Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Biztos, hogy nem az animáció ki-bekapcsolása miatt jelentek meg nálam a figurák. Nekem ellenőriztem, kikapcsolt állapotban van. Akkor jelentek meg amikor minden épületet felvittem a 4. szintre.
    PS: Egyszerre jöttek az állatkák és hozzá még a hajócska is. Sajnos a hajócska a képemről lemaradt, rosszkor készítettem.:oops:
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  2. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Igen furcsa dolgok törtennek,a nemet oldalon keresgeltem,augusztus 1-en volt bejegyzes belepesi problemakrol.
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia igen..:) megnéztem be van nállam kapcsolva az animáció mégsem u
    Köszönöm...igen biztos így van...ez reálissabb....köszönöm...:)
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Meleg párás idő van. Valami kaját kellene összeütni, de semmi kedvem. Az eventből kb még 2 kanyar hiányzik. Rettenetesen unalmas. A gyerekek még nem jönnek csak 23. körül. Már nagyon hiányoznak.

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  6. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Event holnapra kesz lesz,a felhö meg van,mar csak a dekorok kellenek,jo huzos event.
    Napok ota igen melegek vannak,egy kis essö jo lenne,szep estet mindenkinek.
     
    **jeje**, cili53, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, -Anyu- és 2 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Azt hiszem, ez mindent elárul, hogy éreztem magam Pesten és Budán. :D ;)
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  9. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...holnap megyünk 5 napra Visegrádra Thermál hotelba..de utánna még lehet maradunk Pesten...meglátjuk..lehet megnézzük Dali kiállítást...vagy valami más érdekességet.
    Event döcög...lehet viszem a laptopom.
    Ma dógozgattam takarítottam meg előtte napokban is...van egy lakásunk..új bérlő nézi meg holnap...csillog villog minden.
    Itthon meg ...nahh nem mondom de nincs rend. :( Még senkinek semmi pakolva o_O Fiamnak kivasaltam mindent meg magamnak...
    A párom nem enged a ruha cuccaiba bele szólni....semmit venni sem...semmit kidobni... ő kezeli ...hát néha látszik is ;).
    Elhoz egy vagon ruhát..felét se veszi fel...nahh mindegy...ő ilyen.
    Voltam 10 -kor tüzijátékon itt is volt a városban szép volt. A párom mondta első dörgés után cica be az ágymenű tartóba ...azóta sem jött ki..pedig fél 12..hiába hivogatom.:(:inlove:
    A két kiscsaj anyukája meg lehet ők is..járnak minden délután etetni...lehet elbújik majd...szegény azé sokáig egyedül lesz..este nem bírja elképzelni holvan ez a gazdik:oops::sleepy: férjem el akarja hozni...hát persze...akkor holnap este sem indulunk el...Állitólag holnap 11-kor indulunk...nahh erre külön kiváncsi leszek..;)xD.
    Úgyhogy hülyére fürcsizem magam...napozok...mi is külön szobába..meg a két fiu is.
    A nagyobb fiam szgépére ott akarnak valamit rátenni ..betenni kivenni..mittudomén...mer pesten rendelte a kisebb.
    Megmondtam a férjemnek ..ha a mi szobánkba akarják csinálni....én haza jövök vagy világgá.;)
    Eleget látom én itthon a szobákba itt egy vezeték ott egy gép..ott oda kötve valami fene a géphez..vagy valamihez ami villog...itt egy IC itt egy panel...ott egy kis dióda vagy mi a fene..sosincs rend :sleepy:...nahh mindegy...panasz lezárva...holnaptól kikapcs:D
    Jók legyetek:) Szavazok..
     
    **jeje**, koko.54, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Olyan fullasztó hőség van, hogy azt hittem sse érek haza a reggeli sétámból. Már 8-kor meg lehetett dödleni. Az eventnél a felhő meg a rávalók megvannak, most még kanyarítok egy párat, de csak azért mert a külön területen van, és nem zavarja a farmozást.

    Megyek szavazni.

    Zene (az alma meg az ő fája):


    Kokokám! Mi az a furcsaság?
    Nem értem.:wuerg:o_O
    Megértelek. Ha Danikám itt kempingel, dettó ez a helyzet. Jó pihenést kívánok.
     
    **jeje**, koko.54, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem léptem be a játékba. ;) Ahogy látom, legalább is nálam, nem zökkenőmentes. Azt hittem lesz valami javulás, de csak egy minimális.
     
    **jeje**, koko.54, -gyöngy-581 és 4 más kedveli ezt.
  12. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Hoztam valamit...
    Szavazok is. Egész héten itthon voltunk bent a lakásban, klímával, borzasztó ez a meleg.:sleepy: Hanna bent labdázik...:wuerg:xD:oops:
    Édessszégem! Apjuk annyira jól érezte magát Pesten, hogy nem farmozott, így a belépése lenullázódott.;)
    A nagy stadion az olimpikonokkal itt épült tőlünk 10 km-re...Szép. Nagy. Ha vége az olimpiai hétnek itt fog állni üresen...:oops:
    A Tüzijáték olyan jó volt, hogy tegnap 1/2 8-kor már csicsibaba volt...:D
    Eventet úgy fejeztem be már vagy 2 napja, hogy vettem 2 nagy kosarat. Nem akartam itt üddögélni a gép előtt, nem volt időm. :eek:Tegnap séta-bicigli ebben a dög melegben... Ma pihi, holnap megint melódia...:p
     
    **jeje**, koko.54, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Jó volt a megérzés. A belépési próbálkozás = gutaütés.
    A hócipőm, a faxom... Hol lehet a belépési számot látni?o_O
     
    **jeje**, koko.54, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  14. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Hoznám mutatni, de nem tudok belépni, így fotózni sem tudom...:oops::sleepy:
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  15. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Szia!
    Akkor jól éreztem, hogy engem stíröltél olyan messziről, csak nem ismertelek meg. :D ;)
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Én be tudtam lépni, de azóta is talicskázok. Ez katasztrófa.
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  17. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Ez nem katasztrófa. Vihar előtti csend.
    Lehetne egy áruló a támadók között, aki rendbe rakja a játékot végre. :D ;)
     
    **jeje**, koko.54, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Látom átöltöztél. Jobb a fehércsoki?
     
    **jeje**, koko.54, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  19. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Neem. :D Ezzel tudok itt lenni. Zsanival nem tudok még ennyire sem belépni. Érdekes. Úgy gondolom, hogy az egy picit felszereltebb farm, ezért még nehezebben tölt be. Egy laikus szoftverfejlesztőként gondolom így. :D
     
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Rackónál, napi ajándékok, bal alsó sarok.
     
    **jeje**, koko.54, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.