Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Szegény Lacibácsi, volt kollégám volt, hogy a kv- t letette az asztalra, telóját meg a mikróba. :D Gondolhatod, nem kellett keresni, hamar észre vettük. :D
     
  2. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Nagyon szépek az új képek , gratulálok, tervbe van nekem is :)
    Szellőcske sikerült a feltöltés:)

    Anyu: Papának boldog születésnapot és jó egészséget kívánok:) Nálunk is a kaparós sorsjegy a nyerő ajándék:)


    Sziasztok!

    Nekem is sikerült már egy két hasonló mutatványt csinálnom , legutóbb a slusszkulcsom volt 4 napig a fagyasztóba:(

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Az event balolaldalát végig csináltam, még van bekeverve majd eldöntöm ...... a hétvégén kevés szabadidőm lesz, vendégek, kerti parti, névnapozás......

    [​IMG]

    Sikeres eventezést aki csinálja:)
     
    -Anyu-, **jeje**, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  3. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét
    A felhő megvan, még van cuccosom, azt eljátszom, de befejezem ma az eventet.

    Végre már, hogy kimásztál a bajból. A kaparóssal nekem sem volt soha szerencsém.
    Nagyon szépike, és én látom a szavazóban is.
    Rendszeresen előadom a kulcsokat a hűtőbe játékot. Most 2 fazekam keresem. :wuerg:xD
     
    -Anyu-, **jeje**, _Ilona49_ és 8 más kedveli ezt.
  4. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Gratulalok a gyorsaknak,hajra eventezök.
    Szellöcske,a kep jo sikerült,szavaztam is,nekem is sikerült csinalni.
     
    -Anyu-, **jeje**, _Ilona49_ és 8 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szép estét mindenkinek. Nagyon halkan írom le, de én is nekiálltam egy új képnek, kedvet kaptam tőletek a szép képeitektől, gratulálok minden alkotónak hozzá. Remélem leszek annyira elégedett a képpel, hogy holnap tudom frissíteni én is a képemet, majd kiderül reggel, ha beérnek a fák.

    Event:
    Abbahagytam a gaz ültetését, csináltam még pár kör nullázást, mert elfogyott a több, mint 3000 kormom. A nagyítók miatt kitettem még egy terület titokfát, várom, hogy beérjenek. 40 malomtermék vár eljátszásra, majd szép lassan el fog fogyni xD:cry:xD.

    Keresgélés:
    Szorgalmasan összeírom minden alkalommal a bevásárló listát, aztán keresem a boltban, de sajnos általában nem találom, mert otthon hagyom:cry:
    [​IMG]
     
    -Anyu-, **jeje**, _Ilona49_ és 5 más kedveli ezt.
  6. *Rózsalány*

    *Rózsalány* Törekvő

    Sziasztok!
    Rég jártam erre.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, **jeje**, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, **jeje**, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  8. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönöm szépen Tanár Bácsi ! :)

    Szia..akkor te is most jól kibuliztad magad...jó az tudom te is szereted a zenét.
    Még nem láttam élőben Majkát...voltak már itt..ráadásul itt is ingyenes...de valahogy akkor elmaradt...de biztos jó bulit tud csinálni.
    Szia jó hogy írtad...ott lesz alkalom megnézni..de gondolom akkora tömeg lesz...:)
    Szia ..én is szeretem a Bagossyt..ezek az Erdélyi zenészek valahogy nagyon rá tudnak érezni a jó zenére...talán azért is mert természetesek.
    Szia...eventet most én sem csinálom..én még azé nyomom az ágyat...jó hogy te gyógyult vagy.
    Milyen aranyos lehetett apukád mikor kaparta nagy izgalommal a sorsjegyet..Isten éltesse még sokáig...:)
    Mostanában már én is csinálok hülyeségeket...a rövid távú memóriám kicsit gyatra márxD éppen kigondolom mit is akarok csinálni...de teszek egy lépést és már elfelejtemxD
    Általában az olvasószemüvegem keresem a legtöbbet...sokszor van hogy szememen van...és nem találom.;)8)
    Szia...nahh ez sem volt semmi...hideg kávé..meleg teló :) gondolom a mikrónak annyi lett :)
    Szia köszi..igen már látszik ha szavazunk...csak ha kicsiben vannak egymás után...akkor még a régi látszik.
    Emese üresen..vagy telin keresed a tálakat :)
    Szia....biztos szép lesz a te képed is..milyen jó hogy ilyen sokan csinálunk. Ügyes vagy...jól haladsz az eventtel...2 piccoló nem rossz.
    Mielőbb elkezded össze írni a listát....írd ki egy papírra..itthon ne hagyjam a listát...;)
    Szia...köszönöm...a tiéd is nagyon jó lett...én is jobban szerettem volna a kerek erdőn csinálni...de foglalt.
    Szia kedves Rózsalány tényleg rég jártál erre...:inlove: de te is olyan kevéskét írsz...mint Jófarmerlány:p....nem vagytok ti véletlenül rokonok.:p;)xD:inlove:
     
    -Anyu-, **jeje**, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    MÉH telepen bírja a mikro. Viszont a 112-őt nem lehetett hívni a telefonjával. :D
    Én még a régi üvegpohárban iszom a kv-t. Rendszeresen kanállal melegítem, meg sem kottyan neki.
    Spercer biztos vakarná a fejét. :D ;)
     
    -Anyu-, **jeje**, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, vagyis inkább tanácsot. Valamit elrontottam, mert elvesztek a szavazataim a képfeltöltés közben.:cry::cry:. Nem tudom, hogy mit csináltam rosszul, de jól elszúrtam az már biztos.. Ha volna valakinek ötlete, nagyon megköszönném neki. Vagy én nem működtem jól vagy a program, de inkább én valószínűleg.. Csak tudnám, hogy hol hibáztam?:cry::oops::cry::eek:
     
    -Anyu-, **jeje**, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Remek idő van, Élvezem ezt a szép nyárutót. A baloldali táblát végigvettem, már csak játszani kéne, de nagyon unom. Ha jön valaki, majd megkérem...
    Gratulálok minden eventvégzőnek, a többieknek hajráááá! Próbálok mindenkinek megfelelő ajit küldeni, de nem biztos, hogy mindig sikerül.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Üresen. Nem tálak, fazekak. Egyszerűen fogalmam sincs, hogy hol vannak.
    Nem szúrja a szemed a kanál?

    Farkasunk itt leírta, hogy mit kell csinálni, ha frissíteni akarunk, de ezt a hsz-t a Szavazólistán is megtalálod. Ha újat töltesz fel simán, akkor nulláza a szavazatokat, a frissítéssel nem. Valahol én is leírtam, de most nem találom. Sajnos, ha már lenulláztad.... Nagyon szép, őszi képet csináltál.
     
    -Anyu-, **jeje**, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen, végül is mindegy annyira nem bánom, hiszen úgyis csak formális a szavazás legalább is én így érzem :)
    Legközelebb már okosabban csinálom azt hiszem;):)
     
    -Anyu-, **jeje**, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  13. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok!

    Event baloldala megvan, a jobb oldalt nem vagyok hajlandó folytatni, jutottam, amíg jutottam. Sajnálom, hogy ilyen sok növény kellene még. Inkább pajtát töltök. :)
     
    -Anyu-, **jeje**, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  14. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Szavaztam,nagyon szepre sikerültek a uj kepek,ha versenyre ment volna a dolog,nehez lenne gyöztest valasztani:)
    Szia!
    Emese irta a valaszt,en csak azt szeretnem irni hogy,nem olya veszes a pont veszteseg,következö feltöltesnel jobban sikerül.
    Öszinten mi is sokat vesztettünk kezdetben,en minimum 3-szor mert ügyes vagyok,nagyon szep kep sikerült.
     
    -Anyu-, **jeje**, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Amikor iszom a kv- t, figyelek a kanálra. :D
     
    -Anyu-, **jeje**, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  16. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    halihoó!
    Most olyan gyors a fórum, azt sem tudom hol vagyok. :D

    *****SZÓLÁNC*****

    cilinder
    ravasz
     
    Utoljára szerkesztett: 8.9.23
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia apja tulajdonképpen nem tudom, hogy ezzel mi a szándékod, de szabályok szerint folytattam xD

    cilinder
    ravasz
    szarvas
    savanyú
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  18. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    új
    játék
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Elárulod a szabályokat? Mégis hogyan képzeled el a játék folytatását?
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..sajnálom hogy így jártál...én is jártam így ..nem volt kedvem vele tovább bíbelődni.
    Szerintem lehet az volt a baj...hogy te a képcserére kattinttottál...hogy régi le..új fel...és elveszik a szavazat. L
    Legközelebb a KÉP MÓDOSÍTÁSA erre kattinttsál....és akkor lecseréli a régit az újra amit töltesz és megmarad a szavazat. Szóval Módosítás. Utánna még nem látszik egyből csak a régi...de ki-be és utánna jó lesz.
    Majd nyomkodjuk a szavazatokat a tiédre..majd felzárkózól...megyek is szavazni
    :)))Még csak 3 van...de gyűlik az...télleg nem a sorrend a lényeg..hanem az hogy milyen szépek és lelkesedéssel készültek.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.9.23
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 3 más kedveli ezt.