Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 2 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ahhha :D
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :inlove::inlove::inlove: szurkolok neked :inlove::inlove::inlove:
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csak sodródom , nincsen konkrét tervem . :cry::inlove:
     
  6. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Kicsit megtolod és leelőzöd a gokartos csávót!
    De a TOP10-ben az a 4. hely is szép!
    Gratulálok!
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Köszi :D
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Gratulálok, HB!
    Örülök, hogy végre "megosztod" azt a sok mindent, amit beletettél a játékodba. :)
     
  9. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Ha valaki fákkal ültette be a főfarmot, a holnapi eventkezdésre és Prémium gazda, ne felejtse el az autómatikus fabegyüjtést KIKAPCSOLNI a felröppenők miatt!!!!

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Már bizti, ami bizti én most is kikapcsoltam :D, köszönöm a figyelmeztetést :D
    [​IMG]
    Köszönök mindenkinek minden ajándékot, remélem tudtam viszonozni és nem tartozom senkinek :D:inlove:
     
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Nem is tudom, hogy mondjam, hogy ne bántsak meg senkit. Ez a topik NEM csevegő topik. Örömmel látunk mindenkit, aki a tanyáját akarja mutogatni, vagy részt szeretne venni a játékainkba, de kérlek benneteket ne offoljátok szét az otthonunkat. Remélem senki nem bántódik meg, de figyelmetekbe ajánlom az 1 számú hsz-t.

    Nagyon szép idő van nálunk, várom az eventet. Nem kedvenc, de a felhőre fáj a fogam.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Annácska köszönjük a figyelmeztetést.
     
    **jeje**, jófarmerlány, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  12. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Jövök szavazni...
    Édes drágáim! :inlove:Köszönjük, hogy ennyien benéztek hozzánk, csak szépen kérlek titeket az MB-be hozzátok a szépséges farmképeiteket, de a napi hírek, és fórumolvasási tapasztalaitokat ne itt beszéljétek meg. Megköszönjük, ha így tesztek.:inlove:
    Köszi Annám a felhívást, előbb olvasok, és megyek kikapcsolom a fa gombom...:wuerg:xD:inlove:
    Eventre fel, majd 14.00-kor.;)
     
  13. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Semmi gond! Én spec nem olvastam még soha a nyitó hsz-t. Csak néha beestem és elolvastam amiket írtok egymásnak, amikről beszélgetni szoktatok egymással. Eventek, egyéb farmos események, tenyésztés, TOP, időjárás, sütés főzés, családlátogatás, gyopár, utazás, stb. stb.. Bocsánat mindenkitől, ha nekem az jött le eddig, hogy ez egy csevegő topik.
    Nyugi, nem sértődtem meg, csak egyszerű félreértés volt részemről, azért írtam ide!
    :)
     
    **jeje**, cili53, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Köszönöm a megértésedet. Igen, mivel régóta ismerjük egymást, mindannyian egy-egy hsz-ben beszámolunk a napunkról, hogy voltunk vagy megyünk szavazni a Szépségoldalra. Elsődleges a birtok mutogatás, és az ezzel kapcsolatos tapasztalások. Hsz-eken átívelő beszélgetés igen ritkán, kivételes alkalomból fordul elő. Nagyon szívesen látunk téged is a sorainkban. Csinálj egy jó kis képet a birtokodról, töltsd fel a szépségoldalra, és megyünk csodálkozni és szavazni rá.
     
    **jeje**, cili53, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  15. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventet elkezdtem,en szeretek kockazni itt tanultam meg,a kartya jatekot is.Nemeteknel nagy szokas, reggelinel es ebednel is,egyik kezbe kaja,masikkal jatszani.sok sikert mindenkinek,hajra,megyek szavazni.
     
    **jeje**, cili53, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, Kuzdern, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Napi Raci nevet változtatott, ahogy látom, de így is a kedvenc pamacsosok közé tartozik. ;)
    Másik, hogy most nagyon megsértődtem. :( Ne is számítsatok rá, hogy délután 5- ig feljövök. :D
     
    **jeje**, Kuzdern, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...én is szavaztam..:) Eventet csinálom 3 játék kész...szeretem az ilyen eventet...még ha szerencsefaktoros is...mer izgi...mi lesz a végén.
    Nahh jó éjt..késő van...holnap megyek almát szedni..szedd magad akcióra..Tiszavasváriba....remélem még hagytak belőle :))

    Sziasztok...nahh a fentebb lévő irományom tennap este elfelejtettem kitenni :)
     
    **jeje**, Kuzdern, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Beborult, szerintem ma esni is fog. Várom holnaptól az Öcsém kisfiát. Kicsit ideges vagyok, mert nem voltunk még ilyen sokáig (vasárnap este)összezárva, és pont kiskamasz. Szorítsatok. Az event haladgat, de unom a kockázást. Ha megszerzem a felhőt, abbahagyom.

    Megyek szavazni.

    Zene?


    Ki bántott Drága? Ne legyél megbántódva!

    ********
    Megvan a felhő! Ami gazom van, azt eljátszom, és kész.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.9.23
    **jeje**, koko.54, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Jó estét és reggelt!
    Most értem haza, akkor viszont jó napot! :D
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 2 más kedveli ezt.