Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Kellemes idő van, napos, de nincs hőség. Még. Kész a tenyésztős heti adagja. Kéne valamit főzni, de semmi kedvem nincs, lehet hideget eszem.

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    **jeje**, szellorozsa, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  2. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép 7 végét! Sziasztok. Látom lemaradtam a tippelősről, na majd legközelebb...:)
    Cilikém! Gratulálok a jó tipphez.
    Tündérkém! Csodaszép farmos videókat hoztál.;)
    Szavaztam. Tenyésztős tegnap kész lett, nem vártam meg az 1 tápost, majd bekészítem a következő heti tenyésztést, ha lesz akció.
    Lebetegedtem.>:( 30 fokban iszom a forró neocitránt,:oops: úgy fájnak az ízületeim, a fejem, torkom... :sleepy:Remélem nem covid.... Tegnap már éreztem, mára kijött, nagyon...-.-
    Jók legyetek, vigyázzatok magatokra.
     
    **jeje**, aida2330, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  3. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Hüüüüü de ra fizettem ma,delbe es most csatni nelkül arattam,ügyes vagyok:cry:Most vettem eszre hogy, meg mindig nem vagyok kesz,majd csak kesz leszek.A tenyesztest holnap csinalom 1 tapos lesz,szamoltam vele,gyorsan lezavarom.
    Gratulalok a keszeknek,a többinek velem együtt hajra:)
    Kedves Anyu,jobbulast kivanok,vigyazz magadra.
     
    **jeje**, aida2330, cili53 és 8 más kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Szomszédasszony!
    Ejnye,hát megfáztál, vagy mi? Csak nem covid, bár állítólag már megint van valami új variáns, már Magyarországon is.
    Én beszélek, én meg felfáztam.. Nagyon felfázós vagyok, s sikerült nyáron is felfázni. most eléggé vacak, szurkál meg minden, de kúrálom magam. Neked is mielőbbi jobbulást drága. Vigyázz magadra! :)
    Event halad, már a 6. oszlopnál vagyok. A 8. oszlopot nem is szükséges megcsinálni, így az lehet,hogy kimarad..

    Szió!
    Van még idő, kész leszel. :)
    Az egytápost várom én is, majd holnap csinálom azt az eventet. Sok sikert, nagy ugrásokat kívánok a boomhoz. :)
    Emese, le is zavartad? Holnap egytápos lesz, bár biztos tudod te is. :) Gratula,hogy végeztél.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.23
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét
    Végül porlevest főztem, krumplit sütöttem, egy kis fasirt, koviubi. Ehető volt. Kukoricát pattogtattam, és várom a Voice-t.
    Drágaszág! Hát már megint mit gyűjtöttél be? Gyógyulj gyorsan. Jó ötletet adtál, én is telerakom a kupit.
    Én tavaly ősszel szedtem össze egy jó kis fölfázást. Nagyon nehezen műlt el, végül 2x antibigyó kúra rakott rendbe.
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Hál Isten Kovi helyett Curtis (körti) lesz. :D ;)
     
    **jeje**, koko.54, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Mikkel próbálkoztál? Vagy rögtön az antibiotikum?
     
    **jeje**, koko.54, Galadriel és 6 más kedveli ezt.
  8. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Anyóca, Ninett mielöbbi gyógyulást nektek!!
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, _Ilona49_, aida2330 és 8 más kedveli ezt.
  9. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    [​IMG]

    Szakad az eső, dörög villámlik, ablak bezárva :)

    A tenyésztőst én is megcsináltam pénteken:( mire kijött a hivatalos kész voltam:)
    Lehet kicsit tenyésztekaz egytápos alatt:)

    Szellőcske majd küldök egy [​IMG] csernapon:)

    Ma nem főzök, tegnap egésznap a konyhába szambáztam, sült kacsa párolt káposzta krumlipüré, lecsós csirkemáj, ma maradék......evés:)

    Anyu, Ninett gyors gyógyulást:)

    Mindenkinek köszönöm a gratulációt:) szerencsém volt a tippelésnél, ez maradt, és már csak ezzel volt esélyem nyerni:p
    Szavazok:)
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 9 más kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Vége a strandidőnek, bezzeg még a múlt héten...törölköző, fürdőnadrág kimosva:)1 év pihenő nekik az alsó fiókbanxD
    De a jövő hét még tartogat kellemes napokat [​IMG] xD
    Szép vasárnapot!:D
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Kellemes idő van, még nem esik, de szerintem fog. Nem sétáltam. Keresem a fazekamat. El sem tudom képzelni, hova raktam. Remélem nem dobtam ki.... Alzheimer?? Remélem nem. Biztos megzavart valami, mikor a kezembe volt, és letettem, de nem helyére.... Jó, hogy olvasgatlak benneteket, így talán nem felejtem el bepakolni a kupit.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Baglyoztam. De! Igyál nagyon sokat. Ez még hozzátartozik.
    Megyek a morzsabálra. Imádom a kacsanyapecsenyét. ;)
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 8 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Egy nap nem kevés.”
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok....hát én is egy papucsba járok Anyuval...minket is valami vírus vagy mittudomén döntöget az ágyba. Van amikor jobban vagyunk van mikor nem. Fejfájás nekem mindenem fáj...torok..mondjuk az enyhén...meg lehet hőemelkedés is...már lassan 1 hete.
    Lehet nyaraláskor ragadt ránk nem tudom.
    Köszi Erzsike hogy hoztad a pletyit...én is most kezdtem el a tenyésztést.
    A másik eventet most fejeztem be..Felhő meg van...de még ültetek csillagért...jó hogy rájöttem a sajttálat nem kell gyártani nyakba-főbe. 22 -nél leálltam :)
    Hát ez a haj nem semmi akkor vót neki rövid mikor megszületett..azóta sem..;). Jó lenne hágcsónak is..leereszkednu az a blakból :)
    Szia Apjok..kiváncsi leszek a komoly játé tőlled;):D
    Szia Anyu jobbulást..én meg a Coldrexet..de csak felet merek bevenni mert nekem régen erős volt..mondjuk akkor pár kilóval könyebb voltam. 8) Ittam kis birsházit...de az sem használt...mondom akkor inkább gyógyszer..:)
    Szia Ninett..neked is jobbulást kívánok...hát ilyenek vagyunk emberek nyáron megfázunk...:sleepy:
    Köszönöm kedves Cili..legalább lesz ez is a gyűjteményemben. Micsoda fincsiket főzöl te...:)

    Szia ..nahh mán meg megint mire???xD Lemaradtam valamiről??
    Más :
    Ma este még paradicsom levet kellene csinálni... ledarálni...tennap körte befőttet csináltam.
    Három napja meg szilvalekvárt..azóta is ázik 3 kozmás edényem.xD Pedig ecetet öntöttem az aljára..tavaly nem égett le.:oops:most igen...tudom hogy így nem szabad keverni..nem is kavartam csak a közepéig...de lehet addig se kellett volna.:eek:
    Ma is kaptam 1 vödörrel szilvát...holnap befőtett csinálok belőle..meg lehet most sütőbe a lekvárt...tepsibe csak nem ég le.
    Csak nem tudom hány fokra állítsam a villsütőt...mer előtte gázos volt...
    Nahh összeszedem maga...:oops:...mindenki gyógyuljon...:inlove:
     
    **jeje**, -Anyu-, _Ilona49_ és 8 más kedveli ezt.
  14. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventek kesz lettek,nagy ugras nem lett a tenyesztesnel.Igen szep, napsütesü napunk volt ma,ugy 22-24 fok,delutan setalni voltunk es kave meg süti is volt.
    Igen kesz lettem ma,nagy ugras nem lett,de azert köszi aq jo kivansagot.
    Ha,delelöt olvastam volna, jöttem volna ebedre,sült kacsa nalunk csak akkor van ha, en csinalok,es csak egyedül eszem.
    Fürdözesnek vege,de azert lesz meg napsüteses napok.
    Jobbulast neked is szellöcske,mindenki vigyazzon magara.
     
    **jeje**, Galadriel, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem kapkodom el, mert nem is tudnám. :D Meg ahhoz nyugodtabb napok kellenek.
    Lopott időt néztem. :D
     
    **jeje**, Galadriel, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Emese köszönöm, hogy írtál olvastam. :) A hétvégi eventet kivégeztem, nálam se voltak nagy ugrások, de az egytápossal azért spóroltam a szupitápon. Azt nézem,hogy most meg a bájitalom van fogyóban....:sleepy:
     
    **jeje**, Galadriel, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  17. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!

    Nem nagyon szeretem a sci-fi-t , de kellemesen csalódtam a filmbe:)
     
    **jeje**, szellorozsa, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem nem az a tipikus sci- fi. Talán ezért láttam már százszor is, kb. :D
    Vannak filmek, amiket többször megnézek, magam sem tudom, hogy miért. Jövő szombaton lesz A számolás joga, azt biztos nézni fogom. De sorolhatnám... :)
     
    **jeje**, szellorozsa, Galadriel és 6 más kedveli ezt.
  19. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Szellőcske, neked is jobbulást, úgy látszik "megfázási hullám" van az MB-ben.:(
    [​IMG]
    Jobbulást mindenkinek!
    *****
    Anyóca, gyönyörűséges farmot alkottál, mint mindíg! :D
    *****
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Béla vagyok, Béla vagyok, egy gomb gyárban dolgozok. :D
     
    **jeje**, szellorozsa, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.