Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ja hoooogy aaaazzzz . :wuerg:Sajnálom , holnap azonnal válaszolok rá . Teljesen kiment a fejemből . :cry:
     
    -Anyu-, **jeje**, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Még a végén kiderül, hogy nem is a játék a ludas a baglyok miatt, hanem a kedves játékosok felejtik el xD:cry:xD
     
    HéricsBáró, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, **jeje**, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    A kellemes nyárutó tovább tart, örömömre. Délután megyek családozni, most nekilátok megcsinálni a másik laptopom, a régit. Az lesz a printerszerver itthon, meg a scannert is arra akarom felrakni. Macerás lesz, de ha kész akkor egy darabig nem kell piszkálni semmit. Jövő hétvégét itt tölti az unokaöcsém, biztos örülni fog, hogy használhatja.

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    Utoljára szerkesztett: 17.9.23
    -Anyu-, **jeje**, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  5. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Szárnyaaaas teknősxD te Kereszt apa akarom mondani, apjaxD én nem repdesek beérem az ősiekkelxD
    **********
    photofunky.gif Egy kávé??? Egészségetekre. a g13.gif Szép napot mindenkinek!
     
    -Anyu-, **jeje**, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  6. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok....Szia Erzsike :) Látom senki nem ivott kávét :) Remélem szép napotok volt...most jöttünk bográcsoztunk falun...jó volt :)
    Jóéjszakát mindenkinek...Erzsike majd csak ír valaki...jóreggelt xD
     
    -Anyu-, **jeje**, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Ma egy kicsit elöbb jöttem szavazni! :D
    Szép estét, jó éjszakát mindenkinek!
     
    -Anyu-, **jeje**, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Még mindig kellemes az idő. Mászkálnom kellene, de még nem voltam. Valamit főznöm is kellene, de fogalmam sincs, hogy mit. Semmihez sincs kedvem. Várom a futárt is, de még nem kaptam értesítést. A tanyámon béke és nyugalom.

    Megyek szavazni.

    Zene:

    Mi finomság főtt a bográcsba?
     
    -Anyu-, **jeje**, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  9. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Kellemes , napos idő 26°C ...szeretem:)

    Nálunk is bográcsozás volt tegnap : babgulyás utánna rakott palacsinta:)[​IMG] maradt mára is:)

    Kiraktam 18 piccolo ládát,a 2 virágfestésnek nagyon örültem, majd tervezek egy kis ól nullázást ....

    Eredmény:

    [​IMG]

    Köszönöm az ajándékokat:)

    Megyek szavazni:)
     
    Galadriel, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  10. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép napot! :)
     
    Galadriel, -Anyu-, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia ...Billl milyen jól néz ki kendőbe..:) ez nagyon jó dal....nagyon jó előadóval...mintha neki írták volna ;)
    Hát akart elég sok minden főni a bográcsban....sürügulyás...gulyásleves xD babgulyás...
    Délelőtt ember szerel...indulás helyett ...egyik fiam fél 12-kor azt mondja nem sokára indulok Pestről:eek:...én meg nézek akkor mikor lesz főzés...nahh pakolok...mindent húst már összevágtam...olyan 1 körül indultunk mondtam fiúnak pestről ne haza...hanem falura. Nahh oda érünk...gyors pakolás kis takarítás
    állvány ki kis papír fa...Ember elkezd kaszálnio_O...mondom tessék csak kavarni tüzelni...nagyobb fiam is ezt azt csinál..mondom magamban nahh én többet nem bográcsolok velük.
    nahh összeszedték magukat...jött a pesti gyerek is:D...
    Nagyobb fiammal kimentünk a temetőbe...jövünk 1 óra mulva..még ott ülnek a tűznél megy a duma...se krumpli pucolva sem zöldségek..nahh de kész lett...és sürü gulyás lett. Most már kis csikó is van a lovaknak....meg a birkák is csörömpöltek csilingeltek...macskák ettek ittak...xD Benádhegyinek viz kis rágcsa...a szomszédba...úgy hogy jó volt.
    Szia nahh nállatok akkor legalább volt babgulyás...utánna nekünk rétes vót ...bóti :) Jók lettek gratulálok:)
    Nállatok gondolom ripp-ropp ment a főzés...a férfiak legalább bográcsba tudjanak már főzni...xD:cry:
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Mégis csak igazam lett, kiszelloztetem a fejem. :D ;)
     
    Galadriel, -Anyu-, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...nahh apjok azt hiszed...halljuk amit magadban beszélsz??:D Szellőztessed..xD biztos tudja ez kinek szólt....;)
     
    cili53, Galadriel, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  14. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventek kesz lettek,nalunk is szep öszies idök vannak,de mar pentektöl essöket mondönak.
    Köszönöm mindenkinek az ajandekokat,tovabbi szep estet,megyek szavazni.
     
    cili53, Galadriel, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Mondhatnám, hogy célba ért, de inkább leírom. :D :p
    Nagyon melegek vannak nálunk. Szerintem férfiaknál is van változó kor. szak mailag persze nem tudom.
    Szomszéd ajándékozásnál nem tudtam elküldeni a gyopit. Muszáj lesz higgadtan felmennem, egyenlőre csinálom én.
    Hétvégén mi is bográcsozunk végre, szellocske. Nagyon unom már a grillezést. Évek óta az van sógoréknál, én nem vagyok oda érte. Végre váltottak.
     
    -Anyu-, cili53, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Kuzdern, -Anyu-, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  17. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Jó reggelt!

    upload_2023-9-19_5-18-6.jpeg
    *******************************
    Köszönöm az ajándékokat! :inlove:
    -------------------------------------------
    Olyan jó csak úgy kedvemre ültetgetni akármit így,hogy már hétvégén kész voltam az eventtel.
    Bárcsak kibírnám,hogy ne eventezzek egy ideig...de nem fogom kibírni. :wuerg:xD
    -
    Cili,gratulálok a piccolo szerzeményekhez! :)
     
    Kuzdern, koko.54, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Lehűlt a levegő és rendesen fúj a szél. Kavarognak a pollenek a levegőben. Tüsszögök. A nap azért ki-kikacsint, nincs hideg. Mindjárt főzök egy kis tojáslevest, meg rántott padlizsánt. Nagyon szeretem. A tanyán béke és nyugalom.
    Írás közben el kellett szaladnom találkozni a húgommal. Jót dumáltunk.

    Mindenkinek köszönöm az ajándékokat.

    Event
    Segítség, Swallowtól

    Megyek szavazni.



    Ezzel a gulyásozással beleraktátok a bogarat a fülembe, a hétvégére lehet én is ezt csinálok. Fazékban. Túrós palacsintával. Gratula a kapományokhoz.
    Teljesen igazad van. A bográcsozás pasi meló. Mi is szeretjük ezt a Bill nótát, szerintem amin ez megjelent, a legjobb lemeze.
    :eek:o_O
    Gratula. Kellene már egy kis eső errefele.
    Milyen gyopit? Én a grillt is csípem, de a bográcsost is díjazom.
    Én is ezért szoktam sietni az eventekkel. Szeretem a békét, meg a szabadságot.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.9.23
    **jeje**, Kuzdern, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  19. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép napot! Sziasztok!
    Elvittem mamát soppingolni, kedd az ő napja,:inlove: Tesco-ban nyuggernap van minden kedden...:wuerg:xD:inlove:
    Most süt már a nap, reggel esett, fújt a szél, kicsit lehült az idő, de 7 végére megint 30 fokot jósolnak.
    Nagyon köszönöm az ajikat! MINDENKINEK.:inlove: Lehet elkezdem ezt az eventet, szeretek kockázni. És az eventnövény sem vészes...bár ki meddig akar játszani.
    Szavazok.
    ***********************
    Mindennap megyek a Dunapartra sétálni, napi 7-8km-t, és jön velem a Hanna is. Hááát így nyár végére megszerette a Dunát...:wuerg:xD
    Egész nyáron hajnalban mentünk sétálni, mert rövid orra miatt nem bírja a meleg-fülled-séta kombót, így nem érdekelte a víz. Aztán egyszer kint volt egy másik buci a parton, és az bele ugrott a Dunába... Épp sétáltunk visszafelé, Hannának sem kellett több utána ment, de csak óvatosan belesétált, majd vizimalac lett belőle...xDxDxD Imádja. A Balatonon is van kutyu strand, ááááá nagyon szereti.
    Kis halszagú Dunai tutajos. Ez most a neve.xD:inlove: Így már nem kell hajnalban menni, mert ha melege van, akkor fürdik egyet, és mehetünk is tovább.:)
    Na lejárt a gépem, megyek teregetek. Nem használom ilyenkor a szárítógépet, a nap meg a szél megoldja.
     
    **jeje**, pecástündér, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    4:30- kor van ébresztőm, szakadt az eső. :( Hál Isten 9 után abba fejezte és nagyon meleg lett.
    Eventet elkezdtem, elolvastam az ismertetőt. :D
    Hétvégén tudom csinálni. Jobb oldalon a 49. szint- ig tervezem, ott még van szezon j- pont. Boltból nem kell semmi. :)
     
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 4 más kedveli ezt.