Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Sikerült ma reggel a doki,meg 2 evig müködik a gepezet utana csere,a viztabletat es a vernyomas csökkentött emelte.3 het mulva kell ujra menni es kapok egy masinat ami 24-oraig meri a vernyomast,mindig törtenik valami.
    Szia!
    Nagyon ügyi vagy,en a labam lobalom.
    Szia!
    Te is nagyon ügyi vagy,25-szint nem semmi,en is csinalgatom de, meg csak a 22-es vegefele jarok,ördöngös vagy:)Ezt a napraforgosdombot csak a 25-ös szintöl lehet kapni?es csinalni kell elötte valamit.
    Szia!
    Köszi a sok szep szamokat,igaz mar sokat nem ismerek de tetszenek,valtozik a vilag:)
     
    **jeje**, cili53, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    igen, ez a 25. szintjutalma "csak" játszani kell érte eljutni odáig. Nem mondom, hogy könnyű menet volt. Sőt olcsó sem volt, jól fogyott a cukorka, az érésgyorsítók stb... hiszen a vevőket ki is kellett szolgálni ahhoz, hogy adják az ATP-t.
     
    **jeje**, cili53, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  3. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Köszi a valaszt,igen ahogy irtad igy lehet gyorsan haladni,ez a lehetöseg meg van mindenkinek.Öszinten nem irigyellek,mert tudom hogy sok idö,türelem es ügyesseg kellet hozza,hajra:)
     
    **jeje**, cili53, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Dög meleg van, remélem túlélem a mai napot a húgoméknál. Nem tudom mennyit tudok az udvaron kutyázni, lehet a kondis lakásban mardok. A gyerekek csak 30-án jönnek, brühühűűűűű. No, de én mondtam, hogy maradjanak az utolsó pillanatig. A tanyán béke van, a gyopit alig tudtam meggyepálni, mert örökké merevedése volt.

    Megyek gyorsan szavazok.

    Zene:


    A 24 órás mérés nagyon sok infot ad. Jó dolog. Örülök, hogy sínen vagy. Mindenféle zenét szeretek, de gondolom ez kiderült már.. Ez a Cream nóta biztos ismerős.
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  6. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép szombatot!
    Hűsítő:
    [​IMG]

    Sziasztok! Beugrottam olvasni, szavazni, aztán uzsgyi be a Balcsiba...;):p Rettentő a hőség, a tó is 28 fokos...:sleepy:
    Nem eventelek, akik csinálják hajrá.
    Ma 10.00-tól tenyész állatokat lehet venni Rezedától, ami szerintem megérős az a császár skorpió...:) A többi nagyon gyenge tenyésztés. Meg 1 tápos, és mindenféle tenyésztéshez kapcsolatos akció van.
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nahát van, aki tud élni...:);) A lányom is Zamárdiban van, a strandfesztiválon. :)
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  8. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Event letudva, irány a strand, ez már talán az utolsó...;)szép napot mindenkinekxD
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Reggel 8-kor 29 fok volt árnyékban. Tegnap beszorított bennünket a meleg a lakásba, lehetetlen volt kint lenni, 37 fok volt. Beszélgettünk, társasoztunk, főztünk, ettünk-ittunk, sütöttünk.... Adtunk a fogyónak. Édes-aranyos a húgomék új kutyája. Shetlandi juhász, még baba, de tünemény. Ő is a kondis lakást választotta, nem ment ki, csak pisilni. Este jöttem haza. A gyerekek a tóban esernyővel pancsolnak. :inlove: Gratula az eventvégzőknek!

    Megyek szavazni.

    Zene (egy jó kis blues):
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..megjöttem nagyon super volt minden...minden ami a pihiről szól. Nagyon jó medencék..szunák...bugyogó-vizek :) étterem bár terasz..minden este élő bár zene szóval jó volt.
    Jó kis blues hoztál Emese...pláne hogy a jó öreg Johnny Depp is ott volt...jól mórikálta magát ;):inlove:
    Eventet tennap befejeztem..de úgy hogy az ültetést...megcsináltam vagy két játékot oszt annyi..időigényes...amit ültettem majd lehet eljátszom ..nem tudom..
    de még az eleje fele be lett fejezve.
    Látom mindenki ide-oda megy...vagy otthon van. Szakad róllam a viz nem szeretem a kondit.
    Nahh tennap este mi jött rám..kitettem a 22 Piccollóm. Egyből nyitottam mind..nem várok reggelig mondom...de hát még délbe sem volna késő megnézni :music::oops:. Hát nem valami jók...sőt...nahh mindegy azé leírom..
    6 db, virágos dallamok
    2 multitaszking
    2 élőholt
    1 pockos
    1 pogó show
    2 tündér termál
    1 kicsobbanó
    1 végtelen kincskeresés
    1 haver mackó
    2 ingrid
    2 virágfestés
    1 végtelen kincskeresés

    Azt hiszem végtelen keresés lesz a FA-fa8) Még egy pöttyös sem adott...nahh megdógoztam értük az a lényeg :wuerg:xD
     
    **jeje**, -gyöngy-581, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Amikor a Virágos dallamok >>KATT<< elvesztette különleges tulajdonságát, egy árnyalattal még jobb is, mint a Pöttyös ernyőgomba. >>KATT<<
    És emlékeim szerint olyankor már cserélhető is. :)
     
    **jeje**, -gyöngy-581, -Anyu- és 8 más kedveli ezt.
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...igen most látom amit küldtél...kicsivel több is mint a pettyes gomba az értéke :) így akkor nem is olyan rossz;). Én azt hittem konkrét értékük van..de látom szint szorzósok ....köszönöm szépen az információt .:) Igen lehet cserélhető is...akkor így már azért jobban örülök mint eddig.:)
     
    **jeje**, -gyöngy-581, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Örülök neki! :)
     
    **jeje**, -gyöngy-581, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ajándékozható is, szellocske. Jó ha ezt is tudod. :D ;)
     
    **jeje**, -gyöngy-581, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -gyöngy-581, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Kánikula van. Tettem egy rövid sétát korán reggel, de már akkor 29 fok volt, de fújt a szél legalább. Morgolódok. Reggel elkezdtem a kapálást, a bónuszok felét elindítottam, azóta ballagnak a barik. Ha eventeznék a guta ütne meg. És már nem is törik magukat, hogy valahogyan kompenzálják a veszteségeket.

    Megyek szavazni.

    Zene helyett:
     
  18. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Event kesz,na jo,csak vicc elsem kezdtem:)Nalunk szombat este elkezdet esni az essö,vasarnap is eset,mara szepen lehült a levegö 18-20 fok.
    Szia!
    A vernyomasom ugral,azert kapom a gepet 24 orasat.Köszi a zenet,igen ismerem,nagy szam volt.
    Szia!
    Jo lubicskozast a Balcsiba.
    Szia!
    Nagyon jokat kaptal,igaz nem lett FA de jok.A viragos dallamokat lehet cserelni,2viragos 3 pöttyös igy megy a csere.
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Vagy 3 virágos egy panni :) 5 virágos volt a léghajón egy napóra :) Szóval a virágosoknak én is tudok örülni :)
     
    cili53, **jeje**, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  20. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szia!
    En a pöttyöst gyüjtöm,igaz kevesebb TP-ad de,jobban tetszik:)
     
    cili53, **jeje**, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.