Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép napot mindenkinek! :)
     
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ma már meleg van nekem, de a gyerekeknek jó a Balcsin. Ma is orvosozok, mindjárt indulok. Pont le fogom késni az aratást. Se'baj. Biztos kinyúlok, mire hazaérek. A tanyán béke és nyugalom.

    Megyek szavazni.

    Zene


    Én sem szeretem a totyorgást, de most jól jön. Nem kell farmotbombázni, bizonytalan a játék.....
     
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szép az idő, az éjjel akkora zuhancs volt, hogy csak na. Csak eső (de sok), de se szél, se villám. Borzasztó párás a levegő, muszáj járatni a kondit, mert megfulladok. Ez az event irdatlan lassan halad, de hát így jártunk. Még mindig jobb, mint farmot bontani.

    Hol vagytok??

    Megyek szavazni.

    Zene
     
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  5. kocsisne

    kocsisne Járnitanuló

    Sziasztok.
    Az eventet csinálgatom de most sok mindent nem értek.
    azt nem tudom hogy hogy lesz meg legalább a felhőm. A játékról nincs egy befejező kép.
    Nem tudod hogy hol tartasz mikor lesz kész a tákolmány ? Folyamatosan megy a gép,ültetek és aratok.
    A csillagom 150 alatt van, viszont az árak szépen felmentek itt is az előző játékhoz képest.
    Szereném kérni valaki tegyen már fel egy kész képet. köszönettel Marika
     
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Marikám! Ez az event lassan halad. Szerintem még senki sincs kész, de 5-5 feladat van minden + jelnél, és az utolsó, 5. feladatot meg kell ismételni. A balról a 2. + jel pajtából megoldható.
     
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  7. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Lassan halad ez a event,a 3-as feladat lesz kesz mal,idö van böven.hajra:)
    Szia Marika!
    Azt hiszem mi sem haladunk jobban,mint Emese irta,lassu event ez.Az 1-sö plusznal adod be a növenyt es amit ker,a 3-mas plusznal azt adol be amit az elsönel kaptal,a 4-es plusznal adod be amit a 3-nal kaptal.5 feledat van,az utolsot duplan kell csinalni,egymas utan tudod csinalni.Az ültetö oldalon fent van egy malom,oda kattintas es latod mennnyi csillag kell es hova.
     
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Marika :)
    Ez borzasztóan lassú. Készen még nem vagyok, de már ismétlek:

    [​IMG]
    Jelenleg a felhő még olyan távolságra van, hogy ma nem is lesz meg...362 érmém van ami nem elég a felhőhöz, és a rávaló dekorokhoz...
    Őszintén kezdek már én is kibukni és a legnagyobb kosarat nézegetem, a dzsemes palacsinta miatt. Talán azzal felgyorsulna picikét a gazok érése.. (48 órán át van hatása), de még rácsaptam a kezemre...
    Itt írtam egy apró trükköt a egazzal kapcsolatban a csevegőben:https://board-hu.farmerama.com/thre...vegő-2023-augusztus.23923/page-9#post-1339390
    Ha gondoljátok használjátok :)
    *****
    más:

    Szoktatok amurt készíteni? kaptam konyhakészen, de halászlét nem akarnék belőle főzni, mert csak az amur van. Rántott halat pedig már unjuk... No, de akkor mi legyen? Megköszönném, ha valakinek van jó finom bevált receptje :)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.8.23
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  9. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Szia

    Leginkább rántva szoktam én is, de legutóbb paprikás lisztben készítettem és mennyei volt. Előtte nem kell besózni a halat, viszont a liszt, paprika, bors mellé bőven teszek sót. Egy zárható tetejű nagyobb dobozba jól összekeverem ezeket, beleforgatom a halszeleteket, tálcára kiteszem, majd egy óra múlva újra beleforgatom őket. Kikenem a tepsit kevés olajjal, ráhelyezem a halszeletek, a tetejüket lefújom kevés olajjal és 180 fokon sütöm, Kb. 20 perc után átforgatom, és újabb 20-25 perc után ropog rajta a "panír". Ja! A bőrét lenyúzom az amúrnak és a pontynak is.
     
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen :)
     
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  11. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Ügyes es gyors vagy:)minden eventnel en is beadok mindent,csak ovatosan mint ahogy irtad.
    Amur jo husos halacska,en halaszlenek szoktam csinalni,hallottam egyszer hogy a amur növenyevö es ha idösebb akkor erezni a növenyt.
     
    zsani_apja, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  12. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia Mindenkinek!
    Véletlenül vagyok itt...... de nagyon örülök halételek elkészítési modait olvasni:inlove::D
    igazán jó érzés. EGy kis vídámság köszönöm szépen :D
     
    zsani_apja, farmerSS, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    zsani_apja, -Anyu-, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  14. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok....erre is nagyon párás a levegő...jó olvasgatni benneteket...meg a hal készítésről is. Event nállam is lassú a 2-es feladatot szerintem az utolsó részét állandóan csináltam..mondom sose lesz vége??. hát akkor ismételhető...de ennyisszer.
    Emese super nóta....szeretem...:inlove:
    Szavazok...
    De nem értem..nekem nincs kinn a kecske mint ahogy Gyöngy hozta a képet...
    hiába adom és adom..már annyi katicát beadtam meg téglát..mégsincs kinn a kecske:eek:én ezt nem értem..:oops:
     
    zsani_apja, jófarmerlány, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  15. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok:)


    [​IMG]


    Sajnos az este nagy igyekezetemben beadtam az összes event növényt nem vettem észre, hogy nem ültettem vissza, vennem kellett egy kis kosarat :( /pedig nem szoktam kosarat vásárolni/

    Vigyázni kell mert a 2.épület 5 szintje nyeli a katicát csak a pajtakészlet szab határt:( az elején én is belefutottam:(
    a farönk készle jelzi, / nálam 31 db / hogy nem kell többet ismételni:)

    [​IMG]

    Szép hétvégét, sikeres eventezést:)
     
    zsani_apja, jófarmerlány, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  16. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Jó reggelt,szép napot!

    Szellőcske,be kell kapcsolni az animációt,akkor jönnek ki be az állatkák és a hajó is. :)

    [​IMG]

    Le ellenőriztem mert nálam se látszott. Miután bekapcsoltam az animációt,akkor jelentek meg. :)
    -
    Cili nézd meg nálam mennyi fa van...gondolhatod hányszor ismételtem...azt hittem beragadt. Akkor még nem tudtam,hogy ismételhető...kifogytam a cuccokból mert csak nyomogattam rá xD
    Köszi a kávét:inlove:
    -
    Én is vettem már az elején egy nagy kosarat,mert most ez nem volt annyira drága és így azonnal teljesíteni tudtam a 4-es feladatot sokszor.Meglett a felhő és a dekorok is. Már kiváltottam szinte minden értékesebbet a boltból és már csak csemegézek. Napi 2x-3x tudok aratni és azzal semmire se jutottam volna,most az egyszer a könnyebb módot választottam mert kellett a felhő :)
    -
    Nem tudom mi van...nem tudok visszalépni a farmra...megint kezdődik a belépési probléma?!:wuerg:
    A kompenzációs kód adománya nevetséges volt.Először úgy gondoltam be se váltom,annyira semmitmondónak véltem.Aztán mégis,mondom a csepség is több mint a semmi.:wuerg:
    -
    FarmerSS és sosoump gyertek csak nyugodtan társalogni. :)
    -
    Rozi,borzasztó volt olvasni amit írtál. :(
    Hála Istennek,hogy nem történt meg a nagy baj és jól vagytok:inlove:
    Minálunk is pár éve köttettük be a gázt.Új kombi kazánt vettünk és minden évben jön a szerelő átnézni. Már az elején rákérdeztem,hogy ezzel a kazánnal lehet e szénmonoxid probléma..mert én is be vagyok ijedve emiatt...főleg a gyerekek miatt. De azt mondta a szerelő,hogy ezzel a kazánnal már nem kell ilyentől tartani. Kicsit megnyugodtam. :)
    -
    És tényleg megint belépési gondok vannak..megnéztem a hiba topicot. Ez már sokkxD Lehet mást csinálni és nem a farmmal foglalkozni :music::D
     
    Utoljára szerkesztett: 19.8.23
    cili53, zsani_apja, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Az éjjel már megint szakadt az eső, e levegő rettenetesen párás, kész szauna. Ez a belépési mizéria az agyamra megy. Most legalább ide beengedett, a farmon semmit sem tudok csinálni. Kapunk majd 10 szuperakármit. Kellene még úgy 86 minijátékot berakni, pedig ha nem működik, pénzt sem költünk. Megyek kávézni a barátosnémmal. A paraszti munka ***.

    Megyek szavazok, ha tudok.

    Zene:


    Nagyn ügyi vagy, én még sehol sem járok. Ez a sok macera ellehetetleníti a játékom. Nem tudok itt ücsörögni és várni, hogy végre megkapáljak. Megpróbálom a Danikámra rálőcsölni.... egy kis palacsintáért hátha...

    Gyere csak bátran, mesélj magadról. mutasd a birtokod ;)

    Én is így jártam. Azóta számolom.. Ha nem csukódik bea beadás után, akkor ismételsz ;)
    Legalább írni tudok, ennyire beengedett. A kompenzáció tényleg nevetséges volt. csak bosszantásra volt jó.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.8.23
    cili53, zsani_apja, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  18. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Nagyon melegek vannak nalunk is,több mint 30fokok nem igen birom mar,volt idö mikor oke volt, 40 fok is.:)mindenki vigyazzon magara.A belepes nalam is viccelödik,igy nincs is igen kedvem lesz ami lesz.
     
    cili53, zsani_apja, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ajánlom a figyelmetekbe EZT a hsz-t és a benne található linkeket.
     
    cili53, -Anyu-, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  20. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Hali imét.

    Na Szellőcske,kikapcsoltam az animációt és most is kint vannak a figurák. Akkor most nem tudom mi van. Úgy látszik mégse az animáció a kulcs. o_O
     
    cili53, -Anyu-, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.