Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xDxDxDÜresen, nem?

    Persze,persze. s a pincejárat? :music::p
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nincs már pince. :( Nem is kívánom amúgy. Valami végett változtam, körülmények is.
    Lányom össze szoktam ülni elég sűrűn baráti körben, hét közben is. Lehet megöregedtem. :D Mondjuk ez nem jelent semmit, ha csak faterra gondolok vissza... :D
    A lényeg, hogy jó ez nekem így, ahogy van.
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  3. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Nalunk is melegek vannak mar jo egy hete 28-30-32 fokok,talan hetvegere esö lesz.
    Event kesz,igen lassu volt de,nem is erdekelt.

    Szia!
    Nekem mar jo a 40-es is.
     
    aida2330, broza, **jeje** és 9 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Hoztam frissítőnek egy farmképet megmutatom a birtokom:

    [​IMG]

    A piccolokat kinyitottam: mindenből egy lett: pogo, élőholt, virágos dallamok, multi, vadak ura, ingrid, fényfesztivál, kicsobbanó, pöttyös gomba, kukacoskodás, virágfestés. Nyitottam már jobbat is és rosszabbat is ennél.
     
    aida2330, broza, **jeje** és 8 más kedveli ezt.
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Rettenetes hőség van, már korán reggel. Gyorsan szellőztettem egyet, aztán benyomtam a kondit. Persze a hálóban éjszaka is ment, de azt nappalra kinyomom. Tegnap el akart csalni a sógornőm városozni. Mondtam, hogy én egy lépést sem teszek, jöjjenek föl hozzám. Unokaöcsémet megetettem, megitattam, megfagyiztunk ;). Jót dumáltunk. Itt legalább hűvös van.
    Vigyázzatok magatokra, tessék sokat inni!

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Add már.... de jó kis nóta!
    Nem olyan rossz, de lehetett volna jobb is. Tök elfelejtezek mindig ezekről a tojásokról. Nem szedi le a masina, nem szeressem.
     
    aida2330, broza, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...hát én kicsit jobban élvezem a meleget...:) egyik másik medencében....kicsit leégtem de nem vészes.
    Gyönyörű a kilátás...és a hotel is...
    Kiccicám szegényke... tennap mondta a keresztlányom délután ment elősször hozzá nyílt az ajtó..mint a tatár rohant elé...megszagolta...
    éppen megakarta volna simogatni...úgy elszaladt..mint a rakéta és elbújt biztonságos helyre. Ma délután hátha megáll neki és akkor lát embert. Én mikor jöttünk elküszöntem tőlle..mint ahogy szoktam ha elmegyek valahová....de félig meddig aludt...de gondolom hallotta.
    Így szoktam elkösszönni tőlle :D: Pá-pá...majd jövök...majd jövök...:):inlove: Most aztán télleg elpáppáztunk...eggyem meg.:inlove:
    Event még nincs kész de minden állat kinn szaladgál xD gondolom akkor már közel a cél...látom meghosszabították holnapig...de az eventóra máig mutatja:music:. Jók legyetek...most feljöttem a 3 fiú grillteraszozik...de mindek:?? ;)reggeliztünk..meg vacsorázni fogunk... Szép napot nektek..
    Elfelejtettem irni a felhő az meg lett délelőtt..
    Most olvastam event van...nem is készültem..:(
     
    Utoljára szerkesztett: 23.8.23
    aida2330, broza, -gyöngy-581 és 8 más kedveli ezt.
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Jó pihit. A cic ki fogja bírni. Ezt az eventet nem csinálom. Nincs kedvem azon izgulni, hogy tudok-e aratni. Rengeteg gaz meg felröpi kell, kellene szuperakármit használi, meg katát, nem 30-at, hanem rengeteget.
     
    -Anyu-, broza, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  9. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép napot!

    Kicsit eltűntem pár napra, mert hétvégén 3 napot pihentünk Tokajon, ahol borozgattunk, szétnéztünk a városban, hajókáztunk. Nagyon kellemes kis hely, ezelőtt sosem jártam még ott. Jól éreztük magunkat.

    Ma pedig már nem bírtuk a hőséget, leugrottunk a Balatonra hűsölni. Az is nagyon jó volt, picit sajnos leégtem. :/

    Eventet biztos, hogy nem csinálom, ennyi termelést számomra nem ér a Piccoló és a többi jutalom, túl szenvedős lenne.

    Nálatok mi újság? :)
     
    -Anyu-, broza, cili53 és 8 más kedveli ezt.
  10. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventet en sem csinalom,nincs kedvem meg bontani sem akarok.
    Sok sikert az eventezöknek,Emese,kicsicica,holnaptol megy a szerszam.
     
    -Anyu-, broza, cili53 és 8 más kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, broza, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  12. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Jo reggelt mindenkinek!
    Igen meleg van mar most,meg mi lesz kesöbb hüüü,voltam vasarolni igen csak gyors voltam.Holnap reggel menni kell kardiologiara,6 honnaponkent Herzschrittmacher ellenörzesre.Szerencsere reggel 8 orara megyek,megy gyorsan 30 perc es kesz,idöpontom van.
    Hajra eventesek:)
     
    -Anyu-, aida2330, jófarmerlány és 10 más kedveli ezt.
  13. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Tegnap este 6 óra körül akartam belépni játékba aratni és elültetni az event magokat...de meglepetésemre ismét nem lehetettxD kb. 2 órán át próbálkoztam,aztán feladtam és elraktam a laptopot. Reggel voltam egyszer bent aratni ezt-azt és 12 órás munkáskupont indítottam...immár sokadszorra potyára mert ment megint a levesbe.:wuerg: Még ide se tudtam belépni.

    Így ajándékokat se tudtam küldeni.
    -
    Ezen a héten szabin vagyok,melóhelyen szennyvíz csőcsere zajlik és addig nem lehet menni dolgozni. Így hétfő reggel eljöttem a szüleimhez és holnap reggel utazok haza...holnap este már jönnek a gyerekek:inlove:
    -
    Bontottam 8 kungfu ládát és lett egy piccolo is :D
    -
    Gyöngy,látom már a napraforgóvölgyön bontogatod a piccolokat ,gratulálok :) És egész jó dolgokat kaptál belőlük :D
     
    Utoljára szerkesztett: 24.8.23
    -Anyu-, aida2330, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Dögvész meleg van. Már kora reggel 28 fok volt, ragadós, párás. 15 perc séta volt túlélhető. Azóta az orrom nem dugtam ki, és nem is fogom. Nem eventelek, már meg sem próbálják kompenzálni a kieséseket. Jobb is. Egíy-egy alkalommal elszórnék b 3-400 szuperkakit, és kapnék 30-t.
    Remélem minden ok.
    Anyudék biztos örültek kicsi lányuknak, és rád is fért egy kis dajkálás.

    **********
    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    Utoljára szerkesztett: 24.8.23
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  15. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!


    Elkezdtem tegnap az eventet, reggel olvastam hogy sokan nem tudtak belépni, nekem mázlim volt simán tudtam vetni aratni:) biztos kiváltságos vagyok:pxD sajnos a mini játék nagyon időigényes,és türelem játék:)) megvan a paszuly az átlagom közel 60 ezer pont:)) még kellene kb: 25 játék, hogy meglegyen a piccolo..... /kb:4 óra/...átgondolom, hogy megéri-e?


    [​IMG]

    Sok sikert aki elkezdte:)

    Megyek szavazni:)
     
    **jeje**, -Anyu-, aida2330 és 8 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm, hogy észre vetted, mert nem véletlenül írtam a hozzászólásom elejére azt, hogy mutatom a birtokomat, és az nem a piccolók és titoktojások miatt volt. Igen elértem a 25. szintet és így a napraforgódomb jogát is. Sajnos elég kicsi a terület, de majd csak jó lesz azért valamire :) :)
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Én azt hittem valami szép keret... Teljesen kiesett, hogy van ilyen is. Nekem még nagyon messze, de nem is hajtom. Uncsi. Mesélj a dombocskáról, hátha beleszeretek.
    Nagyon ügyi vagy! Meg bátor is. Én most lazázok.
     
    **jeje**, cili53, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, zsani_apja, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  19. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, jó reggelt! :)
     
    **jeje**, cili53, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  20. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Dögletes meleg van. Kész a kaja. Reggel főzéssel kezdtem. Karalábéleves, harcspaprikás, zelleres fasírt. A túróscsusza még várat magára, később összdobom. Persze nem egy napi kaja, de nem is akarok minden nap konyházni. A tanyán béke és nyugalom. Lehet majd tenyésztek egy kicsit, ha lesz kedvem. Holnap a húgoméknál leszek, nem tudom lesz-e időm megkapálni előtte. Vigyázzatok magatokra, igyatok sokat.

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    **jeje**, cili53, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.