Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xDxDxDxD:sleepy::sleepy::sleepy: Ninett vagyok, Ninett vagyok, és hagyd már abba!!! Elég volt az agyzsibbasztásból mára... :D
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.23
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Még akartam valamit írni, de akkor abba hagyom és minden orr fellélegezhet. :D
    Jó éjt! :)
     
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Na írd! :)Meg ne sértődj. De ezen a Béla vagyok-on behaltunk, és kajakra van ez a szám, létezik... Be is állítom majd csengőhangomnak, arra gondoltam..xD
    Mi is néztük a műsort. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.23
    **jeje**, cili53, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  4. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazok...Jobbulást Rózsám, Ninettkém! Én jobban kicsit, de még nem 100%...
    Köszönöm Annám! :inlove:
    Tegnap rakott karfiolt csináltam, szilvalekváros csípős kolbásszal, meg jó sok tejszínnel, sajttal. Isteni lett. Ma maradékot eszünk mi is...
    Még mosnom kellene, meg pakolászni... Még fáj a fejem ám...:sleepy:
    A héten még szép idő lesz, lehet 7 végén még Tavazunk...
     
    **jeje**, cili53, szellorozsa és 8 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Kellemes az idő. Ha igaz, holnaptól másik masinán játszom, hátha azt nem kell jéggel hűteni, hogy menjen rajta a farm. Valami kaját is kéne rittyenteni, meg a masinával is lesz bajom... költözés. A tanyán béke és nyugalom.

    Megyek szavazni.

    Zene (Az ifjabb Bocelli Garrettel, szuper):


    Annyit dolgozol az elrakásokkal, hogy belebetegszel. Fogd vissza magad csöppet. ;)

    Melyik piacon vagy? Ha tudok küldök, én fürdök benne.
    Nagyon szeretem a sci-fit és a fanthasyt is. Ez tényleg jó film, én is néztem. Érdekes kérdéseket boncolgat.
    Mi vaaaan??? Szilvalekváros kolbi???? Hol lehet ilyet szerezni, megkóstolnám. Drágám a napórás képed ezzel a sárgával kifejezetten szép lett. Lehet én is próbálok vaéamit a napórával, bár eddig még sose tetszett a hatása.
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 8 más kedveli ezt.
  6. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    xD:inlove:xD
    Itt nálunk a piacon van 1 kedvenc szalámisom, kacsa kolbászt, szilvalekváros csípőst, meg bivaly kolbászt árul...;)
    Díjnyertes szalámikat is, nagyon finomak. Glutén-szója mentes áruja is van, kenőmájas, meg házi löncshús. Szeressem.:inlove:
    Majd hajítok által a kerítésen, csak nyisd ki az ablakot!xD:inlove:
    Nem napóra az drágasszágom,:D hanem őszi ágyú, csak akkor kaptam el a fotózást, amikor már halványult a levél sokaság.;)
     
    **jeje**, koko.54, aida2330 és 8 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Rozikát jöttem köszönteni, nagyon boldog névnapot kívánok @broza! :D
    [​IMG]
    Szavazás kicsit később.;)
    Legyen szép az estétek!
     
    **jeje**, koko.54, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Drága!
    Örülök,hogy jobban vagy. :)
    Bivalytojásuk nincs? Mert arra vevő lennék. xD
    *********************************************
    Emese a 32-es piacon vagyok. :)
     
    **jeje**, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  9. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..így már értem...szerintem már láttam...ha az hogy egymástól tudnak időt lopni...
    Köszönöm Annácska ...de inkább rosszabbul érzem magam :( lehet covid....
    Én meg Éva vagyok...és egy
    Köszönöm Anyu...
    remélem én is beáállok a javulás sorába :)
    Szia hát vissza is álltam vissza fogtam magam...tennap semmi rakás...ma estefelé megvártam embert eggyütt a szilvabefőtt...paradicsom holnapra..majd ő.. most pihi kicsit. De kapom a nőveréméktől ingyér....sajnálom ha tönkre megy.
    Gyönyörű dal....
    Én is köszönöttem Rózikát tennap repülős üzivel....biztos elszállt a kis kerje felett :) Szavazok..utánna mindent teszek el a kezemből...pihi...igen Anyu gyönyörű az őszi képed..nekem is kellene újat..
     
    **jeje**, Kuzdern, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Hát irígy vagyok. Hátha a toros pálinkafesztre hoznak ide is. ;) Így már értem, hogy miéfrt szép a képed!
    Rossz hírem van. Nincs ezen a piacon farmocskám. :( Az enyém 7 és 13-as. Sajnálom.
    Jó ötlet a röpcsi, én is küldök neki. Itt nagyon ritkán van. :( Helyes, hogy kicsit pihizel. Kell azt is.
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nem gond, majd összegyűlik megint. :) Meg aztán van a piacomon, csak azért írtam,mert most vettem észre,hogy leapadt a készlet. :)
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  12. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia Ninett!

    A piros kosár alatt is lehet venni korlátlan mennyiséget és szerintem olcsóbb mint a piacon:)
    Elég sok bájitalfám van küldök neked cserenapon:)
     
    **jeje**, szellorozsa, Galadriel és 6 más kedveli ezt.
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Cili! :)
    Igazán kedves vagy, de van nekem is csak ki kellene tennem őket. Van kint de csak3-4 db. :) Mostanában sok tenyésztős volt, ezért csappant meg. Majd összegyűlik. De köszönöm. :)
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  14. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Sziasztok!
    Gyors gyógyulást a betegeknek, és jó éjszakát mindenkinek!
     
    cili53, **jeje**, szellorozsa és 8 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép estét nektek :)

    Ha létezik NET-es vírus vagy baci, én elkaptam a felfázást tegnap itt a topikban, olvasás közben. Sajnos mára jelentkeztek is a tünetei :D
    Ezzel mélységesen egyetértek, csoda szép lett a kép. A kedvenc évszakom az ősz, de csak ha előjönnek a színei szép napsütéses időben. Az indián nyár amit szeretek. [​IMG] jó lenne egy képet is készíteni erről :inlove: majd összekapom magamat és csinálok én is :D:inlove::D

    [​IMG]
    Jobbulást a betegeknek, szép álmokat és jó pihenést minden topiklakónak.:inlove:
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szavaztam.:)
    Majd "előkapom" én is az egyik szép, őszi képemet és hozom! ;)

    Gyöngyöm, valami mást kellett volna elkapj itt, nem egy bacit, mondjuk egy szép fát vagy kedves állatot, csak sajnos, most nincs éppen csere-bere.:( Jobbulást kívánok neked is !

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    cili53, **jeje**, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a bájitalokat, de tényleg nem kell, nem azért írtam. :) Tudok venni a piacon is, meg a raktáramban van fa.. De aranyos vagy, nagyon köszönöm. :)
    Neked is szép álmokat! :)
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Ninettkém, csak mutatóban küldtem, hogy tudd, hogy is néz ki a Bájital.:D
     
    cili53, **jeje**, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xD Köszönöm drága vagy. Tényleg! :):inlove:
    De holnap ne küldj, mert megharaplak ám...;)
    Meglestem 16 bájitalfa van a raktárba. Szerintem valamelyik eventkor leszedtem őket, mert úgy voltam vele,hogy úgyis van egy csomó bájitalom. volt is, csak mostanra elfogyott.Hát most kiteszem őket újra...
     
    cili53, **jeje**, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Bocsánat, a kép lemaradt! :D
    Na, már mindegy, most is, de azért biztosan felismered, ha látod.:D
     
    cili53, **jeje**, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.