Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Megvan!!! Köszi!
     
    **jeje**, koko.54, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szívesen, adri!
    Most meg olyan gyors nálam a játék, hogy minden fajta kompenzációt elutasítok. :D

    ***************

    Picit nosztalgiázni akartam, de elvesztem, mint szárnyas hal a levegőben. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.23
    **jeje**, koko.54, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Dög meleg van. A párás szuttyogós fajta. Séta után muszáj volt tusolni, mert szétfolytam már reggel 8-kor. Persze csak kondival lehetett aludni. A gyerekek a tóban áznak, ki sem másznak belőle, lehet már uszonyuk nőtt. Az eventelést befejezem ha el tudom játszani a meglévő gazaimat. Olyan instabil a játék, hogy most azt hiszem semmibe sem kezdek bele.

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    **jeje**, jófarmerlány, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nálunk is 29 kis karika felső index, nagy C van, de azért sem kapcsolok légkondit, inkább útnak indulok. :D ;)
     
    **jeje**, jófarmerlány, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  6. broza

    broza Fórumelemző

    Üdv újra!:) Köszönöm szépen kedves szavaitokat, jól esett.[​IMG] Azóta ki lett hívva készülék szerelő felülvizsgálatra. Mivel a készülék rendszeresen karban van tartva, semmi mást nem kellett csinálnia, csak kiporszívózta....mindezt 38 ezer forintért.xD
    Kéményseprők most mentek el....néztem az órát, 8 percet voltak itt. Annyi volt a nagy felülvizsgálat, hogy megnyitották a melegvizet, a készülék bekapcsolt, és odadugták alá a szénmonoxid mérőjüket. Aztán a másik kéményseprő mondta, kimegy a tetőre....másodikon lakunk, hat emeletes a ház.....kb. 2 perc múlva itt volt, hogy minden rendbenxD Csak az a bibi, hogy a hatodikon a tetőkijáratot csakis kizárólag létráról lehet elérnixD Mondom a kéményseprőnek, hogy 430-as érték volt....erre közli, hogy az semmi, az kb. másfél óra alatt öl. Ő már látott 12 ezres értéket, na az 30 másodperc alatt öl. Megköszöntem, hogy megnyugtatott.:wuerg: Közölte, hogy ilyenkor nyáron nagy melegben hődugó keletkezik, ezzel nem lehet semmit csinálni, napközben ne használjuk a cirkót....ennyi.:wuerg: Mondom neki, hülye nőként egyetlen dolgot nem értek....eddig miért nem volt hődugó, és másnak miért nincs hődugója a házban, csak nekünk? Közölte, hogy régen nem voltak ilyen melegek, az meg hogy másnak miért nincs, azt nem tudja. Nnna....itt adtam fel.xD Bakker....most már totál rá kell hagyatkozni a szénmonoxid mérőre. Veszek is még egyet, biztos ami biztos.:wuerg:
    Eventet nyögvenyelősen én is megcsináltam...hát mit mondjak, ritka uncsi egy event volt. Vigyázzatok magatokra ebben a kánikulában, nekem most nagy kínlódás kutyát sétáltatni. Hiába mondják, hogy csak reggel meg este vidd a kutyát....aki ezt mondja, annak nincs kutyája....belső beépített órájuk van, sorakoznak, ha eljön a séta ideje....nem tudom nekik megmagyarázni, hogy most miért csak később akarom őket vinni. Körülöttünk sok a beton, úgyhogy a délután sétánál mindig rohanás van az első zöld területig.
    [​IMG]
     
    aida2330, **jeje**, jófarmerlány és 8 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szia Rózi! Hiányoztál! Érdekes ez az egész történés. Én eddig csak hidegdugóról hallottam, és azt még értettem is, hogy a hideg ugye nehezebb, nem mászik ki, beleül a kéménybe... de a meleg... szóval ezt nem értem. Én minden évben kipucoltatom a kazánt, és az ablakokon van valami spéci szellőztető lyuk, pont a szénmonoxid ellen. Na, de nem is kell ezt nekem érteni. Adott papírt a kéményseprő, hogy minden ok?
    Az event tényleg dög unalom, némi izgalmat a belépési mizéria vitt a dologba. A kutyusok szeretnek kint lenni ebben a hőségben? A lányomék huskyja a légkondiban döglődik, esetleg pancsol a Balcsiban.
     
    aida2330, broza, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    elértük a 30,5°C -t. Azt hiszem megkeresem a légkondi távirányítóját. :D
     
    aida2330, broza, **jeje** és 9 más kedveli ezt.
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Csak? Nálunk 32 fok van....:oops: Tegnap 35 volt.
     
    aida2330, broza, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  10. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Szia!
    Bent a lakásban? Az nem semmi. o_O Nekem ez is sokk.
     
    aida2330, broza, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Bizony. Bent. Már a halálomon vagyok, itt is megy mindenféle hűsítő, de akkor is dögvész ez... :oops:
     
    broza, **jeje**, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  12. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Már vissza ment 28- ig. Itt van mellettem a beltéri, nagyon jó, már majdnem hideg van közben. :D
     
    broza, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Panel, tudod... Te is panelban laksz? Vagy nem?
     
    broza, **jeje**, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  14. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Igen, ott lakok, legfelső emelet. Végül is a szint nem számít, felettünk már csak kémények vannak. De legalább nem hangosak. :D
    Volt szerencsém a hétvégén kihajolni a 10.- ről. persze csak addig, amíg feleségem rám nem ordított, hogy fejezzem be. :D
     
    broza, **jeje**, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Addig örüljetek míg nem havazik ! A francnak van kedve 40 fokban havat lapátolni !

    Habár , én már fázom ! Begyújtottam !
     
    broza, **jeje**, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most nézem, hogy összevissza írogatok neked, Ninett ! :D
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xDxDxD Hát te nagyon lüke vagy...:inlove::inlove:

    Tudom,hogy te vagy az is. :)
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Minden szöveg nélkül... ezt most találtam: [​IMG]
     
    aida2330, **jeje**, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xDxD ez jó... Bár én meg nem tudnám inni soha...
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez így van. Most, ha hátra nézek, van 9 üveg a szekrényemen. Naa, ez az apósomnál nem sokáig lenne tele. :D Csak azért említettem őt, mert neki szoktam vinni. ;)
     
    aida2330, **jeje**, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.