapest
     
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon meleg van, de már voltam macskázni. Reggel persze nem lehetett játszani, így belépni sem tudtam a Fórumra. Csak mérgelődök örökké. Mindegy, az eventek kész vannak, újba pedig addig nem kezdek, amíg ezt a gondot meg nem oldják.

    Megyek szavazok, ha tudok.

    Zene:


    Jó szórakozást a megnyitón.
     
  7. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Mesikém!
    Én is úgy jutok a Fórumba, beírom a gogliban Farmerama Fórum , így jutok én is csak információkhoz, ami egyenlőre hát új legalább is nincs. Sajnos.
     
    jófarmerlány, koko.54, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    kijelöl, másolás..., ezt csak egyszer kell
    Térkép, kerék, F12, jobb egér - beilleszt, pörgetés, jobb egér - újraküldés, jobb oldalt a tiltás mellett katt az Újraküldésre, majd jobbra lent a Tiltás mellett a Küldés, küldés, küldés..., ezerszer. :D Sámán biztos csuklik.
    Jó sok pörgetést kiszedek most, amíg jön a következő roham. :D ;)

    Kicsit figyelnem kell, mert azért csúsznak be bakik. :D
    A Kerekkerekes ládát, ha tízesével nyitom, akkor 20 szabad és 10 party jön. Ez már átláthatóbb. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.8.23
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Igen, infószerzésre jó, bár nagyon szűken mérik. Írni, társakkal beszélgetni nem lehet. Pedig legalább egymást vígasztalnánk.
    Vigyázz, be ne csavarodj. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.8.23
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Abba hagytam, nem akartam lenullázni a ládákat. Ez majd egy külön időpontot kap.
     
  11. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép estét! :)

    Érdekes módon nem bosszantanak a belépési gondok8),pedig volt mikor ilyen-olyan bónuszom is aktiválva volt. Nyilván azt a sok bónuszveszteséget nem fogják tudni pótolni semmilyen kárpótlási csomaggal. Ha mégis akkor kéne tartalmaznia legalább 100 farmaranyat, Jacket, 2-3 darab 100%-os termény bónuszt stb. Ez természetesen nem fog megtörténni,így nincs értelme bosszankodni miatta. Elvégre a sok hiba ellenére mégis itt vagyunk még mindig.:music:
    Amit nem értek,ha ilyen problémákkal küszködnek...akkor mi a francért kell tolni orrba szájba az eventeket és a mindenféle akciót?!
    Tudom...a pénz miatt...Na ez a szomorú.
    Egy hónapra be kellene szüntetni mindenféle eventet és akciót...aztán javítsák meg a hibákat és hárítsák el a támadásokat.8)

    A felhőm beüzemelve,de még csinálom az eventet amíg lehet.Csemegézek még a jutalmak közül.
    -
    Szavazok.
     
    szellorozsa, Galadriel, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Mármint a becsavarodás vagy a nullázása a ládamennyiségednek?
    Egy pillanatig azt hittem, hogy folytatódik a játékkal való nullázás, kidobott, nem találta a farmot, de aztán szerencsére meglett.
    A szívemből szóltál, kb én is így érzek. Bár a javaslatod az egy hónapra vonatkozóan nem hiszem, hogy meghallgatásra fog találni :)
     
    szellorozsa, Galadriel, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Láda nullázásra gondoltam. Az még egy nagy vágyam a gazdakör mellett :D
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A gazdakörrel hogy állsz? Vagy esetleg ülsz?
    Ma még nálam ez van, aztán ahogy néztem ez elég gyorsan elmúlik csütörtökön, ha jön az új titkos gköri:)

    [​IMG]
    Még érlelem magamban, hogy vegyek-e titkos ól csomagot, de valószínűleg venni fogok...xD:cry:xD, ismerve magamat :oops:
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Már csak a Cinemás van vissza, abból most lett fám, még hozzá két darab. :) Én a vételeken nem agyalok. Úgy megveszek dolgokat, észre sem veszem. :D
     
    szellorozsa, Galadriel, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  16. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szia. :)
    Persze,hogy nem fognak meghallgatni...éppen ezért írtam csak ide. :D
    Modikat sajnálom,nekik kell a panaszainkkal megbirkózni...holott ők nem tehetnek semmiről.
     
    szellorozsa, Galadriel, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ebben is messzemenően egyetértünk. Sajnos ők az ütközői a két/esetleg még több felől jövő nyomásnak...
     
    szellorozsa, Galadriel, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]

    Szép álmokat kívánok mindenkinek én is! :D:inlove::D
     
    **jeje**, koko.54, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...mennyit írtatok...:eek::inlove:jó volt olvasgatni..én most fejezem be a tenyésztőst:oops:...azt olvastam 345 db. stáp kell..
    nahh gondoltam lehet az 1 tápos rendszer vót....hát igen ...nekem most 2 táppal 680:wuerg:....hétvégén nem lett volna B-boom.?
    Szombat este eszméletlen jót buliztam. Szomszéd faluban falunapok voltak...és a Kék és Narancssárga formáció volt..vagyis "Republik"
    Amióta Cipő nincs :oops:...nem hallottam élőben a Republik dalokat ..olyan jó volt...2 tag volt akit ismertem.
    Szabó András a szinte állandó tag ...aki hegedűn játszott..szeretem..:inlove: Úgy hiányzott Cipő.... így mutatta be mindig : a Kosuth díjas hegedűművész:inlove:. meg az alapító tag a gitáros Tóth Zoltán. A többit nem ismertem.
    Boros Csaba itt nem volt benne..szerintem van másik formáció is amiben benne van....és énekel.
    Az tetszett ebbe a Republic dalcirkuszban...hogy az énekes nem akarta Cipőt leutánnozni...(nem is tudná senki)...saját stílusába adta elő...mégis hiteles volt...hangulatos volt..zenekar is jó volt..laza volt...nem volt hiányérzetem.. (csak Cipő)...szóval super volt.
    Utánna a Vegas Showband volt...jó kis zenekar volt ..azt hiszem Szegedről jöttek..nagyon jó zenéket játszottak..meg két csaj is volt velük superül táncoltak meg minden...szóval fél 2-re haza is értünk :)
    Nekem a múlt héten is volt sok ez az..nem unatkoztam...nem mindig tudtam jönni..szóval tenyésztős kész lett..az a lényeg.
    Jóccakát..haza jött a fiam Pestről...már mindenki horkol..úgyhogy jócakka.:D
    Engem sem enged be többször a játék ..:(
    Itt meg Cipő:inlove:...meg a hegedűsöm.:inlove:

     
    Utoljára szerkesztett: 15.8.23
    **jeje**, koko.54, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.