Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Örülök Szellőcske, hogy jobban vagy, szívből remélem, hogy kedves párod is gyógyul/t/.
    Kedves Évák, Istvánok, Jánosok, nagyon boldog névnapot kívánok!/kicsit utólag-kicsit előre./ :D
    Válasszatok!:D;):p

    upload_2022-12-26_21-46-21.jpeg
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Most aztán tényleg van mit mutatnom. :) Nem gondoltam volna, hogy mégis összejön szilveszterig. Most megint rájöttem, hogy nincsenek véletlenek. Ezt egy rózsaszál mutatta meg nekem. ;)
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönöm szépen Annácska .:inlove:
    Szia...gratulálok..ez aztán a szép teljesítmény...én nem tudnám megcsinálni..rengeteg idő...növény ez-az ...ügyes vagy.:)
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Süt a nap, jó idő van. A busójárásnak egyelőre vége. Várom a gyógytornászt. Termelgetek, kockázgatok.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Ügyi vagy. Én nagyon messze járok...
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  5. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!:)

    Kedves Évák , Istvánok, Jánosok és Tamások nagyon boldog névnapot kívánok!:)

    Gratuálok széép most már semmi dolog a farmon, lehet láblógatni!;) [​IMG]

    Nálunk is ragyogó napsütés, 11 [°C]' mintha tavasz lenne!

    Megyek szavazni, tegnap kimaradt:(
     
    **jeje**, -Anyu-, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszi!
    Én azért messzebb vagyok tőled, de hát nem egyforma a cél. ;)
    Köszi!
    Azért nem lehet lógatni mindig. :D Most a királypálma felhajtás a cél. Ez még majdnem nehezebb, pedig köze nincs a termeléshez. :)
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  7. cili53

    cili53 Fórumelemző

    A királypálmát kérd az üres gazdakörért, egy próbát megér! ;)... ha nem sikerül a következő cserénél segítek felhajtani!-.-
    .
     
    **jeje**, -Anyu-, yucee és 6 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ott más cél vezérelt. :) Valaki megígérte, hogy segít az ellenértékben, de jelenleg nem is találok partnert. :D
     
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  9. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Ünnepek jol teltek,event halad lassacskan,Gyoparvölgybe mar a 9-es szinten vagyok.
    Gratulalok a Evak,Adamok,Istvanok es Janosoknak!En is köszönöm a gratulaciokat,köszönöm a Kodot is.
    Ma delelött sikerült egy Karacsonyi kepet csinalni,igy indulok,nagyon szepre sikerültek a uj kepek.
    Regisztralni akartam ma is,sajna nem sikerült,igy a kepet sem tudom feltölteni es szavazni sem,majd csak sikerül.
     
    **jeje**, Galadriel, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...én is kívánok nagyon sok boldog névnapot neked :)
    A képed nem látom a szavazón...vagy a Farmos versenyre jelentkeztél? Rá kell menni a regisztrációra ..és kapsz az emiledre codot és azzal már be is léphetsz.
    Szép a képed :) megnéztem a fórumon :)
    Emese... Anyu a tiétek is gyönyörű :)
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Kokokám, láttam a képed, nagyon "szupi".:);)
    Az új regisztrálást Farkaska 142. beírása alapján készítsd el, biztosan sikerülni fog! :)
    e-mail cím-farmneved-az e-mailra kapsz egy kódot, azzal tudsz majd belépni-szavazni!
    Fönt olvasd majd a fejlécet, -bejelentkezés-képfeltöltés-szavazás-kilépés, stb, mindíg értelemszerűen!!/;)xD
    Boldog János napot kívánok sok-sok szeretettel!
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Hamar, valami indíttatásból dobtam össze egy képet. :D ;)
     
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nálunk süt a nap, de hideg van. Decemberre jó ez. Ma tornáztam, lépcsőztem. Egész jól működik a műtött lábam, a másik borzasztó. Ez a sok front kicsinál. Keresek valami sonkát a fagyóba, hogy össze tudjak rakni egy lencselevest....

    Szavaztam.

    Zene:


    Látom végül sikerült felrakni. Nagyon jó kép lett, hoztad a formádat. ;)


    Köszönöm. :)
    Ötletes. Miért nem rakod fel a szavazóra, meg a fórumjátékba?
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Játéknak már vége, nem akartam részt venni. Szavazóstól meg félek, ha visszatérek az oldalra, ott is függő leszek. :D ;)
     
    **jeje**, yucee, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    És az miért baj? Napi 5 perced csak van?!
     
    **jeje**, yucee, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  16. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét!
    Szavaztam... Szépek a képek mind! Ma olyan nem tudom milyen napom volt...:sleepy: Fáradtka voltam, meg erőtlen, a torkom is kapart, meg étvágyam sincsen...olyan semmilyen...:( Lehet kimerültem 1 kicsit...:p
     
  17. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Köszönöm a segitsegeket,3-dik nekifutasnak csak sikerült:)most mar tudok szavazni is.

    A betegeknek jobbulast,vigyazzon mindenki magara es sok vitamint enni mint, savanyu kaposzta,gyümölcsök.....
    Szia zsani_apja!
    Nagyon jo sikerült,közeperöl hianyzik valami!;)
    Szia Anyu!
    Vigyazz magadra,jobbulast kivanok,ez a idöjaras,szilvesterre tavaszias idöt mondonak nalunk:eek:
     
    **jeje**, -Anyu-, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezt nem nálam csináltam, nem is így akartam. Mikor váltottam ki a területeket, már elfelejtettem a sorrendet, de gondoltam akkor marad így. Azon a farmon semmi sincs jóformán, nemhogy ami a közepére kellene.. :D ;)
     
    **jeje**, -Anyu-, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  19. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Gondoltam hogy nem Te csinaltad,viccbol irtam,ilyen kepek olykor a Farm valtaskor lepnek fel,de jo felvetel.A közeperöl meg amit kereselre gondoltam a Kiralypalmara.
     
    **jeje**, -Anyu-, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Várjunk, én csináltam, csak egy nálam picibb farmon. Megláttam a havas tisztást, akkor jött az ihlet. Elkezdtem kiváltani és ez lett az eredmény. Úgy szerettem volna, hogy az alsó kettő terület maradjon meg, de a fejlesztők nem így rakták a sorrendet. ;)

    ***
    A nyuszi csere elmaradt, most, hogy eszembe jutott. :D Viszont, ha van felesleges középre valód, szívesen veszek egy ajánlat kérést. :)
    Vagy hogy kell ezt írni. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 28.12.22
    **jeje**, -Anyu-, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.